Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 9/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 22/25 [i] 06:55 Casper II. 7/13 [i] 07:20 Xena I. 17-18/24 [i] 09:00 Celkom správni chlapci [i] 10:55 Gossip Girl I. 3-4/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Dívka na koštěti [i] 15:30 Cez divoký Kurdistan [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:10 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:50 Zbohatni alebo zdochni! [i] 01:05 Neviditeľný útočník [i] 03:00 Srdcové záležitosti [i] 03:30 Prípad veterinár 2/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:10 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 50/52 [i] 06:45 Káčerovo 24/30 [i] 07:10 Aladin 44/65 [i] 07:30 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 24/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 15/26 [i] 08:30 Elá hop! [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Bohovia a démoni II 3/3 [i] 13:55 James Bond špeciál: Po prúde rieky [i] 14:20 Kto pobozká leguána? [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 10/13 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Zajtrajšok nikdy nezomiera [i] 22:15 Útok na kráľovnú [i] 23:50 Riziko [i] 01:50 Posledné dni Idolu 5/8 [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:10 Lovci hadov I. 5/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:05 Televíkend [i] 08:30 Farmárska revue [i] 08:45 Môj dom - môj hrad [i] 09:10 Kapura [i] 09:55 Československý filmový týždenník [i] 10:05 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i] 11:00 Evanjelium podľa Matúša 1/4 [i] 12:05 Zlatá runa [i] 13:15 Amerikán [i] 14:30 Folklórne festivaly [i] 15:55 Žijúce kamene 12/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Umenie 08 [i] 20:30 Záznam z divadelného predstavenia [i] 22:40 Odpískané [i] 23:35 Magazín ligy majstrov [i] 00:05 Právo na život [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:10 Myška v prérii [i] 06:35 Pinocchio [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát 9, 10 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:55 Tieň smrti 1, 2/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 12 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 11 [i] 22:00 Znamenia [i] 00:20 Jazero [i] 01:50 Ona, jedine ona [i] 03:25 Vládca času [i] 04:55 Zmätky v Arizone [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra [i] 09:00 Večer publicistiky [i] 11:30 Klub výhercov [i] 13:45 Donna Leonová: Priatelia z lepšej spoločnosti [i] 15:15 Julie Lescautová I. 8 [i] 16:55 Divoška Rosaura 111,112 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 24,25 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Pan Vok odchází" [i] 21:20 Hibernatus [i] 22:40 Perry Mason: Prípad bezohľadného reportéra [i] 00:15 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Madlenka a strašidla 2/2 [i] 06:25 Mumínci II 9/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 18/26 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Saturnin 1/4 [i] 11:40 Kupé [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezny nejsou vždycky na vdávání [i] 14:00 Cesty víry [i] 14:20 Křesťanský magazín [i] 14:35 Sváteční slovo biskupa Václava Malého [i] 14:40 O věcech nadpřirozených [i] 16:25 Památky na prodej [i] 16:40 Čétéčko [i] 17:00 Adventní koncert [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 9/39 [i] 18:35 Zpívánky: Za vodou, za vodou, za vodičkou 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop II. 4/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Canterburské povídky 5/6 [i] 00:45 Uvolněte se, prosím [i] 01:25 Úsměvy Vladimíra Kratiny [i] 02:05 Artmix [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1.část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Darja Kocábová [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: V [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Musíme si naslouchat [i] 08:45 Hledání ztraceného času 6 [i] 09:05 Po Královské cestě s profesorem [i] 09:20 Čtenářský deník... Madla [i] 09:30 Knižní svět [i] 10:00 Adventní bohoslužba [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Spartakus [i] 12:00 Fidelio [i] 13:40 Základy [i] 14:10 Svět umění: Byl jednou jeden [i] 15:00 Film o filmu: Goyovy přízraky [i] 15:10 Plněno na zámku [i] 16:45 Svět valčíků [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Pěvecký koncert Tamary Sinjavské I. [i] 19:30 J. di Mantova: Madrigal [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 15/22 [i] 20:00 Můj manžel Andrej Sacharov [i] 21:00 Dopisy zdaleka [i] 22:00 Na plovárně s Waynem Shortrem [i] 22:25 Tři zločinci ve skryté pevnosti [i] 00:45 David Dorůžka - Josefine [i] 01:40 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:55 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 03:05 Simpsonovi XVIII 15/22 [i] 03:30 Kamera na cestách: Na jihu Chile [i] 04:10 U nás v Evropě [i] 04:20 Krásný ztráty [i] 04:45 Setkávání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Kroniky divočiny [i] 06:30 Království surikat II 8 [i] 07:00 Kamarádi z lesa 45 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 9, 10 [i] 07:45 Číslo 5 žije 2 [i] 10:00 Korsický případ [i] 11:50 To nevymyslíš [i] 13:10 Pomoc! Já mám rande [i] 15:00 Divoké kočky [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 3 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:55 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 13 [i] 21:15 Střepiny [i] 21:45 Mr. GS [i] 22:15 Ztraceni IV 14 [i] 23:05 Střelci na útěku [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba II 7 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Střepiny [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 03:50 Vadí nevadí [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 107, 108 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 4 [i] 07:00 Samuraj Jack I 5 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé IX 7 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 6 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Vykoupen láskou: Tajemství Červeného domu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Partie [i] 13:55 M*A*S*H 216 [i] 14:30 Harry Potter a tajemná komnata [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 11 [i] 22:20 Pustit žilou [i] 23:10 Extra život [i] 01:15 Volejte Věštce 03:00 Žena v taláru 13 [i] 04:30 Partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:30 Severská kombinace [i] 12:15 Skoky na lyžích [i] 12:45 Klasické lyžování [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 14:30 Severská kombinace [i] 15:15 Krasobruslení [i] 16:15 Bowls [i] 17:30 Skoky na lyžích [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Alpské lyžování [i] 20:30 Skoky na lyžích [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Wintersports Weekend [i] 22:30 Skoky na lyžích [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Wintersports Weekend [i] 02:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 10:00 Princ a chuďas [i] 12:00 Cesta do středu Země 2/2 [i] 14:00 McBride: Jako buldok [i] 16:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 20:00 Zápas o mou dceru [i] 22:00 Foylova válka II 2/4 [i] 00:00 Jasperský lynč [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Nic mi to neudělalo - Gregoryovi 04 [i] 06:00 V utajení - Anglický klub 01 [i] 07:05 V utajení - Stalinovy oběti 02 [i] 08:10 Vůně dálek 03 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - Okázalá party 12 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo - Sváteční hodování 13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 25 [i] 10:55 Jamie vaří doma 26 [i] 11:25 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 12:30 Nejpodivnější fóbie [i] 13:35 Svět na talíři 01 [i] 14:40 V arše Noemově - Další legendy pouští 03 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Přátelé sloních obrů 09 [i] 16:50 Sen z Bronxu [i] 18:00 Děti - hnací motor trhu [i] 19:00 Limity měst 07 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 03 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 04 [i] 20:20 Miliardové katastrofy 01 [i] 21:25 Limity měst 11 [i] 21:40 Předchůdci Kolumbovi 02 [i] 22:40 Pravda, povinnost, udatnost 01 [i] 23:40 Opičí láska [i] 00:40 Nomádi moří - Inuité 04 [i] 01:50 Nomádi moří - Vezové 05 [i] 02:55 Vůně dálek 03 [i] 04:00 Whittle - průkopník tryskového motoru [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 06:00 Malý zrádce [i] 07:25 To je náš hit! [i] 09:10 Bude naše [i] 10:40 Nepřemožitelný [i] 12:20 Lady XXL [i] 13:55 Spider-Man 3 [i] 16:10 Nové sčítání hlasů [i] 18:05 John Tucker musí zemřít [i] 19:30 Před kamerou 49 [i] 20:00 300: Bitva u Thermobyl [i] 21:55 Zeptej se prachu [i] 23:50 Na stojáka 47 [i] 00:20 Portrét šílenství [i] 01:40 Za zdí [i] 03:10 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 04:45 V 2008 Koncert [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Poslední šance [i] 09:40 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 10:10 Divná sešlost [i] 12:00 Elsa a Fred [i] 13:50 Před kamerou 48 [i] 14:20 Ztraceni navěky [i] 16:15 Soví houkání [i] 17:45 Casino Royale [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Prasáci [i] 23:25 Ruka zabiják [i] 00:55 Hollywoodland [i] 03:00 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.