Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 05:55 Uletení Lunatici I. 8/13 [i] 06:20 Flintstonovci I. 21/25 [i] 06:50 Na Vianoce nie je nikdy neskoro [i] 08:45 Želaj si! [i] 10:25 Priatelia IX. 24/24 [i] 10:55 Priatelia X. 1/18 [i] 11:30 Všetko, po čom túžiš [i] 13:25 Slovensko má talent [i] 15:25 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:05 Kráľ Škorpión [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Slávik 2008 [i] 22:10 Spolubývajúca 2: Psycho [i] 00:00 Vraždy bez záruky [i] 01:50 Kráľ Škorpión [i] 04:00 Prípad veterinár 1/2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:40 Reportéri [i] 06:10 Svet v obrazoch [i] 06:35 Pocoyo I. 49/52 [i] 06:45 Káčerovo 23/30 [i] 07:10 Aladin 43/65 [i] 07:30 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 23/26 [i] 07:55 Bol raz jeden život 14/26 [i] 08:25 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Stratené mesto 7/13 [i] 11:05 South Beach 5/8 [i] 11:50 Čierna alebo biela [i] 12:35 GEN.sk [i] 12:55 Motormagazín [i] 13:20 Klik [i] 13:35 Eurovirtuál [i] 13:55 Česť a pomsta [i] 15:20 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 4/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:45 Skutočný príbeh: Skúška lásky [i] 23:20 Osamelá hviezda [i] 01:35 Jonathan Creek [i] 02:25 Takí sme boli [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:05 Bathory - film o filme [i] 04:30 Posledné dni Idolu 5/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Správy - Hírek [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:10 Dizajn 14/17 [i] 06:40 Objav Hobbitov vo Flores [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 13/30 [i] 09:05 Bob Kennedy - Muž, ktorý chcel zmeniť Ameriku [i] 10:05 Medicína [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Byť fér [i] 14:10 Rímske impérium 3 [i] 15:00 Poltón [i] 15:30 Kapura [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:35 Národné parky a ochrana prírody 2/2 [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Vták Gabo 12 [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Diablov akordeón [i] 21:25 Anjeli strážni [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:25 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i] 00:25 Anjeli strážni [i] 00:50 Motormagazín [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:05 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRVÉ NOVINY 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY 06:30 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:25 Pinocchio [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 08:50 Blízko smrti 13, 14 [i] 10:50 Ako som spoznal vašu mamu I. 15, 16 [i] 11:45 Flubber [i] 13:45 Krása divokých koní [i] 16:15 Manželia z roku II [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Herbie: Na plný plyn [i] 22:25 Filmové hity: Krvavá voda [i] 00:15 Nočné kino: Identita [i] 02:00 Očarenie zmyslov [i] 03:25 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 04:10 Čakaj nehybne [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Tarzan 22,23 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry [i] 10:00 "Den pro mou lásku" [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:35 Linda 8 [i] 15:30 Fielderova voľba [i] 16:55 Divoška Rosaura 109,110 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 22,23 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 8 [i] 21:45 Donna Leonová: Priatelia z lepšej spoločnosti [i] 23:15 Perry Mason: Prípad tvrdohlavej dcéry [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Osudy hvězd [i] 06:10 Mumínci II 9/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 65/78 [i] 06:55 Tip a Tap 11/26 [i] 07:05 Garfield a přátelé 17/26 [i] 07:30 Zbojníci 8/13 [i] 07:50 U nás na farmě 13/26 [i] 08:05 Malý televizní kabaret [i] 08:35 Louskáček a Myší král [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:30 Bažanti [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/6 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Styl: Mladá móda [i] 14:45 Okouzlení VIII 54/54 [i] 15:40 Policajt nebo rošťák [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Divnopis - Dzbel [i] 18:10 Psí život [i] 18:35 Zpívánky: Zpívej o víně 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Pretty Woman ČR [i] 23:10 Zprávy 23:15 Branky, body, vteřiny 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Tango a Cash [i] 01:05 Vyhnanství 1/2 [i] 02:15 13. komnata Jiřího Ježka [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:35 Zahrada [i] 04:15 Bílá místa [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:20 Utajená řeč peněz 11/13 [i] 05:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 22/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Muzeum auto Praga [i] 06:15 Československý filmový týdeník 705/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Oltáře útěchy [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 2/4 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Úsměvy Vladimíra Kratiny [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 22/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 Doors v Evropě [i] 14:45 Kinobox [i] 15:10 Film o filmu Anglické jahody [i] 15:25 Smrt ledovců [i] 16:10 Rosalie Moller [i] 16:30 Kamera na cestách: Na jihu Chile [i] 17:15 Mississippi - řeka v moři [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Postřehy odjinud [i] 19:00 Koncert Dvořákova komorního orchestru [i] 19:30 Haf! 22/62 [i] 20:00 Svatováclavský hudební festival 2008 [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Jazz klub [i] 01:50 Sešli se ... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - B. Basiková a Precedens [i] 04:20 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:10 Království surikat II 7 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 44 [i] 06:55 Batman vítězí 23 [i] 07:20 Senzační Spiderman 9 [i] 07:50 Báječní lidé 16 [i] 08:50 Eso [i] 10:00 Náhodný milionář [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Holka nebo kluk? [i] 14:25 Koma [i] 16:20 Sestřičky [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:35 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Svatba na bitevním poli aneb Hodiny před slávou [i] 22:05 Dnes zemřeš! [i] 23:50 Underworld [i] 01:50 Novashopping 02:20 Volejte Novu [i] 02:50 Český bodygard [i] 03:35 Vadí nevadí [i] 04:25 Lenssen & spol. IV 105, 106 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Samuraj Jack I 2 [i] 07:00 Samuraj Jack I 3 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 14 [i] 08:00 Přátelé IX 6 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 214 [i] 09:55 M*A*S*H 215 [i] 10:35 Hunter V 17 [i] 11:35 Angelin tým 13 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 14 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Aston Villa FC - Fulham FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Bournův mýtus [i] 22:25 Riddick - Kronika temna [i] 00:50 Dolores Claiborneová [i] 03:15 Volejte Věštce 04:55 Kapitán Kloss 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 11:00 Severská kombinace [i] 11:45 Klasické lyžování [i] 13:30 Severská kombinace [i] 14:00 Severská kombinace [i] 14:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Skoky na lyžích [i] 16:45 Bowls [i] 18:00 Alpské lyžování [i] 19:00 Skoky na lyžích [i] 19:30 Alpské lyžování [i] 20:45 Alpské lyžování [i] 21:00 Alpské lyžování [i] 22:00 Bojové sporty [i] 00:00 Bowls [i] 01:00 Skoky na lyžích [i] 02:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Cesta do středu Země1/2 [i] 10:00 Kouzelný výtah [i] 12:00 Cesta do středu Země 1/2 [i] 14:00 Vražda mezi přáteli [i] 16:00 Vzestup [i] 18:00 McLeodovy cery VIII 16 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 20:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 22:00 Jasperský lynč [i] 00:00 Doživotní trest [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Interpol 01 [i] 07:05 Interpol 02 [i] 08:10 Antické odkazy - Stroje 03 [i] 09:15 Beckham [i] 10:20 Piráti silnic 09 [i] 10:50 Piráti silnic 10 [i] 11:20 Tuningmánie 05 [i] 11:55 Tuningmánie 06 [i] 12:30 Na úvěr - Rhonda a Les 15 [i] 13:00 Na úvěr - Christine a Meredydd 16 [i] 13:30 Limity měst 06 [i] 13:45 Diety našich předků 06 [i] 14:45 V arše Noemově - Legendy pouští 02 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Okavango - životodárné záplavy 08 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 17:50 Nic mi to neudělalo - Gregoryovi 04 [i] 18:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 19:30 Znovuobjevitelé 01 [i] 20:00 Znovuobjevitelé 02 [i] 20:30 Pokusní králíci - Držky a dršťky 07 [i] 21:00 Pokusní králíci - Březí králíci 08 [i] 21:30 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 22:40 Jetstream 08 [i] 23:45 Práce pro chlapa - To nejlepší 01 [i] 00:15 Práce pro chlapa - To nejlepší 02 [i] 00:45 Nomádi moří - Sibiř 01 [i] 01:55 Nomádi moří - Domov na člunu 02 [i] 02:55 Nomádi moří - Moken 03 [i] 03:55 Váleční oři 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Škola svádění [i] 07:40 Hospodská láska [i] 09:10 Kdekoli, jen ne tady [i] 11:00 Štěstí na dosah [i] 12:55 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 13:20 Ratatouille [i] 15:05 Roming [i] 16:55 Nezkrotná Dee Dee [i] 18:15 X-Men: Poslední vzdor [i] 20:00 Skrytá identita [i] 22:30 Krvavý diamant [i] 00:50 Krvavá laguna [i] 02:20 Vstupní brána [i] 04:05 Na lince je vrah [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zoop v Jižní Americe [i] 09:30 Most do země Terabithia [i] 11:00 Klik - život na dálkové ovládání [i] 12:45 Říkej mi strýčku [i] 14:10 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 15:30 Amazonky [i] 17:10 Ztřeštěné léto [i] 18:45 Árijský pár [i] 20:40 Děsnej doják [i] 22:00 Řím II : Hrdinové Republiky 5 [i] 23:00 Nula od Nuly pojde [i] 00:25 Transylvania [i] 02:05 Ničemové [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Nemecko a Poľsko na MS v Rusku s prehrou, z úspechov sa tešia Francúzi, Dáni či Srbi
Predstavitelia Európy, so 14 národnými tímami s najpočetnejším zastúpením na XXI. majstrovstvách sveta vo futbale v Rusku, si v prvých vystúpeniach v základných skupinách pripísali dovedna osem ...

Futbalista Diop mieri do West Hamu, stane sa najdrahším hráčom
Ilustračná snímka.

WNBA: Washington zdolal Chicago
Kristi Toliverová, archívna snímka.

Trojgóloví Ronaldo a Čeryšev na čele poradia strelcov na MS 2018
Na snímke hráč Ruska Denis Čeryšev.

Aktuálne správy

Horúčavy v stredu nás potrápia znova, nezabudnite piť dostatok tekutín
Ilustračná snímka.

Mottom predsedníctva SR vo V4 bude Dynamický Vyšehrad pre Európu
Program nadchádzajúceho piateho predsedníctva Slovenska vo Vyšehradskej skupine bude postavený na troch prioritách - silnej Európe, bezpečnom prostredí a ...

Na Slovensku prídu americkí vojaci, ich pôsobenie bude trvať 18 mesiacov
Na územie Slovenskej republiky pricestuje jednotka amerických vojakov, ktorí budú plniť úlohy výcviku a poradenstva v rámci spolupráce Ozbrojených síl ...

TASR ponúkne spravodajstvo zo summitu V4 + Rakúsko v Budapešti
Ilustračná snímka.

Slovenská katolícka charita pripravila kampaň: Bojuje proti extrémizmu
Deti sýrskych migrantv sa hrajú s balónmi, archívna snímka.

Požiarnici v Trnavskom kraji sa potrápili: Hasili slamu aj auto
Ilustračná snímka.

Slovenský režisér Dušan Rapoš má 65 rokov
Režisér, scenárista, hudobný skladateľ a producent Dušan Rapoš sa narodil 20. júna 1953 v Moravanoch na východnom Slovensku. V stredu má 65 rokov.

Pred 170 rokmi sa narodil český sochár Josef Václav Myslbek
Autorom sochy v Košiciach je slávny český umelec Josef Václav Myslbek. Jej obdoba v nadživotnej veľkosti so sv. Václavom v sedle zdobí pražské Václavske námestie.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.