Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 101-102/216 [i] 10:50 Zmŕtvychvstanie [i] 12:30 Odpadlík II. 17/22 [i] 13:20 Monk II. 11/16 [i] 14:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 3/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 88-89/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 7/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Wasabi [i] 23:15 Ako štvaná zver [i] 00:55 Predtucha [i] 02:30 Letisko '79: Prípad Concorde [i] 04:40 Komisár Rex V. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Vraždy delfínov [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - rodina [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:20 Chlapec a pes 2/6 [i] 08:45 Domáci majstri [i] 08:50 Winnetka Road 1/6 [i] 09:40 Inšpektor Lynley II. 4/8 [i] 10:30 Bláznivý penzión [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 44 [i] 13:35 Don Matteo II. 7/16 [i] 14:30 Špiónky 23/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 28/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 6/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 7/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 45 [i] 22:10 Veľký útes [i] 23:45 Osudná dôvera [i] 01:15 Pavúky. Smrtiaca láska [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Bianca - cesta za šťastím 6/224 [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 7/224 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Pavúky. Smrtiaca láska [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Fidlibumova listáreň [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:30 Andreju, Andreju, na teba olovo lejú [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Naša Európa [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 14/17 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Bob Kennedy - Muž, ktorý chcel zmeniť Ameriku [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:10 Objav Hobbitov vo Flores [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:40 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:25 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Jericho 22 [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 58 [i] 11:00 Policajt z L. A. 22/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 21 [i] 13:00 Chlapec od susedov [i] 15:00 Medicopter 117 58 [i] 16:00 Policajt z L. A. 22/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Miliónový Silvester [i] 20:00 Panelák 158 [i] 20:45 Filmové hity: Návrat do Cold Mountain [i] 00:00 Nočné kino: Oni sa vrátia [i] 01:45 Pravdu pozná len more 1, 2/2 [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 214,215 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 70 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:30 Doktor z hôr III. 5 [i] 13:20 Večer publicistiky [i] 15:50 "Panoptikum Města pražského" 8 [i] 16:55 Divoška Rosaura 107,108 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 5 [i] 20:00 Filmová klasika: "Den pro mou lásku" [i] 21:30 Fielderova voľba [i] 22:55 Starý 70 [i] 23:55 Prípady otca Dowlinga [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Karel IV. - Král český a římský 1/3 [i] 09:25 Karel IV. - Panovník a jeho dvůr 2/3 [i] 09:45 Karel IV. - Císař římské říše 3/3 [i] 10:05 Česká muzika na Žofíně [i] 10:40 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 30/32 [i] 14:35 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:40 Haf! 21/62 [i] 15:05 Tom, nejlepší přítel 8/26 [i] 15:30 Taylor má trable 14/26 [i] 15:55 Svět Elmo 29/56 [i] 16:10 Babar 16/26 [i] 16:35 Bludiště [i] 17:05 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Jilm hraničář [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 10/13 [i] 21:05 13. komnata Jiřího Ježka [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě III 1/18 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Julietta [i] 00:40 Losování Euromiliony 00:45 McLeodovy dcery VII 30/32 [i] 01:30 Všechnopárty [i] 02:10 Události v regionech [i] 02:35 Události v regionech Brno 03:00 Události v regionech Ostrava 03:25 Regiony ČT24 03:50 Film o filmu: Fontána [i] 04:00 Kancl 9/14 [i] 04:30 Gorodok 7/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 39/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Pavla Pafka [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: V [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 13/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 2/3 [i] 15:30 Kouzlo jachtingu: 100 let ISAF [i] 16:00 Svět zázraků: Okno do nebe [i] 16:30 Evropa dnes [i] 16:55 Kam s nimi [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 13/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Darja Kocábová [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 21/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 2/4 [i] 21:00 Energy Globe Award 2008 [i] 21:55 Kancl 9/14 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 7/20 [i] 23:35 Legenda o zlatém prstenu s Ondřejem Pavelkou a odborníky I. [i] 00:25 Musilok [i] 00:55 Vizovická Mata Hari [i] 01:50 Cesta do Vídně [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:15 Šumná města [i] 03:40 Evropa dnes [i] 04:05 Kam s nimi [i] 04:20 Francie s ozvěnou domova 13/16 [i] 04:40 Zpráva o krajině [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 18 [i] 09:25 Julie Lescaut V 6 [i] 11:15 Ulice 280 [i] 12:00 Můj přítel Monk II 1 [i] 12:55 Lenssen & spol. IV [i] 13:25 Raymonda má každý rád IX 15, 16 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VII 10 [i] 15:10 Hvězdná brána III 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 20 [i] 18:30 Ulice 1089, 1090 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Charlieho andílci: Na plný pecky [i] 22:10 Šakal [i] 00:35 Crash [i] 02:25 Novashopping 03:00 Tabu [i] 03:45 Vadí nevadí [i] 04:30 Lenssen & spol. IV 103, 104 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Will & Grace V 2 [i] 07:50 Přátelé IX 5 [i] 08:30 Dvojčata 7 [i] 09:00 Panelák 26 [i] 09:45 Sedmé nebe X 11 [i] 10:45 Na čem záleží 29 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 4 [i] 12:30 Chůva k pohledání V 1 [i] 13:05 Policie - New York 68 [i] 14:05 Chameleon II 21 [i] 15:05 Will & Grace V 3 [i] 15:35 Drzá Jordan II 20 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Švindlíři [i] 23:45 Černočerná tma [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Doktor z hor V [i] 04:25 Dvojí nasazení 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Krasobruslení [i] 14:15 Skoky na lyžích [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Krasobruslení [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Skoky na lyžích [i] 01:00 Fotbal [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Náš dům [i] 08:00 Smrt v klášteře [i] 10:00 Drzá Jordan III 2 [i] 11:00 Zamilovaní sousedé [i] 13:00 Dotek anděla 1 [i] 14:00 Drzá Jordan III 2 [i] 15:00 Smrt v klášteře [i] 17:00 Dotek anděla 1 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Foylova válka II 2/4 [i] 22:00 Co bych neudělal pro lásku… [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Náš dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Cvrčci - gladiátoři [i] 07:00 Neviditelné mimikry 01 [i] 07:35 Neviditelné mimikry 02 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 10 [i] 09:15 Zahrady a čas - 2004 07 [i] 10:25 Vánoční hostina na chalupě [i] 11:20 Dítě génius 02 [i] 12:10 Svobodné duše širých moří [i] 12:40 Místa ve Středomoří 10 [i] 13:50 Stezky v divočině - Putování po Egyptě 15 [i] 14:20 Stezky v divočině - Hora Trikora, Terks a Kejkos 16 [i] 14:50 Cvrčci - gladiátoři [i] 15:45 Zahrady a čas - 2004 07 [i] 16:55 Dítě génius 02 [i] 17:50 Svobodné duše širých moří [i] 18:20 Antarktida v jednom kole [i] 19:25 Vánoční hostina na chalupě [i] 20:30 Co nám prospívá 20 [i] 21:30 Proč je to tak? - Staveniště 20 [i] 22:30 Nálet na Darwin [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Zlato Močiků 14 [i] 00:45 Co nám prospívá 20 [i] 01:45 Mongolská říše - Čingischánův odkaz 02 [i] 02:45 Nálet na Darwin [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Zlato Močiků 14 [i] 04:55 Co nám prospívá 20 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 V dostihovém sedle [i] 07:30 Perfektní záskok [i] 09:10 Měsíc a hvězdy [i] 10:50 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 11:15 Štěstí ve hře [i] 13:15 Malí rošťáci [i] 14:45 Škvára [i] 16:30 Mravenčí polepšovna [i] 18:00 Neuvěřitelný příběh [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 49 [i] 20:00 Generation Kill 4 [i] 21:10 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 23:55 Číslo 23 [i] 01:30 Po stopách zabijáka [i] 03:00 Dohoda [i] 04:30 Do pětadvaceti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pitva mimozemšťana [i] 11:35 V tom domě straší! [i] 13:05 Příběhy hvězd: Britney Spearsová [i] 13:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 15:10 Transakce století [i] 16:50 Příběhy hvězd: Tom Cruise [i] 17:15 Pekař [i] 18:40 Srdce v roztoužení [i] 20:10 Vzepřít se obrům [i] 22:00 Hadi v letadle [i] 23:45 Města plná sexu II. 2 [i] 00:40 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 02:25 Hluboko zmražený [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.