Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 99-100/216 [i] 10:25 Pokušenie - láska kňaza [i] 12:20 Odpadlík II. 16/22 [i] 13:15 Monk II. 10/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 86-87/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 61 [i] 21:25 Dvojnásobné obvinenie [i] 23:25 Súboj so zločinom 11/13 [i] 00:20 Zavraždená nevinnosť [i] 01:45 More duší 3/3 [i] 03:40 Monk II. 10/16 [i] 04:20 Komisár Rex V. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Hlboká džungľa 3/3 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:20 Káčerovo 22/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 13/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley II. 3/8 [i] 10:25 Superlux [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 43 [i] 13:35 Don Matteo II. 6/16 [i] 14:30 Špiónky 22/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 27/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 4/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 5/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 44 [i] 22:10 Radosť zo života [i] 22:40 Život po živote II 7/8 [i] 23:30 Misia v ohrození [i] 01:05 Jonathan Creek [i] 02:00 Vraždy delfínov [i] 02:50 Krátke správy [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 4/224 [i] 03:45 Bianca - cesta za šťastím 5/224 [i] 04:30 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Klinec [i] 10:30 Juraj Kubánka [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 13:15 Elixír [i] 13:40 Hanča, Janko, Lucia [i] 14:10 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Šášovský hradný pán a ladomerská mýtnička [i] 15:40 Slovo [i] 15:45 Parížsky autosalón 2008 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:05 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Família [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 57 [i] 11:00 Policajt z L. A. 21 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 13:00 Post mortem [i] 15:00 Medicopter 117 57 [i] 16:00 Policajt z L. A. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 7 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 157 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Normálni [i] 02:00 Život vs. zákon 7,8 [i] 03:35 Zachráň ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 212,213 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 69 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr III. 4 [i] 13:50 Nenechám ťa odísť 1,2/2 [i] 16:55 Divoška Rosaura 105,106 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 4 [i] 20:00 Linda 8 [i] 20:55 "Panoptikum Města pražského" 8 [i] 22:00 Večer publicistiky [i] 00:30 Prípady otca Dowlinga [i] 01:20 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bez ženské a bez tabáku 4/4 [i] 09:55 Podporujte svého šerifa! [i] 11:25 Písničky roku 1973 [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 18/22 [i] 15:15 Svět zázraků: Okno do nebe [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vrápenec malý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Výchova dívek v Čechách [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Máte slovo [i] 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Deadwood II 1/12 [i] 00:15 Zahrada [i] 00:55 Taxík [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Pětka v Pomeranči [i] 04:15 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Ta naše povaha česká [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/6 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:45 Stop [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Paralympijský magazín [i] 20:00 Cesta do Vídně [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 705/2379 [i] 23:25 Nic takového [i] 01:05 Proklaté karikatury [i] 02:00 Moravský podzim 2008 [i] 03:20 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 03:35 Posedlost šermem [i] 04:00 Divnopis - Cetoraz [i] 04:05 Exit 316 - Mise: Čas na lásku [i] 04:25 Colours of Ostrava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 17 [i] 09:30 Až po vás [i] 11:35 Ulice 279 [i] 12:25 Můj přítel Monk 11 [i] 13:15 Lenssen & spol. IV [i] 13:45 Raymonda má každý rád IX 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 9 [i] 15:05 Hvězdná brána III 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 19 [i] 18:30 Ulice 1087, 1088 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 70 [i] 21:25 Comeback 13 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 14 [i] 22:50 Maximální riziko [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 6 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:35 Na vlastní nebezpečí [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 101, 102 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 16 [i] 07:35 Will & Grace V 1 [i] 08:05 Přátelé IX 4 [i] 08:30 Dvojčata 6 [i] 09:00 Panelák 25 [i] 09:45 Sedmé nebe X 10 [i] 10:45 Na čem záleží 28 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 3 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 26 [i] 13:05 Policie - New York 67 [i] 14:05 Chameleon II 20 [i] 15:05 Will & Grace V 2 [i] 15:35 Drzá Jordan II 19 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 26 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:35 Zoufalé manželky IV 14 [i] 23:35 Sběratelé kostí II 12 [i] 00:35 Případ pro dva V 71 [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Doktor z hor V [i] 04:20 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Skandál v Čechách [i] 10:00 Drzá Jordan III 1 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 Drzá Jordan III 1 [i] 15:00 Skandál v Čechách [i] 17:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 21:00 Ochránce I 10/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 23:00 Tajná služba II 6 [i] 00:00 Ochránce I 10/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová tvář Ruska [i] 07:00 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 09 [i] 09:15 Zahrady a čas - 1960 - 1980 06 [i] 10:25 Životospráva na chalupě 03 [i] 11:20 Dítě génius 01 [i] 12:00 Budapešť nadivoko [i] 12:35 Místa ve Středomoří 09 [i] 13:45 Stezky v divočině - Putování po Peru 13 [i] 14:15 Stezky v divočině - Putování po Keni 14 [i] 14:50 Nová tvář Ruska [i] 15:55 Zahrady a čas - 1960 - 1980 06 [i] 17:05 Dítě génius 01 [i] 17:45 Budapešť nadivoko [i] 18:20 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 19:25 Životospráva na chalupě 03 [i] 20:30 Co nám prospívá 19 [i] 21:30 Proč je to tak? - Než vlak vyjede 19 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Nasazení do akce 04 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 00:45 Co nám prospívá 19 [i] 01:45 Mongolská říše - V Čingischánově říši 01 [i] 02:50 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Nasazení do akce 04 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 04:55 Co nám prospívá 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Nepřemožitelný [i] 09:15 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 09:40 Divoký Stomp [i] 11:30 Medvídek [i] 13:10 V dostihovém sedle [i] 14:40 Perfektní záskok [i] 16:20 Měsíc a hvězdy [i] 18:00 Štěstí ve hře [i] 20:00 Na stojáka 38 [i] 20:30 Létající Skot [i] 22:10 Nezničitelná láska [i] 23:45 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 01:10 Závan smrti [i] 02:40 Létající Skot [i] 04:20 Nezničitelná láska [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Půjčovna mozků [i] 11:20 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:45 Pidihajzlík [i] 14:20 Pitva mimozemšťana [i] 15:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 16:45 Ztraceni navěky [i] 18:35 Mořská panna, Aquamarine [i] 20:15 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Hollywoodland [i] 00:05 Smrtící zóna [i] 01:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 03:30 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

MYSLIVEČKOVÁ S CSÖLLEYOM idú do voľných tancov na ZOH z 19. miesta
Na archívnej snímke vpravo Lukáš Csölley (Slovensko) a vľavo Lucie Myslivečková (Česko).

Zlatý a strieborný reprezentačný tréner Ján Filc má 65 rokov
Najúspešnejší bývalý reprezentačný hokejový tréner v ére samostatnej Slovenskej republiky (SR) Ján Filc bude má dnes 65 rokov.

Hokejista Dominik Graňák vzýva pred utorňajších zápasom šťastie
Na snímke hokejista Dominik Graňák v Slovenskom dome počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu, 18. februára 2018.

Američanky sú prvými finalistkami na ZOH v ženskom hokeji
Americká hráčka Hilary Knightová (vľavo) dáva gól fínskej brankárke Noore Ratyovej v semifinálovom zápase ženského hokejového turnaja Fínsko - USA na XXIII. ZOH v kórejskom Kangungu 19. februára 2018.

Aktuálne správy

Na strednom Slovensku si dávajte pozor na zľadovatené cesty
Ilustračná snímka.

Vo väznici pri Riu de Janeiro prebieha vzbura, väzni majú rukojemníkov
Ilustračná snímka.

Nový Zéland sa pripravuje na príchod cyklónu Gita
Na snímke z videozáznamu stoja ľudia pri zničenom dome po cyklóne Gita v štáte Tonga 13. februára 2018.

Väčšina primátorov SPD podporuje dohodu s Merkelovou
Na archívnej snímke Angela Merkelová.

Turecko poprelo obvinenia z chemického útoku v Sýrii
Na snímke turecký minister zahraničných vecí Mevlüt Čavušoglu.

Strelec z Dagestanu nemal nič spoločné s islamom, tvrdí Kadyrov
Vojaci ruských špeciálnych síl blokujú ulicu v Machačkale, metropole juhoruského Dagestanu. Archívna snímka.

Narodil sa v Peru, žije v USA a učí sa slovenčinu
Ilustračná snímka.

Profesor Kopanič: V minulosti nebola v USA slovenčina v móde
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.