Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 99-100/216 [i] 10:25 Pokušenie - láska kňaza [i] 12:20 Odpadlík II. 16/22 [i] 13:15 Monk II. 10/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 2/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 86-87/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 6/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 61 [i] 21:25 Dvojnásobné obvinenie [i] 23:25 Súboj so zločinom 11/13 [i] 00:20 Zavraždená nevinnosť [i] 01:45 More duší 3/3 [i] 03:40 Monk II. 10/16 [i] 04:20 Komisár Rex V. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Hlboká džungľa 3/3 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:15 Krajina zvierat [i] 08:20 Káčerovo 22/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 13/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley II. 3/8 [i] 10:25 Superlux [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 43 [i] 13:35 Don Matteo II. 6/16 [i] 14:30 Špiónky 22/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 27/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 4/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 5/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 44 [i] 22:10 Radosť zo života [i] 22:40 Život po živote II 7/8 [i] 23:30 Misia v ohrození [i] 01:05 Jonathan Creek [i] 02:00 Vraždy delfínov [i] 02:50 Krátke správy [i] 03:00 Bianca - cesta za šťastím 4/224 [i] 03:45 Bianca - cesta za šťastím 5/224 [i] 04:30 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Klinec [i] 10:30 Juraj Kubánka [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 13:15 Elixír [i] 13:40 Hanča, Janko, Lucia [i] 14:10 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Šášovský hradný pán a ladomerská mýtnička [i] 15:40 Slovo [i] 15:45 Parížsky autosalón 2008 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:05 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Família [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 57 [i] 11:00 Policajt z L. A. 21 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 20 [i] 13:00 Post mortem [i] 15:00 Medicopter 117 57 [i] 16:00 Policajt z L. A. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 7 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 157 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Normálni [i] 02:00 Život vs. zákon 7,8 [i] 03:35 Zachráň ma [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 212,213 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 69 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr III. 4 [i] 13:50 Nenechám ťa odísť 1,2/2 [i] 16:55 Divoška Rosaura 105,106 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 4 [i] 20:00 Linda 8 [i] 20:55 "Panoptikum Města pražského" 8 [i] 22:00 Večer publicistiky [i] 00:30 Prípady otca Dowlinga [i] 01:20 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bez ženské a bez tabáku 4/4 [i] 09:55 Podporujte svého šerifa! [i] 11:25 Písničky roku 1973 [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 18/22 [i] 15:15 Svět zázraků: Okno do nebe [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vrápenec malý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Výchova dívek v Čechách [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Máte slovo [i] 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Deadwood II 1/12 [i] 00:15 Zahrada [i] 00:55 Taxík [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 29/32 [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Pětka v Pomeranči [i] 04:15 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Ta naše povaha česká [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 4/6 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:45 Stop [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Paralympijský magazín [i] 20:00 Cesta do Vídně [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 705/2379 [i] 23:25 Nic takového [i] 01:05 Proklaté karikatury [i] 02:00 Moravský podzim 2008 [i] 03:20 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 03:35 Posedlost šermem [i] 04:00 Divnopis - Cetoraz [i] 04:05 Exit 316 - Mise: Čas na lásku [i] 04:25 Colours of Ostrava [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 17 [i] 09:30 Až po vás [i] 11:35 Ulice 279 [i] 12:25 Můj přítel Monk 11 [i] 13:15 Lenssen & spol. IV [i] 13:45 Raymonda má každý rád IX 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 9 [i] 15:05 Hvězdná brána III 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 19 [i] 18:30 Ulice 1087, 1088 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 70 [i] 21:25 Comeback 13 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 14 [i] 22:50 Maximální riziko [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 6 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:35 Na vlastní nebezpečí [i] 03:20 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 101, 102 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 16 [i] 07:35 Will & Grace V 1 [i] 08:05 Přátelé IX 4 [i] 08:30 Dvojčata 6 [i] 09:00 Panelák 25 [i] 09:45 Sedmé nebe X 10 [i] 10:45 Na čem záleží 28 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 3 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 26 [i] 13:05 Policie - New York 67 [i] 14:05 Chameleon II 20 [i] 15:05 Will & Grace V 2 [i] 15:35 Drzá Jordan II 19 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 26 [i] 21:30 Jste to, co jíte [i] 22:35 Zoufalé manželky IV 14 [i] 23:35 Sběratelé kostí II 12 [i] 00:35 Případ pro dva V 71 [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Doktor z hor V [i] 04:20 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Skoky na lyžích [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Skoky na lyžích [i] 19:00 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Skandál v Čechách [i] 10:00 Drzá Jordan III 1 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 14:00 Drzá Jordan III 1 [i] 15:00 Skandál v Čechách [i] 17:00 Soudkyně Amy V 23 [i] 18:00 McBride: Padlý anděl [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 19 [i] 21:00 Ochránce I 10/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 23:00 Tajná služba II 6 [i] 00:00 Ochránce I 10/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 8/8 [i] 02:00 McBride: Padlý anděl [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Nová tvář Ruska [i] 07:00 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 09 [i] 09:15 Zahrady a čas - 1960 - 1980 06 [i] 10:25 Životospráva na chalupě 03 [i] 11:20 Dítě génius 01 [i] 12:00 Budapešť nadivoko [i] 12:35 Místa ve Středomoří 09 [i] 13:45 Stezky v divočině - Putování po Peru 13 [i] 14:15 Stezky v divočině - Putování po Keni 14 [i] 14:50 Nová tvář Ruska [i] 15:55 Zahrady a čas - 1960 - 1980 06 [i] 17:05 Dítě génius 01 [i] 17:45 Budapešť nadivoko [i] 18:20 Úžasná zvířata - Krysy a potkani 04 [i] 19:25 Životospráva na chalupě 03 [i] 20:30 Co nám prospívá 19 [i] 21:30 Proč je to tak? - Než vlak vyjede 19 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Nasazení do akce 04 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 00:45 Co nám prospívá 19 [i] 01:45 Mongolská říše - V Čingischánově říši 01 [i] 02:50 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Nasazení do akce 04 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 04:55 Co nám prospívá 19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Nepřemožitelný [i] 09:15 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 09:40 Divoký Stomp [i] 11:30 Medvídek [i] 13:10 V dostihovém sedle [i] 14:40 Perfektní záskok [i] 16:20 Měsíc a hvězdy [i] 18:00 Štěstí ve hře [i] 20:00 Na stojáka 38 [i] 20:30 Létající Skot [i] 22:10 Nezničitelná láska [i] 23:45 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 01:10 Závan smrti [i] 02:40 Létající Skot [i] 04:20 Nezničitelná láska [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Půjčovna mozků [i] 11:20 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 12:45 Pidihajzlík [i] 14:20 Pitva mimozemšťana [i] 15:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 16:45 Ztraceni navěky [i] 18:35 Mořská panna, Aquamarine [i] 20:15 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 22:00 Hollywoodland [i] 00:05 Smrtící zóna [i] 01:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 03:30 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarov gól Detroitu nestačil, doma podľahol Edmontonu 2:6
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Miami ukončilo 16-zápasovú víťaznú sériu Bostonu
Hráč Miami Heat's Goran Dragič (v strede)

Rusko chce mať svoj hokejový tím v Pjongčangu
Úvahy o neúčasti ruských hokejistov na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu sú nateraz pravdepodobne vyriešené. Ruská hokejová federácia (FHR) vydala vyhlásenie, ...

Video: V NHL sa hralo 15 zápasov, Tatar skóroval a Cehlárik nepremenil samostatný nájazd
Slovenský hokejista Tomáš Tatar strelil svoj šiesty gól v sezóne, no nezabránil domácej prehre Detroitu Red Wings 2:6 proti Edmontonu Oilers v stredajšom stretnutí severoamerickej NHL. Tatar ...

Aktuálne správy

Po oblohe budú plávať mraky, no dovolia slnku potešiť nás
Vo štvrtok nás čaká polooblačné až oblačné počasie. Teploty sa budú pohybovať medzi príjemnými 6 až 11 stupňami Celzia.

Andrej Kiska otvoril v Mexiku podnikateľské fórum
Slovenský prezident Andrej Kiska v Mexiku.

Kiska vystúpil v mexickom Senáte, znepokojuje ho rast nacionalizmu
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Najmenej dôveryhodným politikom je Kotleba, v prvej trojke aj Fico a Danko
Najmenej dôveryhodným politickým lídrom je i naďalej Marian Kotleba (Kotleba - ĽSNS), ktorému neverí 77 percent Slovákov. Vyplýva to z prieskumu dôveryhodnosti politických lídrov, ...

Ústavný súd eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do VÚC
Ústavný súd Slovenskej republiky (ÚS) k dnešnému dňu eviduje šesť sťažností pre neústavnosť alebo nezákonnosť volieb do orgánov územnej samosprávy konaných 4. novembra ...

Bývalý konateľ spoločnosti Carlton Property Erik M. odmieta obvinenie
Na archívnej fotografii je bratislavský hotel Carlton.

Jiří Stivín, nekorunovaný kráľ jam session oslavuje 75. narodeniny
Na archívnej snímke Jiří Stivín.

Bývalá detská hviezda Miley Cyrus alias Hannah Montana má narodeniny
Americká speváčka a herečka Miley Cyrusová oslavuje vo štvrtok 23. novembra 25 rokov.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.