Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 97-98/216 [i] 10:30 Návrat do raja 5-6/6 [i] 12:20 Odpadlík II. 15/22 [i] 13:15 Monk II. 9/16 [i] 14:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad II. 1/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 84-85/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 5/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:45 Súkromné pasce: Riskantné interview [i] 22:55 Krutá pomsta [i] 01:15 Lovci ľudí 11/13 [i] 02:05 More duší 2/3 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 21/30 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 12/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley II. 2/8 [i] 10:20 Zázrak Maldonádo [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 42 [i] 13:30 Don Matteo II. 5/16 [i] 14:30 Špiónky 21/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 26/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:45 Bianca - cesta za šťastím 2/224 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 3/224 [i] 18:15 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 13/21 [i] 20:55 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 43 [i] 22:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 22:40 Bratia a sestry II. 12/16 [i] 23:20 Cudzinec [i] 01:00 Hlboká džungľa 3/3 [i] 01:55 Duel [i] 02:25 Krátke správy [i] 02:35 Bianca - cesta za šťastím 2/224 [i] 03:20 Bianca - cesta za šťastím 3/224 [i] 04:05 Slovensko DNES [i] 04:15 Správy STV [i] 04:35 Góly body sekundy [i] 04:45 GEN.sk [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 4/7 [i] 10:35 Veda zajtrajška 7/18 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Koniari sveta 12/20 [i] 13:10 Môj dom - môj hrad [i] 13:40 Vyznanie pútnika [i] 14:30 Si v obraze? [i] 15:00 5 minút po dvanástej [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 118 [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Krokodílie kroniky I. 4/13 [i] 18:30 Elixír [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Národné parky a ochrana prírody 1/2 [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Udalosti ČT [i] 00:45 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 56 [i] 11:00 Policajt z L. A. 20 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 19 [i] 13:00 Honba na čarodejnice [i] 15:00 Medicopter 117 56 [i] 16:00 Policajt z L. A. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 156 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 6 [i] 21:45 Kosti III. 12 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Intímne hry [i] 02:00 Dráma v pensylvánskej bani [i] 03:30 Jericho 20, 21 [i] 04:55 Dunston: Sám v hoteli [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 210,211 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 68 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr III. 3 [i] 13:45 Žena za pultom 8 [i] 14:40 Siska 8 [i] 15:40 Operácia Leontína [i] 16:55 Divoška Rosaura 103,104 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 3 [i] 20:00 Romantická streda: Nenechám ťa odísť 1,2/2 [i] 23:00 Starý 68 [i] 00:00 Prípady otca Dowlinga [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:30 Kohoutoviny [i] 11:05 Malované děti [i] 11:40 Kde máš vlasy, Véno [i] 11:45 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 28/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 17/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 20/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 13/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Skalická [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Oltáře útěchy [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Podle práva 39/42 [i] 22:50 Losování Sportky a Šance 22:55 Neptunův trojzubec 2/2 [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 McLeodovy dcery VII 28/32 [i] 01:15 Na cestě po Moldavsku [i] 01:40 Hledání ztraceného času [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:45 V zajetí železné opony 36/41 [i] 04:00 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:15 Památky na prodej [i] 09:35 13 dní v životě Picassa 2/3 [i] 10:50 Haf! 19/62 [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava 2/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 15:15 Přežít! 10/10 [i] 16:05 Rodina, škola a já [i] 16:25 Medicína pro 21. století [i] 16:40 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:50 JÁDRO [i] 16:55 Zoom [i] 17:20 PORT [i] 17:50 Muzeum auto Praga [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique II. 1/12 [i] 19:30 Haf! 20/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Dokumentární klub: Proklaté karikatury [i] 00:40 Tábor tygrů [i] 02:20 Divadlo žije! [i] 02:45 Q [i] 03:10 Diáře a romány Pavla Kohouta [i] 03:40 Notes [i] 04:20 Zoom [i] 04:50 Stop [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 16 [i] 09:30 Rádio [i] 11:35 Ulice 278 [i] 12:20 Můj přítel Monk 10 [i] 13:15 Lenssen & spol. IV [i] 13:45 Raymonda má každý rád IX 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 8 [i] 15:10 Hvězdná brána III 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 18 [i] 18:30 Ulice 1085, 1086 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 12 [i] 21:30 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. IV 2 [i] 23:45 Zvěrokruh II 4 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba II 5 [i] 01:20 Novashopping 01:55 112 [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:05 Áčko [i] 03:55 Vadí nevadí [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 98, 99 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 15 [i] 07:35 Will & Grace IV 27 [i] 08:05 Přátelé IX 3 [i] 08:35 Dvojčata 5 [i] 09:00 Panelák 24 [i] 09:45 Sedmé nebe X 9 [i] 10:45 Na čem záleží 27 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 2 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 25 [i] 13:05 Policie - New York 66 [i] 14:05 Chameleon II 19 [i] 15:05 Will & Grace V 1 [i] 15:35 Drzá Jordan II 18 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 12 [i] 23:25 Francouzská spojka [i] 01:35 Volejte Věštce 03:15 Doktor z hor V [i] 04:05 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Snooker [i] 10:00 Krasobruslení [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Skoky na lyžích [i] 14:00 Skoky na lyžích [i] 15:00 Bowls [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Wednesday Selection [i] 18:25 Jezdectví [i] 19:35 Jachting [i] 21:00 Olympiáda [i] 21:30 Krasobruslení [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Extrémní sporty [i] 02:05 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Baron a ostrý Bill [i] 10:00 Doktor Martin III 7 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 14:00 Doktor Martin III 7 [i] 15:00 Baron a ostrý Bill [i] 17:00 Soudkyně Amy V 22 [i] 18:00 Na jeden večer [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 18 [i] 21:00 Ochránce I 9/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 7/8 [i] 23:00 Tajná služba II 5 [i] 00:00 Ochránce I 9/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 7/8 [i] 02:00 Na jeden večer [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Běh s býky [i] 07:00 Úžasná zvířata - Švábi 03 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 08 [i] 09:15 Zahrady a čas - 1930-1959 05 [i] 10:25 Životospráva na chalupě 02 [i] 11:25 Děti - hnací motor trhu [i] 12:25 Místa ve Středomoří 08 [i] 13:35 Vražedná hra [i] 14:40 Běh s býky [i] 15:40 Zahrady a čas - 1930-1959 05 [i] 16:50 Dítě naší doby 17 [i] 18:00 Limity měst 08 [i] 18:20 Úžasná zvířata - Švábi 03 [i] 19:25 Životospráva na chalupě 02 [i] 20:30 Co nám prospívá 18 [i] 21:30 Proč je to tak? - Na rohu ulice 18 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Na můj povel, vpřed! 03 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Mona Lisa 12 [i] 00:45 Co nám prospívá 18 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Moderní doba 08 [i] 02:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Na můj povel, vpřed! 03 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Mona Lisa 12 [i] 04:55 Co nám prospívá 18 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Evropské filmové ceny 2007 [i] 07:35 Pánem svého koutku [i] 09:10 Nové sčítání hlasů [i] 11:05 Volání o pomoc [i] 13:05 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 13:30 Marion a Lucie [i] 15:05 Nepřemožitelný [i] 16:50 Jak jíst smažené žížaly [i] 18:15 Medvídek [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že jseš mrtvej [i] 21:55 Motel smrti [i] 23:20 Osobní stážce: nový začátek [i] 00:50 Sybil [i] 02:20 Než ďábel zjistí, že jseš mrtvej [i] 04:15 Film o filmu: Roming [i] 04:30 Motel smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Říkej mi strýčku [i] 11:30 Pomoc, děti se vracejí! [i] 13:05 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 14:35 Půjčovna mozků [i] 15:55 Zoop v Jižní Americe [i] 17:25 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 18:55 Pidihajzlík [i] 20:30 Švédská trojka [i] 22:00 Města plná sexu II. 2 [i] 22:55 Casino Royale [i] 01:15 Tráva je zlatej důl [i] 02:55 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.