Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 95-96/216 [i] 10:35 Návrat do raja 3-4/6 [i] 12:25 Odpadlík II. 14/22 [i] 13:20 Monk II. 8/16 [i] 14:15 Bez stopy III. 23/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 82-83/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 4/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 60 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Piraňa 2 [i] 01:25 More duší 1/3 [i] 03:15 Monk II. 8/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 42/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 11/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley II. 1/8 [i] 10:25 Láska v Saigone 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 41 [i] 13:30 Don Matteo II. 4/16 [i] 14:25 Špiónky 20/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 25/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 357/357 [i] 17:30 Bianca - cesta za šťastím 1/224 [i] 18:18 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:25 Obchod so šťastím 42 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 13/23 [i] 22:55 Slečna Marpleová I. 1/4 [i] 00:30 Hlboká džungľa 2/3 [i] 01:25 Duel [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 357/357 [i] 02:55 Bianca - cesta za šťastím 1/224 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Hlboká džungľa 2/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Prasiatko a medvedík [i] 10:10 Prasiatko a medvedík [i] 10:35 Megastavby I. 6/11 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Poklady živočíšnej ríše 6/6 [i] 13:15 VAT [i] 13:45 Ej, husári [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:40 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 12/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:05 Veda zajtrajška 7/18 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 118 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:30 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Záznam zo zasadnutia NR SR [i] 03:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 55 [i] 11:00 Policajt z L. A. 19 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 18 [i] 13:00 Sindibádove dobrodužstvá [i] 15:00 Medicopter 117 55 [i] 16:00 Policajt z L. A. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 6 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 155 [i] 22:00 SHARK II. 9 [i] 22:55 De Facto [i] 23:40 Nočné kino: Honba na čarodejnice [i] 01:40 Na pretekárskej dráhe [i] 03:00 Jericho 18,19 [i] 04:30 O živej vode [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 208,209 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 67 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr III. 2 [i] 13:45 Zmätok v srdci 8 [i] 15:25 Čierne zrkadlo [i] 16:55 Divoška Rosaura 101,102 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 2 [i] 20:00 Žena za pultom 8 [i] 20:50 Siska 8 [i] 21:50 Operácia Leontína [i] 23:10 Starý 67 [i] 00:15 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Zeměpis světa [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 3/8 [i] 11:00 Kavárnička aneb Dlouho jsme se neviděli [i] 11:50 Oliver Twist [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 27/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 16/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 19/62 [i] 15:50 Věda je zábava 2/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Bublinatka prostřední [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 13/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Hlava 22 [i] 01:00 McLeodovy dcery VII 27/32 [i] 01:45 Chcete mě? [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 10:40 168 hodin [i] 11:10 Černé ovce [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Mezi námi zvířaty [i] 13:00 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 15:50 13 dní v životě Picassa 2/3 [i] 17:00 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 11/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 22/72 [i] 17:55 ČEZ Basketball Nymburk - vítěz kvalifikace [i] 19:45 Zprávy v českém znakovém jazyce 20:00 Diáře a romány Pavla Kohouta [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Notes [i] 00:30 Hrdinové před tabulí aneb Jak si sáhnout na ty, které nezlomili [i] 01:25 Dětské oči a bojovníci proti totalitě [i] 02:25 Hitlerovo muzeum 1/2 [i] 03:20 Na plovárně s Arminem [i] 03:45 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 03:50 Základy [i] 04:15 Cesty víry [i] 04:35 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 15 [i] 09:30 Dvojí tvář požehnání [i] 11:30 Ulice 277 [i] 12:15 Můj přítel Monk 9 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 7 [i] 15:05 Hvězdná brána III 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 17 [i] 18:30 Ulice 1083, 1084 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 69 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 13 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Láska s rizikem [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba II 4 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Občanské judo [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 96, 97 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 14 [i] 07:35 Will & Grace IV 26 [i] 08:05 Přátelé IX 2 [i] 08:30 Dvojčata 4 [i] 09:00 Panelák 23 [i] 09:45 Sedmé nebe X 8 [i] 10:45 Na čem záleží 26 [i] 11:25 To je vražda, napsala II 1 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 24 [i] 13:05 Policie - New York 65 [i] 14:05 Chameleon II 18 [i] 15:05 Will & Grace IV 27 [i] 15:35 Drzá Jordan II 17 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 25 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 11 [i] 00:25 Případ pro dva V 70 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Doktor z hor V [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 10:15 Snooker [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 14:30 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Skoky na lyžích [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Fotbal [i] 02:15 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 Doktor Martin III 6 [i] 11:00 Drsné městečko [i] 13:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 14:00 Doktor Martin III 6 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Soudkyně Amy V 21 [i] 18:00 Novou cestou [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 17 [i] 21:00 Ochránce I 8/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 6/8 [i] 23:00 Tajná služba II 4 [i] 00:00 Ochránce I 8/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 6/8 [i] 02:00 Novou cestou [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Mexico City a Zihuatanejo 13 [i] 06:30 Papua-Nová Guinea [i] 07:05 Úžasná zvířata - Medůzy 02 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 07 [i] 09:15 Zahrady a čas - 1901-1930 04 [i] 10:25 Životospráva na chalupě 01 [i] 11:25 Mysleti zeleně 13 [i] 11:55 Mysleti zeleně 14 [i] 12:25 Místa ve Středomoří 07 [i] 13:30 Maurové 02 [i] 14:35 S Rudy Maxou po Tichomoří - Mexico City a Zihuatanejo 13 [i] 15:10 Papua-Nová Guinea [i] 15:45 Zahrady a čas - 1901-1930 04 [i] 17:00 Dítě naší doby 16 [i] 18:20 Úžasná zvířata - Medůzy 02 [i] 19:25 Životospráva na chalupě 01 [i] 20:30 Co nám prospívá 17 [i] 21:30 Proč je to tak? - Sportovní stadion 17 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu -Těžko na cvičišti,lehko na bojišti 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Léčka v Miami 11 [i] 00:45 Co nám prospívá 17 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Revoluce 07 [i] 02:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu -Těžko na cvičišti,lehko na bojišti 02 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Léčka v Miami 11 [i] 04:55 Co nám prospívá 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Dr. Dolittle [i] 07:25 Lady XXL [i] 09:00 Před kamerou 48 [i] 09:30 Robinsonovi [i] 11:05 Pánem svého koutku [i] 12:40 Vratné lahve [i] 14:20 Nové sčítání hlasů [i] 16:15 Volání o pomoc [i] 18:15 Velký [i] 20:00 Nezkrotná Dee Dee [i] 21:20 Zeptej se prachu [i] 23:15 Generation Kill 3 [i] 00:15 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 01:05 Lady Jane [i] 02:45 Nezkrotná Dee Dee [i] 04:05 Zeptej se prachu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Árijský pár [i] 12:00 Žena ve vodě [i] 13:50 Před kamerou 48 [i] 14:25 Soví houkání [i] 15:55 Říkej mi strýčku [i] 17:25 Pomoc, děti se vracejí! [i] 19:05 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 20:35 Nula od Nuly pojde [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 01:15 Nula od Nuly pojde [i] 02:40 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.