Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 93-94/216 [i] 10:30 Návrat do raja 1-2/6 [i] 12:20 Odpadlík II. 13/22 [i] 13:15 Monk II. 7/16 [i] 14:10 Bez stopy III. 22/23 [i] 15:05 Cigánske srdce 80-81/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 3/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 12/16 [i] 21:15 Aha - dvaja v tom [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Hrozba smrti [i] 01:30 Temné svetlo [i] 03:15 Monk II. 7/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 41/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 10/13 [i] 09:25 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 9/13 [i] 10:25 Láska v Saigone 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 40 [i] 13:30 Don Matteo II. 3/16 [i] 14:30 Špiónky 19/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 24/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:40 Sila lásky II. 355/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 356/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:50 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 41 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 13/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 5/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:05 Hlboká džungľa 1/3 [i] 01:00 Duel [i] 01:30 Krátke správy [i] 01:40 Sila lásky II. 355/357 [i] 02:25 Sila lásky II. 356/357 [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:25 Správy STV [i] 03:50 Góly body sekundy [i] 03:55 Svet v obrazoch [i] 04:25 Hlboká džungľa 1/3 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:30 Enviro [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Elá hop [i] 10:20 Krajina zvierat [i] 10:25 Strach [i] 11:10 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Žijúce kamene 11/13 [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Ľudovít Fulla [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:35 Motormagazín [i] 15:00 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Poklady živočíšnej ríše 6/6 [i] 18:30 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:05 Megastavby I. 6/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:55 Anjeli strážni [i] 00:20 Euro - jednotná mena [i] 00:25 TKN [i] 00:55 Euro - jednotná mena [i] 01:00 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:25 Eurovirtuál [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i] 02:35 Slovensko DNES [i] 02:45 Správy - Hírek [i] 02:50 Správy a komentáre [i] 03:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 54 [i] 11:00 Policajt z L. A. 18 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 17 [i] 13:00 Ako hrob [i] 15:00 Medicopter 117 54 [i] 16:00 Policajt z L. A. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 154 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 13 [i] 21:35 Profesionáli 13 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Špeciálne komando II. 23/23 [i] 00:30 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 10, 11 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Medzi nebom a zemou [i] 04:55 Jericho 17 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 206,207 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 66 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:35 Doktor z hôr III. 1/13 [i] 13:25 Rozmary mocných [i] 15:10 "Svatby pana Voka" [i] 16:55 Divoška Rosaura 99,100 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr III. 1/13 [i] 20:00 Čierne zrkadlo [i] 21:30 Zmätok v srdci 8 [i] 23:00 Starý 66 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 00:55 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 65/78 [i] 09:00 Čapkovy povídky [i] 10:35 Poslední dny sopky Krakatoa 1/2 [i] 11:25 Tajemství divočiny: Léky na jídelníčku [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 26/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 15/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 18/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Luňák červený [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 4/12 [i] 21:00 Na cestě po Moldavsku [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 36/41 [i] 22:30 Život a neobyčejná dobrodružství vojáka Ivana Čonkina [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Politické spektrum [i] 00:55 Sex ve městě II 18/18 [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 26/32 [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Regiony ČT24 03:30 Z metropole [i] 03:55 Týden v regionech Brno 04:20 Týden v regionech Ostrava 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 12/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Cetoraz [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 Za školu [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zrychlený čas 5/5 [i] 13:05 Vodní ptáci [i] 13:15 Pohádky z celého světa 1/13 [i] 13:30 Malí lovci pokladů [i] 15:00 Tabáková spiknutí [i] 15:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:20 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 16:30 STUDIO FOTBAL [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 18/62 [i] 20:00 KGB v Německu 1/2 [i] 20:50 Vzkaz Pavla Pafka [i] 21:20 Šumná města [i] 21:45 Film o filmu Malé oslavy [i] 22:00 V odborné péči 8/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Go [i] 02:10 Knižní svět [i] 02:35 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 02:50 Exit 316 - Mise: Čas na lásku [i] 03:10 Máte slovo [i] 03:55 POKR [i] 04:20 Náš venkov [i] 04:40 Veselý malíř vážně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 14 [i] 09:30 Gattaca [i] 11:35 Ulice 276 [i] 12:20 Můj přítel Monk 8 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 11 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 6 [i] 15:05 Hvězdná brána III 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 16 [i] 18:30 Ulice 1081, 1082 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 12 [i] 21:15 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 12 [i] 22:50 Zvíře [i] 00:25 Námořní vyšetřovací služba II 3 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 13 [i] 07:35 Will & Grace IV 25 [i] 08:05 Přátelé IX 1 [i] 08:30 Dvojčata 3 [i] 09:00 Panelák 22 [i] 09:45 Sedmé nebe X 7 [i] 10:45 Na čem záleží 25 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 23 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 23 [i] 13:05 Policie - New York 64 [i] 14:05 Chameleon II 17 [i] 15:05 Will & Grace IV 26 [i] 15:35 Drzá Jordan II 16 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 52 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 12 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 69 [i] 01:45 Volejte Věštce 03:25 Doktor z hor V [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Klasické lyžování [i] 16:00 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 00:45 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Vysněný svět [i] 08:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 10:00 Doktor Martin III 5 [i] 11:00 Společný dům [i] 13:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 14:00 Doktor Martin III 5 [i] 15:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 17:00 Soudkyně Amy V 20 [i] 18:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 20:00 McLeodovy cery VIII 16 [i] 21:00 Ochránce I 7/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 5/8 [i] 23:00 Tajná služba II 3 [i] 00:00 Ochránce I 7/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 5/8 [i] 02:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 04:00 Vysněný svět [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 V arše Noemově - Legendy pouští 02 [i] 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Guadalajara a Purto Vallarta 11 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Jižní ostrov 12 [i] 07:00 Úžasná zvířata - Červi 01 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 06 [i] 09:15 Zahrady a čas - 1870-1901 03 [i] 10:25 Pohlednice z chalupy 05 [i] 10:55 Pohlednice z chalupy 06 [i] 11:25 Mysleti zeleně 11 [i] 11:55 Mysleti zeleně 12 [i] 12:25 Místa ve Středomoří 06 [i] 13:40 Maurové 01 [i] 14:45 S Rudy Maxou po Tichomoří - Guadalajara a Purto Vallarta 11 [i] 15:15 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Jižní ostrov 12 [i] 15:50 Zahrady a čas - 1870-1901 03 [i] 17:05 Dítě naší doby 15 [i] 18:20 Úžasná zvířata - Červi 01 [i] 19:25 Pohlednice z chalupy 05 [i] 19:55 Pohlednice z chalupy 06 [i] 20:30 Co nám prospívá 16 [i] 21:30 Proč je to tak? - Rockový koncert 16 [i] 22:30 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Konec snění 01 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Zmizelé obrazy 10 [i] 00:45 Co nám prospívá 16 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí 06 [i] 02:45 NZSAS: Speciální jednotky Nového Zélandu - Konec snění 01 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Zmizelé obrazy 10 [i] 04:55 Co nám prospívá 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Má první svatba [i] 07:30 Evropské filmové ceny 2007 [i] 09:00 Film o filmu: Vratné lahve [i] 09:15 Škvára [i] 11:00 Citové pouto [i] 12:40 Dr. Dolittle [i] 14:05 Lady XXL [i] 15:40 Robinsonovi [i] 17:10 V 2008 Koncert [i] 18:10 To je náš hit! [i] 20:00 Hadi v letadle [i] 21:45 Hranice života [i] 23:20 Satan přichází [i] 01:05 Mistři Hazzardu: Jak to začalo [i] 02:40 Hadi v letadle [i] 04:20 Hranice života [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pekař [i] 11:25 Před kamerou 47 [i] 11:55 Základ rodiny [i] 13:35 Tančím, abych žil [i] 15:30 Příběhy hvězd: Gary Barlow [i] 15:55 Árijský pár [i] 17:50 Žena ve vodě [i] 19:35 Soví houkání [i] 21:05 Řím II : Želva a zajíc 4 [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 Fidibus [i] 01:25 Prasáci [i] 02:50 Ničemové [i] 04:35 Řím II : Želva a zajíc 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.