Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Paľba [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 7/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 20/25 [i] 06:55 Casper II. 6/13 [i] 07:20 Xena I. 15-16/24 [i] 09:05 Zrodení pre slobodu [i] 10:55 Gossip Girl: Zhýčkaní a skazení I. 1-2/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Vrchní, prchni [i] 15:40 Vinnetou III. - Posledný výstrel [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:55 Čierna Dahlia [i] 01:20 Invázia z vesmíru [i] 02:55 V hlavnej úlohe Pancho Villa osobne [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 48/52 [i] 06:50 Káčerovo 22/30 [i] 07:15 Aladin 42/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 22/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 13/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Bohovia a démoni II 2/3 [i] 14:00 Srdce je inde [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 9/13 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Zlaté oko [i] 22:30 Osudná chyba [i] 00:00 Odplata [i] 01:25 Posledné dni Idolu 4/8 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 4/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Buena Vista Social Club [i] 11:35 Nitriansky kódex [i] 12:00 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 13:10 Krkavci [i] 14:35 Folklórne festivaly [i] 15:55 Žijúce kamene 11/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 08 [i] 22:00 Odpískané [i] 22:55 Magazín ligy majstrov [i] 23:25 Orientácie [i] 23:50 Poltón [i] 00:15 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Jericho 16 [i] 06:00 Myška v prérii [i] 06:30 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:50 Kráľovstvo surikát 7,8 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Tajomný poklad Tróje 1,2/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 10 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 12,13/13 [i] 00:00 Maklér [i] 02:00 Sex a guľky [i] 03:20 Pád do temnôt [i] 04:45 Kúpim matku, značka: Za babku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 09:10 Večer publicistiky [i] 11:40 Klub výhercov [i] 13:50 Donna Leonová: Zákon lagúny [i] 15:25 Julie Lescautová I. 7 [i] 16:55 Divoška Rosaura 97,98 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 20,21 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Svatby pana Voka" [i] 21:45 Rozmary mocných [i] 23:35 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Madlenka a strašidla 1/2 [i] 06:30 Mumínci II 8/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 16/26 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 12/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král ozvěny [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 14:55 Čapkovy povídky [i] 16:35 Lapidárium [i] 16:55 Divnopis - Cetoraz [i] 17:00 Vzpomínka na Adventní koncerty 2007 [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 8/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop II. 3/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:35 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Canterburské povídky 4/6 [i] 00:40 Film o filmu: Předtucha [i] 00:50 Svět umění: Audrey Hepburnová - křehká lady [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Úsměvy Veroniky Jeníkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 07:40 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Čas na lásku [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 12:00 Tchýně [i] 13:15 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 13:30 Základy [i] 14:00 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 14:10 Svět umění: Audrey Hepburnová - křehká lady [i] 14:55 Život nebo něco takového [i] 16:40 Námořníci jdou [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Spirituál kvintet [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 20:00 Hrdinové před tabulí aneb Jak si sáhnout na ty, které nezlomili [i] 20:55 Dětské oči a bojovníci proti totalitě [i] 21:55 Na plovárně s Arminem [i] 22:20 Krvavý trůn [i] 00:15 NUO - Nuselský umělecký orchestr [i] 01:10 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:35 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 03:00 Mauritius [i] 03:45 Kamera na cestách: Tobago [i] 04:40 Lapidárium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Kroniky divočiny [i] 07:00 Království surikat II 6 [i] 07:30 Kamarádi z lesa 43 [i] 07:50 Jen počkej, zajíci! 7, 8 [i] 08:15 Delfín Filip [i] 10:10 Wasabi [i] 12:00 To nevymyslíš [i] 13:15 Bláznivá svatba [i] 15:05 Charlieho andílci [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 12 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 13 [i] 23:15 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba II 2 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 94, 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 26 [i] 07:00 Samuraj Jack I 1 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé VIII 24 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 5 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Vykoupen láskou: Tajemství Červeného domu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 M*A*S*H 213 [i] 14:30 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 10 [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:05 Válka gangů [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Žena v taláru 12 [i] 04:40 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Krasobruslení [i] 10:30 Klasické lyžování [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:45 Krasobruslení [i] 14:45 Snooker [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:30 Snooker [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Srpnový sníh [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Rodinné záležitosti [i] 16:00 Život v deltě [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 20:00 Král Lear z Texasu [i] 22:00 Foylova válka II 1/4 [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 George Gently [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tutanchamonův meteorit [i] 07:05 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna [i] 08:10 Vůně dálek 02 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - Rychle, rychle, pomalu 10 [i] 09:50 Nigella vaří narychlo - Retro Rapido 11 [i] 10:20 Jamie vaří doma 23 [i] 10:50 Jamie vaří doma 24 [i] 11:20 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 13 [i] 11:50 Design a designéři 06 [i] 12:10 Design a designéři 07 [i] 12:30 Práce pro chlapa - Australský fotbal 11 [i] 13:00 Práce pro chlapa - Montana 12 [i] 13:30 Diety našich předků 06 [i] 14:40 V arše Noemově - Legendy pouští 02 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Okavango - životodárné záplavy 08 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 17:50 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:25 Nic mi to neudělalo - Gregoryovi 04 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 01 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 02 [i] 20:20 Pokusní králíci - Držky a dršťky 07 [i] 20:50 Pokusní králíci - Březí králíci 08 [i] 21:20 Limity měst: Toulouse [i] 21:40 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 22:45 Jetstream 08 [i] 23:45 Práce pro chlapa - To nejlepší 01 [i] 00:15 Práce pro chlapa - To nejlepší 02 [i] 00:45 Procházky po zeměkouli 13 [i] 01:10 Práce pro chlapa - Uklízeč místa činu [i] 01:40 Vládce pohoří Tumucumaque [i] 02:45 Vůně dálek 02 [i] 03:50 Limity měst: Toulouse [i] 04:05 Váleční oři 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fantastická čtyřka [i] 07:45 Happy Feet [i] 09:30 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:15 Na ostří nože [i] 13:10 Otisk [i] 14:35 Má první svatba [i] 16:05 Citové pouto [i] 17:45 Fantastická čtyřka [i] 19:30 Před kamerou 48 [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že jseš mrtvej [i] 21:55 Stephanie Daley [i] 23:30 Absurdistán [i] 00:50 Svatby jako řemen [i] 02:30 Nezničitelná láska [i] 04:10 Film o filmu: Vratné lahve [i] 04:25 Závan smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Skok do neznáma [i] 09:30 Půjčovna mozků [i] 10:50 DOA: Na život a na smrt [i] 12:15 Zoop v Jižní Americe [i] 13:45 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 15:15 Pekař [i] 16:40 Základ rodiny [i] 18:20 Tančím, abych žil [i] 20:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 22:00 Hluboko zmražený [i] 23:30 8MM 2 [i] 01:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 03:25 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.