Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Paľba [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 7/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 20/25 [i] 06:55 Casper II. 6/13 [i] 07:20 Xena I. 15-16/24 [i] 09:05 Zrodení pre slobodu [i] 10:55 Gossip Girl: Zhýčkaní a skazení I. 1-2/18 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Vrchní, prchni [i] 15:40 Vinnetou III. - Posledný výstrel [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:55 Čierna Dahlia [i] 01:20 Invázia z vesmíru [i] 02:55 V hlavnej úlohe Pancho Villa osobne [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 48/52 [i] 06:50 Káčerovo 22/30 [i] 07:15 Aladin 42/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 22/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 13/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Bohovia a démoni II 2/3 [i] 14:00 Srdce je inde [i] 15:50 Pošta pre teba [i] 17:15 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 9/13 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 James Bond:Zlaté oko [i] 22:30 Osudná chyba [i] 00:00 Odplata [i] 01:25 Posledné dni Idolu 4/8 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov I. 4/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:20 Farmárska revue [i] 08:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 Buena Vista Social Club [i] 11:35 Nitriansky kódex [i] 12:00 Dlhý, Široký, Bystrozraký [i] 13:10 Krkavci [i] 14:35 Folklórne festivaly [i] 15:55 Žijúce kamene 11/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 08 [i] 22:00 Odpískané [i] 22:55 Magazín ligy majstrov [i] 23:25 Orientácie [i] 23:50 Poltón [i] 00:15 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i] 01:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 Jericho 16 [i] 06:00 Myška v prérii [i] 06:30 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:50 Kráľovstvo surikát 7,8 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Tajomný poklad Tróje 1,2/2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 11 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 10 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 12,13/13 [i] 00:00 Maklér [i] 02:00 Sex a guľky [i] 03:20 Pád do temnôt [i] 04:45 Kúpim matku, značka: Za babku [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 09:10 Večer publicistiky [i] 11:40 Klub výhercov [i] 13:50 Donna Leonová: Zákon lagúny [i] 15:25 Julie Lescautová I. 7 [i] 16:55 Divoška Rosaura 97,98 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Tarzan 20,21 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Svatby pana Voka" [i] 21:45 Rozmary mocných [i] 23:35 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Madlenka a strašidla 1/2 [i] 06:30 Mumínci II 8/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 16/26 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 12/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Král ozvěny [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo patriarchy Církve československé husitské Tomáše Butty [i] 14:55 Čapkovy povídky [i] 16:35 Lapidárium [i] 16:55 Divnopis - Cetoraz [i] 17:00 Vzpomínka na Adventní koncerty 2007 [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 8/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop II. 3/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:35 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Canterburské povídky 4/6 [i] 00:40 Film o filmu: Předtucha [i] 00:50 Svět umění: Audrey Hepburnová - křehká lady [i] 01:35 Uvolněte se, prosím [i] 02:20 Úsměvy Veroniky Jeníkové [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Tomášem Slámou [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 07:40 Stop [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Čas na lásku [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Čtenářský deník... Marian Palla: Případy detektiva Wlapra [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 2/2 [i] 12:00 Tchýně [i] 13:15 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 13:30 Základy [i] 14:00 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 14:10 Svět umění: Audrey Hepburnová - křehká lady [i] 14:55 Život nebo něco takového [i] 16:40 Námořníci jdou [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Spirituál kvintet [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 20:00 Hrdinové před tabulí aneb Jak si sáhnout na ty, které nezlomili [i] 20:55 Dětské oči a bojovníci proti totalitě [i] 21:55 Na plovárně s Arminem [i] 22:20 Krvavý trůn [i] 00:15 NUO - Nuselský umělecký orchestr [i] 01:10 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:35 Simpsonovi XVIII 14/22 [i] 03:00 Mauritius [i] 03:45 Kamera na cestách: Tobago [i] 04:40 Lapidárium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Novashopping 05:55 Novashopping 06:30 Kroniky divočiny [i] 07:00 Království surikat II 6 [i] 07:30 Kamarádi z lesa 43 [i] 07:50 Jen počkej, zajíci! 7, 8 [i] 08:15 Delfín Filip [i] 10:10 Wasabi [i] 12:00 To nevymyslíš [i] 13:15 Bláznivá svatba [i] 15:05 Charlieho andílci [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 2 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 12 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 13 [i] 23:15 Delta Force 2: Kolumbijská spojka [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba II 2 [i] 02:00 Novashopping 02:30 Střepiny [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 94, 95 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 26 [i] 07:00 Samuraj Jack I 1 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé VIII 24 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 5 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Vykoupen láskou: Tajemství Červeného domu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:55 M*A*S*H 213 [i] 14:30 Harry Potter a Kámen mudrců [i] 17:40 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé IX 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 10 [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:05 Válka gangů [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Žena v taláru 12 [i] 04:40 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Krasobruslení [i] 10:30 Klasické lyžování [i] 11:30 Klasické lyžování [i] 12:00 Klasické lyžování [i] 13:45 Krasobruslení [i] 14:45 Snooker [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:30 Snooker [i] 21:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 10:00 Srpnový sníh [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 2/2 [i] 14:00 Rodinné záležitosti [i] 16:00 Život v deltě [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 20:00 Král Lear z Texasu [i] 22:00 Foylova válka II 1/4 [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 George Gently [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Tutanchamonův meteorit [i] 07:05 Tutanchamón - Tajemství mladého faraóna [i] 08:10 Vůně dálek 02 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - Rychle, rychle, pomalu 10 [i] 09:50 Nigella vaří narychlo - Retro Rapido 11 [i] 10:20 Jamie vaří doma 23 [i] 10:50 Jamie vaří doma 24 [i] 11:20 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 13 [i] 11:50 Design a designéři 06 [i] 12:10 Design a designéři 07 [i] 12:30 Práce pro chlapa - Australský fotbal 11 [i] 13:00 Práce pro chlapa - Montana 12 [i] 13:30 Diety našich předků 06 [i] 14:40 V arše Noemově - Legendy pouští 02 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Okavango - životodárné záplavy 08 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 03 [i] 17:50 Prostá linie - Keith Haring [i] 18:25 Nic mi to neudělalo - Gregoryovi 04 [i] 19:20 Znovuobjevitelé 01 [i] 19:50 Znovuobjevitelé 02 [i] 20:20 Pokusní králíci - Držky a dršťky 07 [i] 20:50 Pokusní králíci - Březí králíci 08 [i] 21:20 Limity měst: Toulouse [i] 21:40 Předchůdci Kolumbovi 01 [i] 22:45 Jetstream 08 [i] 23:45 Práce pro chlapa - To nejlepší 01 [i] 00:15 Práce pro chlapa - To nejlepší 02 [i] 00:45 Procházky po zeměkouli 13 [i] 01:10 Práce pro chlapa - Uklízeč místa činu [i] 01:40 Vládce pohoří Tumucumaque [i] 02:45 Vůně dálek 02 [i] 03:50 Limity měst: Toulouse [i] 04:05 Váleční oři 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Fantastická čtyřka [i] 07:45 Happy Feet [i] 09:30 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:15 Na ostří nože [i] 13:10 Otisk [i] 14:35 Má první svatba [i] 16:05 Citové pouto [i] 17:45 Fantastická čtyřka [i] 19:30 Před kamerou 48 [i] 20:00 Než ďábel zjistí, že jseš mrtvej [i] 21:55 Stephanie Daley [i] 23:30 Absurdistán [i] 00:50 Svatby jako řemen [i] 02:30 Nezničitelná láska [i] 04:10 Film o filmu: Vratné lahve [i] 04:25 Závan smrti [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Skok do neznáma [i] 09:30 Půjčovna mozků [i] 10:50 DOA: Na život a na smrt [i] 12:15 Zoop v Jižní Americe [i] 13:45 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 15:15 Pekař [i] 16:40 Základ rodiny [i] 18:20 Tančím, abych žil [i] 20:15 Klik - život na dálkové ovládání [i] 22:00 Hluboko zmražený [i] 23:30 8MM 2 [i] 01:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 03:25 Umění musí bolet [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Real iba remizoval s Bilbaom, bod zachránil Ronaldo v 87. minúte
Na archívnej snímke futbalista Realu Madrid Isco so spoluhráčmi.

NHL: Sharks zdolali Anaheim aj vo štvrtom zápase, postúpili do 2. kola
Hokejisti San Jose Sharks sú po Vegas Golden Knights druhým postupujúcim tímom do 2. kola play off NHL.

Eintracht Frankfurt postúpil do finále Nemeckého pohára
Hráč Frankfurtu Jonathan de Guzman (vpravo) v súboji s Amineom Haritom zo Schalke vo futbalovom zápase semifinále Nemeckého pohára FC Schalke 04 - Eintracht Frankfurt v Gelsenkirchene 18. apríla 2018.

NBA: Houston zvíťazil nad Minnesotou a v sérii vedie už 2:0 na zápasy
Basketbalisti Houstonu Rockets zdolali v noci na štvrtok v druhom stretnutí 1. kola play off NBA na domácej palubovke Minnesotu Timberwolves.

Aktuálne správy

Dnes má meno Jela, stupňov bude veľa
Na snímke žena a muž bežia popri brehu rieky Mohan pri východe slnka v nemeckom Frankfurte nad Mohanom.

Slovenská stážistka v Bundestagu: Učíme sa ako zlepšiť procesy v SR
Plenárne zasadnutie nemeckého parlamentu Bundestag v Berlíne. Archívna snímka.

Pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu muža, ktorý sexuálne zneužíval dievča
Cyperská pravoslávna cirkev zbavila kňazského stavu duchovného pre sexuálne zneužívanie dievčaťa, ktoré mal v pestúnskej starostlivosti, keď bolo malým dieťaťom. Informoval o tom v stredu biskup ...

V Bratislavskom kraji vlani opäť pribudlo bytov
Na území Bratislavského kraja stavbári vlani dokončili 5637 bytov, o 1089 viac ako v predchádzajúcom roku (index 123,9) a všetky v súkromnom vlastníctve, informoval ...

Vodohospodári: Kapacita starého koryta Dunaja nemusí byť dostatočná
Na starom koryte Dunaja sa bez odbornej diskusie a v tichosti pripravuje zámer na prehradenie starého koryta Dunaja vodnými dielami. Tvrdia to vodáci, ochranári i niektorí komunálni politici. Poukazujú pritom aj na čerstvý výrub ...

Rezort obrany dostal od USA ponuku na modernizáciu leteckých základní
Letisko Sliač. Ilustračná snímka.

Komik Ľubomír Lipský miloval jazz, nakoniec sa rozhodol pre herectvo
V roku 1923 sa narodil český herec LUBOMÍR LIPSKÝ.

Do kín vstupuje Pepík, v úlohe večného outsidera uvidíme M. Suchánka
Na snímke herec Michal Suchánek


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.