Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 6/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 19/25 [i] 06:55 Casper II. 5/13 [i] 07:20 Chrisa nemá nikto rád II. 9-10/22 [i] 08:10 Sami v púšti [i] 10:15 Priatelia IX. 22-23/24 [i] 11:20 Mambo [i] 13:10 Slovensko má talent [i] 15:10 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 15:55 Láska s výstrahou [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Neserte nám pestúnku [i] 22:25 D-Tox [i] 00:20 3:15 zomrieš! [i] 01:55 D-Tox [i] 03:40 Ukradnutý život [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:45 Reportéri [i] 06:10 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 47/52 [i] 06:45 Káčerovo 21/30 [i] 07:10 Aladin 41/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 21/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 12/26 [i] 08:30 Fidlibumova listáreň [i] 08:55 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 6/13 [i] 11:10 South Beach 4/8 [i] 11:55 Čierna alebo biela [i] 12:45 Motormagazín [i] 13:10 Klik [i] 13:30 Eurovirtuál [i] 13:45 Na pravé poludnie [i] 15:20 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:45 Skutočný príbeh: Pol tucta detí [i] 23:15 Šialený Max a dóm hromu [i] 01:00 Snowbordista [i] 02:50 Takí sme boli [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Posledné dni Idolu 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Správy - Hírek [i] 05:10 Udalosti ČT [i] 05:45 Správy a komentáre [i] 06:10 Dizajn 13/17 [i] 06:40 Tutanchámonova kliatba [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 12/30 [i] 09:05 Majstri stratégií 2/2 [i] 10:00 Medicína [i] 11:00 Euro - jednotná mena [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Respiračné ochorenia [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:50 Natura 2000 [i] 13:55 Rímske impérium 2 [i] 14:45 Poltón [i] 15:15 Kapura [i] 16:05 Farmárska revue [i] 16:20 Olympijský magazín [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Buena Vista Social Club [i] 21:45 Anjeli strážni [i] 22:15 City folk 1/14 [i] 22:45 Kino na Dvojke [i] 00:20 BJD 2007 [i] 01:20 Anjeli strážni [i] 01:45 Motormagazín [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRVÉ NOVINY 05:50 KRIMI NOVINY 06:15 NOVINY 06:40 Myška v prérii [i] 07:00 Pinocchio [i] 07:35 Legenda o Tarzanovi [i] 08:00 Rozprávková jazda [i] 08:30 Blízko smrti 11,12 [i] 10:20 Ako som spoznal vašu mamu I. 13,14 [i] 11:20 Pravá a ľavá ruka diabla [i] 13:40 Peter Pan [i] 16:15 Piráti Karibiku 4/4 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Dievča na roztrhanie [i] 22:30 Filmové hity: Bozk smrti [i] 00:35 Nočné kino: Lucas [i] 02:25 Hemoglobín [i] 03:55 Wolffov revír - Strach [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 25,26/26 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i] 10:00 Pozor, vizita! [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:10 Linda 7 [i] 15:20 Láska v sladkom vydaní [i] 16:55 Divoška Rosaura 95,96 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 25,26/26 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 7 [i] 21:30 Donna Leonová: Zákon lagúny [i] 23:00 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:55 Osudové okamžiky [i] 06:10 Zpívánky [i] 06:15 Mumínci II 8/13 [i] 06:40 Sezame, pojď si hrát 64/78 [i] 07:05 Tip a Tap 10/26 [i] 07:10 Garfield a přátelé 15/26 [i] 07:35 Zbojníci 7/13 [i] 08:00 U nás na farmě 12/26 [i] 08:15 Tři mušketýři [i] 09:30 Film o filmu Kozí příběh [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Tajemství nesmrtelných [i] 11:45 Pretty Woman - kandidátky se představují [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 3/6 [i] 13:35 Mezi námi zvířaty [i] 14:05 Styl [i] 14:35 Okouzlení VIII 53/54 [i] 15:30 Velký šéf [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Slavní slavným [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Panika [i] 00:35 Egyptologové [i] 02:05 13. komnata Petra Rezka [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 04:05 Šum svistu [i] 04:35 Svatováclavská jízda 2008 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 10/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 21/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Muzeum motocyklů [i] 06:10 Stop [i] 06:15 Československý filmový týdeník 704/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Život mezi Schönfeldem a Tigridem [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 1/4 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Putování za písničkou [i] 10:40 Úsměvy Veroniky Jeníkové [i] 11:15 Osudy hvězd [i] 11:30 Haf! 17/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:35 Black Eyed Peas: Live [i] 14:55 Kinobox [i] 15:20 Tabáková spiknutí [i] 16:15 Kamera na cestách: Tobago [i] 17:10 Mauritius [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Capella Antiqua e Moderna [i] 19:30 Haf! 17/62 [i] 20:00 Moravský podzim 2008 [i] 21:20 S Jiřím Bártou v Kutné Hoře [i] 21:35 Posedlost šermem [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:30 Třistatřicettři [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Jazz klub [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - Vladimír Mišík & Etc. [i] 04:25 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:10 Království surikat II 5 [i] 06:35 Kamarádi z lesa 42 [i] 06:55 Batman vítězí 22 [i] 07:20 Senzační Spiderman 8 [i] 07:50 Báječní lidé 15 [i] 08:45 Eso [i] 10:00 Zůstaň se mnou! [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Nebe a dudy [i] 14:10 Vlna zabiják 2/2 [i] 16:00 Léto s kovbojem [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Lemra líná [i] 22:00 D-Tox [i] 23:45 Krokodýl [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 Český bodygard [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:50 Lenssen & spol. IV 92, 93 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 24 [i] 07:00 Winx Club 25 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 13 [i] 08:00 Přátelé VIII 23 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 211 [i] 09:55 M*A*S*H 212 [i] 10:35 Hunter V 16 [i] 11:35 Angelin tým 12 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 13 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Návrat do Cold Mountain [i] 23:20 Anděl smrti [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Dvojí nasazení 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 11:00 Klasické lyžování [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Klasické lyžování [i] 14:00 Krasobruslení [i] 15:00 Snooker [i] 20:00 Box [i] 22:00 Fotbal [i] 00:00 Bojové sporty [i] 01:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Letní bouře [i] 08:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 10:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 12:00 Tisíc a jedna noc 1/2 [i] 14:00 Strom splněných přání [i] 16:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 12 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 20:00 Válečná nevěsta [i] 22:00 Společná řeč [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Letní bouře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Ruská konspirace 13 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Zlato Močiků 14 [i] 08:10 Antické odkazy - Lékařství 02 [i] 09:15 Extrémní podmínky - Hood River 15 [i] 09:45 Limity měst 06 [i] 10:00 Limity měst 07 [i] 10:20 Piráti silnic 07 [i] 10:50 Piráti silnic 08 [i] 11:20 Tuningmánie 03 [i] 11:55 Tuningmánie 04 [i] 12:30 Na úvěr - Shannon 13 [i] 13:00 Na úvěr - Marybell 14 [i] 13:30 Limity měst: Toulouse [i] 13:45 Diety našich předků 05 [i] 14:45 V arše Noemově - Legendy lučin 01 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Zachraňme své bratrance 07 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 02 [i] 17:55 Nic mi to neudělalo 03 [i] 19:00 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 13 [i] 19:30 Beckham [i] 20:30 Pokusní králíci - Úlety 05 [i] 21:00 Pokusní králíci - Liposukce 06 [i] 21:30 Život ve stavu beztíže [i] 22:40 Jetstream 07 [i] 23:45 Válka spermií [i] 00:45 Maurové 01 [i] 01:50 Maurové 02 [i] 02:50 Vražedná hra [i] 03:50 Váleční oři 03 [i] 04:55 Nic mi to neudělalo 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Obchod století [i] 07:25 Velký [i] 09:05 Tsunami: Následky 1 [i] 10:40 Tsunami: Následky 2 [i] 12:10 Princezna [i] 13:40 Malý zrádce [i] 15:10 Ghost Rider [i] 17:00 Bude naše [i] 18:30 Malí rošťáci [i] 20:00 Babel [i] 22:20 Motel smrti [i] 23:45 Spider-Man 3 [i] 02:00 Štěstí ve hře [i] 04:05 Úžasný svět hudby [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Elsa a Fred [i] 09:45 V tom domě straší! [i] 11:15 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 12:40 Pitva mimozemšťana [i] 14:10 V 2008 Koncert [i] 15:15 Příběhy hvězd: Simon Cowell [i] 15:40 Tanec na vlnách [i] 17:25 Zpátky ve hře [i] 18:50 Tajná přání [i] 20:35 Tvoje, moje a naše [i] 22:00 Řím II : Želva a zajíc 4 [i] 22:50 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 00:25 Chlapi z karavanů [i] 01:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 02:45 Tráva je zlatej důl [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.