Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 91-92/216 [i] 10:40 Zachráňme Milly [i] 12:20 Odpadlík II. 12/22 [i] 13:10 Monk II. 6/16 [i] 14:05 Bez stopy III. 21/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 78-79/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag [i] 23:45 Súboj bez pravidiel [i] 01:25 Prízrak univerzity [i] 03:20 Tigri púšte [i] 04:45 Komisár Rex V. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Katastrofa 3/4 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - rodina [i] 08:05 Chlapec a pes 1/6 [i] 08:40 Pasadena 9/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 8/8 [i] 10:10 Začnem od seba 4/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:08 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 39 [i] 13:30 Don Matteo II. 2/16 [i] 14:30 Špiónky 18/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 23/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 353/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 354/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 40 [i] 22:05 Prenasledovaná Sára [i] 23:35 Hlava rodiny 3/3 [i] 01:05 Katastrofa 4/4 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 353/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 354/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Katastrofa 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumove rozprávky [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Sociálny zápisník [i] 13:40 Čepenie nevesty [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Enviro [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Dizajn 13/17 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Majstri stratégií 2/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Tutanchámonova kliatba [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy - Hírek [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy a komentáre [i] 03:30 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 53 [i] 11:00 Policajt z L. A. 17 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 13:00 Náhradná žena [i] 15:00 Medicopter 117 53 [i] 16:00 Policajt z L. A. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 153 [i] 20:45 Filmové hity: Skala [i] 23:40 Nočné kino: Osud sveta [i] 02:00 Ozajstný génius [i] 03:45 Podraz. com [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 204,205 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 65 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:25 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 13:15 Večer publicistiky [i] 15:50 Panoptikum Města pražského 7 [i] 16:55 Divoška Rosaura 93,94 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 20:00 Filmová klasika: Pozor, vizita! [i] 21:35 Láska v sladkom vydaní [i] 23:10 Starý 65 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jako kruhy na vodě [i] 09:45 Matěj Kopecký - loutkář z Hradce [i] 10:15 Příště u Vás z Malenic [i] 10:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 14:35 Haf! 16/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 7/26 [i] 15:25 Taylor má trable 13/26 [i] 15:50 Svět Elmo 28/56 [i] 16:05 Babar 15/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Severské husy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 9/13 [i] 21:05 13. komnata Petra Rezka [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě II 18/18 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Stůj při mně [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 StarDance III ...kolem dokola 03:50 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 8/14 [i] 04:30 Gorodok 6/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 38/42 [i] 10:00 Psí život [i] 10:30 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:15 Tahače 2008 - Most a Zolder [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 12/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 1/3 [i] 15:30 Kouzlo jachtingu: Fastnet Race 2007 [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 16:00 Svět zázraků: Pashmina 4/4 [i] 16:20 Kvarteto [i] 16:45 Kam s nimi [i] 17:00 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 16/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 1/4 [i] 20:55 Kancl 8/14 [i] 21:25 Příběh brazilské hudby 2/2 [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Gorodok 6/20 [i] 23:55 Zuřivý Jan Rejžek ve sportovním opojení. [i] 00:40 Musilok [i] 01:10 Ploština - krvavá paseka [i] 02:05 My a Matterhorn, Matterhon a my [i] 03:05 Krásný ztráty [i] 03:30 Šumná města [i] 03:55 Kvarteto [i] 04:25 Kam s nimi [i] 04:40 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 13 [i] 09:30 Julie Lescaut V 5 [i] 11:25 Ulice 275 [i] 12:15 Můj přítel Monk 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 10 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 5 [i] 15:05 Hvězdná brána III 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 15 [i] 18:30 Ulice 1079, 1080 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak básníci neztrácejí naději [i] 22:30 Vítejte v džungli [i] 00:25 Mladé pušky 2 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Tabu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:30 Lenssen & spol. IV 90, 91 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 12 [i] 07:35 Will & Grace IV 24 [i] 08:05 Přátelé VIII 22 [i] 08:30 Dvojčata 2 [i] 09:00 Panelák 21 [i] 09:45 Sedmé nebe X 6 [i] 10:45 Na čem záleží 24 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 22 [i] 13:05 Policie - New York 63 [i] 14:05 Chameleon II 16 [i] 15:05 Will & Grace IV 25 [i] 15:35 Drzá Jordan II 15 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Madisonské mosty [i] 00:05 Training Day [i] 02:25 Volejte Věštce 04:05 Doktor z hor V [i] 04:55 Kapitán Kloss 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 15:15 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Krasobruslení [i] 21:00 Timbersports [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 Doktor Martin III 4 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 Doktor Martin III 4 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 18:00 Podivné dítě [i] 20:00 Foylova válka II 1/4 [i] 22:00 Válečná nevěsta [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Queensland 09 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Severní ostrov 10 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 07:30 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 05 [i] 09:10 Zahrady a čas - 1837-1870 02 [i] 10:20 Pohlednice z chalupy 03 [i] 10:50 Pohlednice z chalupy 04 [i] 11:20 Mysleti zeleně 09 [i] 11:50 Mysleti zeleně 10 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 05 [i] 13:30 Stezky v divočině - Apalačská stezka 11 [i] 14:00 Stezky v divočině - Putování po Laponsku 12 [i] 14:35 S Rudy Maxou po Tichomoří - Queensland 09 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Severní ostrov 10 [i] 15:40 Zahrady a čas - 1837-1870 02 [i] 16:50 Dítě naší doby 14 [i] 18:00 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 19:05 Design a designéři 12 [i] 19:20 Pohlednice z chalupy 03 [i] 19:55 Pohlednice z chalupy 04 [i] 20:30 Co nám prospívá 15 [i] 21:30 Proč je to tak? - Akvárium 15 [i] 22:30 Britské impérium v barvě 03 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 00:45 Co nám prospívá 15 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Zrození metropole 05 [i] 02:45 Britské impérium v barvě 03 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 04:55 Co nám prospívá 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 ATL [i] 07:45 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 08:15 Marion a Lucie [i] 09:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:35 Vánoční únos [i] 14:05 Blízká setkání třetího druhu [i] 16:20 John Tucker musí zemřít [i] 17:50 Nepřemožitelný [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 20:00 Generation Kill 3 [i] 21:05 Parfém: Příběh vraha [i] 23:30 Volání o pomoc [i] 01:30 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:50 Démon pomsty [i] 04:25 Leda ve snu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Soví houkání [i] 11:30 Poslední šance [i] 13:10 Lovecká sezóna [i] 14:35 Říkej mi strýčku [i] 16:05 V 2007 concert [i] 17:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 18:40 Hluboko pod kůží [i] 20:05 Árijský pár [i] 22:00 Operace: Zlomený šíp [i] 23:45 Města plná sexu II. 1 [i] 00:40 Noční hlídka [i] 02:30 Smrtící zóna [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

FENOMENÁLNA LEDECKÁ: Zlato získala aj v paralelnom obrovskom slalome
Česká snoubordistka Ester Ledecká v sobotňajšej kvalifikácii paralelného obrovského slalomu na ZOH v Pjongčangu 24. februára 2018.

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.