TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 91-92/216 [i] 10:40 Zachráňme Milly [i] 12:20 Odpadlík II. 12/22 [i] 13:10 Monk II. 6/16 [i] 14:05 Bez stopy III. 21/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 78-79/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 2/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag [i] 23:45 Súboj bez pravidiel [i] 01:25 Prízrak univerzity [i] 03:20 Tigri púšte [i] 04:45 Komisár Rex V. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Katastrofa 3/4 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - rodina [i] 08:05 Chlapec a pes 1/6 [i] 08:40 Pasadena 9/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 8/8 [i] 10:10 Začnem od seba 4/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:08 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 39 [i] 13:30 Don Matteo II. 2/16 [i] 14:30 Špiónky 18/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 23/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 353/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 354/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 40 [i] 22:05 Prenasledovaná Sára [i] 23:35 Hlava rodiny 3/3 [i] 01:05 Katastrofa 4/4 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 353/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 354/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Katastrofa 4/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumove rozprávky [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Veľké záhady [i] 13:10 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:25 Sociálny zápisník [i] 13:40 Čepenie nevesty [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Enviro [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Dizajn 13/17 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Majstri stratégií 2/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:55 Tutanchámonova kliatba [i] 01:50 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy - Hírek [i] 02:55 Slovensko DNES [i] 03:05 Správy a komentáre [i] 03:30 Záver vysielania 04:30 Správy STV [i] 04:55 Slovensko DNES [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 53 [i] 11:00 Policajt z L. A. 17 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 16 [i] 13:00 Náhradná žena [i] 15:00 Medicopter 117 53 [i] 16:00 Policajt z L. A. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 153 [i] 20:45 Filmové hity: Skala [i] 23:40 Nočné kino: Osud sveta [i] 02:00 Ozajstný génius [i] 03:45 Podraz. com [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 204,205 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 65 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:25 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 13:15 Večer publicistiky [i] 15:50 Panoptikum Města pražského 7 [i] 16:55 Divoška Rosaura 93,94 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 19/19 [i] 20:00 Filmová klasika: Pozor, vizita! [i] 21:35 Láska v sladkom vydaní [i] 23:10 Starý 65 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jako kruhy na vodě [i] 09:45 Matěj Kopecký - loutkář z Hradce [i] 10:15 Příště u Vás z Malenic [i] 10:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 14:35 Haf! 16/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 7/26 [i] 15:25 Taylor má trable 13/26 [i] 15:50 Svět Elmo 28/56 [i] 16:05 Babar 15/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 Za školu [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Severské husy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 9/13 [i] 21:05 13. komnata Petra Rezka [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě II 18/18 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Stůj při mně [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 25/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 StarDance III ...kolem dokola 03:50 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 8/14 [i] 04:30 Gorodok 6/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 38/42 [i] 10:00 Psí život [i] 10:30 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:15 Tahače 2008 - Most a Zolder [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 12/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Roger Federer aneb Jak se rodí tenisový král 1/3 [i] 15:30 Kouzlo jachtingu: Fastnet Race 2007 [i] 15:55 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 16:00 Svět zázraků: Pashmina 4/4 [i] 16:20 Kvarteto [i] 16:45 Kam s nimi [i] 17:00 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Miloš Hájek [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 16/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Podivuhodní živočichové 1/4 [i] 20:55 Kancl 8/14 [i] 21:25 Příběh brazilské hudby 2/2 [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Gorodok 6/20 [i] 23:55 Zuřivý Jan Rejžek ve sportovním opojení. [i] 00:40 Musilok [i] 01:10 Ploština - krvavá paseka [i] 02:05 My a Matterhorn, Matterhon a my [i] 03:05 Krásný ztráty [i] 03:30 Šumná města [i] 03:55 Kvarteto [i] 04:25 Kam s nimi [i] 04:40 Francie s ozvěnou domova 12/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 13 [i] 09:30 Julie Lescaut V 5 [i] 11:25 Ulice 275 [i] 12:15 Můj přítel Monk 7 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 10 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 5 [i] 15:05 Hvězdná brána III 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 15 [i] 18:30 Ulice 1079, 1080 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Jak básníci neztrácejí naději [i] 22:30 Vítejte v džungli [i] 00:25 Mladé pušky 2 [i] 02:10 Novashopping 02:45 Tabu [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:30 Lenssen & spol. IV 90, 91 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 12 [i] 07:35 Will & Grace IV 24 [i] 08:05 Přátelé VIII 22 [i] 08:30 Dvojčata 2 [i] 09:00 Panelák 21 [i] 09:45 Sedmé nebe X 6 [i] 10:45 Na čem záleží 24 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 22 [i] 13:05 Policie - New York 63 [i] 14:05 Chameleon II 16 [i] 15:05 Will & Grace IV 25 [i] 15:35 Drzá Jordan II 15 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Madisonské mosty [i] 00:05 Training Day [i] 02:25 Volejte Věštce 04:05 Doktor z hor V [i] 04:55 Kapitán Kloss 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:45 Motorismus [i] 10:15 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 13:45 Fotbal [i] 15:15 Krasobruslení [i] 17:00 Krasobruslení [i] 18:45 Fotbal [i] 19:15 Krasobruslení [i] 21:00 Timbersports [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 Doktor Martin III 4 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 14:00 Doktor Martin III 4 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy V 19 [i] 18:00 Podivné dítě [i] 20:00 Foylova válka II 1/4 [i] 22:00 Válečná nevěsta [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Podivné dítě [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Queensland 09 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Severní ostrov 10 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 07:30 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 08:00 Místa ve Středomoří 05 [i] 09:10 Zahrady a čas - 1837-1870 02 [i] 10:20 Pohlednice z chalupy 03 [i] 10:50 Pohlednice z chalupy 04 [i] 11:20 Mysleti zeleně 09 [i] 11:50 Mysleti zeleně 10 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 05 [i] 13:30 Stezky v divočině - Apalačská stezka 11 [i] 14:00 Stezky v divočině - Putování po Laponsku 12 [i] 14:35 S Rudy Maxou po Tichomoří - Queensland 09 [i] 15:10 S Rudy Maxou po Tichomoří - Nový Zéland - Severní ostrov 10 [i] 15:40 Zahrady a čas - 1837-1870 02 [i] 16:50 Dítě naší doby 14 [i] 18:00 Chůvy divočiny - Tuleni / Orel bělohlavý 19 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Klokan / Psík mývalovitý 20 [i] 19:05 Design a designéři 12 [i] 19:20 Pohlednice z chalupy 03 [i] 19:55 Pohlednice z chalupy 04 [i] 20:30 Co nám prospívá 15 [i] 21:30 Proč je to tak? - Akvárium 15 [i] 22:30 Britské impérium v barvě 03 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 00:45 Co nám prospívá 15 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Zrození metropole 05 [i] 02:45 Britské impérium v barvě 03 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 04:55 Co nám prospívá 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 ATL [i] 07:45 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 08:15 Marion a Lucie [i] 09:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:35 Vánoční únos [i] 14:05 Blízká setkání třetího druhu [i] 16:20 John Tucker musí zemřít [i] 17:50 Nepřemožitelný [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 48 [i] 20:00 Generation Kill 3 [i] 21:05 Parfém: Příběh vraha [i] 23:30 Volání o pomoc [i] 01:30 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 02:50 Démon pomsty [i] 04:25 Leda ve snu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Soví houkání [i] 11:30 Poslední šance [i] 13:10 Lovecká sezóna [i] 14:35 Říkej mi strýčku [i] 16:05 V 2007 concert [i] 17:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 18:40 Hluboko pod kůží [i] 20:05 Árijský pár