Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 89-90/216 [i] 10:35 Poklad z Damasku 2/2 [i] 12:15 Odpadlík II. 11/22 [i] 13:10 Monk II. 5/16 [i] 14:05 Bez stopy III. 20/23 [i] 14:55 Cigánske srdce 76-77/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex V. 1/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 59 [i] 21:30 Hlavný podozrivý [i] 00:00 Súboj so zločinom 10/13 [i] 00:55 Vtáci [i] 03:15 Monk II. 5/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex V. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Katastrofa 2/4 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - peniaze [i] 08:05 Domáci majstri [i] 08:10 Káčerovo 20/30 [i] 08:30 Domáci majstri [i] 08:35 Pasadena 8/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 7/8 [i] 10:15 Začnem od seba 3/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:08 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 38 [i] 13:30 Don Matteo II. 1/16 [i] 14:30 Špiónky 17/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 22/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 351/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 352/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 39 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 6/8 [i] 23:25 Návrat Sommersbyho [i] 01:15 Duel [i] 01:45 Katastrofa 3/4 [i] 02:35 Krátke správy [i] 02:45 Sila lásky II. 351/357 [i] 03:35 Sila lásky II. 352/357 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 09:55 Môj medvedík Móric 3/3 [i] 10:35 Optimista /Winter/ [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor ! - Respiračné ochorenia [i] 13:40 Vyšívané obrázky zo Šoporne [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Terítéken - Na tanieri [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:35 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 3/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:30 Família [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i] 02:40 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Video Show [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 52 [i] 11:00 Policajt z L. A. 16 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 15 [i] 13:00 Môj manžel - môj vrah [i] 15:00 Medicopter 117 52 [i] 16:00 Policajt z L. A. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 5 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 152 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Náhle úmrtia [i] 01:45 Život vs. zákon 5,6 [i] 03:35 Zachráň ma 5,6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 202,203 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 64 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:30 Doktor z hôr II. 18 [i] 13:25 Harlekýnske príbehy: Manželské záležitosti [i] 15:00 Kúzlo obyčajného života [i] 16:55 Divoška Rosaura 91,92 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 18 [i] 20:00 Linda 7 [i] 21:15 Panoptikum Města pražského 7 [i] 22:20 Večer publicistiky [i] 00:55 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bez ženské a bez tabáku 3/4 [i] 09:55 Hodina pušek [i] 11:30 Tisíc pohledů za kulisy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 24/32 [i] 14:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:35 Soudkyně Amy II 14/22 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Golfský proud [i] 15:25 Svět zázraků: Pashmina 4/4 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Radotínské údolí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Aneta pro Světlušku 2008 [i] 21:00 Máte slovo [i] 21:45 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:50 POKR [i] 22:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:25 Deadwood 12/12 [i] 23:25 Blues ze Staré Pekárny [i] 00:10 Taxík [i] 00:40 McLeodovy dcery VII 24/32 [i] 01:25 Události v regionech [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Osudové okamžiky [i] 02:55 Folklorní magazín [i] 03:20 Pětka v Pomeranči [i] 04:10 Regiony ČT24 04:35 Svět na kolejích [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Po stopách hvězd [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Styl [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Tom v kozí kůži [i] 14:40 Chcete mě? [i] 14:55 Exit 316 - Mise: Jak podvodníci přicházejí o iluze [i] 15:15 Království divočiny: Deník sloní rodiny 3/6 [i] 15:45 Svět na kolejích [i] 16:05 Prizma [i] 16:25 Planeta Věda [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 20:00 My a Matterhorn, Matterhon a my [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Buš [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 704/2379 [i] 23:25 Mariachi [i] 00:45 Večeře s prezidentem [i] 01:40 Dobrodružství vědy a techniky [i] 02:10 Hráč [i] 02:40 Concentus Moraviae 2006 [i] 04:00 Crescendo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 12 [i] 09:30 Krásná mimozemšťanka [i] 11:35 Ulice 274 [i] 12:20 Můj přítel Monk 6 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 9 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 4 [i] 15:10 Hvězdná brána III 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 14 [i] 18:30 Ulice 1077, 1078 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 68 [i] 21:25 Comeback 12 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 13 [i] 22:55 Zelené peklo [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba II 1 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Na vlastní oči [i] 02:40 Na vlastní nebezpečí [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 88, 89 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 11 [i] 07:35 Will & Grace IV 23 [i] 08:05 Přátelé VIII 21 [i] 08:30 Dvojčata 1 [i] 09:00 Panelák 20 [i] 09:45 Sedmé nebe X 5 [i] 10:45 Na čem záleží 23 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 21 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 21 [i] 13:05 Policie - New York 62 [i] 14:05 Chameleon II 15 [i] 15:05 Will & Grace IV 24 [i] 15:35 Drzá Jordan II 14 [i] 16:35 Komisař Rex VIII 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 24 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 13 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 10 [i] 00:25 Případ pro dva V 68 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 13 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:30 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Fotbal [i] 19:30 Motorismus [i] 20:00 Fotbal [i] 22:00 Fotbal [i] 23:00 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Sněhová královna [i] 08:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 10:00 Doktor Martin III 3 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 14:00 Doktor Martin III 3 [i] 15:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 17:00 Soudkyně Amy V 18 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 15 [i] 21:00 Ochránce I 6/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 4/8 [i] 23:00 Tajná služba II 2 [i] 00:00 Ochránce I 6/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 4/8 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Sněhová královna [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Hong Kong 07 [i] 06:30 S Rudy Maxou po Tichomoří - Sidney 08 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Lev / Tučňák africký 17 [i] 07:30 Chůvy divočiny - Žralok, rejnok a liška 18 [i] 08:05 Místa ve Středomoří 04 [i] 09:10 Zahrady a čas 01 [i] 10:20 Pohlednice z chalupy - Vypěstuj si sám 01 [i] 10:50 Pohlednice z chalupy - Dřina a zas dřina 02 [i] 11:20 Mysleti zeleně 07 [i] 11:50 Mysleti zeleně 08 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 04 [i] 13:30 Stezky v divočině - Cestování po Kanadě 09 [i] 14:00 Stezky v divočině - Nová Guinea 10 [i] 14:30 S Rudy Maxou po Tichomoří - Hong Kong 07 [i] 15:05 S Rudy Maxou po Tichomoří - Sidney 08 [i] 15:40 Zahrady a čas 01 [i] 16:50 Dítě naší doby - První zkouška 13 [i] 18:00 Chůvy divočiny - Lev / Tučňák africký 17 [i] 18:35 Chůvy divočiny - Žralok, rejnok a liška 18 [i] 19:10 Design a designéři 11 [i] 19:25 Pohlednice z chalupy - Vypěstuj si sám 01 [i] 19:55 Pohlednice z chalupy - Dřina a zas dřina 02 [i] 20:30 Co nám prospívá 14 [i] 21:30 Proč je to tak? - Letiště 14 [i] 22:30 Britské impérium v barvě 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Don Juan 08 [i] 00:45 Co nám prospívá 14 [i] 01:50 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Panské sídlo 04 [i] 02:45 Britské impérium v barvě 02 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Don Juan 08 [i] 04:55 Co nám prospívá 14 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Perfektní záskok [i] 07:40 Před kamerou 47 [i] 08:10 Happy Feet [i] 09:55 Kdekoli, jen ne tady [i] 11:45 Ratatouille [i] 13:35 ATL [i] 15:20 Pánem svého koutku [i] 16:55 Marion a Lucie [i] 18:30 Vánoční únos [i] 20:00 Na stojáka 37 [i] 20:30 Vstupní brána [i] 22:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 01:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 02:25 Portrét šílenství [i] 03:45 Hory mají oči [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztraceni navěky [i] 11:55 Most do země Terabithia [i] 13:30 Bláznivá olympiáda [i] 15:05 Soví houkání [i] 16:35 Poslední šance [i] 18:15 Lovecká sezóna [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 23:45 Švédská trojka [i] 01:15 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 02:35 Casino Royale [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Tatarove góly Detroitu nestačili, prehral s Washingtonom 3:4
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Michelle Gisinová sa zranila pri páde na tréningu v Söldene
Švajčiarska lyžiarka Dominique Gisinová

NBA: Cleveland opäť zvíťazil, Orlandu nepomohlo ani 41 bodov Vučeviča
Na archívnej snímke vpravo dole hráč Wizards John Wall si pýta prerušenie hry, hore hráč Nikola Vučevič

TL: Šláger kola Košice kontra B.Bystrica priniesol atraktívny hokej
Na snímke uprostred hráč Košíc Richard Jenčík, zľava hráči Banskej Bystrice Ján Brejčák a brankár Teemu Lassila v zápase 13. kola hokejovej Tipsport ligy medzi HC Košice - HC 05 iClinic Banská Bystrica 20. októbra 2017 v ...

Aktuálne správy

V sobotu bude polooblačno,ale príjemných do 20 stupňov Celzia
Dnes bude na území Slovenska polooblačno až oblačno. Teploty vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Fanúšikovia behu v lese sa opäť stretnú na Devínskej Kobyle
Na tratiach v lesnom teréne sa v sobotu (21.10.) uskutoční 42. ročník Behu Devínskou Kobylou. Na trať vybehnú pretekári rôznych vekových kategórií, od najmenších detí do ...

Smer-SD má predstaviť sociálny balík aj zhodnotiť boj s korupciou
Na archívnej snímke predseda vlády SR a strany SMER-SD Robert Fico.

J.Lunter:O výsledkoch volieb rozhodne predovšetkým účasť voličov
Na snímke kandidát na post predsedu BBSK Ján Lunter.

Európsku úniu považuje za dobrú vec len polovica Slovákov, najviac sa boja terorizmu a migrácie
Európsku úniu považuje za dobrú vec 57 percent Európanov. Slováci majú pritom na Európsku úniu negatívnejší názor ako celoeurópsky priemer - za dobrú vec úniu považuje len 50 percent ...

Volebnú účasť zvyšujú aj prázdne hlasovacie obálky
Ak volič nechce dať v novembrových krajských voľbách hlas ani jednému kandidátovi, ale chce zvýšiť volebnú účasť, môže do hlasovacej schránky vhodiť prázdnu obálku. ...

O. T. Avery s kolegami dokázal, že genetickým materiálom je DNA
Od narodenia amerického lekára, biochemika a bakteriológa Oswalda Theodora Averyho uplynie v sobotu 21. októbra 140 rokov. Bol zakladateľom molekulovej genetiky ...

Pred 230 rokmi sa narodil významný mineralóg Jozef Jonáš
Jedným z najaktívnejších členov Mineralogickej spoločnosti, ktorý sa pričinil počas pôsobenia v Banskej Štiavnici o plnohodnotný ...


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.