Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 87-88/216 [i] 10:25 Poklad z Damasku 1/2 [i] 12:15 Odpadlík II. 10/22 [i] 13:10 Monk II. 4/16 [i] 14:05 Bez stopy III. 19/23 [i] 14:55 Cigánske srdce 74-75/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:30 Súkromné pasce: Traja do páru [i] 22:45 Zberateľ [i] 01:15 Lovci ľudí 10/13 [i] 02:10 Večný svit nepoškvrnenej mysle [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex IV. 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:35 FOKUS - zdravie [i] 08:05 Krajina zvierat [i] 08:10 Káčerovo 19/30 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 7/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 6/8 [i] 10:15 Začnem od seba 2/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 37 [i] 13:35 Don Matteo I. 16/16 [i] 14:30 Špiónky 16/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 21/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:40 Sila lásky II. 349/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 350/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 12/21 [i] 20:55 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 38 [i] 22:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 22:35 Bratia a sestry II. 11/16 [i] 23:20 Reč peňazí [i] 01:00 Katastrofa 2/4 [i] 01:55 Duel [i] 02:25 Krátke správy [i] 02:35 Sila lásky II. 349/357 [i] 03:25 Sila lásky II. 350/357 [i] 04:20 Slovensko DNES [i] 04:30 Správy STV [i] 04:55 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:40 Ranné správy [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 3/7 [i] 10:35 Veda zajtrajška 6/18 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 11/20 [i] 13:10 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:35 Radošovské obyčaje [i] 14:05 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Bratislavský chodec [i] 16:10 Test magazín [i] 16:20 Diagnóza 117 [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Krokodílie kroniky I. 3/13 [i] 18:30 Zdravíčko, pán doktor ! - Respiračné ochorenia [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Optimista /Winter/ [i] 21:00 Storočia vína [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Terítéken - Na tanieri [i] 23:05 Klietka [i] 00:35 Euro - jednotná mena [i] 00:40 Maďarský magazín [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Slovensko DNES [i] 02:10 Správy - Hírek [i] 02:20 Správy a komentáre [i] 02:50 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:25 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 51 [i] 11:00 Policajt z L. A. 15 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 14 [i] 13:00 Schôdzka naslepo [i] 15:00 Medicopter 117 51 [i] 16:00 Policajt z L. A. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 151 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 5 [i] 21:45 Kosti III. 11 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Sex a guľky [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:20 Šialené kravy [i] 03:50 Láska bolí [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 200,201 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 63 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:30 Doktor z hôr II. 17 [i] 13:25 Žena za pultom 7 [i] 14:15 Siska 7 [i] 15:15 Kopyto [i] 16:55 Divoška Rosaura 89,90 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 17 [i] 20:00 Romantická streda: Harlekýnske príbehy: Manželské záležitosti [i] 21:40 Kúzlo obyčajného života [i] 23:30 Starý 63 [i] 00:30 Prípady otca Dowlinga [i] 01:20 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Šťastný domov [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 23/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 13/22 [i] 15:25 Haf! 15/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 12/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Svídnická borovice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 20:55 Život mezi Schönfeldem a Tigridem [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:25 Podle práva 38/42 [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Neptunův trojzubec 1/2 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 McLeodovy dcery VII 23/32 [i] 01:10 Hledání ztraceného času [i] 01:30 Po stopách hvězd [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:40 V zajetí železné opony 35/41 [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Kultura v regionech [i] 04:45 Chvilka hudby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 13 dní v životě Picassa 1/3 [i] 11:00 Na plovárně s Bobbym McFerrinem [i] 11:25 Etiketa [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Chalupa je hra [i] 12:35 Černé ovce [i] 12:55 Knižní svět [i] 13:20 Čtenářský deník... Petr Král: Zpráva o místech [i] 13:35 Exit 316 - Mise: Jak podvodníci přicházejí o iluze [i] 13:55 Kinobox [i] 14:25 Věda je zábava 1/26 [i] 14:50 Tykadlo [i] 15:05 Přežít! 9/10 [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Diagnóza [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:45 Muzeum motocyklů [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique I. 12/12 [i] 19:30 Haf! 15/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Kapesné [i] 22:10 Posuďte sami [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Večeře s prezidentem [i] 00:05 Život jednoho chlapce [i] 01:55 Divadlo žije! [i] 02:25 Q [i] 02:50 Vážený Leonide Iljiči [i] 03:20 Zpívání na farmě [i] 03:55 Zoom [i] 04:25 POKR [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 11 [i] 09:30 Klub vyvolených [i] 11:35 Ulice 273 [i] 12:20 Můj přítel Monk 5 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 8 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 3 [i] 15:10 Hvězdná brána III 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 13 [i] 18:30 Ulice 1075, 1076 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 11 [i] 21:30 Přísně tajné [i] 22:00 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. IV 1 [i] 23:45 Zvěrokruh II 3 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba 23 [i] 01:20 Novashopping 01:50 112 [i] 02:20 DO-RE-MI [i] 03:00 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 86, 87 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 10 [i] 07:35 Will & Grace IV 22 [i] 08:05 Přátelé VIII 20 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 25 [i] 09:00 Panelák 19 [i] 09:45 Sedmé nebe X 4 [i] 10:45 Na čem záleží 22 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 20 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 20 [i] 13:05 Policie - New York 61 [i] 14:05 Chameleon II 14 [i] 15:05 Will & Grace IV 23 [i] 15:35 Drzá Jordan II 13 [i] 16:35 Komisař Rex VII 15 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 11 [i] 23:25 Cooganův trik [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín V 12 [i] 04:00 TOP STAR magazín [i] 04:55 Miláčci [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Krasobruslení [i] 11:00 Snooker [i] 12:45 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Wednesday Selection [i] 21:20 Jachting [i] 22:00 Golf [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 08:00 Náš dům [i] 10:00 Doktor Martin III 2 [i] 11:00 Neorané pole [i] 13:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 14:00 Doktor Martin III 2 [i] 15:00 Náš dům [i] 17:00 Soudkyně Amy V 17 [i] 18:00 Zmizelý [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 21:00 Ochránce I 5/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 3/8 [i] 23:00 Tajná služba II 1 [i] 00:00 Ochránce I 5/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 3/8 [i] 02:00 Zmizelý [i] 04:00 Byl jsem mladým Faustem [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rudy Maxou po Tichomoří - Vancouver 05 [i] 06:30 Rudy Maxou po Tichomoří - Šanghaj 06 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Vlk obecný / Vombat 15 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan pademelon / Kaloň egyptský 16 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 03 [i] 09:20 Skryté možnosti 25 [i] 09:50 Skryté možnosti 26 [i] 10:20 Toulky kolem chalupy 02 [i] 11:20 Mysleti zeleně 05 [i] 11:50 Mysleti zeleně 06 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 03 [i] 13:30 Cesta za přírodními poklady - Největší vodopád na světě 03 [i] 14:35 Rudy Maxou po Tichomoří - Vancouver 05 [i] 15:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Šanghaj 06 [i] 15:45 Skryté možnosti 25 [i] 16:15 Skryté možnosti 26 [i] 16:45 Dítě naší doby - K čemu jsou tatínkové 12 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Vlk obecný / Vombat 15 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Klokan pademelon / Kaloň egyptský 16 [i] 19:05 Design a designéři 10 [i] 19:25 Toulky kolem chalupy 02 [i] 20:30 Co nám prospívá 13 [i] 21:30 Proč je to tak? - Kasino 13 [i] 22:30 Britské impérium v barvě 01 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Faraonova hlava 07 [i] 00:45 Co nám prospívá 13 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí - Hrady a kláštery 03 [i] 02:45 Britské impérium v barvě 01 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Faraonova hlava 07 [i] 04:55 Co nám prospívá 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Před kamerou 47 [i] 06:00 Jak jíst smažené žížaly [i] 07:25 V dostihovém sedle [i] 08:55 Robinsonovi [i] 10:30 V 2008 Koncert [i] 11:30 Ghost Rider [i] 13:20 Perfektní záskok [i] 15:00 Happy Feet [i] 16:45 Kdekoli, jen ne tady [i] 18:35 Otisk [i] 20:00 Ratatouille [i] 21:50 Nové sčítání hlasů [i] 23:45 Zeptej se prachu [i] 01:40 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 02:30 Za zdí [i] 04:00 Nové sčítání hlasů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tanec na vlnách [i] 11:45 Klik - život na dálkové ovládání [i] 13:35 Základ rodiny [i] 15:15 Ztraceni navěky [i] 17:10 Most do země Terabithia [i] 18:45 Bláznivá olympiáda [i] 20:20 Umění musí bolet [i] 22:00 Města plná sexu II. 1 [i] 22:55 Fidibus [i] 00:35 Paralelní lži [i] 02:00 Hadi v letadle [i] 03:45 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.