Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 85-86/216 [i] 10:30 Iná žena [i] 12:20 Odpadlík II. 9/22 [i] 13:15 Monk II. 3/16 [i] 14:10 Bez stopy III. 18/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 72-73/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 58 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Rivers of Babylon [i] 01:30 V krajine zázrakov [i] 03:20 Monk II. 3/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex IV. 17/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Krajina zvierat [i] 07:50 Aladin 39/65 [i] 08:10 Aladin 40/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 6/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 5/8 [i] 10:20 Začnem od seba 1/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 36 [i] 13:30 Don Matteo I. 15/16 [i] 14:30 Špiónky 15/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 20/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 347/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 348/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 37 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 12/23 [i] 22:50 V smrteľnom ohrození [i] 00:20 Katastrofa 1/4 [i] 01:15 Duel [i] 01:40 Krátke správy [i] 01:55 Sila lásky II. 347/357 [i] 02:45 Sila lásky II. 348/357 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Katastrofa 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík [i] 10:10 Prasiatko a medvedík [i] 10:30 Domáci majstri [i] 10:40 Môj otec Gulag [i] 11:45 Dejiny bezcharakternosti [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 13:25 VAT [i] 13:55 Piesne domova\Šumiacke zvonce [i] 14:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 15:05 Zlaté hity [i] 15:50 Bathory - Film o filme [i] 16:05 Umenie 08 [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 11/20 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Veda zajtrajška 6/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 117 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:40 Národnostný magazín [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 50 [i] 11:00 Policajt z L. A. 14 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 13:00 Ukradnutá identita [i] 15:00 Medicopter 117 50 [i] 16:00 Policajt z L. A. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 4 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 150 [i] 22:00 SHARK II. 8 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Temná vášeň [i] 01:35 Nebezpečná partia [i] 03:00 Jericho 15 [i] 03:45 Dobrodružstvá Forda Fairlanea [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 198,199 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 62 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 16 [i] 13:45 Zmätok v srdci 7 [i] 15:20 "Ostře sledované vlaky" [i] 16:55 Divoška Rosaura 87,88 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 16 [i] 20:00 Žena za pultom 7 [i] 20:55 Siska 7 [i] 22:00 Kopyto [i] 23:35 Starý 62 [i] 00:40 Prípady otca Dowlinga [i] 01:25 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 České hlavičky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Malý televizní kabaret [i] 09:00 TVŠ - Zrychlený čas 5/5 [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 2/8 [i] 11:00 Narozeniny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 14:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:35 Soudkyně Amy II 12/22 [i] 15:25 Haf! 14/62 [i] 15:50 Věda je zábava 1/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Holub doupňák [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 12/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 MASH [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 01:35 Chcete mě? [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů [i] 04:25 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Krásný ztráty [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Kouzlo Afriky [i] 15:45 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 16:00 13 dní v životě Picassa 1/3 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 10/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 21/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 2/13 [i] 19:30 Haf! 14/62 [i] 20:00 Vážený Leonide Iljiči [i] 20:30 Čarovný duben [i] 22:00 Tichý lev na Suezu [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 01:20 Jeden den v životě České republiky [i] 01:50 Komunismus: historie jedné iluze 3/3 [i] 02:40 Sváteční slovo spisovatele Martina [i] 02:45 Základy [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 10 [i] 09:30 Jednou za život [i] 11:25 Ulice 272 [i] 12:15 Můj přítel Monk 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 2 [i] 15:05 Hvězdná brána III 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 12 [i] 18:30 Ulice 1073, 1074 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 67 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 12 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Obchodník se smrtí [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Občanské judo [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 84, 85 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 9 [i] 07:35 Freddie 12 [i] 08:05 Přátelé VIII 19 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 24 [i] 09:00 Panelák 18 [i] 09:45 Sedmé nebe X 3 [i] 10:45 Na čem záleží 21 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 19 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 19 [i] 13:05 Policie - New York 60 [i] 14:05 Chameleon II 13 [i] 15:05 Will & Grace IV 22 [i] 15:35 Drzá Jordan II 12 [i] 16:35 Komisař Rex VII 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 23 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 9 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 9 [i] 00:25 Případ pro dva V 67 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 11 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 Doktor Martin III 1 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 14:00 Doktor Martin III 1 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 21:00 Ochránce I 4/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 23:00 Tajná služba I 13 [i] 00:00 Ochránce I 4/22 [i] 01:00 Tichý svědek I 2 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rudy Maxou po Tichomoří - San Francisco 03 [i] 06:30 Rudy Maxou po Tichomoří - Seattle 04 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 02 [i] 09:20 Skryté možnosti 23 [i] 09:50 Skryté možnosti 24 [i] 10:20 Toulky kolem chalupy 01 [i] 11:20 Mysleti zeleně 03 [i] 11:50 Mysleti zeleně 04 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 02 [i] 13:30 Cesta za přírodními poklady - Hledání obřích jeskyní 02 [i] 14:35 Rudy Maxou po Tichomoří - San Francisco 03 [i] 15:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Seattle 04 [i] 15:45 Skryté možnosti 23 [i] 16:15 Skryté možnosti 24 [i] 16:45 Dítě naší doby - Stav hry 11 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 19:05 Design a designéři 09 [i] 19:25 Toulky kolem chalupy 01 [i] 20:30 Co nám prospívá 12 [i] 21:30 Proč je to tak? - Steak house 12 [i] 22:30 Generálové pouště 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 00:45 Co nám prospívá 12 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí 02 [i] 02:45 Generálové pouště 02 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 04:55 Co nám prospívá 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 Mravenčí polepšovna [i] 07:30 Seznam [i] 09:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 10:40 Malý zrádce [i] 12:05 Jak jíst smažené žížaly [i] 13:25 Robinsonovi [i] 15:00 Ghost Rider [i] 16:45 V 2008 Koncert [i] 17:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:00 Lady XXL [i] 21:35 Absurdistán [i] 23:00 Generation Kill 2 [i] 00:05 Číslo 23 [i] 01:40 Na ostří nože [i] 03:35 Lady XXL [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V tom domě straší! [i] 11:25 Skok do neznáma [i] 12:50 Vzepřít se obrům [i] 14:40 Tanec na vlnách [i] 16:25 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:10 Základ rodiny [i] 19:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 03:40 8MM 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.