Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 85-86/216 [i] 10:30 Iná žena [i] 12:20 Odpadlík II. 9/22 [i] 13:15 Monk II. 3/16 [i] 14:10 Bez stopy III. 18/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 72-73/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 58 [i] 21:20 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Rivers of Babylon [i] 01:30 V krajine zázrakov [i] 03:20 Monk II. 3/16 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Komisár Rex IV. 17/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 Krajina zvierat [i] 07:50 Aladin 39/65 [i] 08:10 Aladin 40/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 6/13 [i] 09:25 Inšpektor Lynley I. 5/8 [i] 10:20 Začnem od seba 1/4 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:05 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 36 [i] 13:30 Don Matteo I. 15/16 [i] 14:30 Špiónky 15/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 20/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 347/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 348/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 37 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 12/23 [i] 22:50 V smrteľnom ohrození [i] 00:20 Katastrofa 1/4 [i] 01:15 Duel [i] 01:40 Krátke správy [i] 01:55 Sila lásky II. 347/357 [i] 02:45 Sila lásky II. 348/357 [i] 03:35 Slovensko DNES [i] 03:45 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Katastrofa 1/4 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:20 Správy STV [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík [i] 10:10 Prasiatko a medvedík [i] 10:30 Domáci majstri [i] 10:40 Môj otec Gulag [i] 11:45 Dejiny bezcharakternosti [i] 12:25 Živá panoráma [i] 13:00 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 13:25 VAT [i] 13:55 Piesne domova\Šumiacke zvonce [i] 14:25 Prípady detektíva Kulmena [i] 15:05 Zlaté hity [i] 15:50 Bathory - Film o filme [i] 16:05 Umenie 08 [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 11/20 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Veda zajtrajška 6/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 117 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:40 Národnostný magazín [i] 00:05 Udalosti ČT [i] 00:40 Správy STV [i] 01:05 Slovensko DNES [i] 01:15 Správy - Hírek [i] 01:20 Správy a komentáre [i] 02:00 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 50 [i] 11:00 Policajt z L. A. 14 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 13 [i] 13:00 Ukradnutá identita [i] 15:00 Medicopter 117 50 [i] 16:00 Policajt z L. A. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 4 [i] 20:55 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 21:20 Panelák 150 [i] 22:00 SHARK II. 8 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Temná vášeň [i] 01:35 Nebezpečná partia [i] 03:00 Jericho 15 [i] 03:45 Dobrodružstvá Forda Fairlanea [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 198,199 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 62 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 16 [i] 13:45 Zmätok v srdci 7 [i] 15:20 "Ostře sledované vlaky" [i] 16:55 Divoška Rosaura 87,88 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 16 [i] 20:00 Žena za pultom 7 [i] 20:55 Siska 7 [i] 22:00 Kopyto [i] 23:35 Starý 62 [i] 00:40 Prípady otca Dowlinga [i] 01:25 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:15 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 České hlavičky [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Malý televizní kabaret [i] 09:00 TVŠ - Zrychlený čas 5/5 [i] 09:15 Vodní ptáci [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 2/8 [i] 11:00 Narozeniny [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 14:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:35 Soudkyně Amy II 12/22 [i] 15:25 Haf! 14/62 [i] 15:50 Věda je zábava 1/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Holub doupňák [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 12/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 MASH [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 22/32 [i] 01:35 Chcete mě? [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Zajímavosti z regionů [i] 04:00 Zajímavosti z regionů [i] 04:25 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrá rada nad zlato [i] 11:35 AZ-kvíz [i] 12:10 Krásný ztráty [i] 12:40 Hřiště 7 [i] 14:55 Toulavá kamera [i] 15:25 Kouzlo Afriky [i] 15:45 Krásy evropského pobřeží: Capri [i] 16:00 13 dní v životě Picassa 1/3 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 10/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 21/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 2/13 [i] 19:30 Haf! 14/62 [i] 20:00 Vážený Leonide Iljiči [i] 20:30 Čarovný duben [i] 22:00 Tichý lev na Suezu [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Zpívání na farmě [i] 23:50 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 01:20 Jeden den v životě České republiky [i] 01:50 Komunismus: historie jedné iluze 3/3 [i] 02:40 Sváteční slovo spisovatele Martina [i] 02:45 Základy [i] 03:15 Cesty víry [i] 03:35 Křesťanský magazín [i] 03:50 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 10 [i] 09:30 Jednou za život [i] 11:25 Ulice 272 [i] 12:15 Můj přítel Monk 4 [i] 13:10 Lenssen & spol. IV [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 2 [i] 15:05 Hvězdná brána III 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 12 [i] 18:30 Ulice 1073, 1074 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 67 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 12 [i] 22:10 112 [i] 22:50 Obchodník se smrtí [i] 01:05 Námořní vyšetřovací služba 22 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:05 Občanské judo [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 84, 85 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 9 [i] 07:35 Freddie 12 [i] 08:05 Přátelé VIII 19 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 24 [i] 09:00 Panelák 18 [i] 09:45 Sedmé nebe X 3 [i] 10:45 Na čem záleží 21 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 19 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 19 [i] 13:05 Policie - New York 60 [i] 14:05 Chameleon II 13 [i] 15:05 Will & Grace IV 22 [i] 15:35 Drzá Jordan II 12 [i] 16:35 Komisař Rex VII 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 20 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 23 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 9 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 9 [i] 00:25 Případ pro dva V 67 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 11 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 09:45 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 16:00 Krasobruslení [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Watts [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 Doktor Martin III 1 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 14:00 Doktor Martin III 1 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy V 16 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 13 [i] 21:00 Ochránce I 4/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 2/8 [i] 23:00 Tajná služba I 13 [i] 00:00 Ochránce I 4/22 [i] 01:00 Tichý svědek I 2 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Rudy Maxou po Tichomoří - San Francisco 03 [i] 06:30 Rudy Maxou po Tichomoří - Seattle 04 [i] 07:00 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 02 [i] 09:20 Skryté možnosti 23 [i] 09:50 Skryté možnosti 24 [i] 10:20 Toulky kolem chalupy 01 [i] 11:20 Mysleti zeleně 03 [i] 11:50 Mysleti zeleně 04 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 02 [i] 13:30 Cesta za přírodními poklady - Hledání obřích jeskyní 02 [i] 14:35 Rudy Maxou po Tichomoří - San Francisco 03 [i] 15:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Seattle 04 [i] 15:45 Skryté možnosti 23 [i] 16:15 Skryté možnosti 24 [i] 16:45 Dítě naší doby - Stav hry 11 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Kotul veverovitý / Miniprasátka 13 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Klokan / Antilopa 14 [i] 19:05 Design a designéři 09 [i] 19:25 Toulky kolem chalupy 01 [i] 20:30 Co nám prospívá 12 [i] 21:30 Proč je to tak? - Steak house 12 [i] 22:30 Generálové pouště 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 00:45 Co nám prospívá 12 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí 02 [i] 02:45 Generálové pouště 02 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 04:55 Co nám prospívá 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 Mravenčí polepšovna [i] 07:30 Seznam [i] 09:00 X-Men: Poslední vzdor [i] 10:40 Malý zrádce [i] 12:05 Jak jíst smažené žížaly [i] 13:25 Robinsonovi [i] 15:00 Ghost Rider [i] 16:45 V 2008 Koncert [i] 17:45 Blízká setkání třetího druhu [i] 20:00 Lady XXL [i] 21:35 Absurdistán [i] 23:00 Generation Kill 2 [i] 00:05 Číslo 23 [i] 01:40 Na ostří nože [i] 03:35 Lady XXL [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 V tom domě straší! [i] 11:25 Skok do neznáma [i] 12:50 Vzepřít se obrům [i] 14:40 Tanec na vlnách [i] 16:25 Klik - život na dálkové ovládání [i] 18:10 Základ rodiny [i] 19:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:30 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 03:40 8MM 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Potomkovia Slovákov z Pittsburghu si pripomenuli Slovensko a tradície
Ilustračná snímka.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.