Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:10 Tretí princ [i] 09:45 Nekonečný príbeh [i] 11:35 Traja mušketieri 1/2 [i] 13:35 Traja mušketieri 2/2 [i] 15:25 Láska je môj osud [i] 17:10 Pyšná princezná [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 11/16 [i] 21:15 Reflex 17. november [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Good bye, Lenin! [i] 01:35 Ozajstný dobrák [i] 03:15 Smotánka [i] 04:00 112 [i] 04:35 Reflex 17. november [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ospalá diera [i] 06:49 Domáci majstri [i] 06:50 Oliver a jeho kamaráti [i] 08:00 Vodný obor Miši [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 8/13 [i] 10:35 Tsunami - vlny smrti [i] 11:20 Kennedy - rendevouz so smrťou [i] 12:50 Obchod so šťastím 35 [i] 13:25 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 1/2 [i] 14:50 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 2/2 [i] 16:15 Annin anjel [i] 17:40 Nežných 19 /rokov/ [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:20 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:50 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 36 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 12/17 [i] 22:55 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 4/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Môj otec [i] 02:05 Hviezdna loď Galactica II. 19/20 [i] 02:50 Hviezdna loď Galactica II. 20/20 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Tsunami - vlny smrti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Regionálny denník [i] 09:05 Krajina zvierat [i] 09:10 Elá hop [i] 09:35 Ostrov posledného draka [i] 10:15 Putá osudu [i] 11:05 Žijúce kamene 10/13 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 Orientácie [i] 12:25 Výšivka zlatom cez kartón [i] 12:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 13:30 Motormagazín [i] 13:55 Magazín ligy majstrov [i] 14:30 Odpískané [i] 15:30 Cena Jozefa Krónera [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 17:30 Zjednotenie Nemecka 1989-1990 [i] 19:00 Tempo [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Môj otec Gulag [i] 21:05 Večer na tému . . [i] 23:10 Eurokino [i] 00:55 Cesty nádeje [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Panelák magazín [i] 05:35 Donaha! [i] 07:10 Pes futbalista [i] 08:55 Erin Brockovich [i] 11:45 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 13:55 Gróf Monte Cristo [i] 16:50 Osudove zrýchlenie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 149 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 12 [i] 21:35 Profesionáli 12 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Na dotyk [i] 01:35 Jazero [i] 02:55 Autosalón [i] 03:20 Jericho 13,14 [i] 04:45 Erin Brockovich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 196,197 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 61 [i] 10:45 Mor 1,2/2 [i] 14:10 Hibernatus [i] 15:30 "Mladé víno" [i] 17:15 Divoška Rosaura 85,86 [i] 18:55 Varí vám to [i] 19:30 ZDRAVIE + [i] 20:00 "Ostře sledované vlaky" [i] 21:45 Zmätok v srdci 7 [i] 23:20 Starý 61 [i] 00:20 Prípady otca Dowlinga [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:55 Sokolnictví 2/2 [i] 06:50 Daniel a superpsi [i] 08:35 Sezame, pojď si hrát 64/78 [i] 09:00 O nejchytřejší princezně [i] 10:20 Krakatit [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Tajemství divočiny: Sněžné opice - horolezci z Yarigatake [i] 12:35 Haf! 13/62 [i] 13:00 Zlatovláska [i] 14:15 Kde jsi byl, když hřmělo? [i] 14:45 Zpívá Jaroslav Hutka [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 České hlavičky [i] 16:20 Člověk proti zkáze [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Zlatá přadlena [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 3/12 [i] 21:00 Strom naděje a splněných přání [i] 22:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:35 V zajetí železné opony 35/41 [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Nesnesitelná lehkost bytí [i] 01:55 Politické spektrum [i] 02:20 Sex ve městě II 17/18 [i] 02:45 Na vlnách orchestru Gustava Broma [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 11/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Buš [i] 05:55 Kultura.cz Brno [i] 06:15 Kultura.cz [i] 06:40 Čétéčko [i] 06:55 Bydlení je hra [i] 07:20 Případ pro ombudsmana [i] 07:35 Noční stráž [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 TVŠ - Zrychlený čas 4/5 [i] 09:55 Vodní ptáci [i] 10:05 Kalendárium [i] 10:20 Koncert Marty Kubišové [i] 11:45 Polojasno [i] 13:10 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 13:25 Historie vodíkové bomby 2/2 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Tenkrát [i] 16:30 FK Teplice - 1. FC Brno [i] 19:25 Haf! 13/62 [i] 19:50 Minuty dvacátého století [i] 20:00 Komunismus: historie jedné iluze 3/3 [i] 20:55 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Bezpečná nemocnice [i] 22:05 V odborné péči 7/43 [i] 22:30 Koncert pro všechny slušný lidi - folk [i] 23:00 Q [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:15 Ararat [i] 02:10 Máte slovo [i] 02:55 Vítězný lid [i] 03:10 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 03:25 Člověk proti zkáze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Život nad propastí [i] 06:45 Kamarádi z lesa 40, 41 [i] 07:25 Mustang, hřebec ze Cimarronu [i] 08:55 Strašidla z vikýře [i] 10:40 Šíleně smutná princezna [i] 12:25 Hoří, má panenko [i] 13:40 Lepší už to nebude [i] 16:20 Černí baroni [i] 18:30 Ulice 1071, 1072 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:40 Česká spojka [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba 21 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Nedělní partie [i] 06:00 Teleshopping 06:20 Dobrodružství Olivera Twista II 6 [i] 06:45 Tom a Jerry 8 [i] 07:00 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 09:55 Vzpoura na Bounty [i] 13:25 Jack Bull [i] 15:50 Wild Wild West [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 51 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 11 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 66 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Kriminálka Kolín V 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Extrémní sporty [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 21:00 Ochránce I 3/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 23:00 Tajná služba I 12 [i] 00:00 Ochránce I 3/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V arše Noemově - Legendy lučin 01 [i] 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Maui a Hawaii 01 [i] 06:30 Rudy Maxou po Tichomoří - Aoahu a Kauai 02 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Slon africký / Pavián 11 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Tučňák Humboldtův / Pakůň žíhaný 12 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 01 [i] 09:15 Skryté možnosti 21 [i] 09:45 Skryté možnosti 22 [i] 10:10 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 10:45 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 11:20 Mysleti zeleně 01 [i] 11:50 Mysleti zeleně 02 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 01 [i] 13:30 Cesta za přírodními poklady - Kanadské Skalnaté hory 01 [i] 14:35 S Rudy Maxou po Tichomoří - Maui a Hawaii 01 [i] 15:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Aoahu a Kauai 02 [i] 15:45 Skryté možnosti 21 [i] 16:15 Skryté možnosti 22 [i] 16:45 Dítě naší doby - Krize identity 10 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Slon africký / Pavián 11 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Tučňák Humboldtův / Pakůň žíhaný 12 [i] 19:05 Design a designéři 08 [i] 19:20 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 19:55 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 20:30 Co nám prospívá 11 [i] 21:30 Proč je to tak? - Vrakoviště 11 [i] 22:30 Generálové pouště 01 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 00:45 Co nám prospívá 11 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí 01 [i] 02:40 Generálové pouště 01 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 04:55 Co nám prospívá 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Robin Hood [i] 07:45 Neuvěřitelný příběh [i] 09:15 Před kamerou 47 [i] 09:45 Štěstí ve hře [i] 11:50 Mravenčí polepšovna [i] 13:20 Seznam [i] 14:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 16:30 Film o filmu: Vratné lahve [i] 16:50 Vratné lahve [i] 18:30 Malý zrádce [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:15 Na stojáka 47 [i] 22:45 Krvavá laguna [i] 00:15 Nezničitelná láska [i] 01:55 Na lince je vrah [i] 03:20 Černý srpen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pidihajzlík [i] 11:35 Děsnej doják [i] 12:55 Všichni královi muži [i] 15:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 16:20 V tom domě straší! [i] 17:45 Vzepřít se obrům [i] 19:35 Pitva mimozemšťana [i] 21:05 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i] 22:00 Noční hlídka [i] 23:50 Ruka zabiják [i] 01:20 Pitva mimozemšťana [i] 02:55 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.