Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:10 Tretí princ [i] 09:45 Nekonečný príbeh [i] 11:35 Traja mušketieri 1/2 [i] 13:35 Traja mušketieri 2/2 [i] 15:25 Láska je môj osud [i] 17:10 Pyšná princezná [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 Reflex [i] 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 11/16 [i] 21:15 Reflex 17. november [i] 22:05 Paľba [i] 22:35 112 [i] 23:15 Good bye, Lenin! [i] 01:35 Ozajstný dobrák [i] 03:15 Smotánka [i] 04:00 112 [i] 04:35 Reflex 17. november [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 5 proti 5 [i] 06:00 Ospalá diera [i] 06:49 Domáci majstri [i] 06:50 Oliver a jeho kamaráti [i] 08:00 Vodný obor Miši [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 8/13 [i] 10:35 Tsunami - vlny smrti [i] 11:20 Kennedy - rendevouz so smrťou [i] 12:50 Obchod so šťastím 35 [i] 13:25 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 1/2 [i] 14:50 Pekné vdovy sa bozkávajú lepšie 2/2 [i] 16:15 Annin anjel [i] 17:40 Nežných 19 /rokov/ [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:20 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:50 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 36 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 12/17 [i] 22:55 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 4/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Môj otec [i] 02:05 Hviezdna loď Galactica II. 19/20 [i] 02:50 Hviezdna loď Galactica II. 20/20 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Tsunami - vlny smrti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Regionálny denník [i] 09:05 Krajina zvierat [i] 09:10 Elá hop [i] 09:35 Ostrov posledného draka [i] 10:15 Putá osudu [i] 11:05 Žijúce kamene 10/13 [i] 11:30 Živá panoráma [i] 12:00 Orientácie [i] 12:25 Výšivka zlatom cez kartón [i] 12:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 13:30 Motormagazín [i] 13:55 Magazín ligy majstrov [i] 14:30 Odpískané [i] 15:30 Cena Jozefa Krónera [i] 16:30 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:00 Poklady živočíšnej ríše 5/6 [i] 17:30 Zjednotenie Nemecka 1989-1990 [i] 19:00 Tempo [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Môj otec Gulag [i] 21:05 Večer na tému . . [i] 23:10 Eurokino [i] 00:55 Cesty nádeje [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Záver vysielania
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Panelák magazín [i] 05:35 Donaha! [i] 07:10 Pes futbalista [i] 08:55 Erin Brockovich [i] 11:45 Ak sa nahneváme, budeme zlí [i] 13:55 Gróf Monte Cristo [i] 16:50 Osudove zrýchlenie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 149 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 12 [i] 21:35 Profesionáli 12 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Na dotyk [i] 01:35 Jazero [i] 02:55 Autosalón [i] 03:20 Jericho 13,14 [i] 04:45 Erin Brockovich [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 196,197 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 61 [i] 10:45 Mor 1,2/2 [i] 14:10 Hibernatus [i] 15:30 "Mladé víno" [i] 17:15 Divoška Rosaura 85,86 [i] 18:55 Varí vám to [i] 19:30 ZDRAVIE + [i] 20:00 "Ostře sledované vlaky" [i] 21:45 Zmätok v srdci 7 [i] 23:20 Starý 61 [i] 00:20 Prípady otca Dowlinga [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:55 Sokolnictví 2/2 [i] 06:50 Daniel a superpsi [i] 08:35 Sezame, pojď si hrát 64/78 [i] 09:00 O nejchytřejší princezně [i] 10:20 Krakatit [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Tajemství divočiny: Sněžné opice - horolezci z Yarigatake [i] 12:35 Haf! 13/62 [i] 13:00 Zlatovláska [i] 14:15 Kde jsi byl, když hřmělo? [i] 14:45 Zpívá Jaroslav Hutka [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 České hlavičky [i] 16:20 Člověk proti zkáze [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Zlatá přadlena [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 3/12 [i] 21:00 Strom naděje a splněných přání [i] 22:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:35 V zajetí železné opony 35/41 [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Nesnesitelná lehkost bytí [i] 01:55 Politické spektrum [i] 02:20 Sex ve městě II 17/18 [i] 02:45 Na vlnách orchestru Gustava Broma [i] 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech [i] 04:25 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 11/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Buš [i] 05:55 Kultura.cz Brno [i] 06:15 Kultura.cz [i] 06:40 Čétéčko [i] 06:55 Bydlení je hra [i] 07:20 Případ pro ombudsmana [i] 07:35 Noční stráž [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 TVŠ - Zrychlený čas 4/5 [i] 09:55 Vodní ptáci [i] 10:05 Kalendárium [i] 10:20 Koncert Marty Kubišové [i] 11:45 Polojasno [i] 13:10 Film o filmu Hlídač č. 47 [i] 13:25 Historie vodíkové bomby 2/2 [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:45 Tenkrát [i] 16:30 FK Teplice - 1. FC Brno [i] 19:25 Haf! 13/62 [i] 19:50 Minuty dvacátého století [i] 20:00 Komunismus: historie jedné iluze 3/3 [i] 20:55 Vzkaz Jiřiny Šiklové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Bezpečná nemocnice [i] 22:05 V odborné péči 7/43 [i] 22:30 Koncert pro všechny slušný lidi - folk [i] 23:00 Q [i] 23:25 Musilok [i] 23:55 Fokus ČT24 [i] 00:15 Ararat [i] 02:10 Máte slovo [i] 02:55 Vítězný lid [i] 03:10 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 03:25 Člověk proti zkáze [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:55 Život nad propastí [i] 06:45 Kamarádi z lesa 40, 41 [i] 07:25 Mustang, hřebec ze Cimarronu [i] 08:55 Strašidla z vikýře [i] 10:40 Šíleně smutná princezna [i] 12:25 Hoří, má panenko [i] 13:40 Lepší už to nebude [i] 16:20 Černí baroni [i] 18:30 Ulice 1071, 1072 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Občan Havel [i] 22:40 Česká spojka [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba 21 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Nedělní partie [i] 06:00 Teleshopping 06:20 Dobrodružství Olivera Twista II 6 [i] 06:45 Tom a Jerry 8 [i] 07:00 Cesta kolem světa za 80 dní [i] 09:55 Vzpoura na Bounty [i] 13:25 Jack Bull [i] 15:50 Wild Wild West [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 51 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 11 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 66 [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Kriminálka Kolín V 10 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Fotbal [i] 10:45 Fotbal [i] 13:30 Fotbal [i] 15:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i] 01:00 Extrémní sporty [i] 02:25 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 11:00 Divoká srdce [i] 13:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 40 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy V 15 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 14 [i] 21:00 Ochránce I 3/22 [i] 22:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 23:00 Tajná služba I 12 [i] 00:00 Ochránce I 3/22 [i] 01:00 Tichý svědek IX 1/8 [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 V arše Noemově - Legendy lučin 01 [i] 06:00 S Rudy Maxou po Tichomoří - Maui a Hawaii 01 [i] 06:30 Rudy Maxou po Tichomoří - Aoahu a Kauai 02 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Slon africký / Pavián 11 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Tučňák Humboldtův / Pakůň žíhaný 12 [i] 08:10 Místa ve Středomoří 01 [i] 09:15 Skryté možnosti 21 [i] 09:45 Skryté možnosti 22 [i] 10:10 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 10:45 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 11:20 Mysleti zeleně 01 [i] 11:50 Mysleti zeleně 02 [i] 12:20 Místa ve Středomoří 01 [i] 13:30 Cesta za přírodními poklady - Kanadské Skalnaté hory 01 [i] 14:35 S Rudy Maxou po Tichomoří - Maui a Hawaii 01 [i] 15:10 Rudy Maxou po Tichomoří - Aoahu a Kauai 02 [i] 15:45 Skryté možnosti 21 [i] 16:15 Skryté možnosti 22 [i] 16:45 Dítě naší doby - Krize identity 10 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Slon africký / Pavián 11 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Tučňák Humboldtův / Pakůň žíhaný 12 [i] 19:05 Design a designéři 08 [i] 19:20 Jimmova farma - Farmářské historky - Někdo má víru, jiný vepře 05 [i] 19:55 Jimmova farma - Farmářské historky - Pořiďte si farmu přímo v Londýně 06 [i] 20:30 Co nám prospívá 11 [i] 21:30 Proč je to tak? - Vrakoviště 11 [i] 22:30 Generálové pouště 01 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 00:45 Co nám prospívá 11 [i] 01:45 Architektura Británie - milníky tisíciletí 01 [i] 02:40 Generálové pouště 01 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 04:55 Co nám prospívá 11 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Robin Hood [i] 07:45 Neuvěřitelný příběh [i] 09:15 Před kamerou 47 [i] 09:45 Štěstí ve hře [i] 11:50 Mravenčí polepšovna [i] 13:20 Seznam [i] 14:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 16:30 Film o filmu: Vratné lahve [i] 16:50 Vratné lahve [i] 18:30 Malý zrádce [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:15 Na stojáka 47 [i] 22:45 Krvavá laguna [i] 00:15 Nezničitelná láska [i] 01:55 Na lince je vrah [i] 03:20 Černý srpen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Pidihajzlík [i] 11:35 Děsnej doják [i] 12:55 Všichni královi muži [i] 15:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 16:20 V tom domě straší! [i] 17:45 Vzepřít se obrům [i] 19:35 Pitva mimozemšťana [i] 21:05 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i] 22:00 Noční hlídka [i] 23:50 Ruka zabiják [i] 01:20 Pitva mimozemšťana [i] 02:55 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.