Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Uletení Lunatici I. 5/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 18/25 [i] 06:55 Casper II. 4/13 [i] 07:20 Xena I. 13-14/24 [i] 09:10 Stevensovci bodujú [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 21-22/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Což takhle dát si špenát [i] 15:40 Vinnetou II. - Červený gentleman [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:55 V mene cti [i] 01:30 Súkromná škola [i] 03:10 Minoes [i] 04:35 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:55 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 46/52 [i] 06:50 Káčerovo 20/30 [i] 07:15 Aladin 40/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 20/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 11/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Bohovia a démoni II 1/3 [i] 13:50 James Bond:Povolenie zabíjať [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:20 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 8/13 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Zmenáreň [i] 18:55 Extra [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Za železnou oponou [i] 22:00 Horem Pádem [i] 23:55 Inšpektor Morse: Deň pokánia 33/33 [i] 01:35 Posledné dni Idolu 3/8 [i] 02:30 KINOHIT [i] 02:55 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:10 Lovci hadov I. 3/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:35 Farmárska revue [i] 08:50 Môj dom - môj hrad [i] 09:20 Kapura [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Blesky nad vodou [i] 11:35 Osobnosti duchovného života [i] 12:00 Ako premôcť vodníka [i] 13:00 Živý bič 2/2 [i] 14:10 Folklórne festivaly [i] 15:15 Žijúce kamene 10/13 [i] 15:45 Slovo [i] 15:50 Orientácie [i] 16:15 Nežných 19 /rokov/ [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 08 [i] 22:00 Odpískané [i] 23:00 Magazín ligy majstrov [i] 23:25 Orientácie [i] 23:50 Poltón [i] 00:20 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 NOVINY 06:10 Myška v prérii [i] 06:35 Pinocchio [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát 5,6 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Môj štvornohý priateľ Ace [i] 15:00 Svedok vraždy [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 10 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 9 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 11 [i] 23:00 Prepadnutie 2: Temné územie [i] 01:15 Kódex [i] 03:00 Frankenstein [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad otráveného pera [i] 09:10 Večer publicistiky [i] 11:40 Klub výhercov [i] 13:45 Donna Leonová: Benátske finále [i] 15:20 Julie Lescautová I. 6 [i] 16:55 Divoška Rosaura 83,84 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 23,24 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Mladé víno" [i] 21:45 Hibernatus [i] 23:10 Perry Mason: Prípad otráveného pera [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Bylo, nebylo [i] 06:25 Mumínci II 7/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 14/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 11/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Tom v kozí kůži [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo spisovatele Martina Petišky [i] 14:50 Krakatit [i] 16:30 Lapidárium [i] 16:45 Divnopis - Buš [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 7/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop II. 2/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Canterburské povídky 3/6 [i] 00:45 Svět umění: John Ford - americká vize [i] 01:30 Uvolněte se, prosím [i] 02:15 Úsměvy Jana Jílka [i] 02:50 Krásy evropského pobřeží: Anglická Riviéra [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Banánové rybičky [i] 05:45 Zhasněte lampiony [i] 05:50 Nedělní ráno s Rudolfem Křesťanem [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Blanka [i] 07:35 U nás v Evropě [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Jak podvodníci přicházejí o iluze [i] 08:50 Filmopolis [i] 09:45 Čtenářský deník... Petr Král: Zpráva o místech [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Velkolepá plavba Kryštofa Kolumba 1/2 [i] 12:00 Usmívej se, lásko má [i] 12:55 Festival plný úsměvů [i] 13:25 Základy [i] 13:50 Svět umění: John Ford – americká vize [i] 14:40 Andrew - člen naší rodiny [i] 16:50 Páni v cylindrech [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Český rozhlas jubilující [i] 19:20 Solisti di Praga [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 13/22 [i] 20:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 21:30 Jeden den v životě České republiky [i] 22:00 Na plovárně s Bobbym McFerrinem [i] 22:25 Sedm samurajů [i] 01:50 Buddy Rich! [i] 02:45 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 04:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 04:10 Simpsonovi XVIII 13/22 [i] 04:40 Lapidárium [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Království surikat II 4 [i] 06:40 Kamarádi z lesa 38, 39 [i] 07:15 Jen počkej, zajíci! 5, 6 [i] 07:50 Pán zlodějů [i] 09:45 Ďáblovo pokušení [i] 11:45 To nevymyslíš [i] 13:00 Hotel snů: Jižní Afrika [i] 14:55 Závist [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Dva a půl chlapa IV 1 [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 11 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:45 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 12 [i] 23:15 Únik z Alcatrazu [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba 20 [i] 01:45 Novashopping 02:20 Střepiny [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 82, 83 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 22 [i] 07:00 Winx Club 23 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé VIII 17 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 4 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Pod bílými plachtami: Odysea srdcí [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:45 Arachnofobie [i] 16:00 Periskop nahoru a dolů! [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Spravedlnost 9 [i] 22:15 Pustit žilou [i] 23:05 Spáči [i] 01:50 Volejte Věštce 03:35 Žena v taláru 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Alpské lyžování [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Strongest Man [i] 15:00 Volejbal [i] 16:00 Snooker [i] 17:45 Fotbal [i] 19:00 Motorismus [i] 20:30 Motorismus [i] 20:45 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Princ a chuďas [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 10:00 Na jeden večer [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 2/2 [i] 14:00 McBride: Doktor je mrtvý… vážně mrtvý [i] 16:00 Směr východ [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 10/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 11/22 [i] 20:00 Tajemství mého muže [i] 22:00 Foylova válka I 4/4 [i] 00:00 Zakázaná tajemství [i] 02:00 Nevinnost na prodej [i] 04:00 Princ a chuďas [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Léčka v Miami 11 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Mona Lisa 12 [i] 08:10 Vůně dálek [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - První pomoc ze spíže 08 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo - Speedy Gonzalez 09 [i] 10:20 Jamie vaří doma - Pórek 21 [i] 10:50 Jamie vaří doma 22 [i] 11:25 Ulice světa - Avenida de Mayo, Buenos Aires 11 [i] 11:55 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 12 [i] 12:25 Práce pro chlapa - Kaskadér 09 [i] 12:55 Práce pro chlapa - Gaučo 10 [i] 13:25 Limity měst 11 [i] 13:40 Diety našich předků 05 [i] 14:40 V arše Noemově - Legendy lučin 01 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Zachraňme své bratrance 07 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 02 [i] 17:55 Limity měst 12 [i] 18:10 Nic mi to neudělalo 03 [i] 19:15 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 19:50 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 13 [i] 20:20 Pokusní králíci - Úlety 05 [i] 20:50 Pokusní králíci - Liposukce 06 [i] 21:20 Život ve stavu beztíže [i] 22:25 Limity měst 11 [i] 22:40 Jetstream 07 [i] 23:40 Válka spermií [i] 00:40 Procházky po zeměkouli - Peking: Výuka dětí přistěhovalců 09 [i] 01:10 Procházky po zeměkouli - Peking: Přátelský hlas v půlnočním rádiu 10 [i] 01:40 Procházky po zeměkouli 11 [i] 02:10 Procházky po zeměkouli 12 [i] 02:40 Vůně dálek [i] 03:45 Limity měst 12 [i] 04:00 Váleční oři 03 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Divoký Stomp [i] 07:50 Dr. Dolittle [i] 09:15 Ratatouille [i] 11:05 Vánoční únos [i] 12:35 Marion a Lucie [i] 14:10 Měsíc a hvězdy [i] 15:50 Úžasná a milovaná [i] 17:35 Štěstí na dosah [i] 19:30 Před kamerou 47 [i] 20:00 Ratatouille [i] 21:50 Malá Miss Sunshine [i] 23:30 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:05 Hranice života [i] 02:40 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 04:05 Film o filmu: Roming [i] 04:20 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Amazonky [i] 09:45 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 10:15 Soví houkání [i] 11:45 Srdce v roztoužení [i] 13:20 Žena ve vodě [i] 15:10 Pidihajzlík [i] 16:45 Děsnej doják [i] 18:10 Všichni královi muži [i] 20:15 Hadi v letadle [i] 22:00 Chlapi z karavanů [i] 23:35 Paralelní lži [i] 01:00 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 02:30 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.