Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 DNES 06:00 Uletení Lunatici I. 4/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 17/25 [i] 06:55 Casper II. 3/13 [i] 07:20 Chrisa nemá nikto rád II. 7-8/22 [i] 08:15 Osobná skúška [i] 10:05 Priatelia IX. 20-21/24 [i] 11:10 Mama Jack [i] 13:15 Slovensko má talent [i] 15:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:00 Je to na tebe [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Tiene minulosti [i] 22:15 Training Day [i] 00:40 Polnočná jazda [i] 02:25 Tiene minulosti [i] 04:05 Aj múdry schybí [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 45/52 [i] 06:50 Káčerovo 19/30 [i] 07:15 Aladin 39/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 19/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 10/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 5/13 [i] 11:05 South Beach 3/8 [i] 11:50 Čierna alebo biela [i] 12:35 Motormagazín [i] 13:05 Klik [i] 13:20 Eurovirtuál [i] 13:35 Strom na vešanie [i] 15:20 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 2/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 Temné tajomstvá [i] 23:15 Šialený Max- Bojovník ciest [i] 00:50 Duch jazera [i] 02:30 Takí sme boli [i] 03:45 GEN.sk [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Posledné dni Idolu 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:00 Slovensko DNES [i] 05:10 Správy - Hírek [i] 05:15 Udalosti ČT [i] 05:55 Správy a komentáre [i] 06:15 Dizajn 12/17 [i] 06:40 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Extr@ English 11/30 [i] 09:05 Majstri stratégií 1/2 [i] 10:00 Medicína [i] 11:00 Natura 2000 [i] 11:10 Cesty nádeje [i] 11:35 Elixír [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:50 Dni v Španielsku [i] 14:15 Rímske impérium 1 [i] 15:10 Osobnosti [i] 15:15 Poltón [i] 15:45 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Blesky nad vodou [i] 21:30 Anjeli strážni [i] 22:10 City Folk 13/13 [i] 22:40 Kino na Dvojke [i] 00:05 Anjeli strážni [i] 00:45 VAT [i] 01:10 Motormagazín [i] 01:40 Udalosti ČT [i] 02:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:50 PROMI NOVINY [i] 07:10 Myška v prérii [i] 07:40 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:00 PROMI NOVINY [i] 09:30 Blízko smrti [i] 10:25 Ako som spoznal vašu mamu I. 11,12 [i] 11:25 X-Men 2 [i] 14:15 Blízko smrti: Zázrak na horách [i] 16:10 Piráti Karibiku 3 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Môj štvornohý priateľ Ace [i] 22:20 Filmové hity: Vidiecke sídlo [i] 01:00 Nočné kino: Stratení v púšti [i] 02:35 Vždy sa lúčime [i] 04:15 Neodíď bez rozlúčky [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 21,22 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 10:00 "Co je vám, doktore?" [i] 11:35 Klub výhercov [i] 14:15 Linda 6 [i] 15:25 Obyčajné zázraky [i] 16:55 Divoška Rosaura 81,82 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 21,22 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 6 [i] 21:35 Donna Leonová: Benátske finále [i] 23:10 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Bydlení je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci II 7/13 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 63/78 [i] 06:50 Tip a Tap 9/26 [i] 06:55 Garfield a přátelé 13/26 [i] 07:20 Zbojníci 6/13 [i] 07:45 U nás na farmě 11/26 [i] 08:00 Daniel a superpsi [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 To já ne, to on [i] 11:45 Osudové okamžiky [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 2/6 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Styl [i] 14:45 Okouzlení VIII 52/54 [i] 15:40 Čas přání 2/2 [i] 17:10 Film o filmu Malé oslavy [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Amadeus 1984/2001 [i] 00:35 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:40 Zprávy 00:45 Branky, body, vteřiny 00:50 Muž v pozadí 4/4 [i] 02:00 13. komnata Vladimíra Marka [i] 02:30 Pošta pro tebe [i] 03:20 Zahrada [i] 04:00 Kamera na cestách: Senegal [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 9/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Muzeum minerálů [i] 06:10 Československý filmový týdeník [i] 06:20 Stop [i] 06:30 Správy STV 06:55 Příběhy slavných - Petr Haničinec [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Úsměvy Jana Jílka [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 12/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:10 Sabotáž [i] 13:40 Tori Amos: Live at Madison Square Garden [i] 14:35 Kinobox [i] 15:00 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:10 Historie vodíkové bomby 2/2 [i] 16:05 Kamera na cestách: Senegal [i] 17:00 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 17:45 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 Haf! 12/62 [i] 20:00 David a Goliáš aneb Pepička to zařídí [i] 22:20 Divadlo žije! [i] 22:50 Filmopolis [i] 23:45 Noc s Andělem [i] 01:15 Arcade Fire: Live [i] 02:20 Sešli se... [i] 03:20 Na plný pecky [i] 04:00 Grotesky [i] 04:30 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Království surikat II 3 [i] 06:20 Kamarádi z lesa 36, 37 [i] 07:00 Batman vítězí 21 [i] 07:25 Senzační Spiderman 7 [i] 07:55 Báječní lidé 14 [i] 08:55 Eso [i] 10:10 Waylonova výchova [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Mravnost nade vše [i] 13:55 Vlna zabiják 1/2 [i] 15:40 Jak básníkům chutná život [i] 17:55 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Legenda o Zorrovi [i] 22:40 Na plný plyn [i] 00:35 Piraňa 2: Létající zabijáci [i] 02:15 Novashopping 02:50 Volejte Novu [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:30 Lenssen & spol. IV 80, 81 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 20 [i] 07:00 Winx Club 21 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 11 [i] 08:00 Přátelé VIII 16 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 209 [i] 09:55 M*A*S*H 210 [i] 10:35 Hunter V 15 [i] 11:35 Angelin tým 11 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 12 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Manchester United - Stoke City [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Titanic [i] 00:05 Buffy, zabíječka upírů [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Dvojí nasazení 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Volejbal [i] 09:30 Fotbal [i] 10:00 Alpské lyžování [i] 11:00 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Alpské lyžování [i] 14:00 Snooker [i] 16:00 Strongest Man [i] 17:00 Timbersports [i] 18:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Motorismus [i] 01:30 Watts [i] 04:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i] 08:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 10:00 Christyin návrat [i] 12:00 Na palubě Jednorožce 1/2 [i] 14:00 Novou cestou [i] 16:00 Rozvodoví advokáti [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 8/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 9/22 [i] 20:00 Svatební přání [i] 22:00 Naivní důvěra [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Rozvodoví advokáti [i] 04:00 Špioni, hlavouni a drzouni [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Zlatá Adele 09 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Zmizelé obrazy 10 [i] 08:15 Antické odkazy - Arkánum 01 [i] 09:15 Extrémní podmínky - Whistler 13 [i] 09:45 Extrémní podmínky - Cape Hatteras 14 [i] 10:20 Piráti silnic 05 [i] 10:50 Piráti silnic 06 [i] 11:20 Tuningmánie 01 [i] 11:55 Tuningmánie 02 [i] 12:30 Na úvěr - Adrienne 11 [i] 13:00 Na úvěr - Včas 12 [i] 13:30 Limity měst 10 [i] 13:45 Diety našich předků 04 [i] 14:50 Muž divočiny 17 [i] 15:55 Výpravy za zvířaty - Člověk a kůň 06 [i] 17:00 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 18:05 Nic mi to neudělalo 02 [i] 19:10 Ulice světa - Avenida de Mayo, Buenos Aires 11 [i] 19:40 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 12 [i] 20:10 Limity měst 10 [i] 20:30 Pokusní králíci - Zelenáči v Seattlu 03 [i] 21:00 Pokusní králíci - Ragby 04 [i] 21:30 Za nebeskou klenbou [i] 22:40 Jetstream 06 [i] 23:45 Drogy a mozek - Alkohol a tabák - jedy na prodej 05 [i] 00:50 Cesta za přírodními poklady - Kanadské Skalnaté hory 01 [i] 01:50 Cesta za přírodními poklady - Hledání obřích jeskyní 02 [i] 02:50 Cesta za přírodními poklady - Největší vodopád na světě 03 [i] 03:50 Váleční oři 02 [i] 04:55 Nic mi to neudělalo 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 06:00 Blízká setkání třetího druhu [i] 08:15 Film o filmu: Roming [i] 08:30 Záchranáři [i] 10:45 Gang v útoku [i] 12:45 John Tucker musí zemřít [i] 14:15 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 17:00 Otisk [i] 18:25 Robinsonovi [i] 20:00 Citové pouto [i] 21:40 Medvídek [i] 23:20 Závan smrti [i] 00:50 Tři malá prasátka [i] 02:55 Osobní stážce: nový začátek [i] 04:25 Zloději a vyděrači [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Transakce století [i] 09:40 Pekař [i] 11:05 Před kamerou 46 [i] 11:35 Ztraceni navěky [i] 13:30 Pomoc, děti se vracejí! [i] 15:10 Poslední šance [i] 16:50 Lovecká sezóna [i] 18:15 Agent v sukni 2 [i] 19:55 Hollywoodland [i] 22:00 Řím II : Slova Marca Tullia Cicerona 3 [i] 22:55 Oktoberfest [i] 00:45 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 02:30 Operace: Zlomený šíp [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.