Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 83-84/216 [i] 10:55 Abeceda vraždy: Zločin na univerzite [i] 12:30 Odpadlík II. 8/22 [i] 13:25 Monk II. 2/16 [i] 14:15 Bez stopy III. 17/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 70-71/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Likvidátor [i] 23:45 Krvavé nebo [i] 01:15 Freddyho úlet [i] 02:50 Stepujúca stonožka [i] 04:30 TELEVÍZNE NOVINY 04:50 Jake a Tlsťoch I. 23/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Veľrybia misia 1/2 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - rodina [i] 08:05 Krajina zvierat [i] 08:15 Materské znamienko 7/7 [i] 08:45 Pasadena 5/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley I. 4/8 [i] 10:25 Priateľstvo naveky [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 34 [i] 13:30 Don Matteo I. 14/16 [i] 14:30 Špiónky 14/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 19/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 345/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 346/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 35 [i] 22:05 Odhalená vražda [i] 23:40 Hlava rodiny 2/3 [i] 01:10 Veľrybia misia 2/2 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 345/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 346/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Veľrybia misia 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibum [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:15 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:30 Sociálny zápisník [i] 13:45 Súbor Turiec [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Kvarteto [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 12/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Majstri stratégií 1/2 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 01:00 Stratené poklady-Ukrytý Budha [i] 01:55 Správy STV [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy - Hírek [i] 03:00 Slovensko DNES [i] 03:10 Správy a komentáre [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 49 [i] 11:00 Policajt z L. A. 13 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 12 [i] 13:00 Zlatokopovia na divokej vode [i] 15:00 Medicopter 117 49 [i] 16:00 Policajt z L. A. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 148 [i] 20:45 DOMINO DAY 2008 [i] 23:00 Nočné kino: X-Men 2 [i] 01:40 Čierny jazdec [i] 03:15 Farmári [i] 04:50 Jericho 12 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 194,195 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 60 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:15 Doktor z hôr II. 15 [i] 13:10 Večer publicistiky [i] 15:50 "Panoptikum Města pražského" 6 [i] 16:55 Divoška Rosaura 79,80 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 15 [i] 20:00 Filmová klasika: "Co je vám, doktore?" [i] 21:30 Obyčajné zázraky [i] 23:00 Starý 60 [i] 00:00 Prípady otca Dowlinga [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Zahrada je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Jdeme na Červenou [i] 09:45 Genus [i] 10:00 Hledání ztraceného času [i] 10:20 Příště u Vás... tentokrát v Havlíčkově Brodě [i] 10:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 21/32 [i] 14:30 Haf! 11/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 6/26 [i] 15:25 Taylor má trable 12/26 [i] 15:50 Svět Elmo 27/56 [i] 16:05 Babar 14/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mleč v Horkách [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 8/13 [i] 21:05 13. komnata Vladimíra Marka [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě II 17/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Můj syn 2/2 [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 21/32 [i] 01:20 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 7/14 [i] 04:30 Gorodok 5/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 37/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Otakara Motejla [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:25 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 11/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Amazonia Vertical [i] 16:10 Svět zázraků: Pashmina 3/4 [i] 16:25 Evropa dnes [i] 16:55 Kam s nimi [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 11/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Blanka Císařovská [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 11/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Sigourney Weaver mezi gorilami [i] 20:55 Kancl 7/14 [i] 21:30 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 5/20 [i] 23:35 Zuřivý Jan Rejžek a jeho lásky. [i] 00:25 Musilok [i] 00:55 To byl Karel Kyncl [i] 01:55 Kdyby... [i] 02:50 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Šumná města [i] 03:40 Evropa dnes [i] 04:10 Kam s nimi [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 11/16 [i] 04:40 Po stopách [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 9 [i] 09:25 Julie Lescaut V 4 [i] 11:20 Ulice 270, 271 [i] 12:45 Můj přítel Monk 3 [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 6 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VII 1 [i] 15:10 Hvězdná brána III 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 11 [i] 18:30 Ulice 1069, 1070 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Detektivové z Hollywoodu [i] 22:25 Poslední mise [i] 00:05 Zhoubná vášeň [i] 02:00 Novashopping 02:30 Tabu [i] 03:15 Áčko [i] 04:15 Lenssen & spol. IV 78, 79 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 5 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 7 [i] 07:35 Will & Grace IV 20 [i] 08:05 Přátelé VIII 15 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 23 [i] 09:00 Panelák 17 [i] 09:45 Sedmé nebe X 2 [i] 10:45 Na čem záleží 20 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 18 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 18 [i] 13:05 Policie - New York 59 [i] 14:05 Chameleon II 12 [i] 15:05 Will & Grace IV 21 [i] 15:35 Drzá Jordan II 11 [i] 16:35 Komisař Rex VII 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Zápisník jedné lásky [i] 23:50 Poslední zůstává [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Kriminálka Kolín V 9 [i] 04:30 Horečka III 26 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Snooker [i] 21:00 Timbersports [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Baron a ostrý Bill [i] 08:00 Vysněný svět [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 11:00 Drsné městečko [i] 13:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 39 [i] 15:00 Vysněný svět [i] 17:00 Soudkyně Amy V 14 [i] 18:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 20:00 Foylova válka I 4/4 [i] 22:00 Svatební přání [i] 00:00 Dotek hrůzy [i] 02:00 Jane Doeová: Těžký pád [i] 04:00 Baron a ostrý Bill [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Niger - nejkrásnější poušť světa 20 [i] 06:30 Povolání: cestovatel - Karneval v Binche 10 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Vlčata / Bojovníci divočiny 09 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Mýval / Žralok bílý 10 [i] 08:10 Spolehlivá dieta [i] 09:10 Skryté možnosti 19 [i] 09:35 Skryté možnosti 20 [i] 10:05 Jimmova farma - Farmářské historky - To už můžete mít umělé stromy 03 [i] 10:40 Jimmova farma - Farmářské historky - Nikdy jsem nebyl šéfem 04 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 15 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 16 [i] 12:15 Spolehlivá dieta [i] 13:15 Stopy v divočině - Horská turistika ve Švýcarsku 07 [i] 13:45 Stopy v divočině - Cestování po Borneu 08 [i] 14:10 Everest - člověk proti hoře 05 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Niger - nejkrásnější poušť světa 20 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Karneval v Binche 10 [i] 15:45 Skryté možnosti 19 [i] 16:15 Skryté možnosti 20 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 15 [i] 17:20 Tajemství posloupnosti 16 [i] 17:50 Chůvy divočiny - Vlčata / Bojovníci divočiny 09 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Mýval / Žralok bílý 10 [i] 19:00 Limity měst: Toulouse [i] 19:20 Jimmova farma - Farmářské historky - To už můžete mít umělé stromy 03 [i] 19:55 Jimmova farma - Farmářské historky - Nikdy jsem nebyl šéfem 04 [i] 20:30 Co nám prospívá 10 [i] 21:30 Londýnský Hollywood 05 [i] 22:00 Londýnský Hollywood 06 [i] 22:30 Kamikadze v barvě 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Pátrání po Výkřiku 04 [i] 00:45 Co nám prospívá 10 [i] 01:45 Významná muzea - Knihovna kongresu 07 [i] 02:20 Významná muzea - Muzeum velryb 08 [i] 02:50 Kamikadze v barvě 02 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Pátrání po Výkřiku 04 [i] 04:55 Co nám prospívá 10 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bude naše [i] 07:30 Perfektní záskok [i] 09:10 Happy Feet [i] 10:55 Na ostří nože [i] 12:50 Škvára [i] 14:35 Velký [i] 16:15 Škola svádění [i] 17:55 Plácek 2 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 47 [i] 20:00 Generation Kill 2 [i] 21:10 Satan přichází [i] 23:00 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 00:25 Ghost Rider [i] 02:15 Mafiánské hity [i] 03:45 Hory mají oči [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Vzepřít se obrům [i] 11:50 Divná sešlost [i] 13:35 Klik - život na dálkové ovládání [i] 15:20 Tajná přání [i] 17:05 Elsa a Fred [i] 18:55 Most do země Terabithia [i] 20:25 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 22:00 Tráva je zlatej důl [i] 23:40 Města plná sexu 6 [i] 00:40 Nula od Nuly pojde [i] 02:05 Příběhy hvězd: Tom Cruise [i] 02:30 Transylvania [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.