Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 81-82/216 [i] 10:35 Martha Stewartová za mrežami [i] 12:15 Odpadlík II. 7/22 [i] 13:05 Monk II. 1/16 [i] 14:00 Bez stopy III. 16/23 [i] 14:50 Cigánske srdce 68-69/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 57 [i] 21:30 Rituál [i] 23:30 Súboj so zločinom 9/13 [i] 00:25 Zemetrasenie [i] 02:40 Lampáreň [i] 03:00 Frasier: Dvanásť rokov smiechu [i] 03:35 Frasier XI. 24/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 22/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Excentrici 25/26 [i] 05:35 Excentrici 26/26 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 18/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 4/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley I. 3/8 [i] 10:25 Tajomstvo z červeného domu 2/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 33 [i] 13:35 Don Matteo I. 13/16 [i] 14:25 Špiónky 13/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 18/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 343/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 344/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:10 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dnes vás baví Senzi Senzus [i] 21:30 Obchod so šťastím 34 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 5/8 [i] 23:25 Láska na jednu noc [i] 01:05 Hviezdna loď Galactica II. 18/20 [i] 01:50 Veľrybia misia 1/2 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Sila lásky II. 343/357 [i] 03:40 Sila lásky II. 344/357 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:25 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Môj medvedík Móric 2/3 [i] 10:35 Srdce [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 13:15 Elixír [i] 13:40 Okamihy s maliarom [i] 14:05 HITMÁNIA [i] 14:55 Klik [i] 15:10 Sféry dôverné [i] 16:10 Slovo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:30 Família [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:55 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Let 535 [i] 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:45 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 48 [i] 11:00 Policajt z L. A. 12 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 11 [i] 13:00 Vražedná minulosť [i] 15:00 Medicopter 117 48 [i] 16:00 Policajt z L. A. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 3 [i] 21:20 Panelák 147 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:50 Posadnutosť [i] 01:40 Život vs. zákon [i] 03:10 Zachráň ma [i] 04:40 Jericho 11 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 192,193 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 59 [i] 10:50 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 14 [i] 13:45 Harlekýnske príbehy: Hra o čas [i] 15:20 Spoločný dom [i] 16:55 Divoška Rosaura 77,78 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 14 [i] 20:00 Linda 6 [i] 21:15 "Panoptikum Města pražského" 6 [i] 22:20 Večer publicistiky [i] 00:55 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Pod pokličkou [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Bez ženské a bez tabáku 2/4 [i] 10:00 Milenci z Montparnassu [i] 11:45 Zhasněte lampiony [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 20/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 11/22 [i] 15:20 Krásy evropského pobřeží: Pláž potěšení [i] 15:25 Svět zázraků: Pashmina 3/4 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Netopýr černý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Samotáři [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Máte slovo [i] 22:45 POKR [i] 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Deadwood 11/12 [i] 00:20 Zahrada [i] 01:00 Taxík [i] 01:30 McLeodovy dcery VII 20/32 [i] 02:15 Události v regionech [i] 02:40 Události v regionech Brno 03:05 Události v regionech Ostrava [i] 03:30 Pětka v Pomeranči [i] 04:25 Stop [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Ta naše povaha česká [i] 10:05 Po stopách hvězd [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:05 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:25 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:50 O Šípkové Růžence [i] 14:45 Chcete mě? [i] 15:00 Exit 316 - Mise: Drsné chvilky bez záruky [i] 15:20 Království divočiny: Deník sloní rodiny 2/6 [i] 15:50 V záři pěti kruhů [i] 16:10 Prizma [i] 16:30 Planeta Věda [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Anglické jahody [i] 20:00 Kdyby... [i] 21:00 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 703/2379 [i] 23:25 Dávám ti své oči [i] 01:10 Srdce nad Hradem [i] 02:00 Devět bran [i] 03:40 Divnopis - Znosim [i] 03:45 Gorillaz Demon: Days Live
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 8 [i] 09:30 Nevěsta na útěku [i] 11:50 Ulice 269 [i] 12:40 Můj přítel Monk 2 [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 5 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 22 [i] 15:05 Hvězdná brána II 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 10 [i] 18:30 Ulice 1067, 1068 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 66 [i] 21:30 Comeback 11 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 12 [i] 22:55 Minority Report [i] 01:35 Námořní vyšetřovací služba 19 [i] 02:20 Novashopping 02:50 Na vlastní oči [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 76, 77 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 4 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 6 [i] 07:35 Will & Grace IV 19 [i] 08:05 Přátelé VIII 14 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 22 [i] 09:00 Panelák 16 [i] 09:45 Sedmé nebe X 1 [i] 10:45 Na čem záleží 19 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 17 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 17 [i] 13:05 Policie - New York 58 [i] 14:05 Chameleon II 11 [i] 15:05 Will & Grace IV 20 [i] 15:35 Drzá Jordan II 10 [i] 16:35 Komisař Rex VII 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 22 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 12 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 8 [i] 00:25 Případ pro dva V 65 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 8 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Olympiáda [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná služba [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 38 [i] 11:00 Společný dům [i] 13:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 38 [i] 15:00 Čítárna [i] 17:00 Soudkyně Amy V 13 [i] 18:00 Vražda mezi přáteli [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 11/22 [i] 21:00 Ochránce I 2/22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 23:00 Tajná služba I 11 [i] 00:00 Ochránce I 2/22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 25 [i] 02:00 Vražda mezi přáteli [i] 04:00 Záchranná služba [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Lázně a moře 17 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Hedvábná stezka 18 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Delfín, kočkodan a opice 07 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Tři klokani / Prase bradavičnaté 08 [i] 08:10 Na vysokých podpatcích [i] 09:10 Skryté možnosti 17 [i] 09:35 Skryté možnosti 18 [i] 10:05 Jimmova farma - Farmářské historky - Farmaření na vlastní pěst 01 [i] 10:40 Jimmova farma - Farmářské historky - Musím se uživit 02 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 13 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 14 [i] 12:15 Na vysokých podpatcích [i] 13:15 Stopy v divočině - Turistika v Pobřežních horách Britské Kolumbie 05 [i] 13:45 Stopy v divočině - Potápení k vrakům a plavba u Outer Banks 06 [i] 14:15 Everest - člověk proti hoře 04 [i] 14:40 Povolání: cestovatel - Lázně a moře 17 [i] 15:15 Povolání: cestovatel - Hedvábná stezka 18 [i] 15:45 Skryté možnosti 17 [i] 16:15 Skryté možnosti 18 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 13 [i] 17:20 Tajemství posloupnosti 14 [i] 17:50 Chůvy divočiny - Delfín, kočkodan a opice 07 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Tři klokani / Prase bradavičnaté 08 [i] 19:00 Limity měst 12 [i] 19:20 Jimmova farma - Farmářské historky - Farmaření na vlastní pěst 01 [i] 19:55 Jimmova farma - Farmářské historky - Musím se uživit 02 [i] 20:30 Co nám prospívá 09 [i] 21:30 Londýnský Hollywood 03 [i] 22:00 Londýnský Hollywood 04 [i] 22:30 Kamikadze v barvě 01 [i] 23:20 Limity měst 12 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Padělatel a podvodník 03 [i] 00:45 Co nám prospívá 09 [i] 01:45 Významná muzea - Kalifornské Železniční muzeum 05 [i] 02:15 Významná muzea - Muzeum George Eastman House 06 [i] 02:50 Kamikadze v barvě 01 [i] 03:45 Mistrovské loupeže - Padělatel a podvodník 03 [i] 04:55 Co nám prospívá 09 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 46 [i] 06:00 Nové sčítání hlasů [i] 07:55 Měsíc a hvězdy [i] 09:35 X-Men: Poslední vzdor [i] 11:15 Princezna [i] 12:40 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 13:10 Bude naše [i] 14:40 Perfektní záskok [i] 16:20 Happy Feet [i] 18:05 Na ostří nože [i] 20:00 Na stojáka 36 [i] 20:30 Stephanie Daley [i] 22:05 Zeptej se prachu [i] 00:00 Skrytá identita [i] 02:30 Po stopách zabijáka [i] 04:00 Zeptej se prachu [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 11:45 Tanec na vlnách [i] 13:30 Amazonky [i] 15:10 Vzepřít se obrům [i] 17:00 Divná sešlost [i] 18:50 Klik - život na dálkové ovládání [i] 20:35 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 22:00 Ruka zabiják [i] 23:30 Ničemové [i] 01:15 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 02:40 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AUSTRALIAN OPEN: Rybáriková prehrala v osemfinále dvojhry s Wozniackou
Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková si i napriek prehre u protinožcov výrazne vylepšila osobné maximum, až do tohtoročného Australian Open nikdy neprešla cez 2. kolo, 21. januára 2018, Melbourne.

AUSTRALIAN OPEN: Čilič sa stal prvým štvrťifinalistom mužskej dvojhry
Chorvátsky tenista Marin Čilič sa stal prvým štvrťfinalistom mužskej dvojhry na grandslamovom turnaji Australian Open v Melbourne.

Sagan tretí v záverečnej etape Tour Down Under, vyhral bodovaciu súťaž
Na archívnej snímke uprostred slovenský cyklista Peter Sagan.

Tatar skóroval, Pánik s asistenciou, Halák prispel k výhre 36 zákrokmi
Tomáš Tatar, archívna snímka.

Aktuálne správy

S víkendom sa rozlúčime zasneženou nedeľou
V nedeľu bude prevažne polooblačno. Teploty -3 až 2 stupne C.

Limitu na kampaň pred voľbami do VÚC sa najviac priblížil Most-Híd
Politickou stranou, ktorá podľa oficiálnych údajov najviac minula na kampaň pred vlaňajšími krajskými voľbami, bol Most-Híd. Strana Bélu Bugára vynaložila na ...

SMUTNÁ BILANCIA: Na slovenských cestách vlani zahynulo 250 osôb
Na slovenských cestách zomrelo v minulom roku spolu 250 osôb. Najviac ich bolo v Trnavskom kraji (38), najmenej v Košickom (23) a v Bratislavskom (24). ...

Diaľničnú patrolu využilo čoraz viac vodičov, hliadky usmerňovali aj chodcov a autá v protismere
Diaľničná patrola v roku 2017 pomáhala pri 17 967 incidentoch, čo je približne o 1 500 viac ako v roku 2016. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti (NDS) Michaela ...

Slovenským vysokoškolským uchádzačom v ČR sa darí rovnako ako domácim
Slovenským uchádzačom o vysokoškolské štúdium v Českej republike sa počas prijímacích pohovorov darí rovnako dobre ako Čechom. V testoch z matematiky ...

Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra
Komunálne voľby by mali byť 3. alebo 10. novembra. TASR to vypočítala na základe volebného zákona, ktorý hovorí, že voľby do orgánov samosprávy obcí sa ...

Bard nitrianskeho divadla Jozef Dóczy zomrel pred piatimi rokmi
Na archívnej snímke zo 4. apríla 2008 Jozef Dóczy v predstavení Divotvorný hrniec.

Zomrel basgitarista skupiny Kinks Jim Rodford
Vo veku 76 rokov zomrel v sobotu Jim Rodford, basgitarista britskej rockovej skupiny Kinks. Informovala o tom agentúra AP.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.