Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 79-80/216 [i] 10:40 Polnočná hodina [i] 12:30 Odpadlík II. 6/22 [i] 13:20 Monk I. 13/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 15/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 66-67/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:30 Súkromné pasce: Smiem prosiť o lásku? [i] 22:45 Navždy svoji [i] 00:25 Lovci ľudí 9/13 [i] 01:20 Pustatina [i] 03:35 Frasier XI. 23/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 21/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - zdravie 11/16 [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 17/30 [i] 08:39 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 3/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley I. 2/8 [i] 10:20 Tajomstvo z červeného domu 1/2 [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 32 [i] 13:35 Don Matteo I. 12/16 [i] 14:30 Špiónky 12/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 17/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:40 Sila lásky II. 341/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 342/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:29 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 11/21 [i] 20:55 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 33 [i] 22:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 22:35 Bratia a sestry II. 11/16 [i] 23:15 Vykúpenie [i] 01:20 Excentrici 25/26 [i] 01:45 Excentrici 26/26 [i] 02:05 Duel [i] 02:35 Krátke správy [i] 02:45 Sila lásky II. 341/357 [i] 03:35 Sila lásky II. 342/357 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:30 Správy STV [i] 05:50 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Stará mať rozpráva 2/7 [i] 10:35 Veda zajtrajška 5/18 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 10/20 [i] 13:05 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Dychovka od Adama č.2 [i] 14:05 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Bratislavský chodec [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 116 [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Krokodílie kroniky I. 2/13 [i] 18:30 Elixír [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Srdce [i] 20:55 Slováci na Piave [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 23:05 Prášky na spanie [i] 00:10 Euro - jednotná mena [i] 00:15 Maďarský magazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:40 Slovensko DNES [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 PROMI NOVINY [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 47 [i] 11:00 Policajt z L. A. 11 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 10 [i] 13:00 Rande s temnotou [i] 15:00 Medicopter 117 47 [i] 16:00 Policajt z L. A. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 146 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 4 [i] 21:45 Kosti III. 10 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Nahá zrada [i] 02:00 Najlepší spôsob ako zomrieť [i] 03:40 Jericho 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 190,191 [i] 09:35 Varí vám to [i] 10:10 Starý 58 [i] 11:10 Klub výhercov [i] 12:15 Doktor z hôr II. 13 [i] 13:00 Žena za pultom 6 [i] 13:55 Siska 6 [i] 14:55 Polícia [i] 16:55 Divoška Rosaura 75,76 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 13 [i] 20:00 Romantická streda: Harlekýnske príbehy: Hra o čas [i] 21:30 Spoločný dom [i] 23:00 Starý 58 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 00:55 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Chalupa je hra [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Svlékání kůže [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 19/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 10/22 [i] 15:25 Haf! 10/62 [i] 15:50 Já a moje rodina 11/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Venušina sopka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Žízeň po životě [i] 21:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:00 Na stopě [i] 22:20 Podle práva 37/42 [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 Temná minulost 2/2 [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 McLeodovy dcery VII 19/32 [i] 01:10 Hledání ztraceného času 1 [i] 01:30 Po stopách hvězd [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 34/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Max Ernst 2/2 [i] 10:40 Krásy evropského pobřeží: Italský [i] 10:50 Afghánistán 2008 - Lógar [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 26/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:50 Přežít! 8/10 [i] 15:40 Na pomoc životu - hypoglykémie [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:20 Diagnóza [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:45 Muzeum minerálů [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:20 Příběhy domů [i] 18:40 Chcete mě? [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pique-nique I. 11/12 [i] 19:30 Haf! 10/62 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Příběh Adély H. [i] 22:05 Posuďte sami [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Dokumentární klub: Srdce nad Hradem [i] 00:05 Pumpkin [i] 02:00 Gorillaz Demon: Days Live [i] 03:10 Terra musica [i] 03:55 Zapadlý vlastenec [i] 04:20 Zoom [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 7 [i] 09:30 Vysoká hra [i] 11:25 Ulice 268 [i] 12:15 Můj přítel Monk 1 [i] 13:05 Dva z Queensu VI 24 [i] 13:35 Raymonda má každý rád IX 4 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 21 [i] 15:05 Hvězdná brána II 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 9 [i] 18:30 Ulice 1065, 1066 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 10 [i] 21:30 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. III 15 [i] 23:45 Zvěrokruh II 2 [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba 18 [i] 01:30 Novashopping 02:00 112 [i] 02:30 DO-RE-MI [i] 03:10 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 74, 75 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 3 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 5 [i] 07:35 Will & Grace IV 18 [i] 08:05 Přátelé VIII 13 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 21 [i] 09:00 Panelák 15 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 22 [i] 10:45 Na čem záleží 18 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 16 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 16 [i] 13:05 Policie - New York 57 [i] 14:05 Chameleon II 10 [i] 15:05 Will & Grace IV 19 [i] 15:35 Drzá Jordan II 9 [i] 16:35 Komisař Rex VII 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 10 [i] 23:25 Stahující se smyčka [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín V 7 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Fotbal [i] 16:45 Stolní tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Stolní tenis [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Wednesday Selection [i] 21:10 Jezdectví [i] 22:15 Golf [i] 23:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 08:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 11:00 Cesta lásky a naděje [i] 13:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 37 [i] 15:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 17:00 Soudkyně Amy V 12 [i] 18:00 Loučení se svobodou [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 10/22 [i] 21:00 Ochránce I 1/22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 23:00 Tajná služba I 10 [i] 00:00 Ochránce I 1/22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 24 [i] 02:00 Loučení se svobodou [i] 04:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 07 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 15 [i] 06:30 Povolání: cestovatel - La Vanoise 16 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Nosorožčí holčička / Štěně Foxhaunda 05 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Veterinární ordinace v divočině / Sloni 06 [i] 08:05 Co nevíte o účesech [i] 09:10 Skryté možnosti 15 [i] 09:35 Skryté možnosti 16 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 04 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 11 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 12 [i] 12:15 Co nevíte o účesech [i] 13:15 Králové a královny - Viktorie 11 [i] 13:45 Králové a královny - Alžběta II. 12 [i] 14:10 Everest - člověk proti hoře 03 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 15 [i] 15:15 Povolání: cestovatel - La Vanoise 16 [i] 15:45 Skryté možnosti 15 [i] 16:15 Skryté možnosti 16 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 11 [i] 17:20 Tajemství posloupnosti 12 [i] 17:55 Chůvy divočiny - Nosorožčí holčička / Štěně Foxhaunda 05 [i] 18:30 Chůvy divočiny - Veterinární ordinace v divočině / Sloni 06 [i] 19:05 Limity měst 11 [i] 19:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 04 [i] 20:30 Co nám prospívá 08 [i] 21:30 Londýnský Hollywood 01 [i] 22:00 Londýnský Hollywood 02 [i] 22:30 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Největší loupěž na světě 02 [i] 00:45 Co nám prospívá 08 [i] 01:45 Významná muzea - Muzeum Isabelly Stewart Grdnerové 03 [i] 02:15 Významná muzea - Národní dostihové muzeum a Síň slávy 04 [i] 02:50 Válka v severní Evropě - Spálená země 02 [i] 03:50 Mistrovské loupeže - Největší loupěž na světě 02 [i] 04:55 Co nám prospívá 08 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 To je náš hit! [i] 07:45 ATL [i] 09:30 Hospodská láska [i] 11:00 Kdekoli, jen ne tady [i] 12:50 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 13:15 Nové sčítání hlasů [i] 15:10 Měsíc a hvězdy [i] 16:50 X-Men: Poslední vzdor [i] 18:30 Princezna [i] 20:00 Volání o pomoc [i] 22:00 Modli se za ráno [i] 23:30 Krvavý diamant [i] 01:50 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:25 Volání o pomoc [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Všichni královi muži [i] 12:05 Tvoje, moje a naše [i] 13:30 V tom domě straší! [i] 15:00 Mořská panna, Aquamarine [i] 16:40 Příběhy hvězd: Gary Barlow [i] 17:05 Tanec na vlnách [i] 18:50 Amazonky [i] 20:30 Hluboko zmražený [i] 22:00 Města plná sexu 6 [i] 23:00 Prasáci [i] 00:25 Smrtící zóna [i] 02:00 Hluboko zmražený [i] 03:30 Prasáci [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.