Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 77-78/216 [i] 10:35 Zem v ohrození [i] 12:15 Odpadlík II. 5/22 [i] 13:05 Monk I. 12/13 [i] 14:00 Bez stopy III. 14/23 [i] 14:50 Cigánske srdce 64-65/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 56 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Želary [i] 02:30 Aj múdry schybí [i] 03:40 Frasier XI. 21-22/24 [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 20/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 38/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Pasadena 2/13 [i] 09:30 Inšpektor Lynley I. 1/8 [i] 10:25 Príliš pekný pre mňa [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 31 [i] 13:35 Don Matteo I. 11/16 [i] 14:25 Špiónky 11/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 16/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie 11/16 [i] 16:40 Sila lásky II. 339/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 340/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 32 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 11/23 [i] 22:50 Srdečné ťažkosti [i] 00:35 Excentrici 23/26 [i] 01:00 Excentrici 24/26 [i] 01:25 Duel [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 339/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 340/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Excentrici 23/26 [i] 04:50 Excentrici 24/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Prasiatko a medvedík [i] 10:10 Prasiatko a medvedík [i] 10:30 Megastavby I. 5/11 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Poklady živočíšnej ríše 4/6 [i] 13:10 VAT [i] 13:40 Ľudová kultúra na Slovensku [i] 14:05 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:45 Zlaté hity [i] 15:30 Umenie 08 [i] 16:10 Športové ozveny [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 10/20 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:57 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Veda zajtrajška 5/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 116 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:30 Euro - jednotná mena [i] 23:35 Národnostný magazín [i] 00:00 Udalosti ČT [i] 00:35 Správy STV [i] 01:00 Slovensko DNES [i] 01:05 Správy - Hírek [i] 01:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Jericho 7 [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 46 [i] 11:00 Policajt z L. A. 10 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 9 [i] 13:00 Nikdy sa nevzdať [i] 15:00 Medicopter 117 46 [i] 16:00 Policajt z L. A. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 2 [i] 21:20 Panelák 145 [i] 22:00 SHARK II. 7 [i] 22:55 De Facto [i] 23:40 Nočné kino: Schôdzka s cudzincom [i] 01:30 Tvár teroru [i] 03:00 Jericho 8 [i] 03:45 20 30 40 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 188,189 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 57 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:45 Doktor z hôr II. 12 [i] 13:35 Zmätok v srdci 6 [i] 15:20 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 16:55 Divoška Rosaura 73,74 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 12 [i] 20:00 Žena za pultom 6 [i] 20:55 Siska 6 [i] 21:55 Polícia [i] 23:50 Starý 57 [i] 00:50 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:25 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kuchařská pohotovost [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Zrychlený čas 4/5 [i] 09:20 Vodní ptáci [i] 09:30 Píseň pro Rudolfa III. 1/8 [i] 10:55 Renesanční zámky jižní Moravy [i] 11:25 Podzme, zazpěvajme [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 18/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 9/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 9/62 [i] 15:50 Věda je zábava III 26/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kamenický smrk [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:30 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 11/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Ženy proti mužům [i] 00:25 McLeodovy dcery VII 18/32 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Na cestě po Nairobi [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 2/2 [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Černé ovce [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Mezi námi zvířaty [i] 13:00 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Kouzlo Afriky [i] 16:10 Film o filmu Anglické jahody [i] 16:25 Max Ernst 2/2 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 9/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Learning English with Ozmo 1/13 [i] 19:30 Haf! 9/62 [i] 20:00 Zapadlý vlastenec [i] 20:30 Sylvia [i] 22:00 Afghánistán 2008 - Lógar [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Terra musica [i] 00:00 Folklorika [i] 00:25 Komunismus: historie jedné iluze 2/3 [i] 01:20 Sváteční slovo kněze a biologa [i] 01:25 Základy [i] 01:50 Cesty víry [i] 02:10 Křesťanský magazín [i] 02:25 Divadlo žije! [i] 02:50 Q [i] 03:20 Přátelství na život a na smrt [i] 04:15 Moravské písně milostné [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 6 [i] 09:30 Srdce si nedá poroučet [i] 11:20 Ulice 267 [i] 12:10 Můj přítel Monk [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 3 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 20 [i] 15:05 Hvězdná brána II 20 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 7 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 8 [i] 18:30 Ulice 1063, 1064 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 65 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 11 [i] 22:20 112 [i] 22:55 Smrtící epidemie [i] 01:20 Námořní vyšetřovací služba 17 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Občanské judo [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 72, 73 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 2 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 4 [i] 07:35 Will & Grace IV 17 [i] 08:05 Přátelé VIII 12 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 20 [i] 09:00 Panelák 14 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 21 [i] 10:45 Na čem záleží 17 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 15 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 15 [i] 13:05 Policie - New York 56 [i] 14:05 Chameleon II 9 [i] 15:05 Will & Grace IV 18 [i] 15:35 Drzá Jordan II 8 [i] 16:35 Komisař Rex VII 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 21 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 8 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 7 [i] 00:25 Případ pro dva V 64 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 6 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Tenis [i] 10:30 Snooker [i] 12:15 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 16:00 Strongest Man [i] 16:45 Fotbal [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Powerboating [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Lidé moře [i] 08:00 Kouzelný výtah [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 36 [i] 11:00 Zamilovaní sousedé [i] 13:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 36 [i] 15:00 Kouzelný výtah [i] 17:00 Soudkyně Amy V 11 [i] 18:00 Obyčejná žena [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 9/22 [i] 21:00 Médium I 16/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 23:00 Tajná služba I 9 [i] 00:00 Médium I 16/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 23 [i] 02:00 Obyčejná žena [i] 04:00 Lidé moře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Co nám prospívá 06 [i] 06:00 Povolání: cestovatel 13 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 14 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Tygr bengálský / Lachtani 03 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Koala, losí mládě a lvíčata 04 [i] 08:10 Novomanželské krize - Melissa a Buddy 13 [i] 08:35 Papua-Nová Guinea [i] 09:10 Skryté možnosti 13 [i] 09:35 Skryté možnosti 14 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 03 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 09 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 10 [i] 12:15 Novomanželské krize - Melissa a Buddy 13 [i] 12:40 Papua-Nová Guinea [i] 13:15 Králové a královny - Karel II. 09 [i] 13:45 Králové a královny - Jiří III. 10 [i] 14:15 Everest - člověk proti hoře 02 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 13 [i] 15:15 Povolání: cestovatel 14 [i] 15:45 Skryté možnosti 13 [i] 16:15 Skryté možnosti 14 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 09 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 10 [i] 17:50 Chůvy divočiny - Tygr bengálský / Lachtani 03 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Koala, losí mládě a lvíčata 04 [i] 19:00 Limity měst 10 [i] 19:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 03 [i] 20:30 Co nám prospívá 07 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 13 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 14 [i] 22:30 Válka v severní Evropě 01 [i] 23:35 Mistrovské loupeže - Velká loupež 01 [i] 00:45 Co nám prospívá 07 [i] 01:45 Významná muzea - Národní muzeum Dne D 01 [i] 02:15 Významná muzea - Národní muzeum hudby 02 [i] 02:50 Válka v severní Evropě 01 [i] 03:50 Mistrovské loupeže - Velká loupež 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záchranáři [i] 08:15 Seznam [i] 09:45 Ghost Rider [i] 11:30 Úžasná a milovaná [i] 13:10 To je náš hit! [i] 14:55 ATL [i] 16:40 Hospodská láska [i] 18:05 Kdekoli, jen ne tady [i] 20:00 Na stojáka 47 [i] 20:30 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 23:15 Generation Kill 1 [i] 00:20 Tři malá prasátka [i] 02:25 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 04:00 Černý srpen [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 11:30 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 11:55 Srdce v roztoužení [i] 13:30 Ztraceni navěky [i] 15:25 Všichni královi muži [i] 17:30 Tvoje, moje a naše [i] 19:00 V tom domě straší! [i] 20:30 Švédská trojka [i] 22:00 Umění musí bolet [i] 23:40 Transylvania [i] 01:20 Hadi v letadle [i] 03:05 Švédská trojka [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.