Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:35 La Tormenta: Pokušenie lásky 75-76/216 [i] 10:35 Smrť na Evereste [i] 12:25 Odpadlík II. 4/22 [i] 13:15 Monk I. 11/13 [i] 14:10 Bez stopy III. 13/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 62-63/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 12/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 10/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 10/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Nepriateľská akcia [i] 01:15 Na šikmej ploche [i] 03:15 Frasier XI. 19-20/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 19/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Veľká divočina na severe 3/3 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 37/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Pasadena 1/13 [i] 09:25 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 7/13 [i] 10:25 Strieborná svadba [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 30 [i] 13:35 Don Matteo I. 10/16 [i] 14:25 Špiónky 10/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 15/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca [i] 16:40 Sila lásky II. 337/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 338/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Domáci majstri [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Slovácko sa nesúdi [i] 20:45 Slovácko sa nesúdi [i] 21:30 Obchod so šťastím 31 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 11/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 3/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Excentrici 21/26 [i] 00:35 Excentrici 22/26 [i] 01:00 Duel [i] 01:30 GEN.sk [i] 01:50 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 337/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 338/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Excentrici 21/26 [i] 04:50 Excentrici 22/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:55 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:35 Gasherbrumy 2008 [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Žijúce kamene 9/13 [i] 13:00 Orientácie [i] 13:25 Dychovka od Adama /č.1/ [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:35 Motormagazín [i] 15:00 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Poklady živočíšnej ríše 4/6 [i] 18:30 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 19:55 Hodina deťom - dokumenty [i] 20:00 Megastavby I. 5/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:05 Anjeli strážni [i] 00:50 Euro - jednotná mena [i] 00:55 TKN [i] 01:20 Eurovirtuál [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Slovensko DNES [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 45 [i] 11:00 Policajt z L. A. 9 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 8 [i] 13:00 Perfektný manžel [i] 15:00 Medicopter 117 45 [i] 16:00 Policajt z L. A. 9 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 144 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 11 [i] 21:35 Profesionáli 11 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Špeciálne komando II. 21, 22 [i] 01:25 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 9 [i] 02:10 Autosalón [i] 02:35 Zelený svet [i] 04:45 NOVINY
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 186,187 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 56 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 11 [i] 13:50 Oskar [i] 15:15 “Zralé víno“ [i] 16:55 Divoška Rosaura 71,72 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 11 [i] 20:00 Prípady detektíva Murdocha: Dračia kniha [i] 21:40 Zmätok v srdci 6 [i] 23:25 Starý 56 [i] 00:25 Prípady otca Dowlinga [i] 01:15 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 63/78 [i] 08:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 09:00 Kam čert nemůže [i] 10:20 Sokolnictví 1/2 [i] 11:10 Tajemství divočiny: Malý potápěč [i] 11:45 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 17/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 8/22 [i] 15:20 Haf! 8/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Kavka obecná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 2/12 [i] 21:00 Na cestě po Nairobi [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 34/41 [i] 22:30 Ochrana svědků [i] 00:10 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:15 Politické spektrum [i] 00:45 Sex ve městě II 16/18 [i] 01:10 McLeodovy dcery VII 17/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:30 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 10/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Znosim [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ: Zrychlený čas 3/5 [i] 13:05 Příběhy z přírody 4/4 [i] 13:15 The Lost Secret 11/11 [i] 13:30 Zafir [i] 14:45 Film o filmu Kozí příběh [i] 15:00 Historie vodíkové bomby 1/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Mladá Boleslav - FC Baník Ostrava [i] 19:20 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:30 Haf! 8/62 [i] 20:00 Komunismus: historie jedné iluze 2/3 [i] 20:55 Vzkaz Otakara Motejla [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Italský Jadran [i] 22:00 V odborné péči 6/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Q [i] 23:45 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Přednosta [i] 02:05 Svět na kolejích [i] 02:25 Knižní svět [i] 02:50 Čtenářský deník... Lubomír [i] 03:05 Exit 316 - Mise: Drsné chvilky bez záruky [i] 03:25 Máte slovo 04:10 POKR [i] 04:40 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 5 [i] 09:30 Žízeň [i] 11:20 Ulice 266 [i] 12:05 Sue Thomas: Agentka FBI III 13 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 23 [i] 13:40 Raymonda má každý rád IX 2 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 19 [i] 15:05 Hvězdná brána II 19 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 7 [i] 18:30 Ulice 1061, 1062 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 11 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 11 [i] 22:50 Mužská záležitost [i] 00:45 Námořní vyšetřovací služba 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista II 1 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 3 [i] 07:35 Will & Grace IV 16 [i] 08:05 Přátelé VIII 11 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 19 [i] 09:00 Panelák 13 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 20 [i] 10:45 Na čem záleží 16 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 14 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 14 [i] 13:05 Policie - New York 55 [i] 14:05 Chameleon II 8 [i] 15:05 Will & Grace IV 17 [i] 15:35 Drzá Jordan II 7 [i] 16:35 Komisař Rex VII 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 50 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 10 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Případ pro dva V 63 [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín V 5 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:45 Tenis [i] 12:00 Snooker [i] 13:00 Snooker [i] 16:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Snooker [i] 21:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 McBride: Padlý anděl [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 35 [i] 11:00 Neorané pole [i] 13:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 35 [i] 15:00 McBride: Padlý anděl [i] 17:00 Soudkyně Amy V 10 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 8/22 [i] 21:00 Médium I 15/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 23:00 Tajná služba I 8 [i] 00:00 Médium I 15/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 22 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel 11 [i] 06:30 Povolání: cestovatel 12 [i] 07:05 Chůvy divočiny - Pavián, vombat 01 [i] 07:35 Chůvy divočiny - Kosatka, netopýři 02 [i] 08:10 Novomanželské krize - Lauren a Damian 11 [i] 08:35 Novomanželské krize - Shannyn a Joshua 12 [i] 09:05 Skryté možnosti 11 [i] 09:35 Skryté možnosti 12 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 02 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 07 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 08 [i] 12:15 Novomanželské krize - Lauren a Damian 11 [i] 12:40 Novomanželské krize - Shannyn a Joshua 12 [i] 13:10 Králové a královny - Alžběta I 07 [i] 13:40 Králové a královny - Karel I. 08 [i] 14:10 Everest - člověk proti hoře 01 [i] 14:40 Povolání: cestovatel 11 [i] 15:10 Povolání: cestovatel 12 [i] 15:45 Skryté možnosti 11 [i] 16:15 Skryté možnosti 12 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 07 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 08 [i] 17:50 Chůvy divočiny - Pavián, vombat 01 [i] 18:25 Chůvy divočiny - Kosatka, netopýři 02 [i] 19:00 Limity měst 08 [i] 19:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 02 [i] 20:30 Co nám prospívá 06 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 11 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 12 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Japonsko a Čína 1937-1940 06 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Minulé životy 31 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Bomba 32 [i] 00:40 Co nám prospívá 06 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Cena fotografie 06 [i] 02:55 Utajované války Ruska - Japonsko a Čína 1937-1940 06 [i] 04:00 Ze soudních spisů - Minulé životy 31 [i] 04:30 Ze soudních spisů - Bomba 32 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Medvídek [i] 07:45 Divoký Stomp [i] 09:35 Superman se vrací [i] 12:05 Před kamerou 46 [i] 12:40 Záchranáři [i] 14:55 Seznam [i] 16:25 Ghost Rider [i] 18:15 Úžasná a milovaná [i] 20:00 Číslo 23 [i] 21:35 Svatby jako řemen [i] 23:15 Úžasný svět hudby [i] 01:00 Číslo 23 [i] 02:35 Svatby jako řemen [i] 04:15 Úžasný svět hudby [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Bláznivá olympiáda [i] 11:30 Konečná verze [i] 13:05 Elsa a Fred [i] 14:50 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 16:20 Srdce v roztoužení [i] 17:50 Ztraceni navěky [i] 19:40 DOA: Na život a na smrt [i] 21:05 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 22:00 Zpátky ve hře [i] 23:25 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 00:45 Dveře dokořán [i] 02:40 DOA: Na život a na smrt [i] 04:05 Řím II : Syn Hádův 2 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.