Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 Reflex [i] 05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uletení Lunatici I. 3/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 16/25 [i] 06:55 Casper II. 2/13 [i] 07:20 Xena I. 11-12/24 [i] 09:10 Lásku si nekúpiš [i] 10:55 Čarodejnice VIII. 19-20/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:00 Ten chlapec je postrach [i] 15:35 Vinnetou I. [i] 17:25 Srdcové záležitosti [i] 18:10 Skvelý deň [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:55 Maximálny limit [i] 01:25 Pavučiny [i] 03:05 Aram [i] 04:35 Srdcové záležitosti [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 44/52 [i] 06:55 Káčerovo 18/30 [i] 07:15 Aladin 38/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 18/26 [i] 08:05 Bol raz jeden život 9/26 [i] 08:35 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:20 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká divočina na severe 3/3 [i] 13:55 James Bond:Dych života [i] 16:05 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:55 Extra [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 7/13 [i] 21:20 Šanghajskí rytieri [i] 23:20 Čitaj mi z pier [i] 01:15 Inšpektor Morse: Mŕtve dievča 32/33 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 Lovci hadov II. 2/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:10 Televíkend [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:50 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:20 Kapura [i] 10:00 Československý filmový týždenník [i] 10:10 Cesta [i] 11:05 Artikulárne kostoly [i] 11:35 Nebojsa [i] 12:35 Živý bič 1/2 [i] 13:50 Cena Jozefa Krónera [i] 14:50 Folklórne festivaly [i] 16:00 Žijúce kamene 9/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:30 Umenie 08 [i] 22:00 Odpískané [i] 23:00 Magazín ligy majstrov [i] 23:25 Orientácie [i] 23:50 Poltón [i] 00:15 Umenie 08 [i] 00:45 Slovo [i] 00:50 Udalosti ČT [i] 01:25 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 KRIMI NOVINY 06:00 Myška v prérii [i] 06:25 Pinocchio [i] 06:50 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 07:50 Kráľovstvo surikát 3,4 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:45 Iba blázni sa ponáhľajú [i] 15:00 Ľadová princezná [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 9 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 8 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 9,10 [i] 00:00 Iba blázni sa ponáhľajú [i] 02:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 9,10 [i] 03:30 Jericho [i] 04:15 Candyman [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy [i] 09:00 Večer publicistiky [i] 11:40 Klub výhercov [i] 13:45 Donna Leonová: Veľká voda [i] 15:20 Julie Lescautová I. 5 [i] 16:55 Divoška Rosaura 69,70 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 19,20 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Zralé víno" [i] 21:45 Oskar [i] 23:10 Perry Mason: Prípad muzikálovej vraždy [i] 00:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:05 Bylo, nebylo [i] 06:30 Mumínci II 6/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 12/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 10/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O Šípkové Růžence [i] 14:10 Cesty víry [i] 14:30 Křesťanský magazín [i] 14:45 Sváteční slovo kněze a biologa [i] 14:50 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 15:00 Kam čert nemůže [i] 16:25 Lapidárium [i] 16:40 Divnopis - Znosim [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 6/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop II. 1/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:40 StarDance III ...kolem dokola [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Canterburské povídky 2/6 [i] 00:45 Svět umění: Brigitte Bardotová - divoká kráska [i] 01:30 Uvolněte se, prosím [i] 02:15 Úsměvy Miroslavy Pleštilové [i] 02:50 Ohlédnutí [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 Ještě jsem tady - Jindřich Kolben [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Drsné chvilky bez záruky [i] 08:50 Muž, který měl nebýt [i] 09:50 Čtenářský deník... Lubomír [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času 1 [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 2/2 [i] 12:00 Košilka [i] 13:30 Základy [i] 14:00 Svět umění: Brigitte Bardotová - divoká kráska [i] 14:45 Kšefty s tátou [i] 16:35 Kultura.cz [i] 17:00 Šoa [i] 02:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 03:15 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 03:25 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 04:10 Lapidárium [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 05:45 Novashopping 06:15 Království surikat II 1, 2 [i] 07:10 Kamarádi z lesa 34, 35 [i] 07:45 Jen počkej, zajíci! 3, 4 [i] 08:15 Tajuplný ostrov 2/2 [i] 10:00 Dvojníci [i] 12:15 Malý pitaval z velkého města 15 [i] 13:20 Hotel snů: Indie [i] 15:15 Muži v černém 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 10 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 11 [i] 23:15 24 hodin IV 24 [i] 00:10 Nejlepší způsob jak zemřít [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba 15 [i] 02:45 Novashopping 03:15 Střepiny [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 70, 71 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 18 [i] 07:00 Winx Club 19 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé VIII 10 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 3 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Pod bílými plachtami: Druhé jaro [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:45 Mickovy modré oči [i] 15:55 Jen vážně [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 8 [i] 23:05 Tři do páru [i] 01:05 Volejte Věštce 02:50 Žena v taláru 10 [i] 04:25 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:30 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 15:30 Tenis [i] 17:30 Snooker [i] 18:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 22:45 Poker [i] 23:45 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Skandál v Čechách [i] 08:00 Volby srdce 2/2 [i] 10:00 Strom splněných přání [i] 12:00 Volby srdce 2/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Jiná tvář [i] 16:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 6/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 7/22 [i] 20:00 Madam Mayflower [i] 22:00 Foylova válka I 3/4 [i] 00:00 Pulitzerova cena [i] 02:00 Blízké nebezpečí [i] 04:00 Skandál v Čechách [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Faraonova hlava 07 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Don Juan 08 [i] 08:15 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - Vstávat! 06 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo - Okamžitá útěcha 07 [i] 10:20 Jamie vaří doma - Moučník 19 [i] 10:50 Jamie vaří doma 20 [i] 11:25 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 11:55 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 12:25 Práce pro chlapa - Lesní požár 07 [i] 12:55 Práce pro chlapa - Fotbalový manažer 08 [i] 13:25 Limity měst 07 [i] 13:40 Diety našich předků 04 [i] 14:40 Muž divočiny 17 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Člověk a kůň 06 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem Španělska 01 [i] 17:55 Design a designéři - Martin Szekely 13 [i] 18:15 Nic mi to neudělalo 02 [i] 19:20 Ulice světa - Avenida de Mayo, Buenos Aires 11 [i] 19:50 Ulice světa - Calle Obispo, Havana 12 [i] 20:20 Pokusní králíci - Zelenáči v Seattlu 03 [i] 20:50 Pokusní králíci - Ragby 04 [i] 21:20 Limity měst 07 [i] 21:35 Za nebeskou klenbou [i] 22:40 Jetstream 06 [i] 23:40 Drogy a mozek - Alkohol a tabák - jedy na prodej 05 [i] 00:45 Procházky po zeměkouli - Italská duše v malé Itálii 05 [i] 01:10 Procházky po zeměkouli - Polští řidiči kamionů 06 [i] 01:35 Procházky po zeměkouli - Bath: Staré dobré lázně 07 [i] 02:00 Procházky po zeměkouli - Liverpool: Legenda Beatles 08 [i] 02:30 Chytrý průvodce po… - Všechno něco stojí 13 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… - Po nevyšlapaných stezkách 14 [i] 03:25 Limity měst 07 [i] 03:45 Váleční oři 02 [i] 04:50 Muž divočiny 17 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Perfektní záskok [i] 07:40 Jak jíst smažené žížaly [i] 09:05 Film o filmu: Roming [i] 09:20 Roming [i] 11:15 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 12:05 Medvídek [i] 13:45 Škola svádění [i] 15:30 Tsunami: Následky 2 [i] 17:00 Superman se vrací [i] 19:30 Před kamerou 46 [i] 20:00 Volání o pomoc [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Na lince je vrah [i] 01:45 Do pětadvaceti [i] 03:10 Zloději a vyděrači [i] 04:35 Obchod století [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Árijský pár [i] 10:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 11:25 Tajná přání [i] 13:10 Most do země Terabithia [i] 14:45 Příběhy hvězd: Britney Spearsová [i] 15:10 Bláznivá olympiáda [i] 16:45 Konečná verze [i] 18:20 Elsa a Fred [i] 20:10 Noční hlídka [i] 22:00 Dům u jezera [i] 23:35 Prasáci [i] 01:00 Oktoberfest [i] 02:50 V 2007 concert [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

AS Trenčín postúpil do 2. predkola Európskej ligy UEFA
Hráč Podgorice Mihailo Perovič (s loptou) sa teší z vyrovnávajúceho gólu v odvete 1. predkola Európskej ligy AS Trenčín - Budučnost Podgorica v Myjave 19. júla 2018.

TOUR DE FRANCE: Nibali má po páde zlomený stavec, odstúpil z pretekov
Vincenzo Nibali, archívna snímka.

Alisson je najdrahší brankár, do Liverpoolu ide za 72,5 mil.eur
Brankár Alisson, archívna snímka.

EURÓPSKA LIGA: Bayo odčinil nepremenené šance, Pačinda: Ešteže ho máme
Vakoun Issouf Bayo, archívna snímka.

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Dnešné počasie sa od včerajšieho líšiť veľmi nebude, poteší 28 stupňov
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele sa vyskytnú prehánky. Teploty sa budú pohybovať od 23 až do 28 stupňov Celzia.

FOTO: Pred 20 rokmi zasiahla Jarovnice tragická povodeň
Počtom obetí boli Jarovnice najpostihnutejšou obcou povodňou zapríčinenou mimoriadne silnou prietržou mračien 20. júla 1998 a následným rozvodnením riečky Svinka.

PRIPRAVTE SA: Na severe Slovenska hrozí povodeň
Ilustračná snímka.

Situácia po povodniach je v oblasti Vysokých Tatier stabilizovaná
Na snímke rozvodnený potok Javorinka, ktorý berie so sebou starší dom v Podspádoch vo Vysokých Tatrách 19. júla 2018.

PODCENILI TATRY: Českí turisti s 10 deťmi potrebovali pomoc
Popradské pleso, Tatry, ilustračné foto.

Významný spisovateľ samizdatu Pavel Kohout oslavuje 90 rokov
Desaťtisíce Bratislavčanov sa 27. novembra 1989 v popoludňajších hodinách zišlo opäť na mohutnej manifestácii na Námestí SNP v Bratislave. Na námestí SNP prehovoril k zhromaždeným aj spisovateľ Pavel Kohout, ktorý sa tu zastavil ...

Na festivale Tajomná Levoča dajú priestor aj začínajúcim umelcom
Na archívnej snímke budova renesančnej radnice z druhej polovice 15. storočia so zvonicou a veža Chrámu svätého Jakuba na Námestí Majstra Pavla v Levoči.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.