Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uletení Lunatici I. 2/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 15/25 [i] 06:55 Casper II. 1/13 [i] 07:20 Chrisa nemá nikto rád II. 5-6/22 [i] 08:10 Cesta do divočiny [i] 10:05 Priatelia IX. 18-19/24 [i] 11:05 Rodina Addamsovcov 2 [i] 13:00 Slovensko má talent [i] 15:00 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hádaj, kto príde [i] 22:25 Constantine [i] 00:50 8. míľa [i] 03:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 43/52 [i] 06:50 Káčerovo 17/30 [i] 07:15 Aladin 37/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 17/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 8/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 4/13 [i] 11:05 South Beach 2/8 [i] 11:50 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 12:40 Motormagazín [i] 13:10 Klik [i] 13:25 Eurovirtuál [i] 13:45 Dolár za mŕtveho [i] 15:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 Nepohodlná žena [i] 23:50 Šialený Max [i] 01:20 Sexi mŕtvola [i] 02:45 Takí sme boli [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Planéta Zem zhora 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Dizajn 11/17 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Extr@ English 10/30 [i] 09:10 Navždy Lenin [i] 10:00 Medicína [i] 11:05 Euro - jednotná mena [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Horný tráviaci trakt [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Kiša [i] 14:40 Poltón [i] 15:10 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Separé [i] 16:40 Olympijský magazín [i] 17:05 Za múrmi Kremľa [i] 18:05 Zypa Cupák [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Cesta [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:35 Izba 666 [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 00:00 BJD 2006 [i] 01:05 Anjeli strážni [i] 01:50 VAT [i] 02:15 Motormagazín [i] 02:40 Udalosti ČT [i] 03:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:10 Myška v prérii [i] 07:40 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 08:55 Red Bull Air Race [i] 09:30 Blízko smrti 9 [i] 10:30 Ako som spoznal vašu mamu I. 9,10 [i] 11:20 Náhodné stretnutie [i] 14:10 Dr. Dolittle 2 [i] 16:00 Piráti Karibiku 2 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Casanova [i] 22:40 Filmové hity: Diablov advokát [i] 01:00 Nočné kino: Na ostrie meča [i] 02:45 Cena a smrť [i] 04:15 Šibalka Eloise a Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 17,18 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 10:00 “Causa Králík“ [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:15 Linda 5 [i] 15:25 Vrátnik od Maxima [i] 16:55 Divoška Rosaura 67,68 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 17,18 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 5 [i] 21:35 Donna Leonová: Veľká voda [i] 23:10 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Mumínci II 6/13 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 06:45 Tip a Tap 8/26 [i] 06:50 Garfield a přátelé 11/26 [i] 07:15 Zbojníci 5/13 [i] 07:40 U nás na farmě 10/26 [i] 07:55 Malý televizní kabaret [i] 08:30 Zafir [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Seber si svých pět švestek [i] 11:45 Film o filmu Anglické jahody [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 51/54 [i] 15:45 Čas přání 1/2 [i] 17:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Přeber si to [i] 00:50 Muž v pozadí 3/4 [i] 02:10 13. komnata Dáši Bláhové [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Na moll [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 19/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Kam s ní 6/6 [i] 06:15 Československý filmový týdeník 702/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Hovorově Horňas [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Životní cyklus 3/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Miroslavy Pleštilové [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 7/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 The Fratellis [i] 14:40 Kinobox [i] 15:10 Film o filmu Malé oslavy [i] 15:30 Historie vodíkové bomby 1/2 [i] 16:30 Miss & Mr. Fitness [i] 17:15 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 Haf! 7/62 [i] 20:00 Zázrak v černém domě [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Minuty z Mezipater [i] 22:30 Muž, který měl nebýt [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Irena & Vojtěch Havlovi: Koncert [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - Lucie Bílá [i] 04:20 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:40 Království surikat 13 [i] 06:10 Kamarádi z lesa 32, 33 [i] 06:45 Batman vítězí 20 [i] 07:10 Senzační Spiderman 6 [i] 07:40 Báječní lidé 13 [i] 08:40 Eso [i] 09:50 Příběh Wendella Bakera [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Tři chlapi na cestách [i] 14:30 To nejlepší z Formule 1 v roce 2008 [i] 15:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 K-19: Stroj na smrt [i] 22:55 Polibek draka [i] 00:50 Piraňa [i] 02:30 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 Český bodygard [i] 04:40 Lenssen & spol. IV 68, 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka III 25 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 16 [i] 07:00 Winx Club 17 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 10 [i] 08:00 Přátelé VIII 9 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 207 [i] 09:55 M*A*S*H 208 [i] 10:35 Hunter V 14 [i] 11:35 Angelin tým 10 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 11 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 West Ham United - Everton FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Gladiátor [i] 23:20 Poltergeist [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Dvojí nasazení 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Volby srdce 1/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Volby srdce 1/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 16:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 5/22 [i] 20:00 Céline [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 08:10 Antické olympijské hry - Antické hry 11 [i] 08:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 09:15 Extrémní podmínky - Montana 11 [i] 09:45 Extrémní podmínky - Yosemite 12 [i] 10:15 Piráti silnic 03 [i] 10:45 Piráti silnic 04 [i] 11:15 Vzrušující nebezpečí - Letadla 03 [i] 12:20 Limity měst 06 [i] 12:35 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 13:05 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 13:35 Diety našich předků 03 [i] 14:35 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty - Atrax robustus - smrtící pavouk pod nohama 05 [i] 16:15 Papua-Nová Guinea [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem - Cumbria 05 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem - Skotsko 06 [i] 17:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 18:25 Nic mi to neudělalo 01 [i] 19:25 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 19:55 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 20:25 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i] 20:55 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 21:25 Boj o život 06 [i] 22:25 Limity měst 06 [i] 22:40 Jetstream 05 [i] 23:45 Drogy a mozek - Kokain a stimulanty - mechanizmus slasti 04 [i] 00:50 Králové a královny - Alžběta I 07 [i] 01:20 Králové a královny - Karel I. 08 [i] 01:50 Králové a královny - Karel II. 09 [i] 02:20 Králové a královny - Jiří III. 10 [i] 02:50 Králové a královny - Viktorie 11 [i] 03:20 Králové a královny - Alžběta II. 12 [i] 03:50 Váleční oři 01 [i] 04:55 Nic mi to neudělalo 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Před kamerou 45 [i] 08:10 Nepřemožitelný [i] 09:55 Škvára [i] 11:40 Vratné lahve [i] 13:25 Poseidon [i] 15:00 Robin Hood [i] 16:40 Tsunami: Následky 1 [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Nové sčítání hlasů [i] 21:55 Portrét šílenství [i] 23:15 Nezničitelná láska [i] 00:55 Hory mají oči [i] 02:40 Lady Jane [i] 04:20 Démon pomsty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pidihajzlík [i] 09:35 Tančím, abych žil [i] 11:30 Půjčovna mozků [i] 12:50 Skok do neznáma [i] 14:15 Divná sešlost [i] 16:05 Říkej mi strýčku [i] 17:35 Všichni královi muži [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 22:55 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:05 8MM 2 [i] 02:50 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.