Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uletení Lunatici I. 2/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 15/25 [i] 06:55 Casper II. 1/13 [i] 07:20 Chrisa nemá nikto rád II. 5-6/22 [i] 08:10 Cesta do divočiny [i] 10:05 Priatelia IX. 18-19/24 [i] 11:05 Rodina Addamsovcov 2 [i] 13:00 Slovensko má talent [i] 15:00 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hádaj, kto príde [i] 22:25 Constantine [i] 00:50 8. míľa [i] 03:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 43/52 [i] 06:50 Káčerovo 17/30 [i] 07:15 Aladin 37/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 17/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 8/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 4/13 [i] 11:05 South Beach 2/8 [i] 11:50 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 12:40 Motormagazín [i] 13:10 Klik [i] 13:25 Eurovirtuál [i] 13:45 Dolár za mŕtveho [i] 15:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 Nepohodlná žena [i] 23:50 Šialený Max [i] 01:20 Sexi mŕtvola [i] 02:45 Takí sme boli [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Planéta Zem zhora 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Dizajn 11/17 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Extr@ English 10/30 [i] 09:10 Navždy Lenin [i] 10:00 Medicína [i] 11:05 Euro - jednotná mena [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Horný tráviaci trakt [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Kiša [i] 14:40 Poltón [i] 15:10 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Separé [i] 16:40 Olympijský magazín [i] 17:05 Za múrmi Kremľa [i] 18:05 Zypa Cupák [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Cesta [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:35 Izba 666 [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 00:00 BJD 2006 [i] 01:05 Anjeli strážni [i] 01:50 VAT [i] 02:15 Motormagazín [i] 02:40 Udalosti ČT [i] 03:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:10 Myška v prérii [i] 07:40 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 08:55 Red Bull Air Race [i] 09:30 Blízko smrti 9 [i] 10:30 Ako som spoznal vašu mamu I. 9,10 [i] 11:20 Náhodné stretnutie [i] 14:10 Dr. Dolittle 2 [i] 16:00 Piráti Karibiku 2 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Casanova [i] 22:40 Filmové hity: Diablov advokát [i] 01:00 Nočné kino: Na ostrie meča [i] 02:45 Cena a smrť [i] 04:15 Šibalka Eloise a Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 17,18 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 10:00 “Causa Králík“ [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:15 Linda 5 [i] 15:25 Vrátnik od Maxima [i] 16:55 Divoška Rosaura 67,68 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 17,18 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 5 [i] 21:35 Donna Leonová: Veľká voda [i] 23:10 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Mumínci II 6/13 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 06:45 Tip a Tap 8/26 [i] 06:50 Garfield a přátelé 11/26 [i] 07:15 Zbojníci 5/13 [i] 07:40 U nás na farmě 10/26 [i] 07:55 Malý televizní kabaret [i] 08:30 Zafir [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Seber si svých pět švestek [i] 11:45 Film o filmu Anglické jahody [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 51/54 [i] 15:45 Čas přání 1/2 [i] 17:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Přeber si to [i] 00:50 Muž v pozadí 3/4 [i] 02:10 13. komnata Dáši Bláhové [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Na moll [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 19/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Kam s ní 6/6 [i] 06:15 Československý filmový týdeník 702/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Hovorově Horňas [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Životní cyklus 3/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Miroslavy Pleštilové [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 7/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 The Fratellis [i] 14:40 Kinobox [i] 15:10 Film o filmu Malé oslavy [i] 15:30 Historie vodíkové bomby 1/2 [i] 16:30 Miss & Mr. Fitness [i] 17:15 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 Haf! 7/62 [i] 20:00 Zázrak v černém domě [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Minuty z Mezipater [i] 22:30 Muž, který měl nebýt [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Irena & Vojtěch Havlovi: Koncert [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - Lucie Bílá [i] 04:20 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:40 Království surikat 13 [i] 06:10 Kamarádi z lesa 32, 33 [i] 06:45 Batman vítězí 20 [i] 07:10 Senzační Spiderman 6 [i] 07:40 Báječní lidé 13 [i] 08:40 Eso [i] 09:50 Příběh Wendella Bakera [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Tři chlapi na cestách [i] 14:30 To nejlepší z Formule 1 v roce 2008 [i] 15:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 K-19: Stroj na smrt [i] 22:55 Polibek draka [i] 00:50 Piraňa [i] 02:30 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 Český bodygard [i] 04:40 Lenssen & spol. IV 68, 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka III 25 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 16 [i] 07:00 Winx Club 17 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 10 [i] 08:00 Přátelé VIII 9 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 207 [i] 09:55 M*A*S*H 208 [i] 10:35 Hunter V 14 [i] 11:35 Angelin tým 10 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 11 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 West Ham United - Everton FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Gladiátor [i] 23:20 Poltergeist [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Dvojí nasazení 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Volby srdce 1/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Volby srdce 1/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 16:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 5/22 [i] 20:00 Céline [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 08:10 Antické olympijské hry - Antické hry 11 [i] 08:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 09:15 Extrémní podmínky - Montana 11 [i] 09:45 Extrémní podmínky - Yosemite 12 [i] 10:15 Piráti silnic 03 [i] 10:45 Piráti silnic 04 [i] 11:15 Vzrušující nebezpečí - Letadla 03 [i] 12:20 Limity měst 06 [i] 12:35 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 13:05 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 13:35 Diety našich předků 03 [i] 14:35 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty - Atrax robustus - smrtící pavouk pod nohama 05 [i] 16:15 Papua-Nová Guinea [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem - Cumbria 05 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem - Skotsko 06 [i] 17:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 18:25 Nic mi to neudělalo 01 [i] 19:25 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 19:55 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 20:25 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i] 20:55 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 21:25 Boj o život 06 [i] 22:25 Limity měst 06 [i] 22:40 Jetstream 05 [i] 23:45 Drogy a mozek - Kokain a stimulanty - mechanizmus slasti 04 [i] 00:50 Králové a královny - Alžběta I 07 [i] 01:20 Králové a královny - Karel I. 08 [i] 01:50 Králové a královny - Karel II. 09 [i] 02:20 Králové a královny - Jiří III. 10 [i] 02:50 Králové a královny - Viktorie 11 [i] 03:20 Králové a královny - Alžběta II. 12 [i] 03:50 Váleční oři 01 [i] 04:55 Nic mi to neudělalo 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Před kamerou 45 [i] 08:10 Nepřemožitelný [i] 09:55 Škvára [i] 11:40 Vratné lahve [i] 13:25 Poseidon [i] 15:00 Robin Hood [i] 16:40 Tsunami: Následky 1 [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Nové sčítání hlasů [i] 21:55 Portrét šílenství [i] 23:15 Nezničitelná láska [i] 00:55 Hory mají oči [i] 02:40 Lady Jane [i] 04:20 Démon pomsty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pidihajzlík [i] 09:35 Tančím, abych žil [i] 11:30 Půjčovna mozků [i] 12:50 Skok do neznáma [i] 14:15 Divná sešlost [i] 16:05 Říkej mi strýčku [i] 17:35 Všichni královi muži [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 Řím II : Syn Hádův 2 [i] 22:55 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 01:05 8MM 2 [i] 02:50 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.