TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Uletení Lunatici I. 2/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 15/25 [i] 06:55 Casper II. 1/13 [i] 07:20 Chrisa nemá nikto rád II. 5-6/22 [i] 08:10 Cesta do divočiny [i] 10:05 Priatelia IX. 18-19/24 [i] 11:05 Rodina Addamsovcov 2 [i] 13:00 Slovensko má talent [i] 15:00 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 16:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Hádaj, kto príde [i] 22:25 Constantine [i] 00:50 8. míľa [i] 03:00 Denník Bridget Jonesovej [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:45 Pocoyo I. 43/52 [i] 06:50 Káčerovo 17/30 [i] 07:15 Aladin 37/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 17/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 8/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 09:00 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Stratené mesto 4/13 [i] 11:05 South Beach 2/8 [i] 11:50 Planéta Zem zhora 4/8 [i] 12:40 Motormagazín [i] 13:10 Klik [i] 13:25 Eurovirtuál [i] 13:45 Dolár za mŕtveho [i] 15:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Postav dom, zasaď strom [i] 18:20 Večerníček [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 Nepohodlná žena [i] 23:50 Šialený Max [i] 01:20 Sexi mŕtvola [i] 02:45 Takí sme boli [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Planéta Zem zhora 4/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:10 Dizajn 11/17 [i] 07:40 Živá panoráma [i] 08:20 Televíkend [i] 08:45 Extr@ English 10/30 [i] 09:10 Navždy Lenin [i] 10:00 Medicína [i] 11:05 Euro - jednotná mena [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Horný tráviaci trakt [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Kiša [i] 14:40 Poltón [i] 15:10 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:15 Separé [i] 16:40 Olympijský magazín [i] 17:05 Za múrmi Kremľa [i] 18:05 Zypa Cupák [i] 19:14 Domáci majstri [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Cesta [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:35 Izba 666 [i] 22:25 Kino na Dvojke [i] 00:00 BJD 2006 [i] 01:05 Anjeli strážni [i] 01:50 VAT [i] 02:15 Motormagazín [i] 02:40 Udalosti ČT [i] 03:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:10 Myška v prérii [i] 07:40 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 08:55 Red Bull Air Race [i] 09:30 Blízko smrti 9 [i] 10:30 Ako som spoznal vašu mamu I. 9,10 [i] 11:20 Náhodné stretnutie [i] 14:10 Dr. Dolittle 2 [i] 16:00 Piráti Karibiku 2 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Casanova [i] 22:40 Filmové hity: Diablov advokát [i] 01:00 Nočné kino: Na ostrie meča [i] 02:45 Cena a smrť [i] 04:15 Šibalka Eloise a Vianoce [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 17,18 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 10:00 “Causa Králík“ [i] 11:30 Klub výhercov [i] 14:15 Linda 5 [i] 15:25 Vrátnik od Maxima [i] 16:55 Divoška Rosaura 67,68 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 17,18 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 5 [i] 21:35 Donna Leonová: Veľká voda [i] 23:10 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie [i] 00:45 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Mumínci II 6/13 [i] 06:20 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 06:45 Tip a Tap 8/26 [i] 06:50 Garfield a přátelé 11/26 [i] 07:15 Zbojníci 5/13 [i] 07:40 U nás na farmě 10/26 [i] 07:55 Malý televizní kabaret [i] 08:30 Zafir [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Seber si svých pět švestek [i] 11:45 Film o filmu Anglické jahody [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 StarDance III ...kolem dokola [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 51/54 [i] 15:45 Čas přání 1/2 [i] 17:15 Krásy evropského pobřeží: Plážová tramvaj [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:40 Atlet roku [i] 22:55 Zprávy 23:00 Branky, body, vteřiny 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Přeber si to [i] 00:50 Muž v pozadí 3/4 [i] 02:10 13. komnata Dáši Bláhové [i] 02:40 Pošta pro tebe [i] 03:30 Na moll [i] 04:15 Elba stopami císaře [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 19/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Kam s ní 6/6 [i] 06:15 Československý filmový týdeník 702/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Hovorově Horňas [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Životní cyklus 3/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Miroslavy Pleštilové [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Haf! 7/62 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 The Fratellis [i] 14:40 Kinobox [i] 15:10 Film o filmu Malé oslavy [i] 15:30 Historie vodíkové bomby 1/2 [i] 16:30 Miss & Mr. Fitness [i] 17:15 Na lovu diamantů u pobřeží jižní [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 Haf! 7/62 [i] 20:00 Zázrak v černém domě [i] 21:55 Divadlo žije! [i] 22:25 Minuty z Mezipater [i] 22:30 Muž, který měl nebýt [i] 23:30 Noc s Andělem [i] 01:00 Irena & Vojtěch Havlovi: Koncert [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - Lucie Bílá [i] 04:20 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:40 Království surikat 13 [i] 06:10 Kamarádi z lesa 32, 33 [i] 06:45 Batman vítězí 20 [i] 07:10 Senzační Spiderman 6 [i] 07:40 Báječní lidé 13 [i] 08:40 Eso [i] 09:50 Příběh Wendella Bakera [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Tři chlapi na cestách [i] 14:30 To nejlepší z Formule 1 v roce 2008 [i] 15:40 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 K-19: Stroj na smrt [i] 22:55 Polibek draka [i] 00:50 Piraňa [i] 02:30 Novashopping 03:00 Volejte Novu [i] 03:25 Český bodygard [i] 04:40 Lenssen & spol. IV 68, 69 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Horečka III 25 [i] 06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 16 [i] 07:00 Winx Club 17 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 10 [i] 08:00 Přátelé VIII 9 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 207 [i] 09:55 M*A*S*H 208 [i] 10:35 Hunter V 14 [i] 11:35 Angelin tým 10 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 11 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru II [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 West Ham United - Everton FC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Gladiátor [i] 23:20 Poltergeist [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Dvojí nasazení 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Volejbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 15:30 Tenis [i] 19:00 Snooker [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Případ neoprávněného zabití [i] 08:00 Volby srdce 1/2 [i] 10:00 Sněhová královna [i] 12:00 Volby srdce 1/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Jak vyhodit šéfa [i] 16:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 5/22 [i] 20:00 Céline [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru VIII 3 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Případ neoprávněného zabití [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Mistrovské loupeže - Cézanne 05 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Mozaika 06 [i] 08:10 Antické olympijské hry - Antické hry 11 [i] 08:40 Fotbalová hi-tech - nový míč [i] 09:15 Extrémní podmínky - Montana 11 [i] 09:45 Extrémní podmínky - Yosemite 12 [i] 10:15 Piráti silnic 03 [i] 10:45 Piráti silnic 04 [i] 11:15 Vzrušující nebezpečí - Letadla 03 [i] 12:20 Limity měst 06 [i] 12:35 Na úvěr - Karen a Caitlin 09 [i] 13:05 Na úvěr - Prázdninový speciál 10 [i] 13:35 Diety našich předků 03 [i] 14:35 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty - Atrax robustus - smrtící pavouk pod nohama 05 [i] 16:15 Papua-Nová Guinea [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem - Cumbria 05 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem - Skotsko 06 [i] 17:50 Poutní místa tibetského buddhismu [i] 18:25 Nic mi to neudělalo 01 [i] 19:25 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 19:55 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 20:25 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i] 20:55 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 21:25 Boj o život 06 [i] 22:25 Limity měst 06 [i] 22:40 Jetstream 05 [i] 23:45 Drogy a mozek - Kokain a stimulanty - mechanizmus slasti 04 [i] 00:50 Králové a královny - Alžběta I 07 [i] 01:20 Králové a královny - Karel I. 08 [i] 01:50 Králové a královny - Karel II. 09 [i] 02:20 Králové a královny - Jiří III. 10 [i] 02:50 Králové a královny - Viktorie 11 [i] 03:20 Králové a královny - Alžběta II. 12 [i] 03:50 Váleční oři 01 [i] 04:55 Nic mi to neudělalo 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Marion a Lucie [i] 07:35 Před kamerou 45 [i] 08:10 Nepřemožitelný [i] 09:55 Škvára [i] 11:40 Vratné lahve [i] 13:25 Poseidon [i] 15:00 Robin Hood [i] 16:40 Tsunami: Následky 1 [i] 18:15 Happy Feet [i] 20:00 Nové sčítání hlasů [i] 21:55 Portrét šílenství [i] 23:15 Nezničitelná láska [i] 00:55 Hory mají oči [i] 02:40 Lady Jane [i] 04:20 Démon pomsty [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Pidihajzlík [i] 09:35 Tančím, abych žil [i] 11:30 Půjčovna mozků [i] 12:50 Skok do neznáma [i] 14:15 Divná sešlost [i] 16:05 Říkej mi strýčku [i] 17:35 Všichni královi muži [i] 19:40 Casino Royale [i] 22:00 Řím II : Syn Hádův 2