Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 73-74/216 [i] 10:20 Aká matka, taký syn [i] 12:05 Odpadlík II. 3/22 [i] 12:55 Monk I. 10/13 [i] 13:50 Bez stopy III. 12/23 [i] 14:45 Cigánske srdce 60-61/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Nočný let [i] 23:05 Policajt v Beverly Hills III. [i] 01:05 Bermudský trojuholník [i] 03:00 Letisko '77 [i] 04:50 Jake a Tlsťoch I. 18/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Excentriks 17/26 [i] 05:30 Excentriks 18/26 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Materské znamienko 6/7 [i] 08:55 Mesačný svit IV. 14/14 [i] 09:45 Ako chutí život [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 29 [i] 13:35 Don Matteo 9/96 [i] 14:30 Špiónky 9/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 14/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 335/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 336/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 30 [i] 22:05 Vraždy na úrovni [i] 23:45 Hlava rodiny 1/3 [i] 01:10 Excentriks 19/26 [i] 01:40 Excentriks 20/26 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 335/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 336/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentriks 19/26 [i] 04:55 Excentriks 20/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumova listáreň [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Martin Benka a hudba [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Separé [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 11/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Navždy Lenin [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:50 Príbehy z hrobky II. [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PROMI NOVINY [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 44 [i] 11:00 Policajt z L. A. 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 13:00 Druhá šanca [i] 15:00 Medicopter 117 44 [i] 16:00 Policajt z L. A. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 143 [i] 20:45 Film týždňa: Hidalgo [i] 23:50 Nočné kino: Najlepší spôsob ako zomrieť [i] 01:55 Zločin je extrémny šport [i] 03:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 184,185 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 55 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:20 Doktor z hôr II. 10 [i] 13:15 Večer publicistiky [i] 15:55 "Panoptikum Města pražského" 5 [i] 16:55 Divoška Rosaura 65,66 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 10 [i] 20:00 Filmová klasika: "Causa Králík" [i] 21:30 Vrátnik od Maxima [i] 23:00 Starý 55 [i] 00:00 Prípady otca Dowlinga [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zapomenutý deník [i] 10:00 GEN [i] 10:15 Písničky na listopad [i] 10:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 14:35 Haf! 6/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 5/26 [i] 15:25 Taylor má trable 11/26 [i] 15:50 Svět Elmo 26/56 [i] 16:05 Babar 13/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Javor klen [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 7/13 [i] 21:05 13. komnata Dáši Bláhové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě II 16/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Můj syn 1/2 [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 6/14 [i] 04:30 Gorodok 4/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 36/42 [i] 10:00 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Ivana Medka [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:40 Já a moje rodina 10/26 [i] 13:55 Futuroskop [i] 14:20 Šikulové [i] 14:35 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Tony Estanguet versus Michal Martikán [i] 16:00 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 16:05 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kam s ní 6/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Jindřich Kolben [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 6/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Životní cyklus 3/3 [i] 20:55 Kancl 6/14 [i] 21:25 Příběh brazilské hudby 1/2 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 4/20 [i] 00:00 Zuřivý Jan Rejžek a jeho Krámek hrůz. [i] 00:50 Musilok [i] 01:20 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 02:10 Václavák 2008 [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Šumná města [i] 04:00 Kvarteto [i] 04:25 Muzeum pohlednic [i] 04:35 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 4 [i] 09:30 Julie Lescaut V 3 [i] 11:25 Ulice 265 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 13:15 Dva z Queensu VI 22 [i] 13:45 Raymonda má každý rád IX 1 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VI 18 [i] 15:10 Hvězdná brána II 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 6 [i] 18:30 Ulice 1059, 1060 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zorro: Tajemná tvář [i] 22:45 Osamělý mstitel [i] 00:55 Motiv [i] 02:20 Novashopping 02:50 Tabu [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 66, 67 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 2 [i] 07:35 Will & Grace IV 15 [i] 08:05 Přátelé VIII 8 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 18 [i] 09:00 Panelák 12 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 19 [i] 10:45 Na čem záleží 15 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 13 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 13 [i] 13:05 Policie - New York 54 [i] 14:05 Chameleon II 7 [i] 15:05 Will & Grace IV 16 [i] 15:35 Drzá Jordan II 6 [i] 16:35 Komisař Rex VII 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Životní zkouška [i] 00:10 Pavučina snů [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Kriminálka Kolín V 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:00 Timbersport [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Podivné dítě [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 34 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 34 [i] 15:00 Podivné dítě [i] 17:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Foylova válka I 3/4 [i] 22:00 Céline [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Aranui - markézský posel 09 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Mauricius 10 [i] 07:10 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 08:15 Novomanželské krize - Jag a Darshan 09 [i] 08:40 Novomanželské krize - Tina a Peter 10 [i] 09:05 Skryté možnosti 09 [i] 09:35 Skryté možnosti 10 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 05 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 06 [i] 12:15 Novomanželské krize - Jag a Darshan 09 [i] 12:40 Novomanželské krize - Tina a Peter 10 [i] 13:05 Stopy v divočině - Turistika na Sumatře 03 [i] 13:35 Stopy v divočině - Plavba kolem chorvatského pobřeží 04 [i] 14:05 Ochránci džungle 05 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Aranui - markézský posel 09 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Mauricius 10 [i] 15:45 Skryté možnosti 09 [i] 16:15 Skryté možnosti 10 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 05 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 06 [i] 17:45 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 18:50 Ochránci džungle 05 [i] 19:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 20:30 Co nám prospívá 05 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 09 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 10 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Španělsko 1936-1939 05 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Kouř v očích 29 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Mocné rostliny 30 [i] 00:40 Co nám prospívá 05 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Jsme rodina 05 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Španělsko 1936-1939 05 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Kouř v očích 29 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Mocné rostliny 30 [i] 04:50 Co nám prospívá 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 06:00 Otisk [i] 07:25 Vánoční únos [i] 08:50 Záchranáři [i] 11:05 John Tucker musí zemřít [i] 12:35 Měsíc a hvězdy [i] 14:15 Pánem svého koutku [i] 15:50 Dr. Dolittle [i] 17:15 Spider-Man 3 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 20:00 Generation Kill 1 [i] 21:05 Krvavý diamant [i] 23:25 Zeptej se prachu [i] 01:20 Z úst do úst [i] 03:00 Sybil [i] 04:25 Neuvěřitelný příběh [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Pitva mimozemšťana [i] 13:15 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:55 Před kamerou 45 [i] 15:25 Vzepřít se obrům [i] 17:15 Transakce století [i] 18:55 Pekař [i] 20:20 Základ rodiny [i] 22:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 23:20 Města plná sexu 5 [i] 00:10 Chlapi z karavanů [i] 01:45 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.