Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:20 La Tormenta: Pokušenie lásky 73-74/216 [i] 10:20 Aká matka, taký syn [i] 12:05 Odpadlík II. 3/22 [i] 12:55 Monk I. 10/13 [i] 13:50 Bez stopy III. 12/23 [i] 14:45 Cigánske srdce 60-61/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 11/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 Nočný let [i] 23:05 Policajt v Beverly Hills III. [i] 01:05 Bermudský trojuholník [i] 03:00 Letisko '77 [i] 04:50 Jake a Tlsťoch I. 18/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Excentriks 17/26 [i] 05:30 Excentriks 18/26 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Materské znamienko 6/7 [i] 08:55 Mesačný svit IV. 14/14 [i] 09:45 Ako chutí život [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 29 [i] 13:35 Don Matteo 9/96 [i] 14:30 Špiónky 9/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 14/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 335/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 336/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 30 [i] 22:05 Vraždy na úrovni [i] 23:45 Hlava rodiny 1/3 [i] 01:10 Excentriks 19/26 [i] 01:40 Excentriks 20/26 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 335/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 336/357 [i] 03:50 Slovensko DNES [i] 04:00 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:30 Excentriks 19/26 [i] 04:55 Excentriks 20/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:00 Správy - Hírek [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fidlibumova listáreň [i] 10:35 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Martin Benka a hudba [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Separé [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Dizajn 11/17 [i] 18:30 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Navždy Lenin [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:00 Nočný filmový klub [i] 00:50 Príbehy z hrobky II. [i] 01:40 Správy STV [i] 02:05 Udalosti ČT [i] 02:40 Správy - Hírek [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PROMI NOVINY [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 44 [i] 11:00 Policajt z L. A. 8 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 7 [i] 13:00 Druhá šanca [i] 15:00 Medicopter 117 44 [i] 16:00 Policajt z L. A. 8 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 143 [i] 20:45 Film týždňa: Hidalgo [i] 23:50 Nočné kino: Najlepší spôsob ako zomrieť [i] 01:55 Zločin je extrémny šport [i] 03:15 Synovia vetra: Medzi svetlom a temnotou [i] 04:50 Črepiny [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 184,185 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 55 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:20 Doktor z hôr II. 10 [i] 13:15 Večer publicistiky [i] 15:55 "Panoptikum Města pražského" 5 [i] 16:55 Divoška Rosaura 65,66 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 10 [i] 20:00 Filmová klasika: "Causa Králík" [i] 21:30 Vrátnik od Maxima [i] 23:00 Starý 55 [i] 00:00 Prípady otca Dowlinga [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zapomenutý deník [i] 10:00 GEN [i] 10:15 Písničky na listopad [i] 10:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 10:55 Krásy evropského pobřeží: Úžasná místa starého kontinentu [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 14:35 Haf! 6/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 5/26 [i] 15:25 Taylor má trable 11/26 [i] 15:50 Svět Elmo 26/56 [i] 16:05 Babar 13/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Javor klen [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 7/13 [i] 21:05 13. komnata Dáši Bláhové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 22:30 Sex ve městě II 16/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Můj syn 1/2 [i] 00:35 Losování Euromiliony 00:40 McLeodovy dcery VII 16/32 [i] 01:25 Všechnopárty [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:25 Regiony ČT24 03:50 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 6/14 [i] 04:30 Gorodok 4/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 36/42 [i] 10:00 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Ivana Medka [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:40 Já a moje rodina 10/26 [i] 13:55 Futuroskop [i] 14:20 Šikulové [i] 14:35 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Tony Estanguet versus Michal Martikán [i] 16:00 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 16:05 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kam s ní 6/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:25 Ještě jsem tady - Jindřich Kolben [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Magazín Ligy mistrů [i] 19:30 Haf! 6/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Životní cyklus 3/3 [i] 20:55 Kancl 6/14 [i] 21:25 Příběh brazilské hudby 1/2 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Golfmagazín [i] 23:35 Gorodok 4/20 [i] 00:00 Zuřivý Jan Rejžek a jeho Krámek hrůz. [i] 00:50 Musilok [i] 01:20 Muž, který přecenil českou duši aneb Útěky Josefa Brykse [i] 02:10 Václavák 2008 [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:35 Šumná města [i] 04:00 Kvarteto [i] 04:25 Muzeum pohlednic [i] 04:35 Francie s ozvěnou domova 10/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 4 [i] 09:30 Julie Lescaut V 3 [i] 11:25 Ulice 265 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 12 [i] 13:15 Dva z Queensu VI 22 [i] 13:45 Raymonda má každý rád IX 1 [i] 14:15 Gilmorova děvčata VI 18 [i] 15:10 Hvězdná brána II 18 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 6 [i] 18:30 Ulice 1059, 1060 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Zorro: Tajemná tvář [i] 22:45 Osamělý mstitel [i] 00:55 Motiv [i] 02:20 Novashopping 02:50 Tabu [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 66, 67 [i] 04:55 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 26 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 2 [i] 07:35 Will & Grace IV 15 [i] 08:05 Přátelé VIII 8 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 18 [i] 09:00 Panelák 12 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 19 [i] 10:45 Na čem záleží 15 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 13 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 13 [i] 13:05 Policie - New York 54 [i] 14:05 Chameleon II 7 [i] 15:05 Will & Grace IV 16 [i] 15:35 Drzá Jordan II 6 [i] 16:35 Komisař Rex VII 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Životní zkouška [i] 00:10 Pavučina snů [i] 02:40 Volejte Věštce 04:20 Kriminálka Kolín V 4 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:15 Strongest Man [i] 21:00 Timbersport [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Podivné dítě [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 34 [i] 11:00 Kouzlo obyčejného života [i] 13:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 34 [i] 15:00 Podivné dítě [i] 17:00 Soudkyně Amy V 9 [i] 18:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 20:00 Foylova válka I 3/4 [i] 22:00 Céline [i] 00:00 Jak ukrást Sinatru [i] 02:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Aranui - markézský posel 09 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Mauricius 10 [i] 07:10 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 08:15 Novomanželské krize - Jag a Darshan 09 [i] 08:40 Novomanželské krize - Tina a Peter 10 [i] 09:05 Skryté možnosti 09 [i] 09:35 Skryté možnosti 10 [i] 10:05 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 05 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 06 [i] 12:15 Novomanželské krize - Jag a Darshan 09 [i] 12:40 Novomanželské krize - Tina a Peter 10 [i] 13:05 Stopy v divočině - Turistika na Sumatře 03 [i] 13:35 Stopy v divočině - Plavba kolem chorvatského pobřeží 04 [i] 14:05 Ochránci džungle 05 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Aranui - markézský posel 09 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Mauricius 10 [i] 15:45 Skryté možnosti 09 [i] 16:15 Skryté možnosti 10 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 05 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 06 [i] 17:45 Staňte se predátorem - Oceány 02 [i] 18:50 Ochránci džungle 05 [i] 19:20 Jimmova farma - Trampoty na farmě 01 [i] 20:30 Co nám prospívá 05 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 09 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 10 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Španělsko 1936-1939 05 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Kouř v očích 29 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Mocné rostliny 30 [i] 00:40 Co nám prospívá 05 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Jsme rodina 05 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Španělsko 1936-1939 05 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Kouř v očích 29 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Mocné rostliny 30 [i] 04:50 Co nám prospívá 05 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 06:00 Otisk [i] 07:25 Vánoční únos [i] 08:50 Záchranáři [i] 11:05 John Tucker musí zemřít [i] 12:35 Měsíc a hvězdy [i] 14:15 Pánem svého koutku [i] 15:50 Dr. Dolittle [i] 17:15 Spider-Man 3 [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 46 [i] 20:00 Generation Kill 1 [i] 21:05 Krvavý diamant [i] 23:25 Zeptej se prachu [i] 01:20 Z úst do úst [i] 03:00 Sybil [i] 04:25 Neuvěřitelný příběh [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Amazonky [i] 11:40 Pitva mimozemšťana [i] 13:15 Pomoc, děti se vracejí! [i] 14:55 Před kamerou 45 [i] 15:25 Vzepřít se obrům [i] 17:15 Transakce století [i] 18:55 Pekař [i] 20:20 Základ rodiny [i] 22:00 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 23:20 Města plná sexu 5 [i] 00:10 Chlapi z karavanů [i] 01:45 Hollywoodland [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

EL: Trenčín prehral s Bnei Jehuda
Na archívnej snímke tréner AS Trenčín Martin Ševela (druhý sprava).

EL: Dinamo Minsk postúpilo do 3. kola
Ilustračná fotografia.

EL: Ružomberok v 3. predkole čaká Everton
Na snímke tréner Ružomberka Norbert Hrnčár.

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Horúčavy budú kraľovať na juhu stredného a východného Slovenska
S vysokými teplotami počas dnešného dňa musia počítať obyvatelia juhu stredného a východného Slovenska. Teplota sa tu môže vyšplhať až na 33 stupňov. Slovenský ...

Ministerstvo vnútra pripravuje reformu boja proti extrémizmu
Slovensko získa z eurofondov osem miliónov eur na systematickú podporu v boji proti prejavom extrémizmu a šíreniu propagandy. Vyplýva to z reformného zámeru, ktorý vypracovalo ministerstvo vnútra v ...

UCM vyhlásila súťaž zameranú na falošné správy a mediálne manipulácie
Ilustračná fotografia.

Vodiči pozor, najpredávanejší benzín znova zdražel
Najpredávanejší 95-oktánový benzín zdražel už tretí týždeň po sebe. Druhý týždeň po sebe vzrástli aj ceny motorovej nafty. Ako informoval Štatistický úrad SR, ceny 95-oktánového benzínu ...

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Zomrel francúzsky spisovateľ, historik a politik Max Gallo
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.