Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 71-72/216 [i] 10:30 Láska až za hrob [i] 12:20 Odpadlík II. 2/22 [i] 13:10 Monk I. 9/13 [i] 14:05 Bez stopy III. 11/23 [i] 14:55 Cigánske srdce 58-59/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 55 [i] 21:25 Neverná [i] 23:55 Súboj so zločinom 8/13 [i] 00:50 Hlbočina [i] 03:15 Frasier XI. 17-18/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 17/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Excentriks 15/26 [i] 05:35 Excentriks 16/26 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 16/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Mesačný svit IV. 13/14 [i] 09:35 Dotyk korenia [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 28 [i] 13:35 Don Matteo 8/96 [i] 14:30 Špiónky 8/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 13/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca a rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 333/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 334/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 21:10 SOS [i] 21:30 Obchod so šťastím 29 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 4/8 [i] 23:25 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 01:05 Hviezdna loď Galactica II. 17/20 [i] 01:50 Excentriks 17/26 [i] 02:15 Excentriks 18/26 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Sila lásky II. 333/357 [i] 03:45 Sila lásky II. 334/357 [i] 04:35 Slovensko DNES [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Môj medvedík Móric 1/3 [i] 10:35 Vlky v Nemecku [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 1/13 [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor ! - Horný tráviaci trakt [i] 13:40 Súbor Turiec [i] 14:10 HITMÁNIA [i] 15:00 Klik [i] 15:15 Slovo [i] 15:20 Hepatitída C - Tichý zabijak [i] 15:45 Parížsky autosalón 2008 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Família [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 43 [i] 11:00 Policajt z L. A. 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 13:00 Patologička - V mene smrti [i] 15:00 Medicopter 117 43 [i] 16:00 Policajt z L. A. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 21:20 Panelák 142 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Ťažké prachy [i] 01:40 Život vs. zákon [i] 03:20 Zachráň ma [i] 04:45 Jericho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 182,183 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 54 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 9 [i] 13:50 Harlekýnske príbehy: Oddaná Evangeline [i] 15:25 Sľub večnej lásky [i] 16:55 Divoška Rosaura 63,64 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 9 [i] 20:00 Linda 5 [i] 21:10 “Panoptikum Města pražského“ 5 [i] 22:10 Večer publicistiky [i] 00:45 Prípady otca Dowlinga [i] 01:30 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Bez ženské a bez tabáku 1/4 [i] 10:05 Vesmírná tělesa [i] 11:40 Olympic v Paříži [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 7/22 [i] 15:20 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mihule potoční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Musím tě svést [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood 10/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Televizní klub neslyšících [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Chcete mě? [i] 14:05 Exit 316 - Mise: Lepší prý to nebude [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Planeta Věda [i] 17:20 Pochod [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pod lampióny [i] 20:00 Václavák 2008 [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Československý filmový týdeník 702/2379 [i] 23:30 Otevři oči [i] 01:25 Hazard v Las Vegas [i] 02:25 Divnopis - Sány [i] 02:30 Světlana zpívá Marlene [i] 03:00 Eurovizní soutěž mladých hudebníků 2006 [i] 04:30 Zoom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 3 [i] 09:30 Schůzka naslepo [i] 11:30 Ulice 264 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 21 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 23 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 17 [i] 15:05 Hvězdná brána II 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 5 [i] 18:30 Ulice 1057, 1058 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 64 [i] 21:30 Comeback 10 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 11 [i] 22:55 Sin City: Město hříchu [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba 14 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Na vlastní oči [i] 03:10 Na vlastní nebezpečí [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 64, 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 1 [i] 07:35 Will & Grace IV 14 [i] 08:05 Přátelé VIII 7 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 17 [i] 09:00 Panelák 11 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 18 [i] 10:45 Na čem záleží 14 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 12 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 12 [i] 13:05 Policie - New York 53 [i] 14:05 Chameleon II 6 [i] 15:05 Will & Grace IV 15 [i] 15:35 Drzá Jordan II 5 [i] 16:35 Komisař Rex VII 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 20 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 6 [i] 00:25 Případ pro dva V 62 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 3 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 33 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 33 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 18:00 Život v deltě [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 7/22 [i] 21:00 Médium I 14/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 23:00 Tajná služba I 7 [i] 00:00 Médium I 14/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Malta 07 [i] 06:35 Povolání: cestovatel 08 [i] 07:10 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 08:10 Novomanželské krize - Jaqueline and Nick 07 [i] 08:35 Novomanželské krize - Megan a Warren 08 [i] 09:05 Skryté možnosti 07 [i] 09:35 Skryté možnosti 08 [i] 10:05 Jimmyho farma 08 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 03 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 04 [i] 12:15 Novomanželské krize - Jaqueline and Nick 07 [i] 12:40 Novomanželské krize - Megan a Warren 08 [i] 13:05 Stopy v divočině - Biking na Kokopelli Trail 01 [i] 13:35 Stopy v divočině - Přechod Molokai 02 [i] 14:05 Ochránci džungle 04 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Malta 07 [i] 15:10 Povolání: cestovatel 08 [i] 15:45 Skryté možnosti 07 [i] 16:15 Skryté možnosti 08 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 03 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 04 [i] 17:45 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 18:45 Ochránci džungle 04 [i] 19:20 Jimmyho farma 08 [i] 20:30 Co nám prospívá 04 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 07 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 08 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Kuba 1962 04 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Pravdivé lži 27 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Postel plná lsti 28 [i] 00:40 Co nám prospívá 04 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Fotografie jako film 04 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Kuba 1962 04 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Pravdivé lži 27 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Postel plná lsti 28 [i] 04:50 Co nám prospívá 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 To je náš hit! [i] 07:45 Škola svádění [i] 09:25 Mravenčí polepšovna [i] 10:55 Bude naše [i] 12:25 Otisk [i] 13:50 Vánoční únos [i] 15:20 Před kamerou 45 [i] 15:50 Hranice možností [i] 17:45 Záchranáři [i] 20:00 Na stojáka 47 [i] 20:30 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 21:50 Osobní stážce: nový začátek [i] 23:20 Hranice života [i] 00:55 Dohoda [i] 02:30 Modli se za ráno [i] 04:00 Osobní stážce: nový začátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:25 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 11:50 Tajná přání [i] 13:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 14:55 Amazonky [i] 16:35 Pitva mimozemšťana [i] 18:10 Příběhy hvězd: Simon Cowell [i] 18:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 20:10 Žena ve vodě [i] 22:00 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 23:30 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 01:15 Žena ve vodě [i] 03:05 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.