TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 71-72/216 [i] 10:30 Láska až za hrob [i] 12:20 Odpadlík II. 2/22 [i] 13:10 Monk I. 9/13 [i] 14:05 Bez stopy III. 11/23 [i] 14:55 Cigánske srdce 58-59/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 55 [i] 21:25 Neverná [i] 23:55 Súboj so zločinom 8/13 [i] 00:50 Hlbočina [i] 03:15 Frasier XI. 17-18/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 17/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Excentriks 15/26 [i] 05:35 Excentriks 16/26 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 16/30 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Mesačný svit IV. 13/14 [i] 09:35 Dotyk korenia [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 28 [i] 13:35 Don Matteo 8/96 [i] 14:30 Špiónky 8/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 13/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca a rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 333/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 334/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Krádež šperkov v hoteli Grand Metropolitan [i] 21:10 SOS [i] 21:30 Obchod so šťastím 29 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 4/8 [i] 23:25 Tajomná žiara nad Pacifikom [i] 01:05 Hviezdna loď Galactica II. 17/20 [i] 01:50 Excentriks 17/26 [i] 02:15 Excentriks 18/26 [i] 02:40 Krátke správy [i] 02:50 Sila lásky II. 333/357 [i] 03:45 Sila lásky II. 334/357 [i] 04:35 Slovensko DNES [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Správy STV [i] 06:15 Slovensko DNES [i] 06:25 Správy - Hírek [i] 06:35 Udalosti ČT [i] 07:10 Euro - jednotná mena [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Môj medvedík Móric 1/3 [i] 10:35 Vlky v Nemecku [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Krokodílie kroniky I. 1/13 [i] 13:15 Zdravíčko, pán doktor ! - Horný tráviaci trakt [i] 13:40 Súbor Turiec [i] 14:10 HITMÁNIA [i] 15:00 Klik [i] 15:15 Slovo [i] 15:20 Hepatitída C - Tichý zabijak [i] 15:45 Parížsky autosalón 2008 [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Osudy šimpanzej rodiny 1/4 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:35 Família [i] 01:00 Udalosti ČT [i] 01:35 Správy STV [i] 02:00 Slovensko DNES [i] 02:05 Správy - Hírek [i] 02:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 43 [i] 11:00 Policajt z L. A. 7 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 6 [i] 13:00 Patologička - V mene smrti [i] 15:00 Medicopter 117 43 [i] 16:00 Policajt z L. A. 7 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami IV. 1/25 [i] 21:20 Panelák 142 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Ťažké prachy [i] 01:40 Život vs. zákon [i] 03:20 Zachráň ma [i] 04:45 Jericho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 182,183 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 54 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 9 [i] 13:50 Harlekýnske príbehy: Oddaná Evangeline [i] 15:25 Sľub večnej lásky [i] 16:55 Divoška Rosaura 63,64 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 9 [i] 20:00 Linda 5 [i] 21:10 “Panoptikum Města pražského“ 5 [i] 22:10 Večer publicistiky [i] 00:45 Prípady otca Dowlinga [i] 01:30 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:20 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:05 Bez ženské a bez tabáku 1/4 [i] 10:05 Vesmírná tělesa [i] 11:40 Olympic v Paříži [i] 11:55 StarDance III ...kolem dokola [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 7/22 [i] 15:20 Svět zázraků: Pashmina 2/4 [i] 15:35 Krásy evropského pobřeží: Léto v Algarve [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop – Rady řidičům [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Mihule potoční [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Musím tě svést [i] 21:30 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:40 Máte slovo [i] 22:25 POKR [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Deadwood 10/12 [i] 23:55 Na moll [i] 00:40 Taxík [i] 01:10 McLeodovy dcery VII 15/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Televizní klub neslyšících [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:20 Bludiště [i] 13:50 Chcete mě? [i] 14:05 Exit 316 - Mise: Lepší prý to nebude [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Království divočiny: Deník sloní rodiny 1/6 [i] 16:30 Prizma [i] 16:50 Planeta Věda [i] 17:20 Pochod [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Pod lampióny [i] 20:00 Václavák 2008 [i] 21:05 Historie.cs [i] 22:00 Krásný ztráty [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Minuty z Mezipater [i] 23:15 Československý filmový týdeník 702/2379 [i] 23:30 Otevři oči [i] 01:25 Hazard v Las Vegas [i] 02:25 Divnopis - Sány [i] 02:30 Světlana zpívá Marlene [i] 03:00 Eurovizní soutěž mladých hudebníků 2006 [i] 04:30 Zoom [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 3 [i] 09:30 Schůzka naslepo [i] 11:30 Ulice 264 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 11 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 21 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 23 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 17 [i] 15:05 Hvězdná brána II 17 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:40 Kriminálka New York 5 [i] 18:30 Ulice 1057, 1058 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 64 [i] 21:30 Comeback 10 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 11 [i] 22:55 Sin City: Město hříchu [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba 14 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Na vlastní oči [i] 03:10 Na vlastní nebezpečí [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 64, 65 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 25 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 1 [i] 07:35 Will & Grace IV 14 [i] 08:05 Přátelé VIII 7 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 17 [i] 09:00 Panelák 11 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 18 [i] 10:45 Na čem záleží 14 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 12 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 12 [i] 13:05 Policie - New York 53 [i] 14:05 Chameleon II 6 [i] 15:05 Will & Grace IV 15 [i] 15:35 Drzá Jordan II 5 [i] 16:35 Komisař Rex VII 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 20 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 11 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 6 [i] 00:25 Případ pro dva V 62 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 3 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 08:45 Fotbal [i] 09:45 Motorismus [i] 10:45 Fotbal [i] 11:45 Fotbal [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Box [i] 22:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 33 [i] 11:00 Válečná kořist [i] 13:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 33 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy V 8 [i] 18:00 Život v deltě [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 7/22 [i] 21:00 Médium I 14/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 23:00 Tajná služba I 7 [i] 00:00 Médium I 14/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 21 [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Malta 07 [i] 06:35 Povolání: cestovatel 08 [i] 07:10 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 08:10 Novomanželské krize - Jaqueline and Nick 07 [i] 08:35 Novomanželské krize - Megan a Warren 08 [i] 09:05 Skryté možnosti 07 [i] 09:35 Skryté možnosti 08 [i] 10:05 Jimmyho farma 08 [i] 11:15 Tajemství posloupnosti 03 [i] 11:45 Tajemství posloupnosti 04 [i] 12:15 Novomanželské krize - Jaqueline and Nick 07 [i] 12:40 Novomanželské krize - Megan a Warren 08 [i] 13:05 Stopy v divočině - Biking na Kokopelli Trail 01 [i] 13:35 Stopy v divočině - Přechod Molokai 02 [i] 14:05 Ochránci džungle 04 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Malta 07 [i] 15:10 Povolání: cestovatel 08 [i] 15:45 Skryté možnosti 07 [i] 16:15 Skryté možnosti 08 [i] 16:45 Tajemství posloupnosti 03 [i] 17:15 Tajemství posloupnosti 04 [i] 17:45 Staňte se predátorem - Póly 01 [i] 18:45 Ochránci džungle 04 [i] 19:20 Jimmyho farma 08 [i] 20:30 Co nám prospívá 04 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 07 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 08 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Kuba 1962 04 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Pravdivé lži 27 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Postel plná lsti 28 [i] 00:40 Co nám prospívá 04 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Fotografie jako film 04 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Kuba 1962 04 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Pravdivé lži 27 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Postel plná lsti 28 [i] 04:50 Co nám prospívá 04 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 To je náš hit! [i] 07:45 Škola svádění [i] 09:25 Mravenčí polepšovna [i] 10:55 Bude naše [i] 12:25 Otisk [i] 13:50 Vánoční únos [i] 15:20 Před kamerou 45 [i] 15:50 Hranice možností [i] 17:45 Záchranáři [i] 20:00 Na stojáka 47 [i] 20:30 Annie Leibovitz: Život objektivem [i] 21:50 Osobní stážce: nový začátek [i] 23:20 Hranice života [i] 00:55 Dohoda [i] 02:30 Modli se za ráno [i] 04:00 Osobní stážce: nový začátek [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:25 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 11:50 Tajná přání [i] 13:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 14:55 Amazonky [i] 16:35 Pitva mimozemšťana [i] 18:10 Příběhy hvězd: Simon Cowell [i] 18:35 Pomoc, děti se vracejí!