Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 67-68/216 [i] 10:35 Jenifer [i] 12:25 Odpadlík I. 22/22 [i] 13:20 Monk I. 7/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 9/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 54-55/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 54 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Posadnutosť [i] 01:40 Skrytá tvár ošetrovateľky [i] 03:40 Frasier XI. 13-14/24 [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 15/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 36/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Mesačný svit IV. 11/14 [i] 09:35 Made in America [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 26 [i] 13:30 Don Matteo 6/96 [i] 14:30 Špiónky 6/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 11/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 329/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 330/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 27 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 10/23 [i] 22:50 Skutočný príbeh: Vzbura [i] 01:20 Policajti z prístavu V. 11/32 [i] 02:00 Excentriks 13/26 [i] 02:25 Excentriks 14/26 [i] 02:50 Krátke správy [i] 02:55 Sila lásky II. 329/357 [i] 03:45 Sila lásky II. 330/357 [i] 04:35 Slovensko DNES [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fimfárum 5/5 [i] 10:35 Megastavby I. 4/11 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 13:05 VAT [i] 13:30 Mária Rudavská [i] 14:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:40 Zlaté hity [i] 15:25 Umenie 08 [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:20 Národnostný magazín [i] 16:50 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 17:20 Slovensko-Česko [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Veda zajtrajška 4/18 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 115 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:35 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:55 Národnostný magazín [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:20 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Video Show [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 41 [i] 11:00 Policajt z L. A. 5 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 13:00 Blue Moon [i] 15:00 Medicopter 117 41 [i] 16:00 Policajt z L. A. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 21:20 Panelák 140 [i] 22:00 SHARK II. 6 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Zvyčajní podozriví [i] 01:50 KRIMI NOVINY 02:15 SHARK II. 6 [i] 02:55 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 03:40 Jericho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 178,179 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 52 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:50 Doktor z hôr II. 7 [i] 13:45 Zmätok v srdci 5 [i] 15:25 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 16:55 Divoška Rosaura 59,60 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 7 [i] 20:00 Žena za pultom 5 [i] 20:55 Siska 5 [i] 21:55 Paša [i] 23:20 Starý 52 [i] 00:25 Prípady otca Dowlinga [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Zrychlený čas 3/5 [i] 09:20 Příběhy z přírody 4/4 [i] 09:40 Halabalašou [i] 10:30 My dva a čas [i] 10:55 Melodie, které se vracejí s Yvettou Simonovou. [i] 11:20 Vánoční stromek Yvetty Simonové [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 5/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 4/62 [i] 15:50 Věda je zábava III 25/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žižkův dub [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 10/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Rushmore [i] 00:30 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Na cestě po Ázerbájdžánu [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 1/2 [i] 10:40 168 hodin [i] 11:10 Černé ovce [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Dobrá rada nad zlato [i] 13:00 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Kouzlo Afriky [i] 16:05 Max Ernst 1/2 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 19/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 26/26 [i] 19:30 Haf! 4/62 [i] 20:00 Singles [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Sešli se... [i] 00:35 Houby, houby, houby... [i] 01:35 Šel pan Lada na houby [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:35 Komunismus: historie jedné iluze 1/3 [i] 03:30 Po Královské cestě s profesorem [i] 03:45 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 03:50 Základy [i] 04:15 Cesty víry [i] 04:35 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 1 [i] 09:30 Buď otcem mého dítěte [i] 11:25 Ulice 262 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 21 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 15 [i] 15:05 Hvězdná brána II 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 3 [i] 18:30 Ulice 1053, 1054 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 63 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 10 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Výkupné [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba 12 [i] 02:00 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 60, 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 47 [i] 07:35 Will & Grace IV 12 [i] 08:05 Přátelé VIII 5 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 15 [i] 09:00 Panelák 9 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 16 [i] 10:45 Na čem záleží 12 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 10 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 10 [i] 13:05 Policie - New York 51 [i] 14:05 Chameleon II 4 [i] 15:05 Will & Grace IV 13 [i] 15:35 Drzá Jordan II 3 [i] 16:35 Komisař Rex VII 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 19 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 5 [i] 00:25 Případ pro dva V 61 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 1 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 5/22 [i] 21:00 Médium I 12/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 23:00 Tajná služba I 5 [i] 00:00 Médium I 12/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Portugalsko 03 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Nikaragua 04 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 08:05 Novomanželské krize - Anny a Sunny 03 [i] 08:35 Novomanželské krize - Erin a David 04 [i] 09:05 Skryté možnosti 03 [i] 09:35 Skryté možnosti 04 [i] 10:05 Jimmyho farma 06 [i] 11:15 Záhadná diagnóza 07 [i] 12:15 Novomanželské krize - Anny a Sunny 03 [i] 12:40 Novomanželské krize - Erin a David 04 [i] 13:05 Králové a královny - Eduard I. 03 [i] 13:35 Králové a královny - Jindřich V. 04 [i] 14:05 Ochránci džungle 02 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Portugalsko 03 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Nikaragua 04 [i] 15:45 Skryté možnosti 03 [i] 16:15 Skryté možnosti 04 [i] 16:45 Záhadná diagnóza 07 [i] 17:45 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 18:45 Ochránci džungle 02 [i] 19:20 Jimmyho farma 06 [i] 20:30 Co nám prospívá 02 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 03 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 04 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Egypt 1967-1973 02 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Sféra vlivu 23 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Smrt za nehty 24 [i] 00:45 Co nám prospívá 02 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Dokument a umění 02 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Egypt 1967-1973 02 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Sféra vlivu 23 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Smrt za nehty 24 [i] 04:50 Co nám prospívá 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nepřemožitelný [i] 07:40 Štěstí na dosah [i] 09:35 Poseidon [i] 11:15 Tsunami: Následky 1 [i] 12:50 Tsunami: Následky 2 [i] 14:15 Ghost Rider [i] 16:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 16:55 Princezna [i] 18:20 Perfektní záskok [i] 20:00 Svatby jako řemen [i] 21:35 Parfém: Příběh vraha [i] 00:00 Za zdí [i] 01:30 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:05 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Základ rodiny [i] 11:40 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:30 Divná sešlost [i] 14:15 Příběhy hvězd: Tom Cruise [i] 14:40 Klik - život na dálkové ovládání [i] 16:25 Casino Royale [i] 18:45 Skok do neznáma [i] 20:15 Operace: Zlomený šíp [i] 22:00 Fidibus [i] 23:40 Hluboko zmražený [i] 01:10 Operace: Zlomený šíp [i] 02:55 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Netanjahu varoval hnutie Hamas pred krokom, ktorý bude bolieť
Benjamin Netanjahu, archívna snímka.

NHL: New Jersey zdolalo San Jose 3:2
Ilustračná snímka.

NERÁTAJÚ S NÍM: Winnipeg zapísal Daňa na listinu nechránených hráčov
Marko Daňo (v modrom).

TO MUSELO BOLIEŤ: Del Potro si zlomil jabĺčko a čaká ho dlhá pauza
Argentínsky tenista Juan Martin del Potro.

Aktuálne správy

Slnečné lúče potešia všetkých, ktorí nemajú v láske pondelky
Ilustračná snímka.

Biela palica sa stala univerzálnou pomôckou pre slabozrakých
Ilustračná snímka.

Na svoje prvé bankovky si obyvatelia 1. ČSR museli počkať
Na snímke kolkované bankovky Rakúsko-uhorskej banky (dočasné štátovky).

POZOR: Chrípku možno dostať aj viackrát za sezónu
Ilustračná snímka.

NAKA opäť v akcii: Zasahovala v Limbachu a Moste pri Bratislave
Ilustračná snímka.

Interrupcie posúdi výbor. Danko sa pýta, či Vašečka mohol návrh podať
Na archívnej snímke predseda parlamentu SR Andrej Danko.

Začína sa týždeň Talianskeho jazyka a kultúry
Ilustračná snímka.

Bojnický svetlonos na zámku
Slovenské národné múzeum-Múzeum Bojnice pozýva návštevníkov počas prvých novembrových večerov na magické večerné prehliadky zámku obohatené o nezabudnuteľné momenty, tajomné príbehy a mihotavé svetlá sviec.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.