Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES [i] 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 67-68/216 [i] 10:35 Jenifer [i] 12:25 Odpadlík I. 22/22 [i] 13:20 Monk I. 7/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 9/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 54-55/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 8/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 54 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Posadnutosť [i] 01:40 Skrytá tvár ošetrovateľky [i] 03:40 Frasier XI. 13-14/24 [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 15/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 36/65 [i] 08:40 Domáci majstri [i] 08:45 Mesačný svit IV. 11/14 [i] 09:35 Made in America [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 26 [i] 13:30 Don Matteo 6/96 [i] 14:30 Špiónky 6/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 11/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 329/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 330/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 27 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 10/23 [i] 22:50 Skutočný príbeh: Vzbura [i] 01:20 Policajti z prístavu V. 11/32 [i] 02:00 Excentriks 13/26 [i] 02:25 Excentriks 14/26 [i] 02:50 Krátke správy [i] 02:55 Sila lásky II. 329/357 [i] 03:45 Sila lásky II. 330/357 [i] 04:35 Slovensko DNES [i] 04:45 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Fimfárum 5/5 [i] 10:35 Megastavby I. 4/11 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 13:05 VAT [i] 13:30 Mária Rudavská [i] 14:00 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:40 Zlaté hity [i] 15:25 Umenie 08 [i] 15:50 Športové ozveny [i] 16:20 Národnostný magazín [i] 16:50 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 17:20 Slovensko-Česko [i] 19:55 Keno 10 [i] 20:05 Veda zajtrajška 4/18 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 115 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:35 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:55 Národnostný magazín [i] 01:20 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:20 Slovensko DNES [i] 02:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Video Show [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 41 [i] 11:00 Policajt z L. A. 5 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 4 [i] 13:00 Blue Moon [i] 15:00 Medicopter 117 41 [i] 16:00 Policajt z L. A. 5 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 21:20 Panelák 140 [i] 22:00 SHARK II. 6 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Zvyčajní podozriví [i] 01:50 KRIMI NOVINY 02:15 SHARK II. 6 [i] 02:55 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 22/22 [i] 03:40 Jericho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 178,179 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 52 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:50 Doktor z hôr II. 7 [i] 13:45 Zmätok v srdci 5 [i] 15:25 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 16:55 Divoška Rosaura 59,60 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 7 [i] 20:00 Žena za pultom 5 [i] 20:55 Siska 5 [i] 21:55 Paša [i] 23:20 Starý 52 [i] 00:25 Prípady otca Dowlinga [i] 01:10 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Zrychlený čas 3/5 [i] 09:20 Příběhy z přírody 4/4 [i] 09:40 Halabalašou [i] 10:30 My dva a čas [i] 10:55 Melodie, které se vracejí s Yvettou Simonovou. [i] 11:20 Vánoční stromek Yvetty Simonové [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 5/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 4/62 [i] 15:50 Věda je zábava III 25/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Žižkův dub [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Po stopách hvězd [i] 21:05 Všechnopárty [i] 21:50 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:55 Černá sanitka 10/15 [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Rushmore [i] 00:30 McLeodovy dcery VII 13/32 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Na cestě po Ázerbájdžánu [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 1/2 [i] 10:40 168 hodin [i] 11:10 Černé ovce [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:25 Dobrá rada nad zlato [i] 13:00 Hřiště 7 [i] 15:10 Toulavá kamera [i] 15:40 Kouzlo Afriky [i] 16:05 Max Ernst 1/2 [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 8/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 19/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 18:55 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:05 Adult English Zone 26/26 [i] 19:30 Haf! 4/62 [i] 20:00 Singles [i] 20:25 Liga mistrů [i] 23:45 Sešli se... [i] 00:35 Houby, houby, houby... [i] 01:35 Šel pan Lada na houby [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:35 Komunismus: historie jedné iluze 1/3 [i] 03:30 Po Královské cestě s profesorem [i] 03:45 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 03:50 Základy [i] 04:15 Cesty víry [i] 04:35 Křesťanský magazín [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 North Shore 1 [i] 09:30 Buď otcem mého dítěte [i] 11:25 Ulice 262 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 9 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 19 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 21 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 15 [i] 15:05 Hvězdná brána II 15 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 3 [i] 18:30 Ulice 1053, 1054 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 63 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 10 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Výkupné [i] 01:15 Námořní vyšetřovací služba 12 [i] 02:00 Novashopping 02:30 DO-RE-MI [i] 03:15 Áčko [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 60, 61 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 23 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 47 [i] 07:35 Will & Grace IV 12 [i] 08:05 Přátelé VIII 5 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 15 [i] 09:00 Panelák 9 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 16 [i] 10:45 Na čem záleží 12 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 10 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 10 [i] 13:05 Policie - New York 51 [i] 14:05 Chameleon II 4 [i] 15:05 Will & Grace IV 13 [i] 15:35 Drzá Jordan II 3 [i] 16:35 Komisař Rex VII 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 19 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 7 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 5 [i] 00:25 Případ pro dva V 61 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín V 1 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:15 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:30 Watts [i] 12:45 Fotbal [i] 13:45 Watts [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:15 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i] 01:00 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Recept na vraždu [i] 08:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 11:00 Tenkrát a dnes [i] 13:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 31 [i] 15:00 Byl jsem mladým Faustem [i] 17:00 Soudkyně Amy V 6 [i] 18:00 McBride: Jako buldok [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 5/22 [i] 21:00 Médium I 12/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 23:00 Tajná služba I 5 [i] 00:00 Médium I 12/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 19 [i] 02:00 McBride: Jako buldok [i] 04:00 Recept na vraždu [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Portugalsko 03 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Nikaragua 04 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 08:05 Novomanželské krize - Anny a Sunny 03 [i] 08:35 Novomanželské krize - Erin a David 04 [i] 09:05 Skryté možnosti 03 [i] 09:35 Skryté možnosti 04 [i] 10:05 Jimmyho farma 06 [i] 11:15 Záhadná diagnóza 07 [i] 12:15 Novomanželské krize - Anny a Sunny 03 [i] 12:40 Novomanželské krize - Erin a David 04 [i] 13:05 Králové a královny - Eduard I. 03 [i] 13:35 Králové a královny - Jindřich V. 04 [i] 14:05 Ochránci džungle 02 [i] 14:35 Povolání: cestovatel - Portugalsko 03 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Nikaragua 04 [i] 15:45 Skryté možnosti 03 [i] 16:15 Skryté možnosti 04 [i] 16:45 Záhadná diagnóza 07 [i] 17:45 Zvířecí rekordmani - Miláčci 12 [i] 18:45 Ochránci džungle 02 [i] 19:20 Jimmyho farma 06 [i] 20:30 Co nám prospívá 02 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 03 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 04 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Egypt 1967-1973 02 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Sféra vlivu 23 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Smrt za nehty 24 [i] 00:45 Co nám prospívá 02 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Dokument a umění 02 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Egypt 1967-1973 02 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Sféra vlivu 23 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Smrt za nehty 24 [i] 04:50 Co nám prospívá 02 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Nepřemožitelný [i] 07:40 Štěstí na dosah [i] 09:35 Poseidon [i] 11:15 Tsunami: Následky 1 [i] 12:50 Tsunami: Následky 2 [i] 14:15 Ghost Rider [i] 16:05 Deník Tobruk - film o filmu exkluzivně pro HBO [i] 16:55 Princezna [i] 18:20 Perfektní záskok [i] 20:00 Svatby jako řemen [i] 21:35 Parfém: Příběh vraha [i] 00:00 Za zdí [i] 01:30 Torrente 3 - Ochránce [i] 03:05 Parfém: Příběh vraha [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Základ rodiny [i] 11:40 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:30 Divná sešlost [i] 14:15 Příběhy hvězd: Tom Cruise [i] 14:40 Klik - život na dálkové ovládání [i] 16:25 Casino Royale [i] 18:45 Skok do neznáma [i] 20:15 Operace: Zlomený šíp [i] 22:00 Fidibus [i] 23:40 Hluboko zmražený [i] 01:10 Operace: Zlomený šíp [i] 02:55 Fidibus [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.