Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:15 La Tormenta: Pokušenie lásky 65-66/216 [i] 10:15 Old Shatterhand [i] 12:20 Odpadlík I. 21/22 [i] 13:15 Monk I. 6/13 [i] 14:10 Bez stopy III. 8/23 [i] 15:00 Cigánske srdce 52-53/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 7/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 9/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 9/10 [i] 22:10 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Okovy moci [i] 01:20 Na moju česť [i] 03:00 Zo zákulisia Markízy [i] 03:15 Frasier XI. 11-12/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 04:25 Jake a Tlsťoch I. 14/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 GEN.sk [i] 06:00 Ranný magazín [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Aladin 35/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:45 Excentriks 11/26 [i] 09:05 Excentriks 12/26 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 6/13 [i] 10:40 Vášne 42/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 25 [i] 13:30 Don Matteo 5/96 [i] 14:30 Špiónky 5/40 [i] 15:15 Policajti z prístavu V. 10/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - Slovenská televízia [i] 16:40 Sila lásky II. 327/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 328/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Sváko Ragan 3/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 26 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 10/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:15 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 2/22 [i] 00:00 Test magazín [i] 00:10 Zločin a trest na predmestí [i] 01:50 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 327/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 328/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Excentriks 11/26 [i] 04:50 Excentriks 12/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Naša Európa [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranný magazín [i] 09:50 Krajina zvierat [i] 10:00 Elá hop [i] 10:25 Táraninky [i] 10:40 Germinie [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 Žijúce kamene 8/13 [i] 12:55 Orientácie [i] 13:20 Niesť svoj kríž [i] 13:45 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:25 Eurovirtuál [i] 14:35 Grid [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Poklady živočíšnej ríše 3/6 [i] 18:30 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 4/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:35 Naša Európa [i] 00:05 Anjeli strážni [i] 00:30 Cesty nádeje [i] 01:00 Euro - jednotná mena [i] 01:05 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Správy STV [i] 02:30 Slovensko DNES [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:45 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 40 [i] 11:00 Policajt z L. A. 4 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 3 [i] 13:00 Nečistý boj [i] 15:00 Medicopter 117 40 [i] 16:00 Policajt z L. A. 4 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 139 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 10 [i] 21:35 Profesionáli 10 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 Špeciálne komando II. 19,20 [i] 01:30 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 8 [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Čarodejník [i] 04:50 Jericho [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 176,177 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 51 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:25 Doktor z hôr II. 6 [i] 13:15 Grand restaurant pána Septima [i] 14:40 "Bouřlivé víno" [i] 16:55 Divoška Rosaura 57,58 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 6 [i] 20:00 Prípady detektíva Murdocha: Konstáblova smrť [i] 21:35 Zmätok v srdci 5 [i] 23:15 Starý 51 [i] 00:15 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:50 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 62/78 [i] 09:00 Pán a sluha [i] 10:25 Boj o život na zahrádce 2/2 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Sněžný balet [i] 11:40 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 12/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 4/22 [i] 15:20 StarDance III ...kolem dokola [i] 15:25 Haf! 3/62 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hnědásek chrastavcový [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země III. 1/12 [i] 21:00 Na cestě po Ázerbájdžánu [i] 21:25 StarDance III ...kolem dokola [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:15 V zajetí železné opony 33/41 [i] 22:30 Veronica Guerin [i] 00:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:10 Politické spektrum [i] 00:40 Sex ve městě II 15/18 [i] 01:05 McLeodovy dcery VII 12/32 [i] 01:50 Události v regionech [i] 02:15 Události v regionech Brno 02:40 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 9/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Sány [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 Artmix [i] 13:40 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 13:45 The Lost Secret 10/11 [i] 14:00 Potkan 007 [i] 15:10 Zvláštní zbraně 2. světové války 2/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FC Baník Ostrava - AC Sparta Praha [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Haf! 3/62 [i] 20:00 Komunismus: historie jedné iluze 1/3 [i] 20:55 Vzkaz Ivana Medka [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Léto ve Walesu [i] 22:00 V odborné péči 5/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:05 Fokus ČT24 [i] 00:30 Swannova láska [i] 02:20 Knižní svět [i] 02:45 Čtenářský deník... Eva Kantůrková: Pán věže [i] 03:00 Exit 316 - Mise: Lepší prý to nebude [i] 03:15 Máte slovo [i] 04:00 POKR [i] 04:30 Náš venkov [i] 04:45 U nás v Evropě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 23 [i] 09:30 Hora hrdinů [i] 11:30 Ulice 261 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 8 [i] 13:15 Dva z Queensu VI 18 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 20 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 14 [i] 15:05 Hvězdná brána II 14 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 2 [i] 18:30 Ulice 1051, 1052 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 10 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 10 [i] 22:55 Nebezpečné hry 3 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba 11 [i] 01:20 Novashopping 01:55 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 22 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 46 [i] 07:35 Will & Grace IV 11 [i] 08:05 Přátelé VIII 4 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 14 [i] 09:00 Panelák 8 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 15 [i] 10:45 Na čem záleží 11 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 9 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 9 [i] 13:05 Policie - New York 50 [i] 14:05 Chameleon II 3 [i] 15:05 Will & Grace IV 12 [i] 15:35 Drzá Jordan II 2 [i] 16:35 Komisař Rex VII 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 49 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 9 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Invaze 22 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín IV 13 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:50 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Fotbal [i] 11:00 Maratón [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:45 Tenis [i] 16:15 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Snooker [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Náš dům [i] 08:00 Letní bouře [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 11:00 Láska paní Lambertové [i] 13:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 30 [i] 15:00 Letní bouře [i] 17:00 Soudkyně Amy V 5 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 4/22 [i] 21:00 Médium I 11/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 23:00 Tajná služba I 4 [i] 00:00 Médium I 11/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 18 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Náš dům [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Povolání: cestovatel - Austrálie 01 [i] 06:35 Povolání: cestovatel - Laponsko 02 [i] 07:10 Zvířecí rekordmani - Demonstrace síly 11 [i] 08:05 Novomanželské krize - Tateovi 01 [i] 08:35 Novomanželské krize - Amber a Travis 02 [i] 09:05 Skryté možnosti 01 [i] 09:35 Skryté možnosti 02 [i] 10:05 Jimmyho farma 05 [i] 11:15 Záhadná diagnóza 06 [i] 12:15 Novomanželské krize - Tateovi 01 [i] 12:40 Novomanželské krize - Amber a Travis 02 [i] 13:10 Králové a královny - Vilém Dobyvatel 01 [i] 13:40 Králové a královny - Jindřich II. 02 [i] 14:10 Ochránci džungle 01 [i] 14:40 Povolání: cestovatel - Austrálie 01 [i] 15:10 Povolání: cestovatel - Laponsko 02 [i] 15:45 Skryté možnosti 01 [i] 16:15 Skryté možnosti 02 [i] 16:45 Záhadná diagnóza 06 [i] 17:45 Zvířecí rekordmani - Demonstrace síly 11 [i] 18:45 Ochránci džungle 01 [i] 19:20 Jimmyho farma 05 [i] 20:30 Co nám prospívá 01 [i] 21:30 Špína, kam se podíváš 01 [i] 22:00 Špína, kam se podíváš 02 [i] 22:30 Utajované války Ruska - Vietnam 1964-1975 01 [i] 23:40 Ze soudních spisů - Studená sprcha 21 [i] 00:10 Ze soudních spisů - Svázaný vězením 22 [i] 00:40 Co nám prospívá 01 [i] 01:40 Velikáni fotografie - Světlo a stín 01 [i] 02:50 Utajované války Ruska - Vietnam 1964-1975 01 [i] 03:50 Ze soudních spisů - Studená sprcha 21 [i] 04:20 Ze soudních spisů - Svázaný vězením 22 [i] 04:50 Co nám prospívá 01 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Záchranáři [i] 08:20 Hospodská láska [i] 09:50 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 12:35 Před kamerou 45 [i] 13:05 Velký [i] 14:45 Nepřemožitelný [i] 16:25 Štěstí na dosah [i] 18:20 Poseidon [i] 20:00 Malá Miss Sunshine [i] 21:40 Nezničitelná láska [i] 23:20 Hory mají oči [i] 01:05 Portrét šílenství [i] 02:25 Malá Miss Sunshine [i] 04:10 Nezničitelná láska [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tvoje, moje a naše [i] 11:25 Zoop v Jižní Americe [i] 12:55 Poslední šance [i] 14:35 Základ rodiny [i] 16:15 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 17:05 Divná sešlost [i] 18:55 Všichni královi muži [i] 21:00 Řím II : Předání moci 1 [i] 22:00 8MM 2 [i] 23:45 Oktoberfest [i] 01:35 Všichni královi muži [i] 03:40 Řím II : Předání moci 1 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Výber Európy vedie po prvom dni Laver Cupu 3:1
Chorvát Marin Čilič, archívne foto

NHL: Islanders s Halákom v derby zdolali Rangers 2:1
Brankár New York Islanders Jaroslav Halák

Manažér Šatan sľubuje, že reprezentovať na olympiáde budú najlepší
Na snímke generálny manažér reprezentácii Slovenského zväzu ľadového hokeja Miroslav Šatan

Brazília si v novembrovej príprave zahrá s Japonskom a Anglickom
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Prvú jesennú sobotu pokrstí dažď
V sobotu očakávajte zamračené s občasným dážďom. Teploty sa budú pohybovať v rozmedzí od 11 až 16 stupňov Celzia.

Kiska: Facebook posilní tímy so zameraním na extrémistické príspevky
V čase, keď mnohé spoločnosti bojujú s extrémistickými vyjadreniami namierenými voči iným náboženstvám či rasám, sa spoločnosť Facebook chystá výrazne ...

V bratislavskom Starom Meste sa opäť zídu vodníci
Po viacročnej odmlke centrum Bratislavy opäť zaplnia vodníci. Na staromestskom nábreží Dunaja, v uliciach Starého Mesta i na Hviezdoslavovom námestí sa stretnú na festivale, ...

Lenč: Najväčšou záhadou pred nemeckými voľbami je trápenie sa SPD
Predseda Sociálno-demokratickej strany (SPD) a Martin Schulz

Súd zastavil exekúciu budovy v Bratislave, kde bol Maják nádeje
Okresný súd Bratislava I zastavil exekúciu budovy na Karpatskej ulici v bratislavskom Starom Meste. Ide o bývalé sídlo neziskovej organizácie Maják nádeje, ktorá mala ...

Hraničná polícia Macedónska dostala dar zo Slovenska v hodnote 113-tisíc eur
Materiálnu pomoc v hodnote viac ako 113-tisíc eur odovzdal veľvyslanec SR v Macedónsku Martin Bezák macedónskym policajtom. Podpora hraničnej polície Ide o 1 500 párov ...

Pred 110 rokmi sa narodil nezabudnuteľný český herec F. Filipovský
František Filipovský.

Nestor slovenskej žurnalistiky Roman Kaliský sa narodil pred 95 rokmi
Na archívnej foto slovenský novinár Roman Kaliský


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.