Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Flintstonovci I. 14/25 [i] 06:40 Casper I. 13/13 [i] 07:05 Strážny anjel [i] 08:50 Tajomstvo bratov MacCannovcov [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 17-18/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Sebechlebskí hudci [i] 15:45 Old Shatterhand [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 22:15 Slovensko má talent - rozhodnutie [i] 22:55 Spy Game [i] 01:25 Ostré kočky [i] 03:20 Plavčík [i] 04:40 PROMINENTI [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Zmenáreň [i] 05:35 Extra [i] 06:05 Postav dom, zasaď strom [i] 06:30 Pocoyo I. 42/52 [i] 06:40 Summertonský mlyn [i] 06:45 Káčerovo 16/30 [i] 07:10 Aladin 36/65 [i] 07:35 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 16/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 7/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Veľká divočina na severe 2/3 [i] 14:00 James Bond:Goldfinger [i] 15:55 Pošta pre teba [i] 17:20 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 6/13 [i] 21:25 Vtedy na východe [i] 23:20 Dvojitý zásah [i] 01:05 Inšpektor Morse 31/33: Smrť je mojím susedom [i] 02:45 KINOHIT [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Test magazín [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Halali [i] 07:10 Lovci hadov II. 1/13 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Farmárska revue [i] 08:30 Môj dom - môj hrad [i] 09:00 Kapura [i] 09:40 Československý filmový týždenník [i] 09:55 V tichu minulosti [i] 10:20 A Svetlo večné nech im svieti... [i] 10:30 O Jankovi kľúčiarovi [i] 11:40 Žijúce kamene 8/13 [i] 12:10 Anjeli strážni [i] 12:40 Smrť Pavla Duchaja [i] 13:30 Folklórne festivaly [i] 14:45 Slovo [i] 14:55 Orientácie [i] 15:25 Corgoň liga [i] 17:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 20:00 Keno 10 [i] 20:10 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:50 Umenie 08 [i] 22:20 Odpískané [i] 23:20 Magazín ligy majstrov [i] 23:45 Ten športový život [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 KRIMI NOVINY 06:10 Myška v prérii [i] 06:40 Pinocchio [i] 07:10 Legenda o Tarzanovi [i] 07:35 Rozprávková jazda [i] 08:00 Kráľovstvo surikát 1,2/13 [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:50 Šeherezáda [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:25 NAJLEPŠIE POČASIE 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 8 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 7 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 7, 8 [i] 00:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. [i] 00:55 C. S. I. : Kriminálka New York IV. [i] 01:40 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 03:10 Lovci predátorov [i] 04:00 Jericho [i] 04:35 Varovanie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Perry Mason: Prípad dámy v jazere [i] 09:10 Večer publicistiky: Črepiny [i] 11:45 Klub výhercov [i] 13:50 Donna Leonová: Nobilita [i] 15:20 Julie Lescautová I. 4 [i] 16:55 Divoška Rosaura 55,56 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 15,16 [i] 20:00 Hviezdne kino: "Bouřlivé víno" [i] 22:20 Grand restaurant pána Septima [i] 23:45 Perry Mason: Prípad dámy v jazere [i] 01:25 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:10 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Rok má dvanáct měsíců 11/12 [i] 06:30 Mumínci II 5/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 10/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 9/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak se ševcem šili čerti [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo evangelického faráře Miloše Rejchrta [i] 14:55 Pán a sluha [i] 16:20 Zatopené osudy [i] 16:40 Divnopis - Sány [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 5/39 [i] 18:40 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop 4/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 StarDance III...kolem dokola [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Foylova válka IV [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Canterburské povídky 1/6 [i] 00:45 Svět umění: Hollywood a Bible [i] 01:45 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Básníci Evropy [i] 02:55 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:50 Nedělní ráno s Markem Ebenem [i] 06:50 Správy STV 07:10 Ještě jsem tady - Inka Machulková [i] 07:40 Krásy evropského pobřeží: Moře whisky [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Lepší prý to nebude [i] 08:50 Hledání ztraceného času [i] 09:15 Čtenářský deník... Eva Kantůrková: Pán věže [i] 09:30 Knižní svět [i] 10:00 Bohoslužba za zemřelé [i] 11:00 Mýty a fakta historie: Zlatá horečka 1/2 [i] 12:05 Konec velké epochy [i] 13:25 Základy [i] 13:50 Svět umění: Hollywood a Bible [i] 14:50 Rošťáci [i] 16:45 Veselý rozvod [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:25 F. Kreisler: Vídeňské capriccio [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 12/22 [i] 20:00 Houby, houby, houby... [i] 20:55 Šel pan Lada na houby [i] 21:40 Pod pokličkou [i] 22:00 Na plovárně s Raymondem [i] 22:25 Ještě žiju s věšákem, plácačkou a čepicí [i] 00:00 Mstislav Rostropovič [i] 00:55 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 02:10 Simpsonovi XVIII 12/22 [i] 02:35 Cornwall hýčkaný golfským proudem [i] 03:20 Kamera na cestách: Senegal [i] 04:10 Zatopené osudy [i] 04:30 Krásný ztráty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:30 Novashopping 06:00 Království surikat 11, 12 [i] 07:00 Kamarádi z lesa 30, 31 [i] 07:35 Jen počkej, zajíci! 1, 2 [i] 08:05 Tajuplný ostrov 1/2 [i] 09:50 Superpolda [i] 12:05 Malý pitaval z velkého města 14 [i] 13:10 Hotel snů: Seychely [i] 15:05 Muži v černém [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 VC Brazílie [i] 19:45 Televizní noviny [i] 20:20 Pojišťovna štěstí IV 9 [i] 21:35 Střepiny [i] 22:05 Ztraceni IV 10 [i] 23:00 VC Brazílie [i] 23:15 24 hodin IV 23 [i] 00:05 Polda [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba 10 [i] 02:35 Novashopping 03:05 Střepiny [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 58, 59 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 14 [i] 07:00 Winx Club 15 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Přátelé VIII 3 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 2 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:50 Pod bílými plachtami: Štěstí na horizontu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 13:45 Únos dítěte [i] 15:45 Sledování [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 4 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:20 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 7 [i] 23:05 Smrtící rána [i] 01:10 Volejte Věštce 02:55 Žena v taláru 9 [i] 04:30 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 12:30 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Motorismus [i] 15:00 Maratón [i] 18:00 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Motorismus [i] 19:45 Tenis [i] 20:15 Tenis [i] 22:15 Box [i] 00:00 Maratón [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Záchranná akce [i] 08:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 10:00 Záchranná služba [i] 12:00 Merlinův učeň 2/2 [i] 14:00 Vysněný svět [i] 16:00 Vražda mezi přáteli [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 3/22 [i] 19:15 Don Quijote [i] 22:00 Foylova válka I 2/4 [i] 00:00 Ďáblova čísla [i] 02:00 Velitelkou v pekle [i] 04:00 Záchranná akce [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Islandské gejzíry [i] 06:00 Mistrovské loupeže - Padělatel a podvodník 03 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Pátrání po Výkřiku 04 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo - Horečka všedního dne 04 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo - V poklusu 05 [i] 10:20 Jamie vaří doma 17 [i] 10:50 Jamie vaří doma 18 [i] 11:25 Ulice světa 07 [i] 11:55 Ulice světa 08 [i] 12:30 Práce pro chlapa - Těžba opálů 05 [i] 13:00 Práce pro chlapa - Jamaika 06 [i] 13:35 Diety našich předků 03 [i] 14:40 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty - Atrax robustus - smrtící pavouk pod nohama 05 [i] 16:15 Papua-Nová Guinea [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem - Cumbria 05 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem - Skotsko 06 [i] 17:50 Malí mniši [i] 18:25 Nic mi to neudělalo 01 [i] 19:20 Ulice světa - Broadway, New York 09 [i] 19:50 Ulice světa - Bourbon Street, New Orleans 10 [i] 20:20 Pokusní králíci - Mořská nemoc 01 [i] 20:50 Pokusní králíci - Jako Galileo 02 [i] 21:20 Limity měst 10 [i] 21:35 Boj o život 06 [i] 22:45 Jetstream 05 [i] 23:45 Drogy a mozek - Kokain a stimulanty - mechanizmus slasti 04 [i] 00:50 Procházky po zeměkouli - Znovuobjevení kouzla knihtisku 01 [i] 01:15 Procházky po zeměkouli - Nová tvéř staré školy 02 [i] 01:45 Procházky po zeměkouli - Osmdesátiletý pilot 03 [i] 02:15 Procházky po zeměkouli - Čím je Americe Hot Dog 04 [i] 03:15 Chytrý průvodce po… - Hory 12 [i] 03:45 Váleční oři 01 [i] 04:50 Muž divočiny -Tvorové hlubin 16 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Hranice možností [i] 07:55 Pánem svého koutku [i] 09:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 09:55 Seznam [i] 11:25 Robinsonovi [i] 13:00 Záchranáři [i] 15:15 Hospodská láska [i] 16:45 Piráti z Karibiku - Na konci světa [i] 19:30 Před kamerou 45 [i] 20:00 Štěstí ve hře [i] 22:00 Skrytá identita [i] 00:25 Modli se za ráno [i] 01:55 Komparz - speciální vydání 2007 [i] 03:20 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 03:45 Tři malá prasátka [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 V tom domě straší! [i] 09:30 Tanec na vlnách [i] 11:15 Děsnej doják [i] 12:35 Transakce století [i] 14:10 Ztracený poklad templářských rytířů [i] 15:40 Tvoje, moje a naše [i] 17:05 Zoop v Jižní Americe [i] 18:35 Poslední šance [i] 20:15 Klub osamělých v Boynton Beach [i] 22:00 Ricky Bobby: Nejrychlejší jezdec [i] 23:45 Smrtící zóna [i] 01:25 Ničemové [i] 03:10 Ruka zabiják [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Liga majstrov ponúkne šláger Borussia Dortmund proti Realu Madrid
Na snímke hráči Realu Madrid.

Slovenskí futsalisti podľahli šampiónom zo Španielska 2:3
Ilustračná fotografia

Tatar prispel gólom k výhre Detroitu nad Pittsburghom 4:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Južná Kórea ponúkne Hiddinkovi post pri národnej reprezentácii
Vedenie Juhokórejskej futbalovej asociácie (KFA) ponúkne oficiálny post pri národnej reprezentácii holandskému trénerovi Guusovi Hiddinkovi. Najprv sa s ním ale musí porozprávať a ...

Aktuálne správy

Do ďalšieho pracovného dňa nás naladia príjemné teploty
Utorok bude prevažne polooblačný, na severozápade očakávajte prehánky. Teploty vystúpia na 18 až 23 stupňov Celzia.

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku
Ilustračná snímka

LAJČÁK: Počas rozpravy Valného zhromaždenia som mal vyše 50 stretnutí
Predseda Valného zhromaždenia Organizácie Spojených národov Miroslav Lajčák .

Archeológovia objavili železný poklad, Slovania si ho ukryli do pece
Železný poklad sa podarilo objaviť archeológom počas výskumu na nálezisku Bojná v okrese Topoľčany. Slovanskí obyvatelia tohto regiónu si ho na začiatku 10. storočia ukryli do kamennej pece. ...

Vstup RegioJetu do dopravného systému kraja oznámia koncom roka
na snímke železničný dopravca spoločnosť RegioJet .

Konferencia v Košiciach sa venuje Ústave SR a jej zmenám za 25 rokov
Deň Ústavy SR si pripomíname 1. septembra. Ústava Slovenskej republiky je hierarchicky najvyššie postavený právny predpis platný v Slovenskej republike. Slovenská národná rada (SNR) na svojom plenárnom zasadaní 31. augusta a 1. ...

Európa si opäť pripomenie rozmanitosť svojich jazykov osobitným dňom
Na snímke vlajky členských štátov Európskej únie.

Pred 80 rokmi odhalilil pomník Pavla Országha Hviezdoslava pred SND
Na ilustračnej snímke busta Pavla Országha Hviezdoslava


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.