Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Jake a Tlsťoch I. 13/23 [i] 05:45 DNES 06:10 Uletení Lunatici I. 1/13 [i] 06:35 Flintstonovci I. 13/25 [i] 07:05 Casper I. 12/13 [i] 07:30 Chrisa nemá nikto rád II. 4/22 [i] 07:55 Olsen Twins: Mesačný kameň [i] 09:45 Priatelia IX. 16-17/24 [i] 10:45 Rodina Addamsovcov [i] 12:45 Slovensko má talent [i] 14:10 Taxi 4 [i] 16:00 Hľadanie Krajiny-Nekrajiny [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Gladiátor [i] 23:20 Kontraband [i] 01:00 Vrana [i] 02:45 Gladiátor [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:45 Reportéri [i] 06:10 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 41/52 [i] 06:45 Káčerovo 15/30 [i] 07:15 Aladin 35/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 15/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 6/26 [i] 08:30 Fidlibumova listáreň [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:35 Stratené mesto 3/13 [i] 11:00 South Beach 1/8 [i] 11:45 Planéta Zem zhora 3/8 [i] 12:35 Grid [i] 13:05 Klik [i] 13:20 Eurovirtuál [i] 13:40 Pre pár dolárov naviac [i] 15:25 Camp rock [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:40 Bedári [i] 00:30 Skutočný príbeh: Rainbow Warrior [i] 02:10 Takí sme boli [i] 03:20 Radosť zo života [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Planéta Zem zhora 3/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:15 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:45 Správy a komentáre [i] 07:05 Dizajn 10/17 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Extr@ English 9/30 [i] 08:40 Operácia Sunrise [i] 09:35 Deň Karola Machatu [i] 09:50 Medicína [i] 10:55 Cesty nádeje [i] 11:20 Elixír [i] 11:50 GEN.sk [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:50 Deti z Beslanu [i] 14:50 Poltón [i] 15:20 Kapura [i] 16:10 Farmárska revue [i] 16:25 Parížsky autosalón 2008 [i] 16:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 18:10 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:50 Večerníček [i] 20:40 Keno 10 [i] 20:45 Sviatočné slovo [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:25 Svedectvá prenasledovaných pre vieru [i] 22:00 Kino na Dvojke [i] 23:35 Dokument o Farö 1979 [i] 01:15 Grid [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRVÉ NOVINY 05:50 KRIMI NOVINY 06:10 NOVINY 06:30 PROMI NOVINY [i] 06:55 Myška v prérii [i] 07:20 Pinocchio [i] 07:50 Legenda o Tarzanovi [i] 08:20 Rozprávková jazda [i] 08:50 Blízko smrti 7, 8 [i] 10:50 Ako som spoznal vašu mamu I. 7, 8 [i] 11:45 Malý unavený Joe [i] 14:15 Dr. Dolittle [i] 16:00 Piráti Karibiku 1/4 [i] 18:20 Ako sa stavia sen [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Filmové hity: Cumlikátor [i] 22:15 Filmové hity: Švéd [i] 00:25 Nočné kino: Anatómia 2 [i] 02:15 Cena a smrť [i] 03:45 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 04:30 Kocúr [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Denník z divočiny 13,14 [i] 08:25 Perry Mason: Prípad pomsteného esa [i] 10:00 "Sestřičky" [i] 11:35 Klub výhercov [i] 14:20 Linda 4 [i] 15:25 Bimboland [i] 16:55 Divoška Rosaura 53,54 [i] 18:35 ZDRAVIE + [i] 19:10 Denník z divočiny 13,14 [i] 20:00 Julie Lescautová I. 4 [i] 21:35 Donna Leonová: Nobilita [i] 23:10 Perry Mason: Prípad pomsteného esa [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:35 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Krásy evropského pobřeží: Mys Wrath [i] 06:05 Zpívánky [i] 06:10 Mumínci II 5/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 61/78 [i] 06:55 Tip a Tap 7/26 [i] 07:05 Garfield a přátelé 9/26 [i] 07:30 Zbojníci 4/13 [i] 07:50 U nás na farmě 9/26 [i] 08:05 Maruška [i] 08:35 Potkan 007 [i] 09:45 Případy detektiva Packala [i] 10:15 Snít můžeme vždycky [i] 11:45 Film o filmu Malé oslavy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 13/13 [i] 13:35 Po stopách [i] 13:50 Dobrá rada nad zlato [i] 14:20 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:45 Okouzlení VIII 50/54 [i] 15:40 Honba za láskou [i] 17:10 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 StarDance III ...když hvězdy tančí [i] 21:25 Talentovaný pan Ripley [i] 23:40 Zprávy 23:45 Branky, body, vteřiny 23:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:55 Pravda zabíjí [i] 02:00 Muž v pozadí 2/4 [i] 03:15 13. komnata Šárky Ullrichové [i] 03:45 Pošta pro tebe [i] 04:40 Náš člověk na Seychellách [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 7/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 18/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Muzeum dřevěných hraček [i] 06:10 Československý filmový týdeník 701/2379 [i] 06:20 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 06:30 Správy STV 06:55 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Životní cyklus 2/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 ...a tuhle znáte? [i] 10:40 Osudy hvězd [i] 11:00 Všichni svatí z Locarna [i] 12:00 Haf! 2/62 [i] 12:25 Pětka v Pomeranči [i] 13:15 Game Page [i] 13:40 Sabotáž [i] 14:05 Green Day: Live [i] 15:00 Kinobox [i] 15:30 Zvláštní zbraně 2. světové války 2/2 [i] 16:20 Kamera na cestách: Senegal [i] 17:10 Cornwall hýčkaný golfským proudem [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:50 Postřehy odjinud [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 Haf! 2/62 [i] 20:00 Bratři Karamazovi: Vzkříšení [i] 22:05 Divadlo žije! [i] 22:30 Artmix [i] 23:25 Noc s Andělem [i] 00:55 Pixies: Acoustic [i] 01:50 Sešli se... [i] 02:50 Na plný pecky [i] 03:30 ČT Live - Pavel Sedláček [i] 04:25 Grotesky [i] 04:35 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:20 Novashopping 05:55 Království surikat 10 [i] 06:20 Kamarádi z lesa 28, 29 [i] 06:55 Batman vítězí 19 [i] 07:25 Senzační Spiderman 5 [i] 07:55 Báječní lidé 12 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Křupan [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Tři chlapi v chalupě [i] 14:10 Měsíc v ohrožení [i] 16:00 Jak svět přichází o básníky [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Stealth: Přísně tajná mise [i] 22:30 Proroctví z temnot [i] 00:50 Python 2 [i] 02:25 Novashopping 02:55 Volejte Novu [i] 03:25 DO-RE-MI [i] 04:25 Lenssen & spol. IV 56, 57 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 12 [i] 07:00 Winx Club 13 [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Freddie 9 [i] 08:00 Přátelé VIII 2 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 205 [i] 09:55 M*A*S*H 206 [i] 10:35 Hunter V 13 [i] 11:35 Angelin tým 9 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 10 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru I [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Chelsea FC - Sunderland AFC [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 3 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ray [i] 23:15 Mortal Kombat - Boj na život a na smrt [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Dvojí nasazení 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Motorismus [i] 17:45 Motorismus [i] 18:15 Vzpírání [i] 20:00 Timbersport [i] 21:00 Box [i] 23:00 Bojové sporty [i] 01:00 Motorismus [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 10:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 12:00 Merlinův učeň 1/2 [i] 14:00 Jane Doeová: Ano, vzpomínám si [i] 16:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 18:00 McLeodovy dcery VIII 1/22 [i] 19:00 McLeodovy dcery VIII 2/22 [i] 20:00 Neklidný [i] 22:00 Spiknutí střelného prachu 2/2 [i] 00:00 Král Lear z Texasu [i] 02:00 Spiknutí střelného prachu 2/2 [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Stalo se lidem 2/2 [i] 06:00 Mistrovské loupeže - Velká loupež 01 [i] 07:05 Mistrovské loupeže - Největší loupěž na světě 02 [i] 08:10 Antické olympijské hry - Pětiboj 09 [i] 08:40 Antické olympijské hry - Den před hrami 10 [i] 09:15 Extrémní podmínky - Aljaška 09 [i] 09:45 Extrémní podmínky - Arizona 10 [i] 10:15 Piráti silnic 01 [i] 10:45 Piráti silnic 02 [i] 11:15 Vzrušující nebezpečí - Závodní automobily 02 [i] 12:20 Limity měst 08 [i] 12:35 Na úvěr - Nicola a Jason 07 [i] 13:05 Na úvěr - Regina a Elliot 08 [i] 13:35 Diety našich předků 02 [i] 14:40 Muž divočiny - Chlapec divočiny 15 [i] 15:40 Výpravy za zvířaty - Den delfína 03 [i] 16:15 Výpravy za zvířaty - Malá Willie a soukromá škola pro wombaty 04 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem - Jižní Wales 03 [i] 17:25 Prostřeno pod širým nebem - Yorkshire 04 [i] 18:00 Maminka stávkuje 25 [i] 18:40 Islandské gejzíry [i] 19:10 Ulice světa 07 [i] 19:40 Ulice světa 08 [i] 20:10 Limity měst 08 [i] 20:25 Dítě naší doby 17 [i] 21:30 Boj o život 05 [i] 22:40 Jetstream 04 [i] 23:45 Drogy a mozek 03 [i] 00:50 Králové a královny - Vilém Dobyvatel 01 [i] 01:20 Králové a královny - Jindřich II. 02 [i] 01:50 Králové a královny - Eduard I. 03 [i] 02:20 Králové a královny - Jindřich V. 04 [i] 02:50 Králové a královny - Richard III. 05 [i] 03:20 Králové a královny - Jindřich VIII. 06 [i] 03:50 Legendy kulatého stolu - Merlin 03 [i] 04:50 Maminka stávkuje 25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 ATL [i] 07:45 Vánoční únos [i] 09:15 Má první svatba [i] 10:50 Mravenčí polepšovna [i] 12:20 V dostihovém sedle [i] 13:50 Neuvěřitelný příběh [i] 15:20 Na ostří nože [i] 17:15 Měsíc a hvězdy [i] 18:55 V 2008 Koncert [i] 20:00 Absurdistán [i] 21:25 Hranice života [i] 23:00 Po stopách zabijáka [i] 00:35 Satan přichází [i] 02:25 Černý srpen [i] 04:20 Mafiánské hity [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Srdce v roztoužení [i] 09:35 Vzepřít se obrům [i] 11:25 Amazonky [i] 13:05 Hluboko pod kůží [i] 14:30 DOA: Na život a na smrt [i] 15:55 Mořská panna, Aquamarine [i] 17:35 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 19:00 Pitva mimozemšťana [i] 20:35 Paralelní lži [i] 22:00 Řím II : Předání moci 1 [i] 23:00 Umění musí bolet [i] 00:40 Hluboko zmražený [i] 02:10 Příběhy hvězd: Gary Barlow [i] 02:35 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Sock tretím semifinalistom turnaja majstrov v Londýne
Američan Jack Sock oslavuje výhru nad Nemcom Alexandrom Zverevom v súťaži ATP v O2 londýnskej O2 Aréne. 16. novembra 2017

Atletico Madrid predalo 15 akcií klubu izraelskému miliardárovi
Futbalista Atletica Madrid Antoine Griezmann. Ilustračná snímka.

NHL: Boston vďaka Chárovmu gólu vyhral na ľade LA Kings
Naľavo center Anze Kopitar, hráč Los Angeles Kings, vyvíja tlak na bostonského protivníka Seana Kuralyho počas poslednej tretiny hry NHL. 16. novembra 2017.

Video: Chára strelil víťazný gól Bostonu, prvý triumf Arizony v riadnom hracom čase
Slovenský hokejový obranca Bostonu Bruins Zdeno Chára strelil víťazný gól štvrtkového stretnutia zámorskej NHL na ľade Los Angeles Kings. Bruins zvíťazili 2:1, Chárov druhý presný zásah v ...

Aktuálne správy

Piatkové počasie bude mrzuté, takže vás poteší jedine voľný deň
Ilustračná snímka.

Uznávaná ekonómka Brigita Schmögnerová jubiluje
Na fotke Brigita Schmögnerová

Sedemnásty november sa spája s odporom študentov proti totalitnej moci
Ilustračná snímka z novembra 1989

Premiér Robert Fico odcestoval na sociálny samit do Göteborgu
Na snímke predseda vlády SR Robert Fico

J. Suk: Nežnej revolúcii pomohla neschopnosť komunistov reagovať
Nežná revolúcia, demonštrácia v Prahe.

Mnoho politikov zneužilo situáciu a dôveru voličov, rok 1989 vníma Kollár ako rok sklamaní
Pri spätnom hodnotení sa 17. november a rok 1989, bohužiaľ, vníma ako rok sklamaní, uviedlo hnutie Sme rodina - Boris Kollár vo vyhlásení k piatkovému výročiu nežnej ...

Americký filmový režisér Martin Scorsese oslavuje 75. narodeniny
V roku 1942 sa narodil MARTIN SCORSESE, americký filmový režisér, ktorého filmy - ako napríklad Taxikár, Zúriaci býk, Posledné pokušenie Krista, Mafiáni či Kundun - Život dalajlámu - patria k základom modernej svetovej ...

Vznik Medzinárodného dňa študentstva podnietili udalosti z roku 1939
Na archívnej snímke pohreb Jana Opletala.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.