Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:30 La Tormenta: Pokušenie lásky 63-64/216 [i] 10:30 Komisár Rex IV. 5/18 [i] 12:25 Odpadlík I. 20/22 [i] 13:20 Monk I. 5/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 7/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 50-51/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 6/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Taxi 4 [i] 23:10 Nepremožiteľné zlo [i] 01:15 Timecop 2 [i] 02:40 Nepremožiteľné zlo [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:05 Excentriks 7/26 [i] 05:30 Excentriks 8/26 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Materské znamienko 5/7 [i] 08:50 Domáci majstri [i] 08:55 Môj syn Jack [i] 10:35 Excentriks 9/26 [i] 11:00 Excentriks 10/26 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 24 [i] 13:35 Don Matteo 4/96 [i] 14:25 Špiónky 4/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 9/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - právo [i] 16:40 Sila lásky II. 325/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 326/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 25 [i] 22:10 Vražedná posadnutosť [i] 23:40 Hráčka [i] 01:10 Hviezdna loď Galactica II. 16/20 [i] 01:55 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 325/357 [i] 02:55 Sila lásky II. 326/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Excentriks 9/26 [i] 04:50 Excentriks 10/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:40 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Zápisník medveďov 3/3 [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Veľké záhady [i] 13:15 Vetrom ošľahané,dažďom obmývané [i] 13:45 Večer na tému . . [i] 15:55 Família [i] 16:25 Cirkevné dejiny\Reformácia na Slovensku [i] 16:55 Naša Európa [i] 17:25 Dizajn 10/17 [i] 17:55 Sviatočné slovo na Pamiatku reformácie [i] 18:00 Služby Božie pri príležitosti Pamiatky reformácie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Operácia Sunrise [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:40 Príbehy z hrobky 3/3 [i] 01:30 Udalosti ČT [i] 02:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 39 [i] 11:00 Policajt z L. A. 3 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 2 [i] 13:00 Zázrak [i] 15:00 Medicopter 117 39 [i] 16:00 Policajt z L. A. 3 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 138 [i] 20:45 Film týždňa: Nezvestné [i] 23:35 Nočné kino: Podsvetie [i] 01:40 Ozvena smrti [i] 03:00 Srdcová sedma [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 174,175 [i] 09:10 Varí vám to [i] 09:45 Starý 50 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:20 Doktor z hôr II. 5 [i] 13:10 Večer publicistiky: Črepiny [i] 15:45 "Panoptikum Města pražského" 4 [i] 16:55 Divoška Rosaura 51,52 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 5 [i] 20:00 Filmová klasika: "Sestřičky" [i] 21:30 Priateľova manželka [i] 23:10 Starý 50 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 00:55 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Za ranních červánků [i] 10:20 Příště u Vás ze Dvora Králové [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 11/32 [i] 14:35 Haf! 1/62 [i] 15:00 Tom, nejlepší přítel 4/26 [i] 15:25 Taylor má trable 10/26 [i] 15:50 Svět Elmo 25/56 [i] 16:05 Babar 12/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Klokočovská lípa [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 6/13 [i] 21:05 13. komnata Šárky Ullrichové [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 15/18 [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Blondýnka ve spícím lese 2/2 [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 11/32 [i] 01:20 Sólo pro... Hammel & Hladík [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech [i] 02:55 Události v regionech [i] 03:20 Regiony ČT24 03:45 Osudy hvězd [i] 04:00 Kancl 5/14 [i] 04:30 Gorodok 3/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 35/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Vojtěcha Cepla [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:20 Krásy evropského pobřeží: Valčík hrází [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 9/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 15:15 Sportovci světa: Monako - závod králů [i] 16:05 Svět zázraků: Pashmina 1/4 [i] 16:25 Kvarteto [i] 16:50 Kam s ní 5/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 9/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 Ještě jsem tady - Inka Machulková [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Haf! 1/62 [i] 20:00 Zázračná planeta: Životní cyklus 2/3 [i] 21:00 Kancl 5/14 [i] 21:30 ČT Live - Věra Špinarová [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 3/20 [i] 23:35 Zuřivý Jan Rejžek hovoří o sobě a jiných. [i] 00:30 Musilok [i] 00:55 Habermannův mlýn [i] 01:55 Efekt přihlížejícího [i] 02:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:20 Šumná města [i] 03:45 Kvarteto [i] 04:10 Kam s ní 5/6 [i] 04:25 Francie s ozvěnou domova 9/16 [i] 04:45 Malíř Vladimír Svobodník [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 22 [i] 09:30 Julie Lescaut V 2 [i] 11:30 Ulice 260 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 7 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 17 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 19 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 13 [i] 15:10 Hvězdná brána II 13 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York 1 [i] 18:30 Ulice 1049, 1050 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Vrchní, prchni [i] 21:55 Elektra [i] 23:45 Halloween: Zmrtvýchvstání [i] 01:25 Novashopping 01:55 Tabu [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 54, 55 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 21 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 45 [i] 07:35 Will & Grace IV 10 [i] 08:05 Přátelé VIII 1 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 13 [i] 09:00 Panelák 7 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 14 [i] 10:45 Na čem záleží 10 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 8 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 8 [i] 13:05 Policie - New York 49 [i] 14:05 Chameleon II 2 [i] 15:05 Will & Grace IV 11 [i] 15:35 Drzá Jordan II 1 [i] 16:35 Komisař Rex VII 3 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 2 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 Billy Elliot [i] 23:40 Mrazivá vášeň [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Kriminálka Kolín IV 12 [i] 04:40 Horečka III 24 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Fotbal [i] 10:15 Motorismus [i] 10:45 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Volejbal [i] 17:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Biliárd [i] 21:00 Strongest Man [i] 22:00 Poker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Poker [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Nesplněné sliby [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 11:00 Princ a chuďas [i] 13:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 29 [i] 15:00 Novou cestou [i] 17:00 Soudkyně Amy V 4 [i] 18:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 20:00 Foylova válka I 2/4 [i] 22:00 Neklidný [i] 00:00 Nevinnost na prodej [i] 02:00 Záhadná žena: Nemluvně [i] 04:00 Nesplněné sliby [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Stalo se lidem 1/2 [i] 06:00 Expedice Bhútán 2/2 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 10/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 09:05 Postav si svou kuchyň 5/6 [i] 09:35 Postav si svou kuchyň 6/6 [i] 10:05 Evropou pěšky 8/8 [i] 10:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 11:35 Záhadná diagnóza 5/7 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 10/24 [i] 13:35 Záhada stradivárek [i] 14:40 Expedice Bhútán 2/2 [i] 15:45 Postav si svou kuchyň 5/6 [i] 16:15 Postav si svou kuchyň 6/6 [i] 16:45 Záhadná diagnóza 5/7 [i] 17:45 Zvířecí rekordmani 10/26 [i] 18:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 10/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 20:25 Zázračná planeta 6/6 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 5/5 [i] 22:35 Ženy JFK - odhalené skandály [i] 23:40 Ze soudních spisů 19/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 20/32 [i] 00:40 Mít dítě 3/3 [i] 01:40 Ganga, matka řek [i] 02:45 Limity měst 2/13 [i] 03:00 Stalo se lidem 2/2 [i] 04:00 Nové Eldorado [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Wall Street [i] 08:05 Bohémové [i] 10:15 Let's Dance [i] 11:55 Vražda je tak snadná [i] 13:25 Kryštof Akustik Best of Tour [i] 14:25 Árijský pár [i] 16:20 Báječný den [i] 18:05 elita ze střídačky [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 45 [i] 20:00 Noční hlídka [i] 21:50 Závan smrti [i] 23:20 Texaský masakr motorovou pilou: Počátek [i] 00:50 Krutá rasa [i] 02:20 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 04:25 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 13 [i] 11:20 Zbožňuju prachy! [i] 12:45 Aristokraté [i] 14:10 Vánoce bez Santy [i] 15:35 Rodinný chaos [i] 17:05 Nepřemožitelný [i] 18:45 Úsměv [i] 20:30 Všechno jde do háje [i] 22:00 Zeptej se prachu [i] 23:55 Města plná sexu 4 [i] 00:55 Shottas - Jamajský gang [i] 02:30 Tady se nedá žít III 13 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.