Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 61-62/216 [i] 10:45 Komisár Rex IV. [i] 12:35 Odpadlík I. 19/22 [i] 13:25 Monk I. 4/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 6/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 48-49/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 53 [i] 21:30 Vražda na tvojich rukách [i] 23:55 Súboj so zločinom 7/13 [i] 00:50 Ihrisko snov [i] 02:45 112 [i] 03:15 Frasier XI. 9-10/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 12/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Excentriks 5/26 [i] 05:30 Excentriks 6/26 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 14/30 [i] 08:45 Domáci majstri [i] 08:50 George, kráľ džungle [i] 10:25 Excentriks 7/26 [i] 10:55 Excentriks 8/26 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 23 [i] 13:30 Don Matteo 3/96 [i] 14:25 Špiónky 3/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 8/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca a rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 323/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 324/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Bonboniéra [i] 21:10 SOS vás baví [i] 21:30 Obchod so šťastím 24 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 3/8 [i] 23:30 Gang policajtov [i] 01:20 Hrdinovia vojny 2/2 [i] 02:45 Krátke správy [i] 02:50 Sila lásky II. 323/357 [i] 03:40 Sila lásky II. 324/357 [i] 04:30 Slovensko DNES [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Päť zŕn [i] 10:35 Veda zajtrajška 3/18 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Vodný svet 6/6 [i] 13:05 Elixír [i] 13:30 Kropaje potu a krása [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zápisník medveďov 3/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 38 [i] 11:00 Policajt z L. A. 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 13:00 V mene mojej dcéry [i] 15:00 Medicopter 117 38 [i] 16:00 Policajt z L. A. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 21 [i] 21:20 Panelák 137 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Odplata [i] 01:35 PRVÉ NOVINY 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 NOVINY 02:50 Zvieracia klinika [i] 03:20 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 172,173 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 49 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr II. 4 [i] 13:55 Harlekýnske príbehy: Recept na pomstu 3 [i] 15:25 Dieťa pre teba [i] 16:55 Divoška Rosaura 49,50 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 4 [i] 20:00 Linda 4 [i] 21:10 "Panoptikum Města pražského" 4 [i] 22:20 Večer publicistiky: Črepiny [i] 00:55 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hle Praha, pane Pařížane [i] 10:00 Komik [i] 11:40 George Gershwin Rhapsody in Blue [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 3/22 [i] 15:20 Svět zázraků: Pashmina 1/4 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sekavec písečný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kočár nejsvětější svátosti [i] 21:10 Černá sanitka 9/15 [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 35/42 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Deadwood 9/12 [i] 23:35 Básníci Evropy [i] 00:05 Bolkoviny [i] 00:55 ...hlavně, když kape [i] 01:10 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:15 Folklorika [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Mustafa Kemal Atatürk [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 13/13 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Exit 316 - Mise: Můj ztracený svět [i] 16:20 Paralympijský magazín [i] 16:40 Bezpečná nemocnice [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 20:00 Efekt přihlížejícího [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Oskořínek [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 701/2379 [i] 23:20 Špatná výchova [i] 01:05 Masakr na střední škole Columbine [i] 01:55 Concentus Moraviae 2008 [i] 03:00 Ceny Ministerstva kultury 2008 [i] 03:55 Divnopis - Oskořínek [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 21 [i] 09:35 Nováček [i] 11:35 Ulice 259 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 13:15 Dva z Queensu VI 16 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 18 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 12 [i] 15:10 Hvězdná brána II 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 24 [i] 18:25 Ulice 1047, 1048 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 62 [i] 21:25 Comeback 9 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 10 [i] 22:55 Legenda o Červeném draku [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Tajní operátoři [i] 02:40 Na vlastní oči [i] 03:15 Ptákoviny [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 52, 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 44 [i] 07:35 Will & Grace IV 9 [i] 08:05 Přátelé VII 24 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 12 [i] 09:00 Panelák 6 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 13 [i] 10:45 Na čem záleží 9 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 7 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 7 [i] 13:05 Policie - New York 48 [i] 14:05 Chameleon II 1 [i] 15:05 Will & Grace IV 10 [i] 15:35 Drzá Jordan I 23 [i] 16:35 Komisař Rex VII 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 18 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 4 [i] 00:25 Případ pro dva V 60 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 11 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Motorismus [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 23:15 Bojové sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 3/22 [i] 21:00 Médium I 10/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 23:00 Tajná služba I 3 [i] 00:00 Médium I 10/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1/2 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 09:05 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 09:35 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 10:05 Evropou pěšky 7/8 [i] 10:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 11:35 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 13:30 Laos 1/2 [i] 14:05 Laos 2/2 [i] 14:40 Expedice Bhútán 1/2 [i] 15:50 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 16:20 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 16:50 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 20:25 Zázračná planeta 5/6 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 [i] 22:35 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 23:40 Ze soudních spisů 17/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 18/32 [i] 00:40 Mít dítě 2/3 [i] 01:40 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 02:10 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 02:40 Stalo se lidem 1/2 [i] 03:35 Limity měst 2/13 [i] 03:55 Laos 1/2 [i] 04:30 Laos 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 44 [i] 06:00 Amazonky [i] 07:40 Godzilla [i] 09:55 Poslední den na obzoru [i] 11:25 V 2007 concert [i] 12:30 Tajnosti [i] 14:05 Wall Street [i] 16:10 Bohémové [i] 18:20 Let's Dance [i] 20:00 Na stojáka 35 [i] 20:30 Bude naše [i] 22:00 Číslo 23 [i] 23:35 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:10 Scény z partnerského života [i] 02:40 Bude naše [i] 04:15 Číslo 23 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Gang v útoku [i] 12:00 Ztřeštěné léto [i] 13:30 Před kamerou 44 [i] 14:00 Mravenčí polepšovna [i] 15:25 Congorama [i] 17:10 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 17:35 Zbožňuju prachy! [i] 19:05 Aristokraté [i] 20:25 Hranice života [i] 22:00 Bezstarostně [i] 23:30 Comeback [i] 00:55 Hranice života [i] 02:30 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.