Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 61-62/216 [i] 10:45 Komisár Rex IV. [i] 12:35 Odpadlík I. 19/22 [i] 13:25 Monk I. 4/13 [i] 14:15 Bez stopy III. 6/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 48-49/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 3/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 53 [i] 21:30 Vražda na tvojich rukách [i] 23:55 Súboj so zločinom 7/13 [i] 00:50 Ihrisko snov [i] 02:45 112 [i] 03:15 Frasier XI. 9-10/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 12/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Góly body sekundy [i] 05:10 Excentriks 5/26 [i] 05:30 Excentriks 6/26 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Krajina zvierat [i] 08:15 Káčerovo 14/30 [i] 08:45 Domáci majstri [i] 08:50 George, kráľ džungle [i] 10:25 Excentriks 7/26 [i] 10:55 Excentriks 8/26 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 12:55 Obchod so šťastím 23 [i] 13:30 Don Matteo 3/96 [i] 14:25 Špiónky 3/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 8/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - práca a rodina [i] 16:40 Sila lásky II. 323/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 324/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Bonboniéra [i] 21:10 SOS vás baví [i] 21:30 Obchod so šťastím 24 [i] 22:05 Radosť zo života [i] 22:35 Život po živote II 3/8 [i] 23:30 Gang policajtov [i] 01:20 Hrdinovia vojny 2/2 [i] 02:45 Krátke správy [i] 02:50 Sila lásky II. 323/357 [i] 03:40 Sila lásky II. 324/357 [i] 04:30 Slovensko DNES [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:30 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Päť zŕn [i] 10:35 Veda zajtrajška 3/18 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 Vodný svet 6/6 [i] 13:05 Elixír [i] 13:30 Kropaje potu a krása [i] 14:00 HITMÁNIA [i] 14:45 Klik [i] 15:00 Sféry dôverné [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Veľké záhady [i] 18:30 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zápisník medveďov 3/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Halali [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 38 [i] 11:00 Policajt z L. A. 2 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas II. 1/23 [i] 13:00 V mene mojej dcéry [i] 15:00 Medicopter 117 38 [i] 16:00 Policajt z L. A. 2 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 21 [i] 21:20 Panelák 137 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Odplata [i] 01:35 PRVÉ NOVINY 02:00 KRIMI NOVINY 02:30 NOVINY 02:50 Zvieracia klinika [i] 03:20 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 172,173 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 49 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 13:00 Doktor z hôr II. 4 [i] 13:55 Harlekýnske príbehy: Recept na pomstu 3 [i] 15:25 Dieťa pre teba [i] 16:55 Divoška Rosaura 49,50 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 4 [i] 20:00 Linda 4 [i] 21:10 "Panoptikum Města pražského" 4 [i] 22:20 Večer publicistiky: Črepiny [i] 00:55 Prípady otca Dowlinga [i] 01:40 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:30 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hle Praha, pane Pařížane [i] 10:00 Komik [i] 11:40 George Gershwin Rhapsody in Blue [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 3/22 [i] 15:20 Svět zázraků: Pashmina 1/4 [i] 15:40 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sekavec písečný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kočár nejsvětější svátosti [i] 21:10 Černá sanitka 9/15 [i] 21:40 Na stopě [i] 22:05 Podle práva 35/42 [i] 22:30 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:35 Deadwood 9/12 [i] 23:35 Básníci Evropy [i] 00:05 Bolkoviny [i] 00:55 ...hlavně, když kape [i] 01:10 McLeodovy dcery VII 10/32 [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:15 Folklorika [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Mustafa Kemal Atatürk [i] 10:30 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 13:00 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 13/13 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Exit 316 - Mise: Můj ztracený svět [i] 16:20 Paralympijský magazín [i] 16:40 Bezpečná nemocnice [i] 16:55 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 20:00 Efekt přihlížejícího [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Oskořínek [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 701/2379 [i] 23:20 Špatná výchova [i] 01:05 Masakr na střední škole Columbine [i] 01:55 Concentus Moraviae 2008 [i] 03:00 Ceny Ministerstva kultury 2008 [i] 03:55 Divnopis - Oskořínek [i] 04:00 Padesátiletý BROLN [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 21 [i] 09:35 Nováček [i] 11:35 Ulice 259 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 6 [i] 13:15 Dva z Queensu VI 16 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 18 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 12 [i] 15:10 Hvězdná brána II 12 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 24 [i] 18:25 Ulice 1047, 1048 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 62 [i] 21:25 Comeback 9 [i] 22:00 Kriminálka Las Vegas VII 10 [i] 22:55 Legenda o Červeném draku [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba 9 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Tajní operátoři [i] 02:40 Na vlastní oči [i] 03:15 Ptákoviny [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 52, 53 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 20 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 44 [i] 07:35 Will & Grace IV 9 [i] 08:05 Přátelé VII 24 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 12 [i] 09:00 Panelák 6 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 13 [i] 10:45 Na čem záleží 9 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 7 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 7 [i] 13:05 Policie - New York 48 [i] 14:05 Chameleon II 1 [i] 15:05 Will & Grace IV 10 [i] 15:35 Drzá Jordan I 23 [i] 16:35 Komisař Rex VII 2 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VIII 1 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 18 [i] 21:20 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 10 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 4 [i] 00:25 Případ pro dva V 60 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 11 [i] 04:10 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Watts [i] 09:30 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:45 Skoky na lyžích [i] 15:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Fotbal [i] 19:45 Motorismus [i] 20:15 Motorismus [i] 20:45 Fotbal [i] 21:15 Box [i] 23:15 Bojové sporty [i] 00:30 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 11:00 Na jeden večer [i] 13:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 28 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Soudkyně Amy V 3 [i] 18:00 Válečná kořist [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 3/22 [i] 21:00 Médium I 10/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 23:00 Tajná služba I 3 [i] 00:00 Médium I 10/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 17 [i] 02:00 Válečná kořist [i] 04:00 Dětský výkřik o pomoc [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Expedice Bhútán 1/2 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 09:05 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 09:35 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 10:05 Evropou pěšky 7/8 [i] 10:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 11:35 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 9/24 [i] 13:30 Laos 1/2 [i] 14:05 Laos 2/2 [i] 14:40 Expedice Bhútán 1/2 [i] 15:50 Postav si svou kuchyň 3/6 [i] 16:20 Postav si svou kuchyň 4/6 [i] 16:50 Záhadná diagnóza 4/7 [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 9/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 9/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 20:25 Zázračná planeta 5/6 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 4/5 [i] 22:35 Podsvětí amerických měst 4/4 [i] 23:40 Ze soudních spisů 17/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 18/32 [i] 00:40 Mít dítě 2/3 [i] 01:40 Příbehy ukryté v obrazech 7/8 [i] 02:10 Příbehy ukryté v obrazech 8/8 [i] 02:40 Stalo se lidem 1/2 [i] 03:35 Limity měst 2/13 [i] 03:55 Laos 1/2 [i] 04:30 Laos 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Před kamerou 44 [i] 06:00 Amazonky [i] 07:40 Godzilla [i] 09:55 Poslední den na obzoru [i] 11:25 V 2007 concert [i] 12:30 Tajnosti [i] 14:05 Wall Street [i] 16:10 Bohémové [i] 18:20 Let's Dance [i] 20:00 Na stojáka 35 [i] 20:30 Bude naše [i] 22:00 Číslo 23 [i] 23:35 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 01:10 Scény z partnerského života [i] 02:40 Bude naše [i] 04:15 Číslo 23 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Gang v útoku [i] 12:00 Ztřeštěné léto [i] 13:30 Před kamerou 44 [i] 14:00 Mravenčí polepšovna [i] 15:25 Congorama [i] 17:10 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 17:35 Zbožňuju prachy! [i] 19:05 Aristokraté [i] 20:25 Hranice života [i] 22:00 Bezstarostně [i] 23:30 Comeback [i] 00:55 Hranice života [i] 02:30 Soumrak nad Jižní Afrikou [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.