Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 59-60/216 [i] 10:50 Môj syn je nevinný [i] 12:30 Odpadlík I. 18/22 [i] 13:25 Monk I. 3/13 [i] 14:20 Bez stopy III. 5/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 46-47/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 2/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:30 Súkromné pasce: Oteckovo dievčatko [i] 22:45 Washingtonský sniper - 23 dní strachu [i] 00:35 Lovci ľudí 7/13 [i] 01:30 Beavis a Butt-Head dobýjajú Ameriku [i] 02:55 Paľba [i] 03:20 Frasier XI. 7-8/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 11/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Káčerovo 13/30 [i] 08:40 Táraninky [i] 08:50 Excentriks 5/26 [i] 09:15 Excentriks 6/26 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 10/14 [i] 10:40 Vášne 41/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 22 [i] 13:35 Don Matteo 2/96 [i] 14:25 Špiónky 2/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 7/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - peniaze [i] 16:40 Sila lásky II. 321/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 322/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure - Čo bude v poštovej zásielke NBS? [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 9/21 [i] 20:55 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 23 [i] 22:05 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 22:35 Bratia a sestry II. 9/16 [i] 23:20 Búrlivo zaľúbená [i] 01:05 Hrdinovia vojny 1/2 [i] 02:30 Krátke správy [i] 02:40 Sila lásky II. 321/357 [i] 03:35 Sila lásky II. 322/357 [i] 04:25 Slovensko DNES [i] 04:35 Správy STV [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:10 Správy STV [i] 06:35 Slovensko DNES [i] 06:40 Správy - Hírek [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:40 Euro - jednotná mena [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:40 Ranné správy [i] 09:50 Plánka [i] 10:20 Magická osmička [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:50 Koniari sveta 8/20 [i] 13:15 Môj dom - môj hrad [i] 13:45 Komu rastie lipa [i] 14:10 Si v obraze? [i] 14:35 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Bratislavský chodec [i] 16:15 Test magazín [i] 16:20 Diagnóza 114 [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Vodný svet 6/6 [i] 18:30 Elixír [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Juraj Kubánka [i] 21:05 Krídla Mira Sanigu [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Sféry dôverné [i] 23:05 Medové týždne [i] 00:30 Udalosti ČT [i] 01:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Skutočné príbehy [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 37 [i] 11:00 Policajt z L. A. 1/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 23/23 [i] 13:00 Lži mojej matky [i] 15:00 Medicopter 117 37 [i] 16:00 Policajt z L. A. 1/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 136 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 2 [i] 21:45 Kosti III. 8 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Hon na podpaľača [i] 02:10 KRIMI NOVINY 02:35 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. [i] 03:15 Kosti III. [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 170,171 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 48 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:30 Doktor z hôr II. 3 [i] 13:25 Žena za pultom 4 [i] 14:20 Siska 4 [i] 15:25 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 16:55 Divoška Rosaura 47,48 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 3 [i] 20:00 Romantická streda: Harlekýnske príbehy: Recept na pomstu 3 [i] 21:35 Dieťa pre teba [i] 23:00 Starý 48 [i] 00:00 Prípady otca Dowlinga [i] 00:50 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:40 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Všechny ty zázračné děti... [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Bratr a sestra [i] 09:00 Televarieté [i] 10:25 Pozvání na zámek [i] 11:45 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 9/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 2/22 [i] 15:20 Simpsonovi XVII 22/22 [i] 15:45 Já a moje rodina 9/26 [i] 16:00 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rabštejnská [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Bouše, Bendl, Cvach a další [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Kriminální román 2/2 [i] 00:55 McLeodovy dcery VII 9/32 [i] 01:40 Hledání ztraceného času 11 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech [i] 02:50 Události v regionech [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:40 V zajetí železné opony 32/41 [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Tajnosti Marcela Duchampa [i] 10:50 Na plovárně s Johnem McLaughlinem [i] 11:15 AZ-kvíz [i] 11:50 Kluci v akci [i] 12:15 Černé ovce [i] 12:35 Reportéři ČT [i] 13:20 Věříš si? [i] 13:45 Záhady Toma Wizarda [i] 14:00 Zmrzlina - věčná vášeň [i] 14:55 Zkáza Benátek [i] 15:10 Přežít! 7/10 [i] 16:05 Rodina, škola a já [i] 16:20 Diagnóza [i] 16:40 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:50 JÁDRO [i] 16:55 Zoom [i] 17:20 PORT [i] 17:45 Muzeum dřevěných hraček [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 9/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 22/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:30 Divoké dítě [i] 21:50 Posuďte sami [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Dokumentární klub: Masakr na střední škole [i] 00:10 Zlomené květiny [i] 01:50 Divadlo žije! [i] 02:20 Dvořákova Praha 02:45 Notes [i] 03:30 Zoom [i] 03:55 Příběh sv. Vojtěcha [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 20 [i] 09:30 Myšák Stuart Little 2 [i] 10:55 Ulice 257, 258 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 5 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 15 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 17 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 11 [i] 15:10 Hvězdná brána II 11 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 23 [i] 18:30 Ulice 1045, 1046 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 8 [i] 21:25 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:50 Plastická chirurgie s.r.o. III 13 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba 8 [i] 00:40 Novashopping 01:10 Podivná realita [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 50, 51 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 19 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 43 [i] 07:35 Fresh Prince II [i] 08:05 Přátelé VII 23 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 11 [i] 09:00 Panelák 5 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 12 [i] 10:45 Na čem záleží 8 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 6 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 6 [i] 13:05 Policie - New York 47 [i] 14:05 Chameleon I 22 [i] 15:05 Will & Grace IV 9 [i] 15:35 Drzá Jordan I 22 [i] 16:35 Komisař Rex VII 1 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 24 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:20 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 8 [i] 23:25 Vždycky vyhrát [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín IV 10 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Fotbal [i] 12:30 Skoky na lyžích [i] 13:30 Skoky na lyžích [i] 15:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:40 Jezdectví [i] 20:40 Polo [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:15 Watts [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 22/22 [i] 06:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 11:00 Nekonečný svět 3/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 27 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy V 2 [i] 18:00 Život v deltě [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 2/22 [i] 21:00 Médium I 9/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 23:00 Tajná služba I 2 [i] 00:00 Médium I 9/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 16 [i] 02:00 Život v deltě [i] 04:00 Legenda Sleepy Hollow [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Dítě génius 2/4 [i] 06:00 Stezky v divočině 15/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 16/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 8/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 09:05 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 09:40 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 10:10 Evropou pěšky 6/8 [i] 10:45 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 11:40 Záhadná diagnóza 3/7 [i] 12:40 Renovace Debbie Travisové 8/24 [i] 13:40 Turistika na vlastní nebezpečí 3/3 [i] 14:50 Stezky v divočině 15/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 16/16 [i] 15:50 Postav si svou kuchyň 1/6 [i] 16:20 Postav si svou kuchyň 2/6 [i] 16:50 Záhadná diagnóza 3/7 [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 8/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 8/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 3/5 [i] 20:25 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 3/5 [i] 22:35 Podsvětí amerických měst 3/4 [i] 23:40 Ze soudních spisů 15/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 16/32 [i] 00:40 Mít dítě 1/3 [i] 01:40 Příbehy ukryté v obrazech 5/8 [i] 02:10 Příbehy ukryté v obrazech 6/8 [i] 02:40 Nové Eldorado [i] 03:40 Singapur 1/2 [i] 04:20 Singapur 2/2 [i] 04:55 Nové Eldorado [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Znovu od začátku [i] 07:25 Mořská panna, Aquamarine [i] 09:05 Pomoc, děti se vracejí! [i] 10:45 Hra na svádění [i] 12:10 Amazonky [i] 13:50 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 14:40 Godzilla [i] 16:55 Poslední den na obzoru [i] 18:25 Tajnosti [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:15 Šikmá plocha [i] 23:35 Neznámý svůdce [i] 01:25 8MM 2 [i] 03:10 Spider-Man 3 [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 12 [i] 11:05 Život umělce [i] 12:50 Síly temna [i] 14:25 Déja Vu [i] 16:30 Před kamerou 44 [i] 17:00 Gang v útoku [i] 19:00 Ztřeštěné léto [i] 20:30 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 22:00 Města plná sexu 4 [i] 23:00 Babel [i] 01:20 Polibte nevěstu [i] 03:00 Tady se nedá žít III 12 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.