Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 57-58/216 [i] 11:00 Joshua [i] 12:40 Odpadlík I. 17/22 [i] 13:30 Monk I. 2/13 [i] 14:20 Bez stopy III. 4/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 44-45/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex IV. 1/18 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 52 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Flirtovanie s katastrofou [i] 01:30 Intacto [i] 03:20 Frasier XI. 5-6/24 [i] 04:05 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 10/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 34/65 [i] 08:35 Táraninky [i] 08:45 Excentriks 3/26 [i] 09:15 Excentriks 4/26 [i] 09:40 Mesačný svit IV. 9/14 [i] 10:35 Vášne 40/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 21 [i] 13:30 Don Matteo 1/96 [i] 14:25 Špiónky 1/40 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 6/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - zdravie [i] 16:40 Sila lásky II. 319/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 320/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:30 Obchod so šťastím 22 [i] 22:05 Zúfalé manželky III. 9/23 [i] 22:50 Nevera [i] 00:25 Posledná guľka 2/2 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 319/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 320/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Excentriks 3/26 [i] 04:50 Excentriks 4/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:40 Ranné správy [i] 09:50 Fimfárum 4/5 [i] 10:20 Megastavby I. 3/11 [i] 11:10 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 13:00 VAT [i] 13:25 Kukurica strapatá [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:40 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Koniari sveta 8/20 [i] 18:30 Môj dom - môj hrad [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Magická osmička [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 114 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:30 Udalosti ČT [i] 00:05 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Skutočné príbehy [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 36 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 22/22 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 22 [i] 13:00 Horúca linka [i] 15:00 Medicopter 117 36 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 22/22 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 20 [i] 21:20 Panelák 135 [i] 22:00 SHARK II. 5 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Mesiáš 4: Mučiteľ [i] 03:00 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:50 SHARK II. [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 168,169 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 47 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:50 Doktor z hôr II. 2 [i] 13:45 Zmätok v srdci 4 [i] 15:20 Cesta do temnoty [i] 16:55 Divoška Rosaura 45,46 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 2 [i] 20:00 Žena za pultom 4 [i] 20:55 Siska 4 [i] 22:00 Prípady detektíva Murdocha: Vražda v zapadnutej uličke [i] 23:30 Starý 47 [i] 00:30 Prípady otca Dowlinga [i] 01:15 Zamilovaná v Berlíne [i] 02:00 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:55 Šumná města [i] 06:20 Hřiště 7 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dispečer 9/9 [i] 10:00 Láďo, ty jsi princezna! [i] 11:05 Slavnostní shromáždění k 90. výročí vzniku Československé republiky [i] 11:40 T. G. Masaryk a vznik ČSR [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Defilé vojenských hudeb 2008 [i] 13:00 Vojenská přehlídka k 90. výročí vzniku Československé republiky [i] 15:00 Minuty dvacátého století [i] 15:05 Jak si zasloužit princeznu [i] 16:15 Zpívánky [i] 16:25 Noční jezdci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 O velkém nosu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Předávání státních vyznamenání prezidentem republiky [i] 20:55 Volejte Lucii! - Večer Konta [i] 22:10 Hřbitov pro cizince [i] 23:30 Zprávy 23:35 Branky, body, vteřiny 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Za tím vším je láska [i] 01:25 Bolkoviny [i] 02:15 Chcete mě? [i] 02:30 Na cestě po Skotské vysočině [i] 02:55 Gustav Brom představuje hudebního skladatele Pavla Blatného. [i] 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů [i] 04:30 Zajímavosti z regionů [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Wolfram - Robert Matula [i] 06:10 Masarykův hudební salon [i] 07:05 Kolem republiky [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 "Hrdý" národ [i] 09:40 Kosmopolis [i] 10:05 Kouzlo Afriky [i] 10:30 Mezi námi zvířaty [i] 10:55 Lapidárium [i] 11:10 Všechny ty zázračné děti... [i] 12:10 Film o seriálu Zdivočelá země III. [i] 12:25 Zelňačka [i] 14:00 Modlitba za domov [i] 15:30 Toulavá kamera [i] 15:55 Mnichov 1938 [i] 16:20 Tajnosti Marcela Duchampa [i] 17:10 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 7/13 [i] 17:45 Dvaasedmdesát jmen české historie 18/72 [i] 18:00 Babylon [i] 18:25 Den zrození [i] 19:00 Koncert ze Staroměstského náměstí [i] 20:00 Dvořákova Praha 2008 [i] 21:20 Dvořákova Praha [i] 21:50 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:00 Ve stopách Jana Nepomuka Neumanna [i] 22:55 Notes [i] 23:40 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko 1/2 [i] 00:20 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko... a neodpovídal 2/2 [i] 01:00 Anabáze [i] 01:40 Salon Kitty [i] 02:25 Sváteční slovo velvyslance a diplomata Pavla Jajtnera [i] 02:30 Základy [i] 02:55 Cesty víry [i] 03:20 Křesťanský magazín [i] 03:30 Q [i] 04:00 168 hodin 04:25 U nás v Evropě [i] 04:35 Mnichov 1938 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:45 Arnoldovy patálie [i] 07:05 Poplach v oblacích [i] 08:30 Za humny je drak [i] 10:25 Lhář, lhář [i] 12:05 Světáci [i] 14:15 Krásná pokojská [i] 16:25 Obecná škola [i] 18:30 Ulice 1043, 1044 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 61 [i] 21:20 Kriminálka Miami V 9 [i] 22:15 Sejměte Cartera! [i] 00:20 Taxík II 18 [i] 01:10 Novashopping 01:40 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:25 Občanské judo [i] 02:50 DO-RE-MI [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 48, 49 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Autosalon [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 18 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Tom a Jerry 42 [i] 07:20 Všichni mají rádi Willyho Wuffa [i] 09:15 Bubliňák [i] 10:55 Zachraňte Willyho! [i] 13:15 Divocí tuláci [i] 15:55 Hooper [i] 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 23 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 17 [i] 21:20 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 6 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 3 [i] 00:25 Případ pro dva V 59 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 9 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:15 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:15 Snooker [i] 15:30 Fotbal [i] 16:15 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Watts [i] 18:45 Fotbal [i] 19:30 Strongest Man [i] 20:30 Box [i] 21:00 Box [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 20 [i] 06:00 Možná už zítra IV 21 [i] 07:00 Možná už zítra IV 22/22 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 11:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 26 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy V 1 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 McLeodovy dcery VIII 1/22 [i] 21:00 Médium I 8/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 23:00 Tajná služba I 1 [i] 00:00 Médium I 8/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 15 [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Možná už zítra IV 21 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Dítě génius 1/4 [i] 06:00 Stezky v divočině 13/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 14/16 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 7/24 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 09:35 Malí mniši [i] 10:10 Evropou pěšky 5/8 [i] 10:45 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 11:40 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 7/24 [i] 13:35 Turistika na vlastní nebezpečí 2/3 [i] 14:40 Stezky v divočině 13/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 14/16 [i] 15:45 Vítejte na svatební hostině 26/26 [i] 16:15 Malí mniši [i] 16:50 Záhadná diagnóza 2/7 [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 7/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 7/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 2/5 [i] 20:25 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 2/5 [i] 22:35 Podsvětí amerických měst 2/4 [i] 23:40 Ze soudních spisů 13/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 14/32 [i] 00:40 Dítě génius 2/4 [i] 01:35 Příbehy ukryté v obrazech 3/8 [i] 02:05 Příbehy ukryté v obrazech 4/8 [i] 02:40 Evropská velkoměsta 12/12 [i] 03:50 Tunel v Hangzhou 3/4 [i] 04:30 Tunel v Hangzhou 4/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Elsa a Fred [i] 07:50 Pekař [i] 09:15 Garfield 2 [i] 10:30 Miss Potter [i] 12:00 Už jsme doma? [i] 13:30 Návrat na vrchol [i] 15:40 Šifra mistra Leonarda [i] 18:05 Na ostří nože [i] 20:00 John Tucker musí zemřít [i] 21:25 Medvídek [i] 23:10 Casino Royale [i] 01:30 U ledu [i] 03:00 Mstitel [i] 04:30 John Tucker musí zemřít [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 11:30 Plácek 2 [i] 13:05 Zeptej se nejdřív dětí [i] 14:40 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 15:05 Život umělce [i] 16:55 Síly temna [i] 18:30 Déja Vu [i] 20:35 Sybil [i] 22:00 Láska na černo [i] 23:20 Po sexu [i] 00:35 Still Crazy [i] 02:10 Sybil [i] 03:35 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.