Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 55-56/216 [i] 10:40 Angelika a sultán [i] 12:30 Odpadlík I. 16/22 [i] 13:25 Monk I. 1/13 [i] 14:20 Bez stopy III. 3/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 42-43/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 12/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 8/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 8/10 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Syndikát smrti [i] 01:10 Pasca anjela temnoty [i] 03:20 Frasier XI. 3-4/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 9/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 33/65 [i] 08:35 Domáci majstri [i] 08:40 Excentriks 1/26 [i] 09:10 Excentriks 2/26 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 5/13 [i] 10:40 Vášne 39/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 20 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 23/23 [i] 14:25 Central Park West 21/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 5/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 FOKUS - Slovenská televízia [i] 16:40 Sila lásky II. 317/357 [i] 17:30 Sila lásky II. 318/357 [i] 18:19 Domáci majstri [i] 18:20 Večerníček [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Sváko Ragan 2/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 21 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 9/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:10 Zákon a poriadok:Špeciálna jednotka III. 1/22 [i] 23:55 Test magazín [i] 00:00 Posledná guľka 1/2 [i] 01:35 Krátke správy [i] 01:45 Sila lásky II. 317/357 [i] 02:35 Sila lásky II. 318/357 [i] 03:20 Slovensko DNES [i] 03:30 Správy STV [i] 03:55 Góly body sekundy [i] 04:00 Svet v obrazoch [i] 04:25 Excentriks 1/26 [i] 04:50 Excentriks 2/26 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:20 Profesionál [i] 06:30 Polícia [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Enviro [i] 07:30 Tempo [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:40 Ranné správy [i] 09:50 Elá hop [i] 10:30 Buren a Guggenheim [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 Žijúce kamene 7/13 [i] 12:55 Orientácie [i] 13:25 Sviatočné chvíle rodov Hontu a Novohradu [i] 14:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:40 Motormagazín [i] 15:10 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:00 Poklady živočíšnej ríše 2/6 [i] 18:30 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 3/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 23:25 Eurovirtuál [i] 23:35 Anjeli strážni [i] 00:00 TKN [i] 00:25 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Správy STV [i] 01:50 Slovensko DNES [i] 02:00 Správy - Hírek [i] 02:10 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 35 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 21 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 21 [i] 13:00 Auto na úteku [i] 15:00 Medicopter 117 35 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 21 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 19:59 Slovensko má JOJ PLUS 20:00 Panelák 134 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 9 [i] 21:35 Profesionáli 9 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 NOVINY PLUS [i] 00:15 Špeciálne komando II. 18 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň [i] 01:55 PROMI NOVINY [i] 02:15 KRIMI NOVINY 02:40 Autosalón [i] 03:00 Kapitán Jack [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    07:30 Dallas 166,167 [i] 09:15 Varí vám to [i] 09:45 Starý 46 [i] 10:45 Klub výhercov [i] 12:55 Doktor z hôr II. 1/19 [i] 13:45 Facka [i] 15:30 "Slavnosti sněženek" [i] 16:55 Divoška Rosaura 43,44 [i] 18:35 Varí vám to [i] 19:10 Doktor z hôr II. 1/19 [i] 20:00 Cesta do temnoty [i] 21:30 Zmätok v srdci 4 [i] 23:10 Starý 46 [i] 00:10 Prípady otca Dowlinga [i] 01:00 Zamilovaná v Berlíne [i] 01:45 Nočné reprízy
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 61/78 [i] 08:55 Minulost Jany Kosinové [i] 10:40 Boj o život na zahrádce 1/2 [i] 11:30 Tajemství divočiny: Tuláci afrických savan [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 8/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy II 1/22 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 21/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Rožec kuřičkolistý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 20/20 [i] 21:00 Na cestě po Skotské vysočině [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 32/41 [i] 22:25 Hotel Rwanda [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Politické spektrum [i] 01:00 Sex ve městě II 14/18 [i] 01:25 McLeodovy dcery VII 8/32 [i] 02:05 Film o filmu: Odstřelovač [i] 02:20 Události v regionech [i] 02:45 Události v regionech [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:05 Týden v regionech [i] 04:30 Týden v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 8/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Oskořínek [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zrychlený čas 2/5 [i] 13:05 Příběhy z přírody 3/4 [i] 13:15 The Lost Secret 9/11 [i] 13:30 Snílek [i] 15:10 Zvláštní zbraně 2. světové války 1/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FK Mladá Boleslav - SK Slavia [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 21/22 [i] 20:00 Salon Kitty [i] 20:50 Vzkaz Vojtěcha Cepla [i] 21:20 Šumná města [i] 21:45 Film o filmu Malé oslavy [i] 22:00 V odborné péči 4/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Q [i] 23:50 Musilok [i] 00:15 Fokus ČT24 [i] 00:40 Radovánky [i] 02:15 Knižní svět [i] 02:45 Čtenářský deník... Alex [i] 03:00 Exit 316 - Mise: Můj ztracený svět [i] 03:15 Máte slovo [i] 04:00 POKR [i] 04:30 Náš venkov [i] 04:45 Čtení na dobrou noc [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 19 [i] 09:30 Volání divočiny: Nové dobrodružství [i] 11:25 Ulice 256 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 4 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 14 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 16 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 10 [i] 15:05 Hvězdná brána II 10 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 22 [i] 18:30 Ulice 1041, 1042 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 9 [i] 21:20 Víkend [i] 22:00 Dr. House IV 9 [i] 22:55 Peacemaker [i] 01:20 Taxík II 17 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Konec vysílání 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:15 Trní [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 17 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 41 [i] 07:35 Will & Grace IV 7 [i] 08:05 Přátelé VII 21 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 10 [i] 09:00 Panelák 4 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 11 [i] 10:45 Na čem záleží 7 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 5 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 5 [i] 13:05 Policie - New York 46 [i] 14:05 Chameleon I 21 [i] 15:05 Will & Grace IV 8 [i] 15:35 Drzá Jordan I 21 [i] 16:35 Komisař Rex VI 15 [i] 17:40 Regionální zpravodajství 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 22 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 48 [i] 21:20 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 8 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Invaze 21 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín IV 8 [i] 04:00 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 12:00 Snooker [i] 14:00 Tenis [i] 15:00 Motorismus [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Watts [i] 19:00 Strongest Man [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra IV 19 [i] 07:00 Možná už zítra IV 20 [i] 08:00 Za úsvitu [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 11:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 25 [i] 15:00 Za úsvitu [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 24 [i] 18:00 Nápadník [i] 20:00 Drzá Jordan IV 21/21 [i] 21:00 Médium I 7/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 21/21 [i] 00:00 Médium I 7/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 14 [i] 02:00 Nápadník [i] 04:00 Možná už zítra IV 19 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 11/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 12/16 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 6/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 10:05 Evropou pěšky 4/8 [i] 10:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 11:35 Záhadná diagnóza 1/7 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 6/24 [i] 13:35 Turistika na vlastní nebezpečí 1/3 [i] 14:40 Stezky v divočině 11/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 12/16 [i] 15:45 Vítejte na svatební hostině 24/26 [i] 16:15 Vítejte na svatební hostině 25/26 [i] 16:45 Záhadná diagnóza 1/7 [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 6/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 6/10 [i] 19:30 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 1/5 [i] 20:25 Za hranice lidských možností 1/3 [i] 21:30 Nové válečné technologie - principy mechaniky 1/5 [i] 22:35 Podsvětí amerických měst 1/4 [i] 23:40 Ze soudních spisů 11/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 12/32 [i] 00:40 Dítě génius 1/4 [i] 01:25 Design a designéři 5/13 [i] 01:40 Příbehy ukryté v obrazech 1/8 [i] 02:10 Příbehy ukryté v obrazech 2/8 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 11/12 [i] 03:50 Design a designéři 5/13 [i] 04:05 Tunel v Hangzhou 1/4 [i] 04:40 Tunel v Hangzhou 2/4 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:35 Film o filmu: Vratné lahve [i] 06:00 Konečná verze [i] 07:35 Princezna [i] 09:05 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 10:40 Děsnej doják [i] 12:00 Soví houkání [i] 13:30 Transylvania [i] 15:10 Ďábel nosí Pradu [i] 17:00 Doba ledová 2 - Obleva [i] 18:30 Vražda je tak snadná [i] 20:00 Hudbu složil, slova napsal [i] 21:40 Kdo je tady ředitel? [i] 23:20 Modli se za ráno [i] 00:50 Do pětadvaceti [i] 02:20 Něco na té Mary je [i] 04:15 Hudbu složil, slova napsal [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 11 [i] 11:05 Nejlepší obchodníci [i] 12:50 Lovecká sezóna [i] 14:15 Nepřemožitelný [i] 16:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 17:30 Plácek 2 [i] 19:05 Zeptej se nejdřív dětí [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 23:35 Mlha [i] 01:15 Bezstarostně [i] 02:45 Tady se nedá žít III 11 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.