Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    06:15 Flintstonovci I. 12/25 [i] 06:45 Casper I. 11/13 [i] 07:10 Xena I. 9-10/24 [i] 09:05 K. O. [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 15-16/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:20 Diabolská svokra [i] 16:15 Angelika a sultán [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 21:35 40 dní a 40 nocí [i] 23:30 Inštinkt [i] 01:50 40 dní a 40 nocí [i] 03:25 Sudca Paolo Borsellino [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:45 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 40/52 [i] 06:50 Káčerovo 14/30 [i] 07:15 Aladin 34/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 14/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 5/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:10 HITMÁNIA [i] 11:00 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Veľká divočina na severe 1/3 [i] 13:55 James Bond:Vyhliadka na smrť [i] 16:00 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:29 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 5/13 [i] 21:20 Dlhý bozk na dobrú noc [i] 23:25 Rizikový únik [i] 01:05 Inšpektor Morse 30/33: Kainove dcéry [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:45 Správy STV [i] 06:05 Udalosti ČT [i] 06:40 Ryby, rybky, rybičky [i] 07:10 To sme my, opice 14/14 [i] 07:35 Živá panoráma [i] 08:15 Televíkend [i] 08:40 Farmárska revue [i] 08:55 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 09:25 Kapura [i] 10:05 Československý filmový týždenník [i] 10:15 Arktické varovanie [i] 11:10 Tri obelisky [i] 11:40 Buren a Guggenheim [i] 12:35 Rozprávka o tichej krajine [i] 13:35 Magazín o lietaní [i] 14:05 Plukovník Chabert [i] 15:00 Žijúce kamene 7/13 [i] 15:30 International Gypsy Fest 2/2 [i] 16:20 Slovo [i] 16:25 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na návšteve v českom divadle [i] 21:45 Umenie 08 [i] 22:10 Odpískané [i] 23:15 Magazín ligy majstrov [i] 23:40 Orientácie [i] 00:05 Poltón [i] 00:30 Umenie 08 [i] 01:00 Slovo [i] 01:05 Udalosti ČT [i] 01:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 Video Show [i] 06:00 Myška v prérii [i] 06:25 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 13:00 Falošná grófka [i] 15:00 Auto na úteku [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 7 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 6 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 6 [i] 23:00 Nič len pravda [i] 00:10 Únos mojej sestry [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 7 [i] 02:40 Prison Break: Útek z väzenia III. 6 [i] 03:25 Najlepší zlodej na svete [i] 04:55 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Film o filmu: Solaris [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 4/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 8/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 8/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak přišli kováři k měchu [i] 14:05 Cesty víry [i] 14:25 Křesťanský magazín [i] 14:40 Sváteční slovo velvyslance a diplomata Pavla Jajtnera [i] 14:45 Minulost Jany Kosinové [i] 16:30 Zatopené osudy [i] 16:45 Divnopis - Oskořínek [i] 16:55 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 4/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop 3/4 [i] 21:20 168 hodin [i] 21:50 Zprávy 21:55 Branky, body, vteřiny 22:00 Losování Sportky a Šance 22:05 Foylova válka IV [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Impresionisté 3/3 [i] 00:50 Uvolněte se, prosím [i] 01:35 Úsměvy Yvetty Simonové [i] 02:15 Šumná města [i] 02:40 Kam s ní 4/6 [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Renatou Šáchovou [i] 06:50 Správy STV 07:10 City Folk 2008 - Lisabon 07:40 Krásy evropského pobřeží: V srdci [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Můj ztracený svět [i] 08:50 Třistatřicettři [i] 09:45 Čtenářský deník... Alex [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:25 Hledání ztraceného času 11 [i] 10:45 MS motocyklů 2008 Valencie [i] 12:00 MS motocyklů 2008 Valencie [i] 13:15 Základy [i] 13:45 MS motocyklů 2008 Valencie [i] 15:00 Po Královské cestě s profesorem [i] 15:15 Magická posedlost [i] 17:00 Letíme do Ria [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Povídání o opeře [i] 19:30 L. v. Beethoven: Pro Elišku [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 11/22 [i] 20:00 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko 1/2 [i] 20:40 Tenkrát byl Bůh příliš vysoko... a neodpovídal 2/2 [i] 21:20 Anabáze [i] 22:05 Na plovárně s Johnem McLaughlinem [i] 22:25 Z Jihlavy do hlavy [i] 22:35 Šílení [i] 00:35 Ornette Coleman & Prime Time [i] 01:35 Souboj hitů [i] 02:50 Simpsonovi XVIII 11/22 [i] 03:10 Kamera na cestách: Kyklady [i] 04:05 Zatopené osudy [i] 04:25 Krásný ztráty [i] 04:50 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Lenssen & spol. IV 44, 45 [i] 05:45 Novashopping 06:00 Novashopping 06:35 Království surikat 9 [i] 07:05 Kamarádi z lesa 26, 27 [i] 07:40 Myšák Stuart Little 13 [i] 08:10 Kocour [i] 09:40 Jdi na to [i] 11:55 Malý pitaval z velkého města 13 [i] 13:05 Hotel snů: Mexiko [i] 14:55 Láska s výstrahou [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 8 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 9 [i] 23:20 24 hodin IV 22 [i] 00:20 Ponorky [i] 02:10 Námořní vyšetřovací služba 7 [i] 03:00 Novashopping 03:30 Střepiny [i] 04:20 Lenssen & spol. IV 46, 47 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 10 [i] 07:00 Winx Club 11 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VII 20 [i] 08:00 Hitlerovi muži I 1 [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:45 Pod bílými plachtami: Koncert na rozloučenou [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:05 Vůně cibule [i] 16:05 Vzhůru nohama [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 21 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 6 [i] 23:05 Ďáblův advokát [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Žena v taláru 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:15 Motorismus [i] 08:15 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:45 Motorismus [i] 15:15 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Snooker [i] 23:00 Box [i] 00:30 Tenis [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 Merlin 2/2 [i] 10:00 Kouzelný výtah [i] 12:00 Merlin 2/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Smrt a sny [i] 16:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 18:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 20:00 Tajemství mého muže [i] 22:00 Foylova válka I 1 [i] 00:00 Stín pochybnosti [i] 02:00 Tajemství mého muže [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 24/25 [i] 06:00 Věk vodíku [i] 07:15 Souboj v oblacích: Boeing kontra Airbus [i] 08:15 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 09:15 Nigella vaří narychlo 2/13 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo 3/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 15/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 16/26 [i] 11:25 Design a designéři 4/13 [i] 11:40 Ulice světa 5/13 [i] 12:10 Ulice světa 6/13 [i] 12:40 Práce pro chlapa 3/12 [i] 13:10 Práce pro chlapa 4/12 [i] 13:40 Diety našich předků 2/6 [i] 14:40 Muž divočiny 15/19 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty 3/12 [i] 16:15 Výpravy za zvířaty 4/12 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem 3/9 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem 4/9 [i] 17:50 Maminka stávkuje 25/25 [i] 18:25 Limity měst 1/13 [i] 18:40 Islandské gejzíry [i] 19:10 Boj o život 5/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 17/23 [i] 21:30 Ulice světa 7/13 [i] 22:00 Ulice světa 8/13 [i] 22:30 Limity měst 1/13 [i] 22:45 Jetstream 4/8 [i] 23:45 Drogy a mozek 3/5 [i] 00:50 Příběh o Indii 5/6 [i] 02:00 Příběh o Indii 6/6 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… 9/14 [i] 03:25 Chytrý průvodce po… 10/14 [i] 03:55 Legendy kulatého stolu 3/3 [i] 04:55 Muž divočiny 15/19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rebelka [i] 07:40 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 08:30 Úžasná a milovaná [i] 10:15 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 12:15 Divočáci [i] 13:55 Řeč nepřítele [i] 15:40 Rocky Balboa [i] 17:20 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 19:30 Před kamerou 44 [i] 20:00 Spider-Man 3 [i] 22:15 Moje superbejvalka [i] 23:50 Na stojáka 46 [i] 00:20 Shortbus [i] 02:00 Lady Jane [i] 03:45 Oktoberfest [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Poseidon [i] 09:40 Před kamerou 43 [i] 10:10 Bloudící duše [i] 12:00 Evropské filmové ceny 2007 [i] 13:35 Gang v útoku [i] 15:40 Nejlepší obchodníci [i] 17:20 Lovecká sezóna [i] 18:45 Nepřemožitelný [i] 20:25 LA blues [i] 22:00 Kurýr 2 [i] 23:25 Parfém: Příběh vraha [i] 01:50 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 02:50 Polibte nevěstu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.