Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 53-54/216 [i] 10:55 Pošli to ďalej [i] 13:20 Odpadlík I. 15/22 [i] 14:15 Bez stopy III. 2/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 38-39/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 11/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Križovatka smrti [i] 23:25 Policajt v Beverly Hills II. [i] 01:25 Letisko '75 [i] 03:10 Momentum [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Bocian 1/2 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Materské znamienko 4/7 [i] 08:50 Euromaxx dizajn 14/14 [i] 09:15 Bocian 2/2 [i] 09:50 Mesačný svit IV. 8/14 [i] 10:40 Vášne 38/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 19 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 22/23 [i] 14:25 Central Park West 20/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 4/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 315/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 316/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 20 [i] 22:05 Dokonalá pestúnka [i] 23:40 Výťah smrti [i] 01:25 Hviezdna loď Galactica II. 15/20 [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 315/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 316/357 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Euromaxx dizajn 14/14 [i] 04:50 Bocian 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranné správy [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:30 Zápisník medveďov 2/3 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Veľké záhady [i] 13:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:15 Sociálny zápisník [i] 13:30 Spoza troch dolín [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Enviro [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 19 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:20 Dizajn 9/17 [i] 01:50 Príbehy z hrobky 2/3 [i] 02:40 Udalosti ČT [i] 03:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 34 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 20 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 20 [i] 13:00 Črievičky na mieru [i] 15:00 Medicopter 117 34 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 133 [i] 20:45 Film týždňa: Denník princeznej [i] 23:15 Nočné kino: Vraždy podľa predlohy [i] 01:45 Matka, dcéra a milenci [i] 03:00 Tanec pod majákom [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O živé vodě [i] 09:40 Pétépáci [i] 10:20 Příště u Vás z Božejova a Přibyslavi. [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 15:00 Tom 3/26 [i] 15:25 Taylor má trable 9/26 [i] 15:50 Svět Elmo 24/56 [i] 16:05 Babar 11/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sysel obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 5/13 [i] 21:05 13. komnata Ladislava Freje ml. [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 14/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Blondýnka ve spícím lese 1/2 [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Osudy hvězd [i] 03:55 Kancl 4/14 [i] 04:25 Gorodok 2/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 34/42 [i] 10:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:30 Vzkaz Ivy Drápalové [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 8/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Vlastní góly, minely a perličky [i] 16:00 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 16:25 Země Belgů [i] 16:50 Kam s ní 4/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 8/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Lisabon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Životní cyklus 1/3 [i] 20:55 Kancl 4/14 [i] 21:25 Pointer Sisters, Live 2/2 [i] 22:10 Film o filmu Děti noci [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Golfmagazín [i] 23:40 Gorodok 2/20 [i] 00:10 Mlčenlivý profesor Ctibor Turba uvádí [i] 01:00 Musilok [i] 01:30 Stínoví vojáci 3/3 [i] 02:30 Pro sjednocenou Evropu [i] 03:25 Kámen, dřevo ... [i] 03:45 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 18 [i] 09:30 Julie Lescaut V 1 [i] 11:30 Ulice 255 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 3 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 13 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 9 [i] 15:05 Hvězdná brána II 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 21 [i] 18:25 Ulice 1039, 1040 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Univerzální uklízečka [i] 22:15 Tváří v tvář [i] 00:55 Žhavá pomsta [i] 02:40 Novashopping 03:15 Áčko [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 43 [i] 04:30 Juanin zázrak 153 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 40 [i] 07:35 Will & Grace IV 6 [i] 08:05 Přátelé VII 18 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 9 [i] 09:00 Panelák 3 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 10 [i] 10:45 Na čem záleží 6 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 4 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 4 [i] 13:05 Policie - New York 45 [i] 14:05 Chameleon I 20 [i] 15:05 Will & Grace IV 7 [i] 15:35 Drzá Jordan I 20 [i] 16:35 Komisař Rex VI 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Vzorec pro vraždu [i] 23:50 Tři králové [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Kriminálka Kolín IV 7 [i] 04:40 Horečka III 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Poker [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 16 [i] 06:00 Možná už zítra IV 17 [i] 07:00 Možná už zítra IV 18 [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Foylova válka I 1/4 [i] 22:00 Dva muži šli do války [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Možná už zítra IV 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 06:00 Stezky v divočině 9/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 10/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 08:00 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 09:00 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 09:30 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 10:00 Evropou pěšky 3/8 [i] 10:35 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 11:35 Buď já nebo pes 19/38 [i] 12:05 Malí mniši [i] 12:40 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 13:45 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 14:10 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 14:40 Stezky v divočině 9/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 10/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 19/38 [i] 17:15 Malí mniši [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 18:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 19:30 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 20:25 Zázračná planeta 4/6 [i] 21:30 Na křídlech šílenství [i] 22:35 Velká čínská zeď 2/2 [i] 23:40 Ze soudních spisů 9/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 10/32 [i] 00:40 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 01:40 Britské muzeum 9/10 [i] 02:15 Britské muzeum 10/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 03:55 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Godzilla [i] 08:15 Zpátky ve hře [i] 09:40 Příměří [i] 11:30 Jen trošku štěstí [i] 13:10 DOA: Na život a na smrt [i] 14:35 Elsa a Fred [i] 16:20 Robin Hood [i] 18:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:40 Hříšné svědectví [i] 01:15 Hadi v letadle [i] 03:00 Nula od Nuly pojde [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 10 [i] 11:00 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 11:30 Déja Vu [i] 13:35 Před kamerou 43 [i] 14:05 Aristokraté [i] 15:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 17:00 Agent v sukni 2 [i] 18:40 ATL [i] 20:25 Síly temna [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Města plná sexu 3 [i] 01:15 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 02:55 Tady se nedá žít III 10 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Celta Vigo remizovala s Getafe, Lobotka hral až od 74. minúty
Stanislav Lobotka, archívna snímka.

Príprava NHL: Famózny Pánik pomohol 3 asistenciami k triumfu Chicaga
Na snímke vpravo slovenský útočník Chicaga Richard Pánik.

Pánik prihral na tri góly Chicaga, Chára rozdal tri „hity“
Tri asistencie si zapísal slovenský hokejista Richard Pánik vo štvrtkovom prípravnom súboji pred novou sezónou NHL, v ktorom Chicago rozdrvilo Detroit 6:1. Hetrik Brandona ...

Ostapenková postúpila do semifinále turnaja WTA v Soule
Lotyška Jelena Ostapenková.

Aktuálne správy

Komu v botách ločká, ten sa slnka dočká
Na Slovensku bude dnes prevažne polooblačno. Teploty na väčšine územia vystúpia na 15 až 20 stupňov Celzia.

Slováci budú môcť študovať na prestížnej univerzite v Berkeley
Ilustračná snímka..

A. Kiska: Tretinu vysokých škôl by sme mali zavrieť
Na archívnej snímke prezident SR Andrej Kiska.

Most-Híd navrhne zmeniť požiadavky na terénnych sociálnych pracovníkov
Na snímke zľava podpredsedníčka strany Most-Híd Lucia Žitňanská a predseda strany Most-Híd Béla Bugár, ilustračná snímka.

Horskí záchranári varujú turistov pred nepriaznivými podmienkami
Ilustračná snímka.

Biela pastelka vyráža do ulíc s podporou Mareka Hamšíka
Na snímke sprava tlačová hovorkyňa SFZ Monika Jurigová, PR manažérka a členka Ústrednej rady ÚNSS Dušana Blašková, hlavná koordinátorka verejnej zbierky Biela pastelka Hana Cápayová a manažérka pre fundraising ÚNSS Ivana ...

Literárny týždenník je venovaný jubileu kulturológa Vincenta Šabíka
Najnovšie dvojčíslo Literárneho týždenníka (31-32) je do istej miery monotematické. Približne z dvoch tretín je venované osemdesiatinám filozofa, kulturológa, ...

V Košiciach odhalili pamätnú tabuľu s bustou Jozefa Miloslava Hurbana
Jozef Miloslav Hurban.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.