Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 53-54/216 [i] 10:55 Pošli to ďalej [i] 13:20 Odpadlík I. 15/22 [i] 14:15 Bez stopy III. 2/23 [i] 15:10 Cigánske srdce 38-39/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 11/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:30 Križovatka smrti [i] 23:25 Policajt v Beverly Hills II. [i] 01:25 Letisko '75 [i] 03:10 Momentum [i] 04:40 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Bocian 1/2 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Materské znamienko 4/7 [i] 08:50 Euromaxx dizajn 14/14 [i] 09:15 Bocian 2/2 [i] 09:50 Mesačný svit IV. 8/14 [i] 10:40 Vášne 38/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 19 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 22/23 [i] 14:25 Central Park West 20/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 4/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 315/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 316/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 20 [i] 22:05 Dokonalá pestúnka [i] 23:40 Výťah smrti [i] 01:25 Hviezdna loď Galactica II. 15/20 [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 315/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 316/357 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:25 Euromaxx dizajn 14/14 [i] 04:50 Bocian 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranné správy [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibumove rozprávky [i] 10:30 Zápisník medveďov 2/3 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 Veľké záhady [i] 13:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:15 Sociálny zápisník [i] 13:30 Spoza troch dolín [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Enviro [i] 16:55 Tempo [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 19 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Sophie Schollová-Napriek všetkému násiliu [i] 21:05 GEN.sk [i] 21:20 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 01:20 Dizajn 9/17 [i] 01:50 Príbehy z hrobky 2/3 [i] 02:40 Udalosti ČT [i] 03:15 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 34 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 20 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 20 [i] 13:00 Črievičky na mieru [i] 15:00 Medicopter 117 34 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 20 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 133 [i] 20:45 Film týždňa: Denník princeznej [i] 23:15 Nočné kino: Vraždy podľa predlohy [i] 01:45 Matka, dcéra a milenci [i] 03:00 Tanec pod majákom [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 O živé vodě [i] 09:40 Pétépáci [i] 10:20 Příště u Vás z Božejova a Přibyslavi. [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 15:00 Tom 3/26 [i] 15:25 Taylor má trable 9/26 [i] 15:50 Svět Elmo 24/56 [i] 16:05 Babar 11/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Sysel obecný [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 5/13 [i] 21:05 13. komnata Ladislava Freje ml. [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:20 Sex ve městě II 14/18 [i] 22:50 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:55 Blondýnka ve spícím lese 1/2 [i] 00:30 Losování Euromiliony 00:35 McLeodovy dcery VII 7/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Osudy hvězd [i] 03:55 Kancl 4/14 [i] 04:25 Gorodok 2/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 34/42 [i] 10:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 10:30 Vzkaz Ivy Drápalové [i] 11:00 Příběhy domů [i] 11:15 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:30 Já a moje rodina 8/26 [i] 13:45 Futuroskop [i] 14:10 Šikulové [i] 14:30 Medúza [i] 15:00 Sportovci světa: Vlastní góly, minely a perličky [i] 16:00 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 16:25 Země Belgů [i] 16:50 Kam s ní 4/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 8/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Lisabon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 19/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Životní cyklus 1/3 [i] 20:55 Kancl 4/14 [i] 21:25 Pointer Sisters, Live 2/2 [i] 22:10 Film o filmu Děti noci [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Z Jihlavy do hlavy [i] 23:20 Golfmagazín [i] 23:40 Gorodok 2/20 [i] 00:10 Mlčenlivý profesor Ctibor Turba uvádí [i] 01:00 Musilok [i] 01:30 Stínoví vojáci 3/3 [i] 02:30 Pro sjednocenou Evropu [i] 03:25 Kámen, dřevo ... [i] 03:45 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 18 [i] 09:30 Julie Lescaut V 1 [i] 11:30 Ulice 255 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 3 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 13 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 15 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 9 [i] 15:05 Hvězdná brána II 9 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 21 [i] 18:25 Ulice 1039, 1040 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Univerzální uklízečka [i] 22:15 Tváří v tvář [i] 00:55 Žhavá pomsta [i] 02:40 Novashopping 03:15 Áčko [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 43 [i] 04:30 Juanin zázrak 153 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 16 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 40 [i] 07:35 Will & Grace IV 6 [i] 08:05 Přátelé VII 18 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 9 [i] 09:00 Panelák 3 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 10 [i] 10:45 Na čem záleží 6 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 4 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 4 [i] 13:05 Policie - New York 45 [i] 14:05 Chameleon I 20 [i] 15:05 Will & Grace IV 7 [i] 15:35 Drzá Jordan I 20 [i] 16:35 Komisař Rex VI 14 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 19 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Vzorec pro vraždu [i] 23:50 Tři králové [i] 02:10 Volejte Věštce 03:55 Kriminálka Kolín IV 7 [i] 04:40 Horečka III 23 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Fotbal [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Motorismus [i] 16:00 Tenis [i] 17:00 Fotbal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Tenis [i] 21:00 Poker [i] 22:00 Strongest Man [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 16 [i] 06:00 Možná už zítra IV 17 [i] 07:00 Možná už zítra IV 18 [i] 08:00 Divoká srdce [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 24 [i] 15:00 Divoká srdce [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 23 [i] 18:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 20:00 Foylova válka I 1/4 [i] 22:00 Dva muži šli do války [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Záhadná žena: Tajemství Divokého západu [i] 04:00 Možná už zítra IV 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 06:00 Stezky v divočině 9/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 10/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 08:00 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 09:00 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 09:30 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 10:00 Evropou pěšky 3/8 [i] 10:35 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 11:35 Buď já nebo pes 19/38 [i] 12:05 Malí mniši [i] 12:40 Renovace Debbie Travisové 5/24 [i] 13:45 Kašmír a Ladak 3/4 [i] 14:10 Kašmír a Ladak 4/4 [i] 14:40 Stezky v divočině 9/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 10/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 22/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 23/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 19/38 [i] 17:15 Malí mniši [i] 17:50 Zvířecí rekordmani 5/26 [i] 18:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 5/10 [i] 19:30 Na Falklandy s Nigelem Marvenem [i] 20:25 Zázračná planeta 4/6 [i] 21:30 Na křídlech šílenství [i] 22:35 Velká čínská zeď 2/2 [i] 23:40 Ze soudních spisů 9/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 10/32 [i] 00:40 Anatomie přírodní katastrofy 3/3 [i] 01:40 Britské muzeum 9/10 [i] 02:15 Britské muzeum 10/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 10/12 [i] 03:55 Proslulé maďarské vinice [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Godzilla [i] 08:15 Zpátky ve hře [i] 09:40 Příměří [i] 11:30 Jen trošku štěstí [i] 13:10 DOA: Na život a na smrt [i] 14:35 Elsa a Fred [i] 16:20 Robin Hood [i] 18:05 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 44 [i] 20:00 Všichni královi muži [i] 22:05 Démon pomsty: Krvavá lázeň [i] 23:40 Hříšné svědectví [i] 01:15 Hadi v letadle [i] 03:00 Nula od Nuly pojde [i] 04:25 Ďáblův deník [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 10 [i] 11:00 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 11:30 Déja Vu [i] 13:35 Před kamerou 43 [i] 14:05 Aristokraté [i] 15:30 Jezdci z jižního Bronxu [i] 17:00 Agent v sukni 2 [i] 18:40 ATL [i] 20:25 Síly temna [i] 22:00 Babel [i] 00:20 Města plná sexu 3 [i] 01:15 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 02:55 Tady se nedá žít III 10 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Tatar sa dohodol s Detroitom na štvorročnej zmluve: Je to veľká úľava
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

NBA: Wall dostal od Washingtonu nový astronomický kontrakt
Hráč Washingtonu Wizards John Wall smečuje.

Mak späť na štadióne Toumba, zožal aplauz: Akoby som sa vrátil domov
Na archívnej snímke slovenský útočník Robert Mak.

Tomáš Tatar sa s Detroitom dohodol pred začatím arbitráže, jeho plat sa takmer zdvojnásobí
O novom kontrakte slovenského hokejového reprezentanta Tomáša Tatara s tímom NHL Detroit Red Wings napokon nerozhodla arbitráž. Tatar a Detroit sa ešte pred konečným ortieľom arbitrážneho konania ...

Aktuálne správy

V sobotu bude dusno: Čakajme vysoké teploty a miestami aj búrky
Ilustračná snímka

Od požiaru v Slovenskom raji uplynulo desať rokov
Ilustračná snímka.

Dnes je policajná kontrola na cestách Bratislavského kraja
Na cestách Bratislavského kraja budú musieť vodiči počas dneška počítať s dopravnou akciou. Polícia u vodičov skontroluje požitie alkoholu alebo iných ...

Premena vlkov na psov prebehla podľa štúdie len na jednom mieste, pomohli zvyšky ľudskej potravy
Domestikácia vlkov, z ktorých sa postupom času stali psy, sa odohrala iba na jednom mieste pred 20- až 40-tisíc rokmi, tvrdia vedci v najnovšej štúdii. Prišli na to skúmaním DNA troch psov, ktorých ...

Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali nárast požiarov, viac bolo aj usmrtených a zranených ľudí
Hasiči v Trnavskom kraji zaznamenali v prvom polroku 777 požiarov, pri ktorých bolo päť ľudí usmrtených a dvadsať zranených. Ide o najhoršie čísla za posledných päť rokov v počte ...

Ružinov pravidelne monitoruje kvalitu vody v Štrkoveckom jazere
Štrkovecké jazero, ilustračná snímka

Kanadský spevák Justin Bieber dostal zákaz koncertovať v Číne
Kanadský spevák Justin Bieber.

Kráľovská rodina vydala oficiálnu snímku princa Georgea, má 4 roky
Členovia kráľovskej rodiny, ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.