Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 51-52/216 [i] 11:05 87. okrsok: Ľad [i] 12:55 Odpadlík I. 14/22 [i] 13:50 Bláznivý Jimov život VI. 18/18 [i] 14:25 Bez stopy III. 1/23 [i] 15:15 Cigánske srdce 36-37/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 9/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 51 [i] 21:30 Kráľovná [i] 23:30 Súboj so zločinom 6/13 [i] 00:30 Čeľuste: Odplata [i] 02:10 Aj múdry schybí [i] 03:15 Frasier XI. 1-2/24 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 7/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx dizajn 12/14 [i] 05:30 Klíma, počasie, katastrofy 5/5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Káčerovo 12/30 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 13/14 [i] 09:10 Bocian 1/2 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 7/14 [i] 10:35 Vášne 37/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 18 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 21/23 [i] 14:25 Central Park West 19/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 3/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 313/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 314/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - práca a rodina [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure - aké kroky nás čakajú pri prechode na euro [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Prípad strateného závetu [i] 21:05 Radosť zo života [i] 21:30 Obchod so šťastím 19 [i] 22:10 Život po živote II 2/8 [i] 23:05 Odhalené vraždy [i] 00:35 Totálne okno [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:35 Sila lásky II. 313/357 [i] 03:25 Sila lásky II. 314/357 [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i] 04:55 Euromaxx dizajn 13/14 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Lesanka [i] 10:40 Staroba a láska [i] 11:35 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 Vodný svet 5/6 [i] 13:20 Zdravíčko, pán doktor ! - Ostych nie je na mieste (Kolorektálny karcinóm) [i] 13:50 Na spoločnej strune [i] 14:25 HITMÁNIA [i] 15:15 Klik [i] 15:30 Vilma Jamnická [i] 16:05 Slovo [i] 16:09 Svedectvo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Ryby, rybky, rybičky [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 18 [i] 18:35 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:50 Sociálny zápisník [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zápisník medveďov 2/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Veľké záhady [i] 00:30 Ryby, rybky, rybičky [i] 00:55 Udalosti ČT [i] 01:30 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 33 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 19 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 19 [i] 13:00 Prepadnutie na mori [i] 15:00 Medicopter 117 33 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 19 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 19 [i] 21:20 Panelák 132 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Lovci levov [i] 01:55 PRVÉ NOVINY 02:20 PROMI NOVINY [i] 02:40 KRIMI NOVINY 03:00 NOVINY 03:25 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:00 Skutočné príbehy [i] 04:40 Súdna sieň [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kulaté písničky [i] 10:00 Rita se vzdělává [i] 11:45 České maličkosti [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 6/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 23/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Tangaroa 3/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hořeček český [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Kudy kam? [i] 21:40 Černá sanitka 8/15 [i] 22:10 Na stopě [i] 22:35 Podle práva 34/42 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Deadwood 8/12 [i] 00:00 Sólo pro... Jorgos Skolias a Bronislaw Dužy [i] 00:45 Taxík [i] 01:15 McLeodovy dcery VII 6/32 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Folklorní magazín [i] 03:35 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 8/8 [i] 10:35 Sváteční slovo režiséra Janusze [i] 10:40 Cesty víry [i] 11:05 Křesťanský magazín [i] 11:20 Postřehy odjinud [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 12/13 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Exit 316 - Mise: Krása v nesnázích [i] 16:20 Svět na kolejích [i] 16:35 Prizma [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Tobruk [i] 20:00 Štětcem a mačetou [i] 21:00 Historie.cs [i] 21:55 Krásný ztráty [i] 22:20 Divnopis - Jíkev [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 700/2379 [i] 23:25 Cizinec [i] 01:00 731: Dvojí výklad pekla [i] 01:25 Družstvo [i] 02:00 Ostrava komorní [i] 03:45 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 17 [i] 09:30 Miluji tě k smrti [i] 11:25 Ulice 254 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI III 2 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 12 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 14 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 8 [i] 15:05 Hvězdná brána II 8 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 20 [i] 18:25 Ulice 1037, 1038 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 60 [i] 21:25 Comeback 8 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 9 [i] 22:50 Americký ninja 3 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba 6 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Na vlastní oči [i] 02:35 Ptákoviny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 42 [i] 04:20 Juanin zázrak 152 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:10 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 15 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 39 [i] 07:35 Will & Grace IV 5 [i] 08:05 Přátelé VII 17 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 8 [i] 09:00 Panelák 2 [i] 09:45 Sedmé nebe IX 9 [i] 10:45 Na čem záleží 5 [i] 11:25 To je vražda, napsala I 3 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 3 [i] 13:05 Policie - New York 44 [i] 14:05 Chameleon I 19 [i] 15:05 Will & Grace IV 6 [i] 15:35 Drzá Jordan I 19 [i] 16:35 Komisař Rex VI 13 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 18 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 16 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 9 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 2 [i] 00:25 Případ pro dva V 58 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 6 [i] 04:05 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Motorismus [i] 11:00 Fotbal [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 17:30 Watts [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Motorismus [i] 18:45 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 14 [i] 06:00 Možná už zítra IV 15 [i] 07:00 Možná už zítra IV 16 [i] 08:00 Čítárna [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 11:00 Prokletí hrobky faraona Tutanchamona 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 23 [i] 15:00 Čítárna [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 22 [i] 18:00 Zamilovaní sousedé [i] 20:00 Drzá Jordan IV 20/21 [i] 21:00 Médium I 6/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 20/21 [i] 00:00 Médium I 6/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 13 [i] 02:00 Zamilovaní sousedé [i] 04:00 Možná už zítra IV 15 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 7/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 8/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 08:00 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 09:00 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 09:30 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 10:00 Evropou pěšky 2/8 [i] 10:35 Nigel Marven a tučňáci [i] 11:35 Buď já nebo pes 17/38 [i] 12:05 Buď já nebo pes 18/38 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 4/24 [i] 13:35 Design a designéři 3/13 [i] 13:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 14:15 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 14:40 Stezky v divočině 7/16 [i] 15:15 Stezky v divočině 8/16 [i] 15:45 Vítejte na svatební hostině 20/26 [i] 16:15 Vítejte na svatební hostině 21/26 [i] 16:45 Buď já nebo pes 17/38 [i] 17:15 Buď já nebo pes 18/38 [i] 17:45 Zvířecí rekordmani 4/26 [i] 18:50 Nejkrásnější místa pod hladinou 4/10 [i] 19:30 Nigel Marven a tučňáci [i] 20:25 Zázračná planeta 3/6 [i] 21:30 Ponorky ve studené válce 2/2 [i] 22:35 Velká čínská zeď 1/2 [i] 23:40 Ze soudních spisů 7/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 8/32 [i] 00:40 Anatomie přírodní katastrofy 2/3 [i] 01:40 Britské muzeum 7/10 [i] 02:15 Britské muzeum 8/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 9/12 [i] 03:55 Věčný design 1/2 [i] 04:30 Věčný design 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Bohémové [i] 08:10 Casino Royale [i] 10:30 Báječný den [i] 12:15 Před kamerou 43 [i] 12:45 Godzilla [i] 15:00 Zpátky ve hře [i] 16:25 Příměří [i] 18:15 Jen trošku štěstí [i] 20:00 Na stojáka 34 [i] 20:30 Do pětadvaceti [i] 22:00 Ničemové [i] 23:45 Deset položek a méně [i] 01:05 Noční hlídka [i] 03:00 Do pětadvaceti [i] 04:30 Deset položek a méně [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Mravenčí polepšovna [i] 11:25 Nepřemožitelný [i] 13:05 Překonat sám tisíce mil [i] 14:55 Nejlepší obchodníci [i] 16:35 Stačí jen málo [i] 18:00 Déja Vu [i] 20:05 Dveře dokořán [i] 22:00 Mlha [i] 23:40 Shottas - Jamajský gang [i] 01:15 Pijavice [i] 02:45 Dveře dokořán [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: Tampa s Černákom otočila duel s Bostonom, hviezdou noci Tavares
Hokejisti Tampy Bay zdolali v noci na utorok v šlágri Východnej konferencie NHL na domácom ľade Boston 5:4, hoci ešte na začiatku tretej tretiny prehrávali 2:4. Z víťazstva sa tešil ...

Video: Cristiano Ronaldo sa zranil v dueli so Srbskom a vyjadril sa aj k údajnej chybe rozhodcu
Už druhú remízu v rozbiehajúcej sa kvalifikácii ME 2020 uhrali portugalskí futbalisti. Po bezgólovom súboji s Ukrajinou sa v domácom prostredí v Lisabone úradujúci majstri Európy rozišli so Srbmi ...

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

RIADNE ZAFÚKA: V horách na severe Slovenska bude veterno
Ilustračná snímka.

Koaliční lídri sa zišli v parlamente, majú riešiť sporné otázky
Na archívnej snímke poslanci NR SR.

S vrátením parkovacích miest na Židovskú ulicu viacerí nesúhlasia
Ilustračná snímka.

Na svahu sa stále dá lyžovať. Tieto rezorty sú otvorené
Ilustračná snímka.

Proces v kauze vraždy bosa M. Sýkoru odročili
Proces v kauze vraždy zakladateľa bratislavskej skupiny sýkorovcov Miroslava Sýkoru, ktorý bol naplánovaný pred senátom Okresného súdu Bratislava I (OS BA I), sa v utorok ...

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Prvý ženský výstup do vesmíru zmaril nedostatok vhodných skafandrov
Anne McClainová, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.