Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Február 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 49-50/216 [i] 11:00 Objednávka na neveru [i] 12:30 Odpadlík I. 13/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 16-17/18 [i] 14:15 Bez stopy II. 24/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 34-35/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 8/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:30 Súkromné pasce: Malý terorista [i] 22:40 Nesmrteľné zlo [i] 00:20 Lovci ľudí 6/13 [i] 01:15 Zmyselný duch [i] 02:50 Lampáreň [i] 03:35 Ženatý so záväzkami VIII. 25-26/26 [i] 04:20 Jake a Tlsťoch I. 6/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Euromaxx dizajn 11/14 [i] 05:25 Klíma, počasie, katastrofy 4/5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:14 Domáci majstri [i] 08:15 Káčerovo 11/30 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 12/14 [i] 09:15 Klíma, počasie, katastrofy 5/5 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 6/14 [i] 10:35 Vášne 36/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 17 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 20/23 [i] 14:25 Central Park West 18/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 2/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 311/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 312/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - peniaze [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 8/21 [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá 4/16 [i] 21:30 Obchod so šťastím 18 [i] 22:05 Bratia a sestry II. 8/16 [i] 22:50 Amor a Cate [i] 00:35 Pápež musí zomrieť [i] 02:15 Krátke správy [i] 02:25 Sila lásky II. 311/357 [i] 03:15 Sila lásky II. 312/357 [i] 04:10 Slovensko DNES [i] 04:20 Euro - jednotná mena [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Zlatá panna zo zlatého vajca [i] 10:30 Veda zajtrajška 2/18 [i] 11:15 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 Koniari sveta 7/20 [i] 13:05 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 13:35 Od Prešporka k Dunaju [i] 14:05 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:35 Bratislavský chodec [i] 16:05 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 113 [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 17 [i] 18:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Ostych nie je na mieste (Kolorektálny karcinóm) [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Liga majstrov [i] 22:50 Liga majstrov - zostrihy [i] 00:10 Vodný svet 5/6 [i] 00:35 Udalosti ČT [i] 01:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI NOVINY 05:20 Črepiny PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 32 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 18 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 18 [i] 13:00 Komisár Paul [i] 15:00 Medicopter 117 32 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 18 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 131 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 21:45 Kosti III. 7 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Prepadnutie na mori [i] 02:00 KRIMI NOVINY 02:25 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VIII. 1/17 [i] 03:10 Kosti III. 7 [i] 03:50 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:35 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:20 Někdo schází u stolu [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 5/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 22/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 18/22 [i] 15:50 Já a moje rodina 8/26 [i] 16:05 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vranka obecná [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Pepíček [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Kriminální román 1/2 [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 5/32 [i] 01:35 Chcete mě? [i] 01:50 Hledání ztraceného času [i] 02:05 Události v regionech [i] 02:30 Události v regionech Brno 02:55 Události v regionech Ostrava [i] 03:20 Sabotáž [i] 03:50 V zajetí železné opony 31/41 [i] 04:05 Regiony ČT24 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Styl [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Paul Klee [i] 10:50 Na plovárně s Editou Gruberovou [i] 11:10 Čtenářský deník... Markéta [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 13:55 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 24/26 [i] 14:35 Tykadlo [i] 14:50 Knižní svět [i] 15:15 Přežít! 6/10 [i] 16:10 Rodina, škola a já [i] 16:25 Diagnóza [i] 16:45 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:50 JÁDRO [i] 16:55 Zoom [i] 17:25 PORT [i] 17:50 Muzeum panenek a medvídků [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Příběhy domů [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 8/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 18/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 FC Chelsea - AS Řím [i] 23:45 731: Dvojí výklad pekla [i] 00:10 Družstvo [i] 00:45 Byl jsem při tom [i] 02:50 Divadlo žije! [i] 03:15 Zpívání na farmě [i] 03:55 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 16 [i] 09:30 Předtím a potom [i] 11:35 Ulice 253 [i] 12:20 Sue Thomas: Agentka FBI III 1 [i] 13:10 Dva z Queensu VI 11 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 13 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 7 [i] 15:05 Hvězdná brána II 7 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 19 [i] 18:25 Ulice 1035, 1036 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 7 [i] 21:30 Přísně tajné [i] 22:05 Na vlastní oči [i] 22:55 Plastická chirurgie s.r.o. III 12 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba 5 [i] 00:40 Novashopping 01:10 Nepohodlná žena 2/2 [i] 02:45 112 [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 41 [i] 04:20 Juanin zázrak 151 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 14 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 38 [i] 07:35 Will & Grace IV 4 [i] 08:05 Přátelé VII 16 [i] 08:30 Malcolm v nesnázích II 7 [i] 09:00 Panelák 1 [i] 09:50 Sedmé nebe IX 8 [i] 10:50 Na čem záleží 4 [i] 11:35 To je vražda, napsala I 2 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 2 [i] 13:05 Policie - New York 43 [i] 14:05 Chameleon I 18 [i] 15:05 Will & Grace IV 5 [i] 15:35 Drzá Jordan I 18 [i] 16:35 Komisař Rex VI 12 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 17 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 47 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 7 [i] 23:25 Nikdy neprohrát [i] 01:45 Volejte Věštce 03:30 Kriminálka Kolín IV 5 [i] 04:20 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Snooker [i] 12:00 Motorismus [i] 13:00 Motorismus [i] 14:00 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 19:00 Olympiáda [i] 19:30 Wednesday Selection [i] 19:45 Jezdectví [i] 20:40 Polo [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 22:50 Jachting [i] 00:00 Extrémní sporty [i] 00:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 12 [i] 06:00 Možná už zítra IV 13 [i] 07:00 Možná už zítra IV 14 [i] 08:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 22 [i] 15:00 Dar z lásky: Příběh Daniela Huffmana [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 21 [i] 18:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 19/21 [i] 21:00 Médium I 5/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 19/21 [i] 00:00 Médium I 5/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 12 [i] 02:00 McBride: Nalaďte si vraždu [i] 04:00 Možná už zítra IV 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Do víru extrémů 2/2 [i] 06:00 Stezky v divočině 5/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 6/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 3/26 [i] 08:00 Renovace Debbie Travisové 3/24 [i] 09:00 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 09:30 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 10:00 Evropou pěšky 1/8 [i] 10:35 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 11:35 Buď já nebo pes 15/38 [i] 12:05 Buď já nebo pes 16/38 [i] 12:35 Renovace Debbie Travisové 3/24 [i] 13:40 Příběh o Indii 6/6 [i] 14:50 Stezky v divočině 5/16 [i] 15:20 Stezky v divočině 6/16 [i] 15:55 Vítejte na svatební hostině 18/26 [i] 16:25 Vítejte na svatební hostině 19/26 [i] 16:55 Buď já nebo pes 15/38 [i] 17:25 Buď já nebo pes 16/38 [i] 17:55 Zvířecí rekordmani 3/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 3/10 [i] 19:30 Nigel Marven kontra nosorožec [i] 20:25 Posedlost rychlostí 3/3 [i] 21:30 Ponorky ve studené válce 1/2 [i] 22:35 Navzdory všemu [i] 23:40 Ze soudních spisů 5/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 6/32 [i] 00:40 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i] 01:40 Britské muzeum 5/10 [i] 02:15 Britské muzeum 6/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 8/12 [i] 03:55 Tah jeřábů nad maďarskou pustou [i] 04:55 Anatomie přírodní katastrofy 1/3 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Poslední den na obzoru [i] 07:35 Po hlavě [i] 09:40 Transylvania [i] 11:20 Něco na té Mary je [i] 13:15 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 13:40 Bohémové [i] 15:50 Casino Royale [i] 18:10 Báječný den [i] 20:00 Číslo 23 [i] 21:35 Pekař [i] 23:00 Úžasný svět hudby [i] 00:45 Kdo je tady ředitel? [i] 02:25 Číslo 23 [i] 04:05 Úžasný svět hudby [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 9 [i] 11:05 Zbožňuju prachy! [i] 12:30 Hluboko pod kůží [i] 13:55 Fantastická čtyřka [i] 15:40 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 16:05 Nepřemožitelný [i] 17:50 Mravenčí polepšovna [i] 19:20 Vánoce bez Santy [i] 20:45 Po sexu [i] 22:00 Města plná sexu 3 [i] 22:55 Sybil [i] 00:20 Velký maturitní mejdan [i] 01:50 Po sexu [i] 03:05 Tady se nedá žít III 9 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

ZOH 2018 v Pjongčangu (online hokej – zápas o 3. miesto): Česko – Kanada
Už iba dva zápasy sa na zimných olympijských hrách v Pjongčangu odohrajú v mužskom hokejovom ...

Zlato pre OŠR vytancovala Zagitovová, naša RAJIČOVÁ V ŽIVOTNOM VÝKONE
Na snímke slovenská krasokorčuliarka Nicole Rajičová vo voľnej jazde počas XXIII. zimných olympijských hier v juhokórejskom Pjongčangu 23. februára 2018.

NHL: Tímom Haláka, Gáboríka, Tatara či Pánika v noci nešla karta
Na snímke dole slovenský útočník Senators Marián Gáborík strieľa na bránku, hore uprostred brankár Tampy Louis Domingue v zápase hokejovej NHL Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning (3:4) v noci na 23. februára 2018.

ZOH 2018 v Pjongčangu (online, hokej – semifinále): Česko – OŠR (Rusko)
V piatok 23. februára sú na zimných olympijských hrách v Pjongčangu na programe aj semifinálové zápasy

Aktuálne správy

Pithart v diskusii s Čarnogurským: Rozpad federácie Čechov prekvapil
Česi vôbec neboli pripravení na snahy Slovákov o osamostatnenie sa, ktoré sa prejavili po roku 1989; nepoznali totiž slovenské bolesti či sklamania. Na štvrtkovej diskusii v budove ...

Štátny tajomník Parízek sa stretol s ministrami V4 a Austrálie
Zľava český minister zahraničných vecí Martin Stropnický, námestník poľského ministra zahraničných vecí Marek Magierowski, maďarský minister zahraničných vecí Péter Szijjártó, austrálska ministerka zahraničných vecí Julie ...

V Petržalke sa schyľuje k spusteniu ďalšej petície
V bratislavskej Petržalke sa schyľuje k ďalšej petícii. Tú chcú pondelok (26.2.) spustiť obyvatelia Vyšehradskej ulice a okolia na čele s miestnym a zároveň mestským ...

Snehové správy: Predĺžte si víkend na kopcoch
Prázdninová lyžovačka v Tatranskej Lomnici v časti Buková hora 22. februára 2018.

Beblavý v Bruseli odsúdil neúprimné európanstvo niektorých politikov
Na snímke nezaradený poslanec Miroslav Beblavý.

SaS: Minister obrany musí vysvetliť pozastavenie prevádzky Mi-17
Na snímke vrtuľník Mi-17.

Jubilant Milan Sládek zasvätil svoj život prejavu bez slov
Významný mím, režisér, choreograf a pedagóg Milan Sládek preslávil slovenskú kultúru a divadelníctvo vo svete ako málokto. Patrí medzi ...

Oscarový český režisér Jiří Menzel jubiluje
Na archívnej snímke Jiří Menzel.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.