Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 47-48/216 [i] 10:50 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 12:30 Odpadlík I. 12/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 14-15/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 23/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 32-33/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 7/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 50 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Záchvat zúrivosti [i] 01:25 Zmyselná predstava [i] 02:50 Paľba [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 23-24/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 5/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:14 Domáci majstri [i] 08:15 Aladin 32/65 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 11/14 [i] 09:15 Klíma, počasie, katastrofy 4/5 [i] 09:50 Mesačný svit IV. 5/14 [i] 10:40 Vášne 35/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 16 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 19/23 [i] 14:25 Central Park West 17/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 1/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 309/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 310/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 17 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 8/23 [i] 22:55 Návrat domov [i] 00:40 Letecký most 2/2 [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Sila lásky II. 309/357 [i] 03:20 Sila lásky II. 310/357 [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fimfárum 3/5 [i] 10:20 Megastavby I. 2/11 [i] 11:10 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 13:00 VAT [i] 13:25 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:20 Zlaté hity [i] 15:10 Vincent Hložník národný umelec [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 16 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 2/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 113 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 01:05 Koniari sveta 7/20 [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 31 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 17 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 15:00 Medicopter 117 31 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 18 [i] 21:20 Panelák 130 [i] 22:00 SHARK II. 4 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Mesiáš 3: Sľub [i] 03:00 SHARK II. 4 [i] 03:45 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Zrychlený čas 2/5 [i] 09:15 Příběhy z přírody 3/4 [i] 09:30 Dispečer 8/9 [i] 10:25 Písničky a tance [i] 10:55 Nebe, peklo, ráj [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 21/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 17/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 24/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Teplické skály [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 8/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Vražedné tango [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 01:35 Na cestě po Litvě [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Král [i] 10:30 Alois Simandl Piňos [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Základy [i] 15:25 Toulavá kamera [i] 15:50 Kouzlo Afriky [i] 16:15 Paul Klee [i] 17:05 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 6/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 17/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 25/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 17/22 [i] 20:00 Děti z krabičky [i] 20:25 Juventus Turín - Real Madrid [i] 23:45 Zpívání na farmě [i] 00:25 VEČER NA TÉMA... Brno poetické [i] 02:25 Lenin navždy [i] 03:15 Studio B [i] 03:55 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 15 [i] 09:30 Hvězda [i] 11:25 Ulice 252 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 10 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 6 [i] 15:05 Hvězdná brána II 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 18 [i] 18:25 Ulice 1033, 1034 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 59 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 8 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Úkryt [i] 01:10 Taxík II 16 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Občanské judo [i] 04:20 Juanin zázrak 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 37 [i] 07:35 Will & Grace IV 3 [i] 08:05 Přátelé VII 15 [i] 08:35 Knight Rider IV 22 [i] 09:40 Sedmé nebe IX 7 [i] 10:40 Na čem záleží 3 [i] 11:20 To je vražda, napsala I 1 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 1 [i] 13:05 Policie - New York 42 [i] 14:05 Chameleon I 17 [i] 15:05 Will & Grace IV 4 [i] 15:35 Drzá Jordan I 17 [i] 16:35 Komisař Rex VI 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 15 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 5 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 1 [i] 00:25 Případ pro dva V 57 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 4 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Futsal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Futsal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 10 [i] 06:00 Možná už zítra IV 11 [i] 07:00 Možná už zítra IV 12 [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 11:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Drzá Jordan IV 18/21 [i] 21:00 Médium I 4/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 18/21 [i] 00:00 Médium I 4/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Možná už zítra IV 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Do víru extrémů 1/2 [i] 06:00 Stezky v divočině 3/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 4/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 09:10 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 09:40 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 10:10 Design a designéři 2/13 [i] 10:30 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 11:30 Buď já nebo pes 13/38 [i] 12:00 Buď já nebo pes 14/38 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 13:30 Příběh o Indii 5/6 [i] 14:40 Stezky v divočině 3/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 4/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 13/38 [i] 17:10 Buď já nebo pes 14/38 [i] 17:40 Design a designéři 2/13 [i] 17:55 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 19:30 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 20:25 Posedlost rychlostí 2/3 [i] 21:30 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 22:35 Svobodní zednáři - tajemné společenství [i] 23:40 Ze soudních spisů 3/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 4/32 [i] 00:40 Do víru extrémů 2/2 [i] 01:40 Britské muzeum 3/10 [i] 02:15 Britské muzeum 4/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 03:55 Voda, voda, čistá voda [i] 04:30 Tajemný vodní svět [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Oko delfína [i] 07:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 09:55 Všichni královi muži [i] 12:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:50 Poslední den na obzoru [i] 14:20 Po hlavě [i] 16:20 Transylvania [i] 18:00 Něco na té Mary je [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 21:40 Malá Miss Sunshine [i] 23:20 Lady Jane [i] 01:00 Rocky Balboa [i] 02:40 Malá Miss Sunshine [i] 04:20 Lady Jane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rodinný chaos [i] 11:25 Bláznivá olympiáda [i] 13:00 Aristokraté [i] 14:20 Evropské filmové ceny 2007 [i] 15:50 Zbožňuju prachy! [i] 17:15 Hluboko pod kůží [i] 18:40 Fantastická čtyřka [i] 20:25 Polibte nevěstu [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 LA blues [i] 02:00 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:35 Polibte nevěstu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánik s asistenciou pri výhre Arizony, Chicago zvládlo prestrelku
Richard Pánik, archívna snímka.

NBA: Clippers ukončili päťzápasovú šnúru prehier
Na snímke Patrick Beverley z Los Angeles Clippers.

Hráči FC Barcelona zvíťazili v zápase 20. kola La Ligy nad Leganes
Ilustračná snímka.

J. Trump vyhral snookrový turnaj turnaj Masters
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

V utorok tuhá zima neudrie, no treba rátať s hmlou
Ilustračná snímka.

V pondelok bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla
Dnes bude polooblačno až oblačno, ojedinele hmla. Teploty -3 až 2 stupne Celzia.

Na horskom priechode Zbojská je na ceste zľadovatený sneh
Na archívnej snímke horský priechod Zbojská

Ústavnoprávny výbor parlamentu verejne vypočuje 40 kandidátov na post ústavných sudcov
Verejné vypočutie rovných 40 kandidátov na post ústavných sudcov odštartuje v stredu 23. januára pred Ústavnoprávnym výborom Národnej rady SR. Na ňom sa môže zúčastniť aj prezident ...

SHMÚ upozorňuje na smogovú situáciu v týchto mestách
V okolí Martina, Vrútok, Žiliny a Ružomberka meteorológovia zaznamenali zvýšenú koncentráciu prachových častíc PM10. Informuje o tom Slovenský hydrometeorologický ...

Odoberajte podcast Diár na každý deň
Podcast relácie Diár.

Pravdepodobne najstarší slovenský rehoľník oslávil 104. narodeniny
Pravdepodobne najstarší rehoľník a kňaz na Slovensku, Akvinas Juraj Gabura, sa 17. januára dožil 104. rokov. Gabura, ktorý je považovaný za otca ...

Satirický film o Leningradskej blokáde vyvoláva polemiku
Ilustračná snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.