Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 47-48/216 [i] 10:50 87. okrsok: Vlna horúčav [i] 12:30 Odpadlík I. 12/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 14-15/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 23/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 32-33/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 7/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 50 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Záchvat zúrivosti [i] 01:25 Zmyselná predstava [i] 02:50 Paľba [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 23-24/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 5/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:14 Domáci majstri [i] 08:15 Aladin 32/65 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 11/14 [i] 09:15 Klíma, počasie, katastrofy 4/5 [i] 09:50 Mesačný svit IV. 5/14 [i] 10:40 Vášne 35/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 16 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 19/23 [i] 14:25 Central Park West 17/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu V. 1/32 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 309/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 310/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:00 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 17 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 8/23 [i] 22:55 Návrat domov [i] 00:40 Letecký most 2/2 [i] 02:20 Krátke správy [i] 02:30 Sila lásky II. 309/357 [i] 03:20 Sila lásky II. 310/357 [i] 04:15 Slovensko DNES [i] 04:25 Správy STV [i] 04:50 Góly body sekundy [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Grid [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fimfárum 3/5 [i] 10:20 Megastavby I. 2/11 [i] 11:10 Regionálny denník [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 13:00 VAT [i] 13:25 Na ľudovú nôtu [i] 13:40 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:20 Zlaté hity [i] 15:10 Vincent Hložník národný umelec [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 16 [i] 18:35 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 2/18 [i] 20:50 Test magazín [i] 21:00 Diagnóza 113 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 01:05 Koniari sveta 7/20 [i] 01:35 Udalosti ČT [i] 02:10 Záznam zo zasadnutia NR SR [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 NOVINY PLUS [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 31 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 17 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 15:00 Medicopter 117 31 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 17 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 18 [i] 21:20 Panelák 130 [i] 22:00 SHARK II. 4 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Mesiáš 3: Sľub [i] 03:00 SHARK II. 4 [i] 03:45 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:30 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ - Zrychlený čas 2/5 [i] 09:15 Příběhy z přírody 3/4 [i] 09:30 Dispečer 8/9 [i] 10:25 Písničky a tance [i] 10:55 Nebe, peklo, ráj [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 21/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 17/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 24/26 [i] 16:15 Tykadlo [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Teplické skály [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 8/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Vražedné tango [i] 00:50 McLeodovy dcery VII 4/32 [i] 01:35 Na cestě po Litvě [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Král [i] 10:30 Alois Simandl Piňos [i] 11:00 Dobrá rada nad zlato [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Hřiště 7 [i] 14:55 Základy [i] 15:25 Toulavá kamera [i] 15:50 Kouzlo Afriky [i] 16:15 Paul Klee [i] 17:05 Hledači času [i] 17:25 Utajená řeč peněz 6/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 17/72 [i] 18:00 Klíč [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 25/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 17/22 [i] 20:00 Děti z krabičky [i] 20:25 Juventus Turín - Real Madrid [i] 23:45 Zpívání na farmě [i] 00:25 VEČER NA TÉMA... Brno poetické [i] 02:25 Lenin navždy [i] 03:15 Studio B [i] 03:55 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 15 [i] 09:30 Hvězda [i] 11:25 Ulice 252 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 10 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 12 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 6 [i] 15:05 Hvězdná brána II 6 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 18 [i] 18:25 Ulice 1033, 1034 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 59 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 8 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Úkryt [i] 01:10 Taxík II 16 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 03:20 Občanské judo [i] 04:20 Juanin zázrak 150 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 13 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 37 [i] 07:35 Will & Grace IV 3 [i] 08:05 Přátelé VII 15 [i] 08:35 Knight Rider IV 22 [i] 09:40 Sedmé nebe IX 7 [i] 10:40 Na čem záleží 3 [i] 11:20 To je vražda, napsala I 1 [i] 12:30 Chůva k pohledání IV 1 [i] 13:05 Policie - New York 42 [i] 14:05 Chameleon I 17 [i] 15:05 Will & Grace IV 4 [i] 15:35 Drzá Jordan I 17 [i] 16:35 Komisař Rex VI 11 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 16 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 15 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 5 [i] 23:25 Sběratelé kostí II 1 [i] 00:25 Případ pro dva V 57 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 4 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Futsal [i] 09:45 Fotbal [i] 10:30 Fotbal [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Fotbal [i] 12:45 Fotbal [i] 13:15 Fotbal [i] 14:30 Tenis [i] 17:30 Tenis [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 21:00 Box [i] 23:00 Watts [i] 23:30 Motorismus [i] 00:00 Motorismus [i] 00:15 Futsal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 10 [i] 06:00 Možná už zítra IV 11 [i] 07:00 Možná už zítra IV 12 [i] 08:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 11:00 Desatero přikázání 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 21 [i] 15:00 Dětský výkřik o pomoc [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 20 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Drzá Jordan IV 18/21 [i] 21:00 Médium I 4/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 18/21 [i] 00:00 Médium I 4/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 11 [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Možná už zítra IV 11 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Do víru extrémů 1/2 [i] 06:00 Stezky v divočině 3/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 4/16 [i] 07:00 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 09:10 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 09:40 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 10:10 Design a designéři 2/13 [i] 10:30 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 11:30 Buď já nebo pes 13/38 [i] 12:00 Buď já nebo pes 14/38 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 2/24 [i] 13:30 Příběh o Indii 5/6 [i] 14:40 Stezky v divočině 3/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 4/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 16/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 17/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 13/38 [i] 17:10 Buď já nebo pes 14/38 [i] 17:40 Design a designéři 2/13 [i] 17:55 Zvířecí rekordmani 2/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 2/10 [i] 19:30 Ošklivá zvířata Nigela Marvena [i] 20:25 Posedlost rychlostí 2/3 [i] 21:30 Zvláštní zbraně II. světové války 2/2 [i] 22:35 Svobodní zednáři - tajemné společenství [i] 23:40 Ze soudních spisů 3/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 4/32 [i] 00:40 Do víru extrémů 2/2 [i] 01:40 Britské muzeum 3/10 [i] 02:15 Britské muzeum 4/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 7/12 [i] 03:55 Voda, voda, čistá voda [i] 04:30 Tajemný vodní svět [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Oko delfína [i] 07:45 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 09:55 Všichni královi muži [i] 12:00 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 12:50 Poslední den na obzoru [i] 14:20 Po hlavě [i] 16:20 Transylvania [i] 18:00 Něco na té Mary je [i] 20:00 Rocky Balboa [i] 21:40 Malá Miss Sunshine [i] 23:20 Lady Jane [i] 01:00 Rocky Balboa [i] 02:40 Malá Miss Sunshine [i] 04:20 Lady Jane [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Rodinný chaos [i] 11:25 Bláznivá olympiáda [i] 13:00 Aristokraté [i] 14:20 Evropské filmové ceny 2007 [i] 15:50 Zbožňuju prachy! [i] 17:15 Hluboko pod kůží [i] 18:40 Fantastická čtyřka [i] 20:25 Polibte nevěstu [i] 22:00 Parfém: Příběh vraha [i] 00:25 LA blues [i] 02:00 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 03:35 Polibte nevěstu [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Martin vypadol v osemfinále v Umagu, nestačil na Rubleva
Slovenskí tenisti Andrej Martin .

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

Aktuálne správy

Parádne letné teploty pokračujú aj v piatok
Na území Slovenska slnečno, ojedinele búrky. Teploty dosiahnu 29 až 34 stupňov Celzia.

Hasiči varujú pred lesnými požiarmi, vydali výstrahu pre vybrané oblasti
Hasiči pre horúce počasie a pretrvávajúce sucho opäť varujú pred zvýšeným rizikom vzniku lesných požiarov a vyzývajú ľudí, aby nezakladali ohne v ...

Katar upravil svoj protiteroristický zákon
Katarský emir šejk Tamím ibn Hamad as-Sání vydal vo štvrtok dekrét upravujúci niektoré ustanovenia zákona na boj proti terorizmu, informovala katarská tlačová agentúra ...

Generálny štrajk vyľudnil ulice Caracasu
Bezdomovec sedí na obrubníku medzi odpadkami na ulici vo venezuelskom Caracase 20. júla 2017. Venezuelská opozícia vyzvala svojich prívržencov, aby sa dnes masovo zapojili do generálneho štrajku, ktorého cieľom je dosiahnuť vypísanie ...

Tureckým pobrežím a gréckymi ostrovmi otriaslo silné zemetrasenie
Silné zemetrasenie s magnitúdou 6,7 zaznamenali vo štvrtok neskoro večer južne od tureckého mesta Bodrum. Otrasy bol cítiť na pobreží krajiny a aj na neďalekých gréckych ostrovoch. ...

Premiérka Szydlová bránila reformu justície
Poľská premiérka Beata Szydlová počas tlačovej konferencie na summite EÚ v Bruseli 9. marca 2017.

Exhumovali pozostatky maliara Salvadora Dalího
Telesné pozostatky španielskeho surrealistického maliara a sochára Salvadora Dalího exhumovali vo štvrtok v meste Figueres na severe Španielska. Dôvodom bolo rozhodnutie justície ...

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.