TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 45-46/216 [i] 11:00 Neskrotná Angelika [i] 12:35 Odpadlík I. 11/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 12-13/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 22/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 30-31/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 6/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 7/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Dokonalá lúpež [i] 01:25 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 02:20 Paľba [i] 02:45 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 21-22/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 4/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 31/65 [i] 08:35 Euromaxx dizajn 10/14 [i] 09:05 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 4/13 [i] 10:40 Vášne 34/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 15 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 18/23 [i] 14:25 Central Park West 16/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 31/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 307/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 308/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 16 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 8/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:10 Reportéri v ohrození 8/8 [i] 00:15 Test magazín [i] 00:20 Letecký most 1/2 [i] 01:50 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 307/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 308/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 10/14 [i] 04:45 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Navždy zaneprázdnení [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Žijúce kamene 6/13 [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:35 Grid [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 15 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 2/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:15 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 00:45 Eurovirtuál [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Cesty nádeje [i] 01:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy - Hírek [i] 03:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 30 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 16 [i] 13:00 Chilli, sex a samba [i] 15:00 Medicopter 117 30 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 129 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 8 [i] 21:35 Profesionáli 8 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 NOVINY PLUS [i] 00:15 Špeciálne komando II. 17 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 6 [i] 01:55 Autosalón [i] 02:15 Dobrodružstvo v Pacifiku [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 60/78 [i] 09:00 Jak se zbavit Helenky [i] 10:15 Mrazivá naděje [i] 11:00 Tajemství divočiny: Světlušky - světélka zamilovaných [i] 11:30 Po stopách [i] 11:45 Film o filmu Děti noci [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 20/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 16/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Petrovický modřín [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 19/20 [i] 21:00 Na cestě po Litvě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 31/41 [i] 22:25 Vražedná pole [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 Sex ve městě II 13/18 [i] 01:35 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 7/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Jíkev [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zrychlený čas 1/5 [i] 13:00 Příběhy z přírody 2/4 [i] 13:10 The Lost Secret 8/11 [i] 13:25 Fakír [i] 14:50 Exit 316 - Mise: Krása v nesnázích [i] 15:10 Sesterské lodě Titaniku [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FC Slovan Liberec - FK Jablonec 97 [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 16/22 [i] 20:00 Lenin navždy [i] 20:55 Vzkaz Ivy Drápalové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 22:00 V odborné péči 3/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Bílé peklo [i] 03:10 Čtenářský deník... Markéta [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 14 [i] 09:30 V Říši stříbrného lva [i] 11:25 Ulice 251 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 9 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 11 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 5 [i] 15:05 Hvězdná brána II 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 17 [i] 18:25 Ulice 1031, 1032 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 8 [i] 21:20 Víkend [i] 22:00 Dr. House IV 8 [i] 22:55 Dlouhý víkend [i] 00:40 Taxík II 15 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Tom a Jerry 36 [i] 07:50 Will & Grace IV 2 [i] 08:20 Přátelé VII 14 [i] 08:50 Knight Rider IV 21 [i] 09:50 Sedmé nebe IX 6 [i] 10:50 Na čem záleží 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 26 [i] 13:05 Policie - New York 41 [i] 14:05 Chameleon I 16 [i] 15:05 Will & Grace IV 3 [i] 15:35 Drzá Jordan I 16 [i] 16:35 Komisař Rex VI 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 46 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 7 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Invaze 20 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín IV 3 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Futsal [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Futsal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra IV 9 [i] 07:00 Možná už zítra IV 10 [i] 08:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 11:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 15:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 17/21 [i] 21:00 Médium I 3/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 17/21 [i] 00:00 Médium I 3/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra IV 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 1/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 2/16 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 10:05 Limity měst 5/13 [i] 10:25 Prehistorický park 6/6 [i] 11:30 Buď já nebo pes 11/38 [i] 12:00 Buď já nebo pes 12/38 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 13:30 Příběh o Indii 4/6 [i] 14:40 Stezky v divočině 1/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 2/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 11/38 [i] 17:10 Buď já nebo pes 12/38 [i] 17:40 Limity měst 5/13 [i] 17:55 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 19:30 Prehistorický park 6/6 [i] 20:25 Posedlost rychlostí 1/3 [i] 21:30 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 [i] 22:35 Mor [i] 23:40 Ze soudních spisů 1/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 2/32 [i] 00:40 Do víru extrémů 1/2 [i] 01:40 Britské muzeum 1/10 [i] 02:15 Britské muzeum 2/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 03:55 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:30 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance [i] 07:45 Tři dolary [i] 09:40 Hra na svádění [i] 11:05 Miss Potter [i] 12:35 Oko delfína [i] 14:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 16:25 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 17:55 Všichni královi muži [i] 20:00 Moje superbejvalka [i] 21:35 Mstitel [i] 23:05 Šifra mistra Leonarda [i] 01:30 Nula od Nuly pojde [i] 02:55 Moje superbejvalka [i] 04:30 Mstitel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 8 [i] 11:15 Hranice možností [i] 13:15 Malý Manhattan [i] 14:45 Záchranáři [i] 17:00 Rodinný chaos [i] 18:30 Bláznivá olympiáda [i] 20:05 Zeptej se prachu [i] 22:00 Still Crazy [i] 23:35 Pijavice [i] 01:05 Zeptej se prachu [i] 03:00 Tady se nedá žít III 8 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Video+foto: Kanada na MS v hokeji 2019 zlato nezískala, finále vyhralo Fínsko (aktualizované)
Hokejisti Fínska v nedeľňajšom finálovom zápase na svetovom šampionáte zdolali ...

Najužitočnejším hráčom MS v hokeji 2019 je Mark Stone, v All-Stars výbere až dvaja Češi
Najužitočnejším hráčom hokejových 83. majstrovstiev sveta na Slovensku sa stal kanadský útočník Mark Stone. Dostal sa aj do All-Star výberu turnaja. V útoku mu spoločnosť robia ...

Jurčo dosiahol dve asistencie, Charlotte do finále Calderovho pohára
Tomáš Jurčo, archívna snímka.

Fíni získali tretí titul, Sallinen: Zázrak na ľade
Na snímke brankár Matt Murray (Kanada) a Jere Sallinen (Fínsko) vo finálovom zápase Kanada - Fínsko na 83. majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji v Bratislave 26. mája 2019.

Aktuálne správy

M. Lexmann: Nechcem povedať, že som čakateľka na brexit
Na snímke kandidátka na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Miriam Lexmann (KDH) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

V. Bilčík: Oficiálne výsledky sú príjemným prekvapením a záväzkom
Na snímke kandidát na poslanca Európskeho parlamentu (EP) Vladimír Bilčík (Koalícia PS/SPOLU) počas diskusie Volebná noc - Voľby do Európskeho parlamentu v Európskom informačnom centre 26. mája 2019 v Bratislave.

R. Bozalka: Priebeh volieb bol pokojný, polícia eviduje 23 podaní
Na snímke viceprezident Policajného zboru MV SR - Prezídium Policajného zboru Róbert Bozalka počas tlačovej konferenecie Štátnej komisie pre voľby a kontrolu financovania politických strán k vyhláseniu oficiálnych výsledkov volieb do ...

SMK ďakuje voličom, okolnosti kampane a volieb chce analyzovať
Strana maďarskej komunity (SMK) ďakuje voličom za vyjadrenú podporu vo voľbách do Európskeho parlamentu (EP). Situáciu považuje za čoraz vážnejšiu, na ...

Eurovoľby 2019 (online): Na Slovensku vyhrala koalícia Progresívne Slovensko – Spolu, zverejnili aj mená europoslancov
Po marcových prezidentských voľbách sa v sobotu 25. mája na ...

Pondelková Iveta oblaky z neba nevymetá
Dnes bude polooblačno až oblačno, na mnohých miestach prehánky alebo búrky. Teploty 18 až 23 stupňov Celzia.

Spisovateľka a scenáristka Alta Vášová jubiluje
Na snímke spisovateľka Alta Vášová si prebrala štátne vyznamenanie Rad Ľudovíta Štúra II. triedy.

Pred 95 rokmi sa narodil herec Ladislav Chudík
Screenshot z filmu Kapitán Dabač, na snímke Ladislav Chudík.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.