Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 45-46/216 [i] 11:00 Neskrotná Angelika [i] 12:35 Odpadlík I. 11/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 12-13/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 22/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 30-31/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 6/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 7/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Dokonalá lúpež [i] 01:25 Kobra 11 XII. 7/10 [i] 02:20 Paľba [i] 02:45 112 [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 21-22/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:25 Jake a Tlsťoch I. 4/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 31/65 [i] 08:35 Euromaxx dizajn 10/14 [i] 09:05 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 4/13 [i] 10:40 Vášne 34/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 15 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 18/23 [i] 14:25 Central Park West 16/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 31/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 307/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 308/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Sváko Ragan 1/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 16 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 8/17 [i] 22:50 KINOHIT [i] 23:10 Reportéri v ohrození 8/8 [i] 00:15 Test magazín [i] 00:20 Letecký most 1/2 [i] 01:50 Krátke správy [i] 02:00 Sila lásky II. 307/357 [i] 02:50 Sila lásky II. 308/357 [i] 03:40 Slovensko DNES [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 10/14 [i] 04:45 Klíma, počasie, katastrofy 3/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Profesionál [i] 06:05 Polícia [i] 06:10 Udalosti ČT [i] 06:50 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:00 Sociálny zápisník [i] 07:15 Kvarteto [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:30 Navždy zaneprázdnení [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 Žijúce kamene 6/13 [i] 13:15 Orientácie [i] 13:40 Na ľudovú nôtu [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:35 Grid [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:40 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 15 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 2/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:15 Poklady živočíšnej ríše 1/6 [i] 00:45 Eurovirtuál [i] 00:55 Anjeli strážni [i] 01:20 Cesty nádeje [i] 01:50 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 02:15 Udalosti ČT [i] 02:50 Správy STV [i] 03:15 Slovensko DNES [i] 03:20 Správy - Hírek [i] 03:30 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 30 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 16 [i] 13:00 Chilli, sex a samba [i] 15:00 Medicopter 117 30 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 16 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 129 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 8 [i] 21:35 Profesionáli 8 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 NOVINY PLUS [i] 00:15 Špeciálne komando II. 17 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 6 [i] 01:55 Autosalón [i] 02:15 Dobrodružstvo v Pacifiku [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 60/78 [i] 09:00 Jak se zbavit Helenky [i] 10:15 Mrazivá naděje [i] 11:00 Tajemství divočiny: Světlušky - světélka zamilovaných [i] 11:30 Po stopách [i] 11:45 Film o filmu Děti noci [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 20/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 16/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Petrovický modřín [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 19/20 [i] 21:00 Na cestě po Litvě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 31/41 [i] 22:25 Vražedná pole [i] 00:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:45 Politické spektrum [i] 01:10 Sex ve městě II 13/18 [i] 01:35 McLeodovy dcery VII 3/32 [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Černá sanitka 7/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Jíkev [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Televizní klub neslyšících [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Zrychlený čas 1/5 [i] 13:00 Příběhy z přírody 2/4 [i] 13:10 The Lost Secret 8/11 [i] 13:25 Fakír [i] 14:50 Exit 316 - Mise: Krása v nesnázích [i] 15:10 Sesterské lodě Titaniku [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:30 FC Slovan Liberec - FK Jablonec 97 [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 16/22 [i] 20:00 Lenin navždy [i] 20:55 Vzkaz Ivy Drápalové [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 22:00 V odborné péči 3/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Bílé peklo [i] 03:10 Čtenářský deník... Markéta [i] 03:25 Máte slovo [i] 04:10 POKR [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 14 [i] 09:30 V Říši stříbrného lva [i] 11:25 Ulice 251 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 9 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 11 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 5 [i] 15:05 Hvězdná brána II 5 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 17 [i] 18:25 Ulice 1031, 1032 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 8 [i] 21:20 Víkend [i] 22:00 Dr. House IV 8 [i] 22:55 Dlouhý víkend [i] 00:40 Taxík II 15 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 12 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:35 Tom a Jerry 36 [i] 07:50 Will & Grace IV 2 [i] 08:20 Přátelé VII 14 [i] 08:50 Knight Rider IV 21 [i] 09:50 Sedmé nebe IX 6 [i] 10:50 Na čem záleží 2 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 22 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 26 [i] 13:05 Policie - New York 41 [i] 14:05 Chameleon I 16 [i] 15:05 Will & Grace IV 3 [i] 15:35 Drzá Jordan I 16 [i] 16:35 Komisař Rex VI 10 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 15 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 46 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 7 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Invaze 20 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín IV 3 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:45 Futsal [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:45 Futsal [i] 20:00 Bojové sporty [i] 23:00 Fotbal [i] 23:45 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra IV 9 [i] 07:00 Možná už zítra IV 10 [i] 08:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 11:00 Desatero přikázání 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 20 [i] 15:00 Záhadná žena: Na první pohled [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 19 [i] 18:00 Expert na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 17/21 [i] 21:00 Médium I 3/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 17/21 [i] 00:00 Médium I 3/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 10 [i] 02:00 Expert na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra IV 9 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Stezky v divočině 1/16 [i] 06:30 Stezky v divočině 2/16 [i] 07:05 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 08:05 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 09:05 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 09:35 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 10:05 Limity měst 5/13 [i] 10:25 Prehistorický park 6/6 [i] 11:30 Buď já nebo pes 11/38 [i] 12:00 Buď já nebo pes 12/38 [i] 12:30 Renovace Debbie Travisové 1/24 [i] 13:30 Příběh o Indii 4/6 [i] 14:40 Stezky v divočině 1/16 [i] 15:10 Stezky v divočině 2/16 [i] 15:40 Vítejte na svatební hostině 14/26 [i] 16:10 Vítejte na svatební hostině 15/26 [i] 16:40 Buď já nebo pes 11/38 [i] 17:10 Buď já nebo pes 12/38 [i] 17:40 Limity měst 5/13 [i] 17:55 Zvířecí rekordmani 1/26 [i] 18:55 Nejkrásnější místa pod hladinou 1/10 [i] 19:30 Prehistorický park 6/6 [i] 20:25 Posedlost rychlostí 1/3 [i] 21:30 Zvláštní zbraně II. světové války 1/2 [i] 22:35 Mor [i] 23:40 Ze soudních spisů 1/32 [i] 00:10 Ze soudních spisů 2/32 [i] 00:40 Do víru extrémů 1/2 [i] 01:40 Britské muzeum 1/10 [i] 02:15 Britské muzeum 2/10 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 6/12 [i] 03:55 Zachraňme tatranského kamzíka [i] 04:30 Žabí království [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Let's Dance [i] 07:45 Tři dolary [i] 09:40 Hra na svádění [i] 11:05 Miss Potter [i] 12:35 Oko delfína [i] 14:15 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 16:25 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 17:55 Všichni královi muži [i] 20:00 Moje superbejvalka [i] 21:35 Mstitel [i] 23:05 Šifra mistra Leonarda [i] 01:30 Nula od Nuly pojde [i] 02:55 Moje superbejvalka [i] 04:30 Mstitel [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 8 [i] 11:15 Hranice možností [i] 13:15 Malý Manhattan [i] 14:45 Záchranáři [i] 17:00 Rodinný chaos [i] 18:30 Bláznivá olympiáda [i] 20:05 Zeptej se prachu [i] 22:00 Still Crazy [i] 23:35 Pijavice [i] 01:05 Zeptej se prachu [i] 03:00 Tady se nedá žít III 8 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

NHL: Tampa vyhrala vo Washingtone po predĺžení
Na snímke brankár Tampa Bay Andrei Vasilevskiy.

Wales zvíťazil v generálke na SR nad Trinidadom a Tobagom
Ilustračná snímka

Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Anastasia Kuzminová môže získať malý glóbus
Nórske Oslo od štvrtku do nedele hostí posledné kole Svetového pohára v biatlone 2018/2019. Na severe Európy sa skompletizuje zoznam držiteľov veľkých a malých glóbusov. Jeden z malých ...

Aktuálne správy

Štvrtkovú jasnú oblohu spríjemnia teploty na hranici 15 stupňov
Ilustračná snímka.

Vo veku 96 rokov zomrel česko-slovenský vojnový veterán Milan Píka
Milan Píka, archívna snímka.

Podporiť ľudí s Downovým syndrómom možno aj obutím si rôznych ponožiek
Ilustračná snímka.

V okolí Mohyly M. R. Štefánika začali s odlesňovaním pamiatky
Mohyla Milana Rastislava Štefánika na Bradle, archívna snímka.

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená
Ilustračná snímka.

K Hodine Zeme sa pripoja i bánovskí školáci
K celosvetovej kampani Hodina Zeme sa v posledný marcový týždeň pripoja i školáci z bánovských základných škôl (ZŠ). S cieľom upriamiť pozornosť na ...

Dvadsať rokov narastá záujem o poéziu, uviedla OSN
Ilustračná snímka.

Najlepším klubovým filmom za rok 2018 je Tiesňové volanie
Kino Lumiére, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.