Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:25 TELEVÍZNE NOVINY 05:55 Malý zajac Bugs a priatelia II. 12/13 [i] 06:20 Flintstonovci I. 10/25 [i] 06:50 Casper I. 9/13 [i] 07:15 Xena I. 7-8/24 [i] 09:00 Správna baba [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 13-14/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Čokoláda [i] 16:35 Neskrotná Angelika [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 21:35 Beštiár [i] 00:00 Mimic 3: Strážca [i] 01:25 Cena za krásu [i] 03:00 Skaza lode Estonia [i] 04:55 Zo zákulisia Markízy
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:15 Postav dom, zasaď strom [i] 06:40 Pocoyo I. 38/52 [i] 06:50 Káčerovo 12/30 [i] 07:15 Aladin 32/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 12/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 4/26 [i] 08:30 Elá hop [i] 09:00 Góóól [i] 09:30 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:15 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:15 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 20/20 [i] 14:10 James Bond:Nikdy nehovor nikdy [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 Extra [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:26 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 4/13 [i] 21:20 Prekvapivý zvrat [i] 22:55 Štvrtý anjel [i] 00:35 Inšpektor Morse 29/33 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:40 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Správy STV [i] 06:00 Udalosti ČT [i] 06:35 Halali [i] 07:05 To sme my, opice 13/14 [i] 07:30 Živá panoráma [i] 07:55 Televíkend [i] 08:25 Farmárska revue [i] 08:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 11:00 Môj dom - môj hrad [i] 11:30 Kapura [i] 12:15 Československý filmový týždenník [i] 12:25 Objav Hobbitov vo Flores [i] 13:20 Návraty [i] 13:50 Klinko a Kompit kráľ [i] 14:55 International Gypsy Fest 1/2 [i] 15:55 Žijúce kamene 6/13 [i] 16:25 Slovo [i] 16:30 Orientácie [i] 17:00 Corgoň liga [i] 19:20 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:05 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:25 Umenie 08 [i] 21:55 Odpískané [i] 22:50 Magazín ligy majstrov [i] 23:15 Orientácie [i] 23:45 Poltón [i] 00:10 Umenie 08 [i] 00:35 Slovo [i] 00:40 Udalosti ČT [i] 01:15 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:10 Myška v prérii [i] 06:35 Pinocchio [i] 07:00 Legenda o Tarzanovi [i] 07:30 Rozprávková jazda [i] 08:00 Zabijacké inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:55 Chilli, sex a samba [i] 14:50 Svadba môjho najlepšieho priateľa [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 6 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 5 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 5 [i] 23:00 Nič len pravda [i] 00:10 Zrodení pre zabíjanie [i] 01:00 Lovci predátorov [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. [i] 02:45 Prison Break: Útek z väzenia III. [i] 03:30 Max - dobrodružstvá superšpióna [i] 04:45 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Po stopách [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Strom pohádek [i] 06:25 Mumínci II 3/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 6/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 7/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zlatník Ondra [i] 14:15 Cesty víry [i] 14:35 Křesťanský magazín [i] 14:50 Sváteční slovo režiséra Janusze Klimszy [i] 14:55 Jak se zbavit Helenky [i] 16:05 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 16:25 Zatopené osudy [i] 16:45 Divnopis - Jíkev [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 3/39 [i] 18:35 Zpívánky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop 2/4 [i] 21:25 Žijeme digitalizací [i] 22:30 Zprávy 22:35 Branky, body, vteřiny 22:40 Losování Sportky a Šance 22:45 Foylova válka IV [i] 00:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:25 Impresionisté 2/3 [i] 01:25 Svět umění: Tim Robbins - hráč od srdce [i] 02:10 Uvolněte se, prosím [i] 02:50 Dolomitenmann 2008 03:00 Otázky Václava Moravce 1. část 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 MS motocyklů 2008 Malajsie [i] 07:15 Češi na IronBiku [i] 07:45 MS motocyklů 2008 Malajsie [i] 09:05 Exit 316 - Mise: Krása v nesnázích [i] 09:25 Film o filmu Děti noci [i] 09:45 Čtenářský deník... Markéta [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Král [i] 12:00 Křišťálová noc [i] 13:05 Základy [i] 13:35 Azalai [i] 14:20 Svět umění: Tim Robbins - hráč od srdce [i] 15:05 Pokušení [i] 17:10 Heroin [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Mischa Maisky v Praze [i] 19:25 J. Suk: Píseň lásky [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 10/22 [i] 20:00 VEČER NA TÉMA... Brno poetické [i] 22:05 Na plovárně s Editou Gruberovou [i] 22:25 Dítě [i] 00:00 Nina Simone v Montrealu 1992 [i] 01:00 Manéž Bolka Polívky [i] 02:10 Simpsonovi XVIII 10/22 [i] 02:35 Kanadská řeka sv. Vavřince [i] 03:20 Kamera na cestách: Umbrie [i] 04:10 Zatopené osudy [i] 04:30 Jak roste malíř [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:05 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 Království surikat 8 [i] 06:25 Kamarádi z lesa 23, 24 [i] 07:00 Myšák Stuart Little 11 [i] 07:30 Tuleň havajský: Krušné časy v ráji [i] 08:30 VC Číny [i] 11:15 Mr. Bean [i] 11:40 Malý pitaval z velkého města 12 [i] 12:50 Hotel snů: Bali [i] 14:40 Jak ztratit kluka v 10 dnech [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 7 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:25 Ztraceni IV 8 [i] 23:20 24 hodin IV 21 [i] 00:15 Vzdušný úder [i] 02:05 Námořní vyšetřovací služba 4 [i] 02:55 Novashopping 03:25 Střepiny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 40 [i] 04:20 Juanin zázrak 149 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 6 [i] 07:00 Winx Club 7 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VII 13 [i] 08:00 Stalin [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:45 Chci najít svou cestu [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:05 Joe kontra sopka [i] 16:15 Jako kočky a psi [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 14 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 5 [i] 23:05 Loď duchů [i] 01:00 Volejte Věštce 02:45 Žena v taláru 7 [i] 04:25 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    09:00 Snooker [i] 11:00 Motorismus [i] 12:00 Motorismus [i] 12:30 Motorismus [i] 13:30 Tenis [i] 15:30 Futsal [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Motorismus [i] 19:00 Motorismus [i] 19:30 Box [i] 21:00 Snooker [i] 00:00 Futsal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Smrt v klášteře [i] 08:00 Noemova archa 2/2 [i] 10:00 Strom splněných přání [i] 12:00 Noemova archa 2/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Malované krví [i] 16:00 Příběh Tommyho Douglase 1/2 [i] 18:00 Příběh Tommyho Douglase 2/2 [i] 20:00 Král Lear z Texasu [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 00:00 Zápas o mou dceru [i] 02:00 Pulitzerova cena [i] 04:00 Smrt v klášteře [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 22/25 [i] 06:00 Zázračná planeta 5/6 [i] 07:05 Zázračná planeta 6/6 [i] 08:15 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 13/13 [i] 09:45 Nigella vaří narychlo 1/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 13/26 [i] 10:50 Jamie vaří doma 14/26 [i] 11:25 Ulice světa 3/13 [i] 11:55 Ulice světa 4/13 [i] 12:25 Práce pro chlapa 1/12 [i] 12:55 Práce pro chlapa 2/12 [i] 13:25 Design a designéři 1/13 [i] 13:40 Diety našich předků 1/6 [i] 14:40 Muž divočiny 14/19 [i] 15:45 Výpravy za zvířaty 1/12 [i] 16:15 Výpravy za zvířaty 2/12 [i] 16:50 Prostřeno pod širým nebem 1/9 [i] 17:20 Prostřeno pod širým nebem 2/9 [i] 17:50 Maminka stávkuje 23/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 24/25 [i] 19:10 Boj o život 4/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 16/23 [i] 21:30 Ulice světa 5/13 [i] 22:00 Ulice světa 6/13 [i] 22:30 Limity měst 5/13 [i] 22:45 Jetstream 3/8 [i] 23:45 Drogy a mozek 2/5 [i] 00:50 Příběh o Indii 1/6 [i] 01:55 Příběh o Indii 2/6 [i] 03:00 Chytrý průvodce po… 7/14 [i] 03:30 Chytrý průvodce po… 8/14 [i] 04:00 Legendy kulatého stolu 2/3 [i] 04:55 Muž divočiny 14/19 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Amazonky [i] 07:40 Góóól! II [i] 09:35 Pomoc, děti se vracejí! [i] 11:15 Robin Hood [i] 12:55 Let's Dance [i] 14:35 Tři dolary [i] 16:35 Hra na svádění [i] 18:00 Miss Potter [i] 19:30 Před kamerou 43 [i] 20:00 Číslo 23 [i] 21:40 Scény z partnerského života [i] 23:10 8MM 2 [i] 00:55 U ledu [i] 02:30 Operace: Zlomený šíp [i] 04:20 Krutá rasa [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Superman se vrací [i] 10:30 Vánoce bez Santy [i] 11:55 Mravenčí polepšovna [i] 13:25 Stačí jen málo [i] 14:50 Hranice možností [i] 16:45 Malý Manhattan [i] 18:15 Záchranáři [i] 20:30 Bezstarostně [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Comeback [i] 01:20 Přízraky Abu Ghraib [i] 02:40 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

GOLD CUP: Jamajka porazila Mexiko, kouč Whitmore: Dávid skolil Goliáša
Jamajskí futbalisti postúpili do finále na druhých majstrovstvách Severnej a Strednej Ameriky a Karibiku za sebou. V noci na pondelok zdolali v semifinále Mexičanov 1:0 a odplatili ...

Cyklista Babič je bronzový v pretekoch s hromadným štartom
Na snímke Adrián Babič, archívne foto

Češka Plíšková je na čele rebríčka WTA, Cibulková je na 11. mieste
Češka Karolína Plíšková

Richard Zvolánek chce zdolať deväť tatranských štítov za 30 hodín
Na snímke panoráma Vysokých Tatier pri Poprade

Aktuálne správy

Ministri budú rokovať o zmenách v zdravotníctve aj novom šéfovi ÚRSO
Na archívnej snímke zľava podpredsedníčka vlády a ministerka spravodlivosti SR Lucia Žitňanská, podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini a predseda vlády SR Robert Fico Na snímke zľava podpredsedníčka ...

Teploty dnes poklesnú, oblakov pribudne
Ilustračná snímka

Dlhé šoférovanie a dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu
Pravidelné dlhé šoférovanie, a tiež pravidelné dlhé sledovanie televízie znižuje inteligenciu. Vyplýva to z výsledkov výskumu britského vedeckého tímu, ktorý skúmal viac ako pol milióna ...

Výsluchom svedkov pokračuje pojednávanie v kauze vraždy majiteľa pohrebníctva
Výsluchom svedkov pokračuje v pondelok 24. júla na pracovisku Špecializovaného trestného súdu (ŠTS) v Banskej Bystrici pojednávanie v prípade vraždy 65-ročného majiteľa pohrebníctva vo ...

Danko s Ficom sa dohodli na zvyšovaní platov učiteľov
Predseda NR SR a šéf SNS Andrej Danko sa v pondelok dohodol s premiérom a predsedom Smeru-SD Robertom Ficom na zvyšovaní platov učiteľov od septembra. Vláda by preto mala podľa ...

FOTO: Zvolen búra dom na Pribinovej ulici, kde žijú asociáli
Na snímke staticky nespôsobilý dom na bývanie na Pribinovej ulici číslo 15 vo Zvolene pred búraním. Zvolen, 24. júla 2017.

IAS: Zníženie financovania výskumu HIV môže ohroziť boj s vírusom
Prípadné zníženie finančných príspevkov USA na výskum HIV môže ohroziť boj s týmto vírusom. Prezidentka Medzinárodnej spoločnosti AIDS (IAS) Linda-Gail Bekkerová to ...

VIDEO: V trnavskom divadle menia javisko
Snímka z rekonštrukcie javiska v Divadle Jána Palárika v Trnave 24. júla 2017.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.