Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Január 2018
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 11/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 9/25 [i] 06:55 Casper I. 8/13 [i] 07:25 Chrisa nemá nikto rád II. 1-2/22 [i] 08:15 Nezbedníci [i] 09:55 Priatelia IX. 12-13/24 [i] 10:55 Prázdninový advokát [i] 12:35 Slovensko má talent [i] 13:55 Moja bláznivá polynézska svadba [i] 15:55 Inštinkt lovca [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Mobil [i] 22:10 Zem krvavého slnka [i] 00:10 Tiger a drak [i] 02:30 SEDEM s r.o. [i] 03:05 Bezcitní ľudia [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá 3/16 [i] 05:45 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 37/52 [i] 06:50 Káčerovo 11/30 [i] 07:15 Aladin 31/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 11/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 3/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Krajina zvierat [i] 09:05 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:45 Stratené mesto 1/13 [i] 11:15 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 12:10 Grid [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Eurovirtuál [i] 13:15 Elektrický jazdec [i] 15:25 Skutočný príbeh: Santa Claus a ja [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:48 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 5 proti 5 -Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:26 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Most do ticha [i] 22:55 V tieni strachu [i] 00:25 Strata súvislostí [i] 01:55 Takí sme boli [i] 03:10 Radosť zo života [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:05 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Planéta Zem zhora 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Slovensko DNES [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Dizajn 8/17 [i] 06:45 Extr@ English 7/30 [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 09:05 Televíkend [i] 09:35 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 10:25 Medicína [i] 11:30 Cesty nádeje [i] 11:55 Euro - jednotná mena [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:55 Najmenší ľudia na svete [i] 15:45 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Objav Hobbitov vo Flores [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:20 City Folk 11/13 [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 VAT [i] 01:30 Grid [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRVÉ NOVINY 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:40 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:00 Air America 1/26 [i] 10:00 Liga výnimočných [i] 12:20 Ako som spoznal vašu mamu I. 3, 4 [i] 13:15 Priveď ma do šialenstva [i] 15:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 11, 12 [i] 17:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:15 Filmové hity: Predátor z hlbín [i] 00:00 Na doraz [i] 01:50 Telesné tresty [i] 03:10 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 03:55 Hulk Hogan: Blesk v raji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci II 3/13 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 59/78 [i] 06:50 Tip a Tap 5/26 [i] 07:00 Garfield a přátelé 5/26 [i] 07:25 Zbojníci 2/13 [i] 07:45 U nás na farmě 7/26 [i] 08:00 Fakír [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:25 Život plný malérů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 11/13 [i] 13:30 Dobrá rada nad zlato [i] 14:00 Studio Volby 2008 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:20 Studio Volby 2008 [i] 21:40 Království ohně [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Studio Volby 2008 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Konečný sestřih [i] 01:20 Ubohý pan Kufalt 2/2 [i] 02:50 13. komnata Jaroslava Čejky [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 5/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 16/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Muzeum hudebních přístrojů [i] 06:05 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 06:15 Československý filmový týdeník 699/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Samotářka Míla [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 3/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Úsměvy Petry Janů [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Simpsonovi XVII 15/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 PINK: Live at Wembley Arena [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Sesterské lodě Titaniku [i] 15:55 Kamera na cestách: Umbrie [i] 16:50 Kanadská řeka sv. Vavřince [i] 17:40 Svatováclavská jízda 2008 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Hradišťan - Ozvěny duše [i] 19:35 Simpsonovi XVII 15/22 [i] 20:00 Ostrava komorní [i] 21:50 Událost sezony - sázka na kvalitu 2008 [i] 22:50 Divadlo žije! [i] 23:15 Filmopolis [i] 00:10 Noc s Andělem [i] 01:40 Flamenco Jazz All Stars [i] 02:40 Sešli se... [i] 03:40 Na plný pecky [i] 04:20 Grotesky [i] 04:45 MS motocyklů 2008 Malajsie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Kamarádi z lesa 22 [i] 06:25 Myšák Stuart Little 10 [i] 06:50 Batman vítězí 17 [i] 07:15 Senzační Spiderman 3 [i] 07:45 Báječní lidé 10 [i] 08:45 Eso [i] 09:55 Zamilovaná do vraha [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kde alibi nestačí [i] 14:05 Nova Author Cup [i] 14:25 Stupeň 6: Dny totální zkázy 1/2 [i] 16:10 Půl domu bez ženicha [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 22:35 Na pokraji smrti [i] 00:30 Larva [i] 02:15 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:55 Lenssen & spol. IV 39 [i] 04:20 Juanin zázrak 148 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 4 [i] 07:00 Winx Club 5 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Freddie 7 [i] 08:00 Přátelé VII 12 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 201 [i] 10:05 M*A*S*H 202 [i] 10:35 Hunter V 11 [i] 11:35 Angelin tým 7 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 8 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru I [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Wigan Athletic [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Dannyho parťáci [i] 22:35 Šestý den [i] 01:05 Sladký klam [i] 02:50 Volejte Věštce 04:20 Dvojí nasazení 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Snooker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 04:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 8 [i] 06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Noemova archa 1/2 [i] 10:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 12:00 Noemova archa 1/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 16:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 18:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 20:00 Zlomek sekundy [i] 22:00 Fidel 2/2 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Fidel 2/2 [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Život pod vládou Napoleona 1/2 [i] 07:05 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 08:10 Antické olympijské hry 5/11 [i] 08:45 Antické olympijské hry 6/11 [i] 09:20 Extrémní podmínky 5/15 [i] 09:50 Extrémní podmínky 6/15 [i] 10:20 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 11:30 Posedlost rychlostí 3/3 [i] 12:35 Na úvěr 3/26 [i] 13:05 Na úvěr 4/26 [i] 13:35 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 15:40 Život v kalných vodách 2/2 [i] 16:50 Baculaté děti 6/6 [i] 17:50 Maminka stávkuje 21/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 22/25 [i] 19:05 Boj o život 3/6 [i] 20:05 Dítě naší doby 15/23 [i] 21:15 Design a designéři 1/13 [i] 21:30 Ulice světa 3/13 [i] 22:05 Ulice světa 4/13 [i] 22:40 Jetstream 2/8 [i] 23:45 Drogy a mozek 1/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 11/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 02:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 03:15 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 03:40 Legendy kulatého stolu 1/3 [i] 04:40 Maminka stávkuje 21/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 DOA: Na život a na smrt [i] 07:25 Zpátky ve hře [i] 08:55 Soví houkání [i] 10:25 Báječný den [i] 12:10 Děsnej doják [i] 13:35 elita ze střídačky [i] 15:00 Úžasná a milovaná [i] 16:45 Medvídek [i] 18:25 Už jsme doma? [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Hudbu složil, slova napsal [i] 23:15 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 01:20 Ďáblův deník [i] 02:50 Vražda je tak snadná [i] 04:20 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zbožňuju prachy! [i] 09:25 Fantastická čtyřka [i] 11:10 Aristokraté [i] 12:35 Plácek 2 [i] 14:10 Déja Vu [i] 16:15 Stormbreaker [i] 17:45 Fantastická čtyřka [i] 19:30 Superman se vrací [i] 22:00 Všechno jde do háje [i] 23:30 Hranice života [i] 01:05 Zpovědi v taxíku 1 [i] 02:10 Zpovědi v taxíku 2 [i] 03:10 Sybil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Škriniarov Inter iba remizoval s AS Rím, Neapol zdolal Atalantu
Hráč Interu Miláno Martin Škriniar (tretí sprava) odchádza so spoluhráčmi z trávnika.

AUSTRALIAN OPEN: Berdych sa suverénne prebojoval do štvrťfinále
Český tenista Tomáš Berdych.

AUSTRALIAN OPEN: Kerberová s Keysovou postúpili do štvrťfinále dvojhry
Angelique Kerberová.

Barcelona rozdrvila Betis Sevilla, postarali sa o to Messi so Suarezom
Hráč Barcelony Lionel Messi (vľavo) oslavuje so spoluhráčom Luisom Suarezom.

Aktuálne správy

Sneh sa nám votrie aj do pracovného týždňa
V pondelok nás čaká polooblačno až oblačno. Teploty sa budú pohybovať okolo -4 až 1 stupeň Celzia.

Preukaz odbornej spôsobilosti by mohli absolventi získať ľahšie, SaS žiada výnimku zo zákona
Udeliť výnimku z povinnosti absolvovať odbornú prípravu a vykonať skúšku odbornej spôsobilosti v prípade záujmu o obnovenie platnosti preukazu odbornej spôsobilosti navrhujú poslanci Národnej ...

Ochrana prírody v Slovenskom raji sa po zonácii zásadne zmenila
Slovenský raj, ilustračná snímka.

Vojenská polícia chystá celoslovenskú akciu, skontrolujú dodržiavanie pravidiel cestnej premávky
Vojenská polícia bude v dňoch 22. - 31. januára 2018 vykonávať v súčinnosti s políciou SR v čase od 06:00 do 11:00 celoslovenskú dopravno-bezpečnostnú ...

Z trojkára sa na gymnáziu génius nestane, myslí si premiér Fico a Lubyovej vyjadril podporu
Predseda vlády SR Robert Fico (Smer-SD) sa spolieha na profesionalitu ministerky školstva Martiny Lubyovej (nom. SNS) a jej tímu. Vyhlásil to v sobotňajšej diskusnej relácii RTVS Sobotné dialógy s ...

Na horách prevláda tretí lavínový stupeň, hrozia spontánne zosuvy
Ilustračné foto. Foto: TASR/APLiptovský Hrádok 22. januára (TASR) - Vplyvom sneženia sprevádzaného silným vetrom a nízkymi teplotami, ktoré bránia stabilizácii snehu, trvá vo vysokohorskom teréne všetkých pohorí zvýšené ...

Predsedníčka Ústavného súdu SR Ivetta Macejková jubiluje
Ivetta Macejková, archívna snímka.

Na filipínskej sopke Mayon hrozí nebezpečná erupcia
Sopka Mayon, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.