Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:35 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 11/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 9/25 [i] 06:55 Casper I. 8/13 [i] 07:25 Chrisa nemá nikto rád II. 1-2/22 [i] 08:15 Nezbedníci [i] 09:55 Priatelia IX. 12-13/24 [i] 10:55 Prázdninový advokát [i] 12:35 Slovensko má talent [i] 13:55 Moja bláznivá polynézska svadba [i] 15:55 Inštinkt lovca [i] 17:55 Na streche [i] 18:50 Počasie 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:25 Športové noviny 19:30 Smotánka [i] 20:00 Mobil [i] 22:10 Zem krvavého slnka [i] 00:10 Tiger a drak [i] 02:30 SEDEM s r.o. [i] 03:05 Bezcitní ľudia [i] 04:40 Na streche [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá 3/16 [i] 05:45 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 37/52 [i] 06:50 Káčerovo 11/30 [i] 07:15 Aladin 31/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 11/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 3/26 [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Krajina zvierat [i] 09:05 Superchyty [i] 09:30 Si v obraze? [i] 10:00 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:45 Stratené mesto 1/13 [i] 11:15 Planéta Zem zhora 1/8 [i] 12:10 Grid [i] 12:40 Klik [i] 12:55 Eurovirtuál [i] 13:15 Elektrický jazdec [i] 15:25 Skutočný príbeh: Santa Claus a ja [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:48 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 5 proti 5 -Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:26 Ako vidím euro [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Most do ticha [i] 22:55 V tieni strachu [i] 00:25 Strata súvislostí [i] 01:55 Takí sme boli [i] 03:10 Radosť zo života [i] 03:35 Svet v obrazoch [i] 04:05 Správy STV [i] 04:25 Góly body sekundy [i] 04:35 Planéta Zem zhora 1/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:05 Slovensko DNES [i] 05:15 Správy - Hírek [i] 05:20 Udalosti ČT [i] 06:00 Správy a komentáre [i] 06:20 Dizajn 8/17 [i] 06:45 Extr@ English 7/30 [i] 07:15 Živá panoráma [i] 07:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 09:05 Televíkend [i] 09:35 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 10:25 Medicína [i] 11:30 Cesty nádeje [i] 11:55 Euro - jednotná mena [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Formula 1 kvalifikácia [i] 14:55 Najmenší ľudia na svete [i] 15:45 Kapura [i] 16:35 Farmárska revue [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Objav Hobbitov vo Flores [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:20 City Folk 11/13 [i] 21:55 Kino na Dvojke [i] 23:35 BJD 2007 [i] 00:35 Anjeli strážni [i] 01:00 VAT [i] 01:30 Grid [i] 01:55 Udalosti ČT [i] 02:30 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 PRVÉ NOVINY 05:50 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:40 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:00 Air America 1/26 [i] 10:00 Liga výnimočných [i] 12:20 Ako som spoznal vašu mamu I. 3, 4 [i] 13:15 Priveď ma do šialenstva [i] 15:15 Hulk Hogan: Blesk v raji 11, 12 [i] 17:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Tvár sa, že ju nevidíš [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Vybíjaná: Choď do toho na plné gule [i] 22:15 Filmové hity: Predátor z hlbín [i] 00:00 Na doraz [i] 01:50 Telesné tresty [i] 03:10 Ako som spoznal vašu mamu I. [i] 03:55 Hulk Hogan: Blesk v raji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 06:00 Zpívánky [i] 06:05 Mumínci II 3/13 [i] 06:25 Sezame, pojď si hrát 59/78 [i] 06:50 Tip a Tap 5/26 [i] 07:00 Garfield a přátelé 5/26 [i] 07:25 Zbojníci 2/13 [i] 07:45 U nás na farmě 7/26 [i] 08:00 Fakír [i] 09:25 Malý televizní kabaret [i] 10:00 Případy detektiva Packala [i] 10:25 Život plný malérů [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Styl [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 11/13 [i] 13:30 Dobrá rada nad zlato [i] 14:00 Studio Volby 2008 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Manéž Bolka Polívky [i] 21:20 Studio Volby 2008 [i] 21:40 Království ohně [i] 23:20 Zprávy 23:25 Branky, body, vteřiny 23:30 Studio Volby 2008 [i] 23:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:50 Konečný sestřih [i] 01:20 Ubohý pan Kufalt 2/2 [i] 02:50 13. komnata Jaroslava Čejky [i] 03:15 Pošta pro tebe [i] 04:10 Jan Saudek a Arnošt Goldflam o fotografii a kolem... [i] 04:20 Recitál Jakuba Nohy [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 5/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie 16/72 [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 05:55 Muzeum hudebních přístrojů [i] 06:05 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 06:15 Československý filmový týdeník 699/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Samotářka Míla [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 3/3 [i] 09:25 Folklorní magazín [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Ta naša kapela [i] 10:40 Úsměvy Petry Janů [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Simpsonovi XVII 15/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:50 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:45 PINK: Live at Wembley Arena [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Sesterské lodě Titaniku [i] 15:55 Kamera na cestách: Umbrie [i] 16:50 Kanadská řeka sv. Vavřince [i] 17:40 Svatováclavská jízda 2008 [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 18:55 Postřehy odjinud [i] 19:00 Hradišťan - Ozvěny duše [i] 19:35 Simpsonovi XVII 15/22 [i] 20:00 Ostrava komorní [i] 21:50 Událost sezony - sázka na kvalitu 2008 [i] 22:50 Divadlo žije! [i] 23:15 Filmopolis [i] 00:10 Noc s Andělem [i] 01:40 Flamenco Jazz All Stars [i] 02:40 Sešli se... [i] 03:40 Na plný pecky [i] 04:20 Grotesky [i] 04:45 MS motocyklů 2008 Malajsie [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 05:30 Novashopping 06:05 Kamarádi z lesa 22 [i] 06:25 Myšák Stuart Little 10 [i] 06:50 Batman vítězí 17 [i] 07:15 Senzační Spiderman 3 [i] 07:45 Báječní lidé 10 [i] 08:45 Eso [i] 09:55 Zamilovaná do vraha [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:30 Kde alibi nestačí [i] 14:05 Nova Author Cup [i] 14:25 Stupeň 6: Dny totální zkázy 1/2 [i] 16:10 Půl domu bez ženicha [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Obsluhoval jsem anglického krále [i] 22:35 Na pokraji smrti [i] 00:30 Larva [i] 02:15 Novashopping 02:45 Volejte Novu [i] 03:55 Lenssen & spol. IV 39 [i] 04:20 Juanin zázrak 148 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Winx Club 4 [i] 07:00 Winx Club 5 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Freddie 7 [i] 08:00 Přátelé VII 12 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 201 [i] 10:05 M*A*S*H 202 [i] 10:35 Hunter V 11 [i] 11:35 Angelin tým 7 [i] 12:30 Policejní vyjednavači 8 [i] 13:30 Vraždy v Midsomeru I [i] 15:40 Premier League Live! 16:00 Liverpool FC - Wigan Athletic [i] 18:05 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 13 [i] 19:55 Počasí 20:00 Dannyho parťáci [i] 22:35 Šestý den [i] 01:05 Sladký klam [i] 02:50 Volejte Věštce 04:20 Dvojí nasazení 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 10:30 Snooker [i] 12:30 Fotbal [i] 13:30 Tenis [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Tenis [i] 18:00 Snooker [i] 00:00 Bojové sporty [i] 04:45 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 8 [i] 06:00 Christyin návrat [i] 08:00 Noemova archa 1/2 [i] 10:00 Legenda Sleepy Hollow [i] 12:00 Noemova archa 1/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Klub vyvolených [i] 16:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 18:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 20:00 Zlomek sekundy [i] 22:00 Fidel 2/2 [i] 00:00 George Gently [i] 02:00 Fidel 2/2 [i] 04:00 Christyin návrat [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Život pod vládou Napoleona 1/2 [i] 07:05 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 08:10 Antické olympijské hry 5/11 [i] 08:45 Antické olympijské hry 6/11 [i] 09:20 Extrémní podmínky 5/15 [i] 09:50 Extrémní podmínky 6/15 [i] 10:20 Za hranice lidských možností 3/3 [i] 11:30 Posedlost rychlostí 3/3 [i] 12:35 Na úvěr 3/26 [i] 13:05 Na úvěr 4/26 [i] 13:35 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 15:40 Život v kalných vodách 2/2 [i] 16:50 Baculaté děti 6/6 [i] 17:50 Maminka stávkuje 21/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 22/25 [i] 19:05 Boj o život 3/6 [i] 20:05 Dítě naší doby 15/23 [i] 21:15 Design a designéři 1/13 [i] 21:30 Ulice světa 3/13 [i] 22:05 Ulice světa 4/13 [i] 22:40 Jetstream 2/8 [i] 23:45 Drogy a mozek 1/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 11/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 02:50 Kašmír a Ladak 1/4 [i] 03:15 Kašmír a Ladak 2/4 [i] 03:40 Legendy kulatého stolu 1/3 [i] 04:40 Maminka stávkuje 21/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 DOA: Na život a na smrt [i] 07:25 Zpátky ve hře [i] 08:55 Soví houkání [i] 10:25 Báječný den [i] 12:10 Děsnej doják [i] 13:35 elita ze střídačky [i] 15:00 Úžasná a milovaná [i] 16:45 Medvídek [i] 18:25 Už jsme doma? [i] 20:00 Tajnosti [i] 21:35 Hudbu složil, slova napsal [i] 23:15 Krycí jméno: Donnie Brasco [i] 01:20 Ďáblův deník [i] 02:50 Vražda je tak snadná [i] 04:20 Hříšné svědectví [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Zbožňuju prachy! [i] 09:25 Fantastická čtyřka [i] 11:10 Aristokraté [i] 12:35 Plácek 2 [i] 14:10 Déja Vu [i] 16:15 Stormbreaker [i] 17:45 Fantastická čtyřka [i] 19:30 Superman se vrací [i] 22:00 Všechno jde do háje [i] 23:30 Hranice života [i] 01:05 Zpovědi v taxíku 1 [i] 02:10 Zpovědi v taxíku 2 [i] 03:10 Sybil [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Pánikova asistencia nepomohla Arizone
Na snímke hráč Arizona Coyotes (14) Richard Pánik a hokejista Tampa Bay (13) Cedric Paquette.

Michel už nie je tréner Raya Vallecana
Ilustračná snímka.

Fehérváry asistoval a jeho HV 71 postúpilo do štvrťfinále
Na archívnej snímke Martin Fehérváry.

NBA: Nowitzki je šiestym najproduktívnejším hráčom histórie
Dirk Nowitzki, archívna snímka.

Aktuálne správy

Dnes nás čaká oblačný deň
Ilustračná snímka.

Prezident Kiska diskutoval so Slovákmi pôsobiacimi v Bruseli
Na snímke prezident SR Andrej Kiska prichádza na podujatie Od Tatier k Schumanu, na ktorom bude diskutovať so Slovákmi pôsobiacimi v Bruseli 18. marca 2019.

Vláda pokračuje so sériou dvojdňových výjazdových rokovaní
Na archívnej snímke zľava podpredseda vlády a minister životného prostredia László Sólymos, podpredseda vlády a minister financií Peter Kažimír, predseda vlády SR Peter Pellegrini, podpredseda vlády SR pre investície a ...

Visegrad Film Forum prináša vyrovnaný program zo sveta výroby filmu
Ilustračná snímka.

Béla Bugár ide na operáciu
Na archívnej snímke predseda strany Most-Híd Béla Bugár.

Študenti zo svetových univerzít môžu získať Štipendium Martina Filka
Ilustračná snímka.

Gbely privítajú súťažnú prehliadku mladých folkloristov
Ilustračná snímka.

Ekológovia už desať rokov upozorňujú svetovým dňom na úbytok vrabcov
Vrabce na lojovej guľke v Košiciach, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.