TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 43-44/216 [i] 10:50 Zločinné myšlienky [i] 12:30 Odpadlík I. 10/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 10-11/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 21/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 30-31/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 5/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 San-Antonio [i] 23:20 Super finta [i] 01:00 13 mŕtvych mužov [i] 02:35 PROMINENTI [i] 03:15 San-Antonio [i] 04:45 Jake a Tlsťoch I. 3/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Materské znamienko 3/7 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 9/14 [i] 09:15 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 4/14 [i] 10:35 Vášne 33/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 14 [i] 13:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 17/23 [i] 14:20 Central Park West 15/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 30/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 305/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 306/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 15 [i] 22:05 V náručí vraha [i] 23:45 Muž na 13-teho [i] 01:15 Hviezdna loď Galactica II. 14/20 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 305/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 306/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Euromaxx dizajn 9/14 [i] 04:55 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Zápisník medveďov 1/3 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Orešanský vŕšok holý [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Kvarteto [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 14 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:40 Dizajn 8/17 [i] 01:10 Príbehy z hrobky 1/3 [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Udalosti ČT [i] 03:00 Správy - Hírek [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 29 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 15 [i] 13:00 Ako hrob [i] 15:00 Medicopter 117 29 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 128 [i] 20:45 Film týždňa: Liga výnimočných [i] 23:15 Nočné kino: Krvavý zločin [i] 01:10 KRIMI NOVINY 01:35 Crossroads [i] 03:00 Otcov syn [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 GEN [i] 09:20 Život plný legrace [i] 10:00 GEN [i] 10:20 Příště u Vás z Dobroměřic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 14/22 [i] 15:00 Tom 2/26 [i] 15:25 Taylor má trable 8/26 [i] 15:50 Svět Elmo 23/56 [i] 16:05 Babar 10/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka stromová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 4/13 [i] 21:05 13. komnata Jaroslava Čejky [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 13/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Kostka 0 [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Osudy hvězd [i] 03:55 Kancl 3/14 [i] 04:25 Gorodok 1/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 33/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 10:40 Vzkaz Jana Sokola [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 7/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:35 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: David Beckham - život fotbalové hvězdy [i] 15:55 Svět zázraků: Tangaroa 2/3 [i] 16:20 Křižovatky současné české literatury [i] 16:50 Kam s ní 3/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 7/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Praha [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 14/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 3/3 [i] 20:55 Kancl 3/14 [i] 21:25 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 1/20 [i] 23:40 Mlčenlivý Ctibor Turba vypráví [i] 00:30 Musilok [i] 01:00 Stínoví vojáci 2/3 [i] 02:00 Ghetto jménem Baluty [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Kam s ní 3/6 [i] 03:40 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 13 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 13 [i] 11:25 Ulice 250 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 8 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VIII 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata VI 4 [i] 15:05 Hvězdná brána II 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 16 [i] 18:25 Ulice 1029, 1030 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nejhorší obavy [i] 22:35 Řez diamantem [i] 00:25 Osudová přitažlivost [i] 02:30 Novashopping 03:00 Přísně tajné [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 38 [i] 04:30 Juanin zázrak 147 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:30 Tom a Jerry 35 [i] 07:45 Will & Grace IV 1 [i] 08:15 Přátelé VII 11 [i] 08:40 Knight Rider IV 20 [i] 09:40 Sedmé nebe IX 5 [i] 10:40 Na čem záleží 1 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 21 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 25 [i] 13:05 Policie - New York 40 [i] 14:05 Chameleon I 15 [i] 15:05 Will & Grace IV 2 [i] 15:35 Drzá Jordan I 15 [i] 16:35 Komisař Rex VI 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jako štvaná zvěř [i] 23:20 Sedm [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Kriminálka Kolín IV 2 [i] 04:30 Horečka III 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Futsal [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 6 [i] 06:00 Možná už zítra IV 7 [i] 07:00 Možná už zítra IV 8 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 11:00 Příběh Tommyho Douglase 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 22:00 Zlomek sekundy [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Možná už zítra IV 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pochopení dyslexie [i] 06:00 Města ve výškách 9/10 [i] 06:35 Města ve výškách 10/10 [i] 07:10 Otylí mazlíčci [i] 08:10 Tajemství královské kuchyně [i] 09:10 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 [i] 09:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 [i] 10:20 Prehistorický park 5/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 9/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 10/38 [i] 12:25 Tajemství královské kuchyně [i] 13:25 Příběh o Indii 3/6 [i] 14:35 Města ve výškách 9/10 [i] 15:10 Města ve výškách 10/10 [i] 15:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 [i] 16:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 [i] 16:55 Buď já nebo pes 9/38 [i] 17:25 Buď já nebo pes 10/38 [i] 17:55 Otylí mazlíčci [i] 18:55 Prostá linie - Keith Haring [i] 19:30 Prehistorický park 5/6 [i] 20:25 Zázračná planeta 2/6 [i] 21:30 Rozhodující bitvy 3/3 [i] 22:35 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 23:40 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 00:10 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 00:40 Kupa dětí [i] 01:40 Toulouse-Lautrec 2/2 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 03:55 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 04:25 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 04:55 Kupa dětí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Most do země Terabithia [i] 07:35 Znovu od začátku [i] 09:00 Rebelka [i] 10:45 Divočáci [i] 12:25 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 14:30 Konečná verze [i] 16:05 Mořská panna, Aquamarine [i] 17:45 Ďábel nosí Pradu [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Modli se za ráno [i] 23:50 Vím kdo mě zabil [i] 01:35 Statečné srdce [i] 04:25 Chlapi z karavanů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 7 [i] 11:05 Ztřeštěné léto [i] 12:35 Zeptej se nejdřív dětí [i] 14:05 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:35 Život umělce [i] 17:20 Překonat sám tisíce mil [i] 19:05 Deník [i] 20:35 Zbožňuju prachy! [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:30 Města plná sexu 2 [i] 00:25 Po sexu [i] 01:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 03:15 Tady se nedá žít III 7 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox