Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:50 La Tormenta: Pokušenie lásky 43-44/216 [i] 10:50 Zločinné myšlienky [i] 12:30 Odpadlík I. 10/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 10-11/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 21/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 30-31/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 5/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Aj múdry schybí [i] 21:25 San-Antonio [i] 23:20 Super finta [i] 01:00 13 mŕtvych mužov [i] 02:35 PROMINENTI [i] 03:15 San-Antonio [i] 04:45 Jake a Tlsťoch I. 3/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Materské znamienko 3/7 [i] 08:45 Euromaxx dizajn 9/14 [i] 09:15 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 4/14 [i] 10:35 Vášne 33/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 14 [i] 13:30 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 17/23 [i] 14:20 Central Park West 15/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 30/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 305/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 306/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 15 [i] 22:05 V náručí vraha [i] 23:45 Muž na 13-teho [i] 01:15 Hviezdna loď Galactica II. 14/20 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 305/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 306/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Euromaxx dizajn 9/14 [i] 04:55 Klíma, počasie, katastrofy 2/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibum [i] 10:30 Zápisník medveďov 1/3 [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Orešanský vŕšok holý [i] 14:00 Večer na tému . . [i] 16:10 Família [i] 16:45 Kvarteto [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 14 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zbrane, mikróby a oceľ 3/3 [i] 20:55 GEN.sk [i] 21:10 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:40 Dizajn 8/17 [i] 01:10 Príbehy z hrobky 1/3 [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Udalosti ČT [i] 03:00 Správy - Hírek [i] 03:05 Slovensko DNES [i] 03:15 Správy a komentáre [i] 04:40 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 29 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 15 [i] 13:00 Ako hrob [i] 15:00 Medicopter 117 29 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 15 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 128 [i] 20:45 Film týždňa: Liga výnimočných [i] 23:15 Nočné kino: Krvavý zločin [i] 01:10 KRIMI NOVINY 01:35 Crossroads [i] 03:00 Otcov syn [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 GEN [i] 09:20 Život plný legrace [i] 10:00 GEN [i] 10:20 Příště u Vás z Dobroměřic [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 14/22 [i] 15:00 Tom 2/26 [i] 15:25 Taylor má trable 8/26 [i] 15:50 Svět Elmo 23/56 [i] 16:05 Babar 10/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Užovka stromová [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 4/13 [i] 21:05 13. komnata Jaroslava Čejky [i] 21:35 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 13/18 [i] 22:45 Losování Šťastných deset a Šance milion 22:50 Kostka 0 [i] 00:25 Losování Euromiliony 00:30 McLeodovy dcery VII 2/32 [i] 01:15 Všechnopárty [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Osudy hvězd [i] 03:55 Kancl 3/14 [i] 04:25 Gorodok 1/20 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 33/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:30 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 10:40 Vzkaz Jana Sokola [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 7/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:35 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: David Beckham - život fotbalové hvězdy [i] 15:55 Svět zázraků: Tangaroa 2/3 [i] 16:20 Křižovatky současné české literatury [i] 16:50 Kam s ní 3/6 [i] 17:05 Francie s ozvěnou domova 7/16 [i] 17:20 Přidej se [i] 17:35 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Praha [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 14/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 3/3 [i] 20:55 Kancl 3/14 [i] 21:25 Ladí neladí [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Gorodok 1/20 [i] 23:40 Mlčenlivý Ctibor Turba vypráví [i] 00:30 Musilok [i] 01:00 Stínoví vojáci 2/3 [i] 02:00 Ghetto jménem Baluty [i] 03:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:25 Kam s ní 3/6 [i] 03:40 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 13 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 13 [i] 11:25 Ulice 250 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 8 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VIII 10 [i] 14:05 Gilmorova děvčata VI 4 [i] 15:05 Hvězdná brána II 4 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 16 [i] 18:25 Ulice 1029, 1030 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Nejhorší obavy [i] 22:35 Řez diamantem [i] 00:25 Osudová přitažlivost [i] 02:30 Novashopping 03:00 Přísně tajné [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:05 Lenssen & spol. IV 38 [i] 04:30 Juanin zázrak 147 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 11 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Datel Woody [i] 07:30 Tom a Jerry 35 [i] 07:45 Will & Grace IV 1 [i] 08:15 Přátelé VII 11 [i] 08:40 Knight Rider IV 20 [i] 09:40 Sedmé nebe IX 5 [i] 10:40 Na čem záleží 1 [i] 11:30 Diagnóza vražda VIII 21 [i] 12:30 Chůva k pohledání III 25 [i] 13:05 Policie - New York 40 [i] 14:05 Chameleon I 15 [i] 15:05 Will & Grace IV 2 [i] 15:35 Drzá Jordan I 15 [i] 16:35 Komisař Rex VI 9 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 12 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Jako štvaná zvěř [i] 23:20 Sedm [i] 01:55 Volejte Věštce 03:40 Kriminálka Kolín IV 2 [i] 04:30 Horečka III 22 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Motorismus [i] 10:00 Fotbal [i] 11:00 Futsal [i] 12:15 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 6 [i] 06:00 Možná už zítra IV 7 [i] 07:00 Možná už zítra IV 8 [i] 08:00 Případ neoprávněného zabití [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 11:00 Příběh Tommyho Douglase 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 19 [i] 15:00 Případ neoprávněného zabití [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 18 [i] 18:00 Tenkrát a dnes [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 7 [i] 22:00 Zlomek sekundy [i] 00:00 Lži a zrada [i] 02:00 Tenkrát a dnes [i] 04:00 Možná už zítra IV 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Pochopení dyslexie [i] 06:00 Města ve výškách 9/10 [i] 06:35 Města ve výškách 10/10 [i] 07:10 Otylí mazlíčci [i] 08:10 Tajemství královské kuchyně [i] 09:10 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 [i] 09:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 [i] 10:20 Prehistorický park 5/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 9/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 10/38 [i] 12:25 Tajemství královské kuchyně [i] 13:25 Příběh o Indii 3/6 [i] 14:35 Města ve výškách 9/10 [i] 15:10 Města ve výškách 10/10 [i] 15:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 7/8 [i] 16:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 8/8 [i] 16:55 Buď já nebo pes 9/38 [i] 17:25 Buď já nebo pes 10/38 [i] 17:55 Otylí mazlíčci [i] 18:55 Prostá linie - Keith Haring [i] 19:30 Prehistorický park 5/6 [i] 20:25 Zázračná planeta 2/6 [i] 21:30 Rozhodující bitvy 3/3 [i] 22:35 Život pod vládou Napoleona 2/2 [i] 23:40 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 00:10 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 00:40 Kupa dětí [i] 01:40 Toulouse-Lautrec 2/2 [i] 02:45 Evropská velkoměsta 5/12 [i] 03:55 Práce pro chlapa - To nejlepší 1/2 [i] 04:25 Práce pro chlapa - To nejlepší 2/2 [i] 04:55 Kupa dětí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Most do země Terabithia [i] 07:35 Znovu od začátku [i] 09:00 Rebelka [i] 10:45 Divočáci [i] 12:25 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 14:30 Konečná verze [i] 16:05 Mořská panna, Aquamarine [i] 17:45 Ďábel nosí Pradu [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 43 [i] 20:00 Casino Royale [i] 22:20 Modli se za ráno [i] 23:50 Vím kdo mě zabil [i] 01:35 Statečné srdce [i] 04:25 Chlapi z karavanů [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 7 [i] 11:05 Ztřeštěné léto [i] 12:35 Zeptej se nejdřív dětí [i] 14:05 Jezdci z jižního Bronxu [i] 15:35 Život umělce [i] 17:20 Překonat sám tisíce mil [i] 19:05 Deník [i] 20:35 Zbožňuju prachy! [i] 22:00 Velký maturitní mejdan [i] 23:30 Města plná sexu 2 [i] 00:25 Po sexu [i] 01:40 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 03:15 Tady se nedá žít III 7 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.