Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 41-42/216 [i] 10:55 87. okrsok: Postrach [i] 12:35 Odpadlík I. 9/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život VI. 8-9/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 20/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 28-29/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 4/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 49 [i] 21:25 Tak dobre, ako sa len dá [i] 00:10 Súboj so zločinom 5/13 [i] 01:05 Čeľuste 3 [i] 03:10 Ženatý so záväzkami VIII. 19-20/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 2/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - peniaze [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Káčerovo 10/30 [i] 08:40 Euromaxx dizajn 8/14 [i] 09:10 Klíma, počasie, katastrofy 1/5 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 3/14 [i] 10:35 Vášne 32/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 13 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 16/23 [i] 14:25 Central Park West 14/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 29/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 303/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 304/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - práca a rodina [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Detektív Poirot: Dobrodružstvo talianskeho šľachtica [i] 21:05 Radosť zo života [i] 21:30 Obchod so šťastím 14 [i] 22:10 Život po živote II 1/8 [i] 23:05 Studené šťastie [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 02:10 Krátke správy [i] 02:20 Sila lásky II. 303/357 [i] 03:10 Sila lásky II. 304/357 [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Euromaxx dizajn 8/14 [i] 04:50 Klíma, počasie, katastrofy 1/5 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy STV [i] 06:25 Slovensko DNES [i] 06:30 Správy - Hírek [i] 06:40 Udalosti ČT [i] 07:15 Maďarský magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Ako sa kráľ vecí nahneval [i] 10:40 Vodný svet 4/6 [i] 11:10 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:40 Elixír [i] 13:05 HITMÁNIA [i] 13:50 Klik [i] 14:05 Sféry dôverné [i] 15:05 Slnečné mesto [i] 16:00 Slovo [i] 16:05 Svedectvo [i] 16:25 Profesionál [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Halali [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 13 [i] 18:35 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 18:45 Sociálny zápisník [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zápisník medveďov 1/3 [i] 20:55 Família [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Večer na tému . . [i] 00:05 Veľké záhady [i] 00:30 Halali [i] 01:00 Família [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i] 02:25 Slovensko DNES [i] 02:35 Správy - Hírek [i] 02:40 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Nové bývanie [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 28 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 14 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 14 [i] 13:00 Príbeh Lindy McCartneyovej [i] 15:00 Medicopter 117 28 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 14 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 17 [i] 21:20 Panelák 127 [i] 22:00 Mafstory [i] 23:00 Črepiny [i] 23:45 Švédska trojka 3 [i] 01:40 Quicksilver [i] 03:20 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 04:00 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:50 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Zájezd [i] 10:00 Páni mají radši blondýnky [i] 11:25 Hrady a zámky na Dyji [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VII 1/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 19/23 [i] 15:20 Svět zázraků: Tangaroa 2/3 [i] 15:45 Šikulové [i] 16:00 Medúza [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:25 Stop [i] 17:30 Zahrada je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hvozdík [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Babí léto [i] 21:45 Černá sanitka 7/15 [i] 22:15 Na stopě [i] 22:40 Podle práva 33/42 [i] 23:05 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:10 Deadwood 7/12 [i] 00:00 Básníci Evropy [i] 00:30 Taxík [i] 01:00 McLeodovy dcery VII 1/32 [i] 01:45 Události v regionech [i] 02:10 Události v regionech Brno 02:35 Události v regionech Ostrava [i] 03:00 Folklorika [i] 03:25 Tajemství sálu předků [i] 03:40 Pětka v Pomeranči [i] 04:30 Regiony ČT24
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 PORT [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Nemám práci [i] 09:35 Po stopách hvězd [i] 10:05 Moje rodina 7/8 [i] 10:35 Kuchařská pohotovost [i] 11:00 Móda - Extravagance - Manýry [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Pod pokličkou [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:40 Přidej se [i] 12:55 Nedej se [i] 13:15 Bludiště [i] 13:45 Chcete mě? [i] 14:00 Království divočiny: Legendy světa zvířat 11/13 [i] 14:30 Interpelace poslanců na předsedu vlády 16:00 Exit 316 - Mise: Skrývaná identita [i] 16:20 Planeta Věda [i] 16:45 Tahače 2008 - Most a Zolder [i] 17:00 Buly [i] 19:30 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:40 Film o filmu Děti noci [i] 20:00 Ghetto jménem Baluty [i] 21:00 Otázky Václava Moravce Speciál [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Československý filmový týdeník 699/2379 [i] 23:25 Skvělí Ambersonové [i] 00:55 Stalo se krátce před tím [i] 02:05 Divnopis - Poděbrady [i] 02:10 Politické spektrum 02:40 Terra musica 03:20 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 12 [i] 09:30 Řekni ano! [i] 11:25 Ulice 249 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 7 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VIII 9 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 3 [i] 15:05 Hvězdná brána II 3 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Ulice 1025, 1026 [i] 18:30 Ulice 1027, 1028 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 58 [i] 21:20 Comeback 7 [i] 21:55 Kriminálka Las Vegas VII 8 [i] 22:50 Americký ninja 2 [i] 00:35 Námořní vyšetřovací služba 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Na vlastní oči [i] 02:30 Ptákoviny [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 37 [i] 04:20 Juanin zázrak 146 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Miláčci [i] 06:10 Teleshopping 06:30 Dobrodružství Olivera Twista I 10 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 34 [i] 07:35 Will & Grace III 25 [i] 08:05 Přátelé VII 10 [i] 08:35 Knight Rider IV 19 [i] 09:35 Sedmé nebe IX 4 [i] 10:35 Klinika III 13 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 20 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 24 [i] 13:05 Policie - New York 39 [i] 14:05 Chameleon I 14 [i] 15:05 Will & Grace IV 1 [i] 15:35 Drzá Jordan I 14 [i] 16:35 Komisař Rex VI 8 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 11 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 14 [i] 21:15 Jste to, co jíte [i] 22:25 Zoufalé manželky IV 8 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 22 [i] 00:25 Případ pro dva V 56 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín IV 1 [i] 04:05 Caruso show [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 10:15 Motorismus [i] 11:15 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 17:30 Futsal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Futsal [i] 19:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Bojové sporty [i] 00:30 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 4 [i] 06:00 Možná už zítra IV 5 [i] 07:00 Možná už zítra IV 6 [i] 08:00 Novou cestou [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 11:00 Příběh Tommyho Douglase 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 18 [i] 15:00 Novou cestou [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 17 [i] 18:00 Za úsvitu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 16/21 [i] 21:00 Médium I 2/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 16/21 [i] 00:00 Médium I 2/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 9 [i] 02:00 Za úsvitu [i] 04:00 Možná už zítra IV 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách 7/10 [i] 06:30 Města ve výškách 8/10 [i] 07:05 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 07:40 Svobodné duše širých moří [i] 08:10 Vaříme s Billem 13/13 [i] 08:45 Limity měst 3/13 [i] 09:00 Limity měst 4/13 [i] 09:15 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 [i] 09:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 [i] 10:25 Prehistorický park 4/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 7/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 8/38 [i] 12:25 Vaříme s Billem 13/13 [i] 13:00 Limity měst 3/13 [i] 13:15 Limity měst 4/13 [i] 13:30 Příběh o Indii 2/6 [i] 14:40 Města ve výškách 7/10 [i] 15:15 Města ve výškách 8/10 [i] 15:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 5/8 [i] 16:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 6/8 [i] 17:00 Buď já nebo pes 7/38 [i] 17:30 Buď já nebo pes 8/38 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 12/12 [i] 18:35 Svobodné duše širých moří [i] 19:10 Limity měst 5/13 [i] 19:30 Prehistorický park 4/6 [i] 20:25 Zázračná planeta 1/6 [i] 21:30 Rozhodující bitvy 2/3 [i] 22:35 Život pod vládou Napoleona 1/2 [i] 23:45 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 00:40 Pochopení dyslexie [i] 01:40 Toulouse-Lautrec 1/2 [i] 02:35 Evropská velkoměsta 4/12 [i] 03:35 Pošpiněné důkazy: Soudci před soudem [i] 04:25 Prostá linie - Keith Haring [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Rocky Balboa [i] 07:40 Příměří [i] 09:30 Árijský pár [i] 11:25 Doba ledová 2 - Obleva [i] 12:55 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 13:45 Most do země Terabithia [i] 15:15 Znovu od začátku [i] 16:40 Rebelka [i] 18:20 Divočáci [i] 20:00 Na stojáka 33 [i] 20:30 U ledu [i] 22:05 Nula od Nuly pojde [i] 23:30 Šifra mistra Leonarda [i] 01:55 U ledu [i] 03:30 Nula od Nuly pojde [i] 04:55 Kryštof Akustik Best of Tour [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 11:05 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 12:35 Síly temna [i] 14:10 Bloudící duše [i] 16:00 Ztřeštěné léto [i] 17:30 Zeptej se nejdřív dětí [i] 19:05 Jezdci z jižního Bronxu [i] 20:35 Na lince je vrah [i] 22:00 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i] 23:30 Láska na černo [i] 00:50 Výlet za sebevraždou [i] 02:15 Na lince je vrah [i] 03:40 Holka jako já - příběh Gwen Araujo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

LIGA MAJSTROV: Ronaldo dostal červenú kartu
Futbalista Juventusu Turín Cristiano Ronaldo reaguje po vylúčení za nešportové správanie v zápase 1. kola H-skupiny Ligy majstrov FC Valencia - Juventus Turín vo Valencii 19. septembra 2018.

NHL: Jaroš asistoval pri prehre Ottawy s Torontom
Ilustračná snímka.

EURÓPSKA LIGA: Trnava začne s Anderlechtom, Marseille proti Frankfurtu
Ilustračná snímka.

Trnava sa pokúsi v EL ozbíjať Anderlecht, Bakoš: Každý je hrateľný
Na snímke Marek Bakoš (Trnava) oslavuje gól v odvete 3. predkola Ligy majstrov vo futbale FC Spartak Trnava - Crvena Zvezda Belehrad v Trnave v utorok 14. augusta 2018.

Aktuálne správy

Na ranné hmly vám pomôže zabudnúť aj štvrtkové slnko
Vo štvrtok bude na Slovensku slnečno a ojedinele hmla. Teploty vystúpia na 23 až 28 stupňov C.

Ústavný súd ponúka sprievodcovskú potulku po jeho priestoroch
Na archívnej snímke v Košiaciach budova Ústavného súdu SR.

SNS navrhuje zmeny pre politické strany, z ich názvov majú aj zmiznúť Kollár či Kotleba
SNS navrhuje, aby meno člena štatutárneho orgánu strany nemohlo byť v jej názve. „Názov strany alebo jej skratka nesmie obsahovať meno alebo priezvisko osoby, ktorá je ...

V Šaštín-Stráže meste sa o primátorský post uchádzajú traja kandidáti
Ilustračná snímka.

ÚS SR: Reštaurovanie národných pamiatok neprislúcha Pamiatkovému úradu
Zákonné ustanovenia, ktoré umožňujú reštaurovanie národných kultúrnych pamiatok a zbierkových predmetov z oblasti výtvarného umenia pracovníkom Pamiatkového úradu ...

Skalické dni ukončia letnú turistickú sezónu v meste
Ilustračná snímka.

Pred 140 rokmi sa narodil americký spisovateľ Upton Sinclair
Ilustračné foto. Foto: TASR/APBaltimore/Bratislava 20. septembra (TASR)- Americký spisovateľ a publicista Upton Sinclair, od narodenia ktorého uplynie vo štvrtok 20. septembra 140 rokov, patril v prvej polovici 20. storočia k ...

Spisovateľ Anton Baláž má 75 rokov
Anton Baláž, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.