Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 39-40/216 [i] 10:40 Slávici v klietke [i] 12:35 Odpadlík I. 8/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 6-7/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 19/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 26-27/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 3/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Modré z neba [i] 21:25 Súkromné pasce: Láska v mol [i] 22:45 Obhajoba vraždy [i] 00:35 Lovci ľudí 5/13 [i] 01:25 Svätý Patrik: Írska legenda [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 17-18/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Jake a Tlsťoch I. 1/23 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - zdravie [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Káčerovo 9/30 [i] 08:40 Euromaxx dizajn 7/14 [i] 09:10 Euromaxx - dovolenkové destinácie 7/7 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 2/14 [i] 10:35 Vášne 31/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 12 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 15/23 [i] 14:25 Central Park West 13/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 28/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 301/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 302/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - peniaze [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:14 Ako vidím euro [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure - Aké povinnosti budú mať mestá a obce? [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Dr.House I. 7/21 [i] 20:55 Lekárske omyly a víťazstvá 3/16 [i] 21:30 Obchod so šťastím 13 [i] 22:05 Bratia a sestry II. 7/16 [i] 22:50 Škrabanec tigrice 2/2 [i] 00:30 Nebezpečne krásna [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:10 Sila lásky II. 301/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 302/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:10 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 7/14 [i] 04:45 Euromaxx - dovolenkové destinácie 7/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Národnostný magazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 O hladnom šakalovi [i] 10:15 Táraninky [i] 10:35 Veda zajtrajška 1/18 [i] 11:20 Eurovirtuál [i] 11:30 Regionálny denník [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:40 Koniari sveta 6/20 [i] 13:05 Môj dom - môj hrad [i] 13:35 Piesne moje,piesne [i] 14:05 Si v obraze? [i] 14:30 5 minút po dvanástej [i] 15:30 Bratislavský chodec [i] 16:10 Test magazín [i] 16:15 Diagnóza 112 [i] 16:35 Euro - jednotná mena [i] 16:45 Maďarský magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 12 [i] 18:35 Elixír [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Kvalifikácia na MS vo futbale [i] 22:20 Sféry dôverné [i] 23:20 Vodný svet 4/6 [i] 23:50 Svetlo [i] 01:15 Maďarský magazín [i] 01:45 Udalosti ČT [i] 02:20 Správy STV [i] 02:40 Správy - Hírek [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Skutočné príbehy [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 27 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 13 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 13 [i] 13:00 Sám v divočine [i] 15:00 Medicopter 117 27 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 13 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 126 [i] 20:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. 24/24 [i] 21:45 Kosti III. 6 [i] 22:45 Mafstory [i] 23:45 Črepiny [i] 00:30 Nočné kino: Tajná vojna [i] 02:20 KRIMI NOVINY 02:45 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas VII. [i] 03:25 Kosti III. [i] 04:10 Lovkyňa tajomstiev II. [i] 04:55 Skutočné príbehy [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Televarieté [i] 10:35 Případ žárlivého muže [i] 11:45 Sladké hrátky říše sběratelek [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 32/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 18/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 13/22 [i] 15:45 Já a moje rodina 7/26 [i] 16:00 Futuroskop [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Pod pokličkou [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hrouzek Kesslerův [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 19:58 Sportka a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Samotářka Míla [i] 21:55 Máte slovo [i] 22:45 Losování Sportky a Šance 22:50 POKR [i] 23:20 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:25 Hlavní podezřelý VII 2/2 [i] 00:55 McLeodovy dcery VI 32/32 [i] 01:40 Hledání ztraceného času 13 [i] 02:00 Události v regionech [i] 02:25 Události v regionech Brno 02:50 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Sabotáž [i] 03:40 V zajetí železné opony 30/41 [i] 03:55 Regiony ČT24 04:20 Film o cyklu Hop nebo trop [i] 04:30 Kultura v regionech [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Auto Moto Revue [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Babylon [i] 09:35 Památky na prodej [i] 09:55 Frank Lloyd Wright 2/2 [i] 10:50 Na plovárně s Ondrejem Páleníkem [i] 11:15 Etiketa [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Chalupa je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Reportéři ČT [i] 13:30 Věříš si? [i] 14:00 Záhady Toma Wizarda [i] 14:10 Věda je zábava III 23/26 [i] 14:35 Pomáhejme si [i] 14:55 Přežít! 5/10 [i] 15:45 Krásy evropského pobřeží: Neklidné nebe nad Irskem [i] 16:00 Rodina, škola a já [i] 16:15 Medicína pro 21. století [i] 16:35 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 16:45 JÁDRO [i] 16:50 Zoom [i] 17:15 PORT [i] 17:45 Muzeum hudebních přístrojů [i] 18:00 Nemám práci [i] 18:25 Měšťanský dům v Olomouci [i] 18:45 Chcete mě? [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Pique-nique I. 7/12 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 13/22 [i] 20:00 Ta naše povaha česká [i] 20:25 Siréna od Mississippi [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Dokumentární klub: Stalo se krátce před tím [i] 00:25 Město žen [i] 02:40 Divadlo žije! [i] 03:05 Nad přehradou svítá? [i] 03:30 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 11 [i] 09:30 Hledejte Anthonyho [i] 11:25 Ulice 248 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 6 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VIII 8 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 2 [i] 15:05 Hvězdná brána II 2 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:15 Česko - Slovinsko [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Soukromé pasti 6 [i] 21:20 Přísně tajné [i] 21:55 Na vlastní oči [i] 22:45 Plastická chirurgie s.r.o. III 11 [i] 23:45 Námořní vyšetřovací služba 2 [i] 00:35 Novashopping 01:05 Nepohodlná žena 1/2 [i] 02:40 112 [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 36 [i] 04:25 Juanin zázrak 145 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:05 Svět 2008 [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 9 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 33 [i] 07:35 Will & Grace III 24 [i] 08:05 Přátelé VII 9 [i] 08:35 Knight Rider IV 18 [i] 09:35 Sedmé nebe IX 3 [i] 10:35 Klinika III 12 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 19 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 23 [i] 13:05 Policie - New York 38 [i] 14:05 Chameleon I 13 [i] 15:05 Will & Grace III 25 [i] 15:35 Drzá Jordan I 13 [i] 16:35 Komisař Rex VI 7 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 10 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 45 [i] 21:15 TOP STAR magazín [i] 22:25 Myšlenky zločince III 6 [i] 23:25 Železný stisk [i] 01:40 Volejte Věštce 03:25 Kriminálka Kolín III 12 [i] 04:15 TOP STAR magazín [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 11:30 Snooker [i] 13:00 Fotbal [i] 14:00 Tenis [i] 15:45 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Tenis [i] 20:00 Wednesday Selection [i] 20:10 Jezdectví [i] 21:15 Golf [i] 22:15 Golf [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 01:00 Extrémní sporty [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra IV 2 [i] 06:00 Možná už zítra IV 3 [i] 07:00 Možná už zítra IV 4 [i] 08:00 Směr východ [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 11:00 Obyčejná žena [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 17 [i] 15:00 Směr východ [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 16 [i] 18:00 Vzestup [i] 20:00 Drzá Jordan IV 15/21 [i] 21:00 Médium I 1/16 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 15/21 [i] 00:00 Médium I 1/16 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 8 [i] 02:00 Vzestup [i] 04:00 Možná už zítra IV 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Ospalý život [i] 06:00 Města ve výškách 5/10 [i] 06:30 Města ve výškách 6/10 [i] 07:05 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 07:40 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 08:15 Vaříme s Billem 11/13 [i] 08:45 Vaříme s Billem 12/13 [i] 09:15 Všude plýtváme, doma nejvíc 3/8 [i] 09:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 4/8 [i] 10:25 Prehistorický park 3/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 5/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 6/38 [i] 12:25 Vaříme s Billem 11/13 [i] 12:55 Vaříme s Billem 12/13 [i] 13:30 Příběh o Indii 1/6 [i] 14:40 Města ve výškách 5/10 [i] 15:15 Města ve výškách 6/10 [i] 15:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 3/8 [i] 16:25 Všude plýtváme, doma nejvíc 4/8 [i] 17:00 Buď já nebo pes 5/38 [i] 17:30 Buď já nebo pes 6/38 [i] 18:00 Výpravy za zvířaty 10/12 [i] 18:35 Výpravy za zvířaty 11/12 [i] 19:10 Limity měst 2/13 [i] 19:30 Prehistorický park 3/6 [i] 20:30 Extrémní podmínky 15/15 [i] 20:55 Limity měst 3/13 [i] 21:10 Limity měst 4/13 [i] 21:30 Rozhodující bitvy 1/3 [i] 22:35 Příběh dvojstěžníku Mary Celeste [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 00:45 Smrt na fotbalovém hřišti [i] 01:50 Válka v rozhlasovém přenosu [i] 02:50 Evropská velkoměsta 3/12 [i] 03:50 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 04:50 Smrt na fotbalovém hřišti [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 42 [i] 06:00 Jen trošku štěstí [i] 07:45 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 09:10 Tajnosti [i] 10:50 Robin Hood [i] 12:30 Před kamerou 42 [i] 13:05 Rocky Balboa [i] 14:45 Příměří [i] 16:35 Árijský pár [i] 18:30 Doba ledová 2 - Obleva [i] 20:00 Malá Miss Sunshine [i] 21:40 Všichni královi muži [i] 23:45 Nezvratný osud 3 [i] 01:20 Ricky Martin: Black & White Tour 2007 [i] 02:10 Malá Miss Sunshine [i] 03:50 Všichni královi muži [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 6 [i] 11:05 Nepřemožitelný [i] 12:45 Nejlepší obchodníci [i] 14:25 Gang v útoku [i] 16:30 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 17:30 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 19:00 Síly temna [i] 20:35 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 22:00 Města plná sexu 2 [i] 22:55 Ve vlastnictví státu 2: Krev v ulicích [i] 00:25 Shottas - Jamajský gang [i] 02:00 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 03:25 Tady se nedá žít III 6 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Majster sveta z Göteborgu Jozef Stümpel dnes oslavuje 45. narodeniny
Na snímke útočník Jozef Stümpel.

Tenis: Lacko prehral v osemfinále turnaja v Newporte s Ebdenom
Slovenský tenista Lukáš Lacko.

MS: Slovenky sú vo voľnom programe tímov na 19. mieste
Slovenské akvabely Zuzana Bodíková, Petra Ďurišová, Romana Horská, Kristína Kvasňovská, Laura Lisá, Diana Miškechová, Natália Pivarčiová, Rebecca Schererová ...

LM: Tím APOEL Nikózia zvíťazil nad F91 Dudelange
Ilustračná fotografia.

Aktuálne správy

Pripravte sa na horúčavy, vo štvrtok bude do 35 stupňov
Na území Slovenska bude slnečno a teploty dosiahnu 30 až 35 stupňov Celzia.

Univerzitu Istropolitana v Bratislave otvorili pred 550 rokmi
V Bratislave pred 550 rokmi slávnostne otvorili prvú univerzitu na území Slovenska, Univerzitu Istropolitana.

Rusnák skóroval pri víťazstve Realu Salt Lake
Na snímke vpravo strelec gólu Martin Chrien a vľavo Albert Rusnák, archívna foto.

Teplota na Slovensku môže miestami dosiahnuť 36 stupňov
Viaceré okresy Slovenska dnes potrápia horúčavy. Teplota vzduchu môže na západe a juhu krajiny dosiahnuť až 36 stupňov Celzia. Slovenský hydrometeorologický ...

Požiar rekreačnej chaty v Terchovej: Zomrela matka a jej dve dcéry
Život 41-ročnej ženy a jej dvoch dcér (5, 18) si vyžiadal požiar rekreačnej chaty v Terchovej. Chata začala horieť v stredu (19. 7.) pred polnocou v terchovskej časti ...

Zamestnanci majú počas horúčav nárok na úpravu pracovného režimu
Ilustračná snímka.

Gitarista Carlos Santana oslavuje 70. narodeniny
Carlos Santana, archívna snímka.

O revolučnom pohybe zanechal J.M.Hurban podrobné svedectvo
Portrét J.M.Hurbana


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.