Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2018
PoUtStŠtPiSoNe
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 09:00 La Tormenta: Pokušenie lásky 37-38/216 [i] 10:50 Vražedná pravda [i] 12:30 Odpadlík I. 7/22 [i] 13:25 Bláznivý Jimov život VI. 4-5/18 [i] 14:20 Bez stopy II. 18/24 [i] 15:15 Cigánske srdce 24-25/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 2/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Ordinácia v ružovej záhrade II. 48 [i] 21:25 Priateľky [i] 22:05 Na streche [i] 22:55 SEDEM s r.o. [i] 23:40 Zrodenie [i] 01:35 Pražské dueto [i] 03:15 Ženatý so záväzkami VIII. 15-16/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Odvážne kordy 13/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - Slovenská televízia [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 30/65 [i] 08:40 Euromaxx dizajn 6/14 [i] 09:10 Euromaxx - dovolenkové destinácie 6/7 [i] 09:45 Mesačný svit IV. 1/14 [i] 10:40 Vášne 30/42 [i] 11:25 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 11 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 14/23 [i] 14:25 Central Park West 12/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 27/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 299/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 300/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - zdravie [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Ako vidím euro [i] 19:25 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure - Pravidlá pre dvojité zobrazovanie [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Drišľakoviny [i] 21:05 Reportéri [i] 21:30 Obchod so šťastím 12 [i] 22:10 Zúfalé manželky III. 7/23 [i] 22:55 Škrabanec tigrice 1/2 [i] 00:40 Stratené jazero [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 299/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 300/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 6/14 [i] 04:50 Euromaxx - dovolenkové destinácie 6/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Motormagazín [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fimfárum 2/5 [i] 10:20 Megastavby I. 1/11 [i] 11:10 Regionálny denník [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:20 Vysoké Tatry - problémy národného parku [i] 12:45 Prírodná brigáda 12/12 [i] 13:15 VAT [i] 13:40 Piesne moje,piesne [i] 14:10 Prípady detektíva Kulmena [i] 14:50 Zlaté hity [i] 15:35 Umenie 08 [i] 16:15 Športové ozveny [i] 16:45 Národnostný magazín [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 11 [i] 18:35 Môj dom - môj hrad [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Veda zajtrajška 1/18 [i] 20:55 Test magazín [i] 21:05 Diagnóza 112 [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Filmový klub [i] 23:50 Koniari sveta 6/20 [i] 00:20 Národnostný magazín [i] 00:45 Udalosti ČT [i] 01:20 Správy STV [i] 01:45 Slovensko DNES [i] 01:50 Správy - Hírek [i] 02:00 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Skutočné príbehy [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 26 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 12 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 12 [i] 13:00 Nezvaný hosť [i] 15:00 Medicopter 117 26 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 12 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 VEČERNÉ PROMI NOVINY [i] 20:15 C. S. I. : Kriminálka Miami III. 16 [i] 21:20 Panelák 125 [i] 22:00 SHARK II. 3 [i] 22:55 De Facto [i] 23:35 Nočné kino: Mesiáš 2: Pomsta je moja [i] 03:10 C. S. I. : Kriminálka Miami III. [i] 03:50 SHARK II. [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 TVŠ: Zrychlený čas 1/5 [i] 09:15 Příběhy z přírody 2/4 [i] 09:30 Dispečer 7/9 [i] 10:20 Písně domova z Brněnska [i] 11:10 Lístky vytržené z památníku - Swingové legendy [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 31/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 17/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 12/22 [i] 15:50 Věda je zábava III 23/26 [i] 16:15 Pomáhejme si [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Chalupa je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Hukvaldy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Taxík [i] 20:35 Moje rodina 7/8 [i] 21:05 Po stopách hvězd [i] 21:35 Všechnopárty [i] 22:25 Retro [i] 22:55 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:00 Konec dětství [i] 00:30 McLeodovy dcery VI 31/32 [i] 01:10 Chcete mě? [i] 01:25 Na cestě po Albertě [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:15 Regiony ČT24 03:40 Zajímavosti z regionů [i] 04:05 Zajímavosti z regionů Brno 04:30 Zajímavosti z regionů Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Objektiv [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Kosmopolis [i] 09:40 Mýty a fakta historie: Tajemství [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Mezi námi zvířaty [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Kluci v akci [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:50 Hřiště 7 [i] 15:00 Toulavá kamera [i] 15:30 Kouzlo Afriky [i] 16:00 Jevgenij Chaldej [i] 17:05 Hledači času [i] 17:20 Utajená řeč peněz 5/13 [i] 17:40 Dvaasedmdesát jmen české historie 16/72 [i] 18:00 Televizní klub neslyšících [i] 18:30 Babylon [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Adult English Zone 24/26 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 12/22 [i] 20:00 Nad přehradou svítá? [i] 20:30 Příběh Modré planety [i] 21:50 Jáchymovské peklo [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Terra musica [i] 23:55 O řece a městě [i] 00:10 Mizející Praha [i] 01:10 O Pražském hradě [i] 01:30 Od rána do rána [i] 01:50 Tichomořská kronika 4/4 [i] 02:45 Sváteční slovo ředitele České biblické společnosti Pavla Nováka [i] 02:50 Základy [i] 03:15 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 03:30 Záznam z jednání schůze PS PČR
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 10 [i] 09:30 Hollywoodská tajemství [i] 11:25 Ulice 247 [i] 12:10 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:05 Dva z Queensu VI 5 [i] 13:35 Raymonda má každý rád VIII 7 [i] 14:10 Gilmorova děvčata VI 1 [i] 15:05 Hvězdná brána II 1 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 15 [i] 18:25 Ulice 1023, 1024 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Ordinace v růžové zahradě 2 57 [i] 21:25 Kriminálka Miami V 7 [i] 22:15 112 [i] 22:55 Pronásledovaný [i] 00:45 Taxík II 14 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Rady ptáka Loskutáka [i] 02:50 Občanské judo [i] 03:35 Kolotoč [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 35 [i] 04:25 Juanin zázrak 144 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 8 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 32 [i] 07:35 Will & Grace III 23 [i] 08:05 Přátelé VII 8 [i] 08:35 Knight Rider IV 17 [i] 09:35 Sedmé nebe IX 2 [i] 10:35 Klinika III 11 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 18 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 22 [i] 13:05 Policie - New York 37 [i] 14:05 Chameleon I 12 [i] 15:05 Will & Grace III 24 [i] 15:35 Drzá Jordan I 12 [i] 16:35 Komisař Rex VI 6 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 9 [i] 19:55 Počasí 20:00 Velmi křehké vztahy III 13 [i] 21:15 Hledá se táta [i] 22:25 Muži na stromech II 4 [i] 23:25 Sběratelé kostí I 21 [i] 00:25 Případ pro dva V 55 [i] 01:35 Volejte Věštce 03:20 Kriminálka Kolín III 11 [i] 04:10 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Extrémní sporty [i] 09:00 Snooker [i] 10:15 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Futsal [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Futsal [i] 19:30 Watts [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:30 Motorismus [i] 00:30 Snooker [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 06:00 Možná už zítra IV 1 [i] 07:00 Možná už zítra IV 2 [i] 08:00 Nesplněné sliby [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 11:00 Rodina matky Flory 2/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 16 [i] 15:00 Nesplněné sliby [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 15 [i] 18:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 20:00 Drzá Jordan IV 14/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 14/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 22 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 7 [i] 02:00 McBride: Kdo z vás zabil Martyho? [i] 04:00 Možná už zítra IV 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách 3/10 [i] 06:35 Města ve výškách 4/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 9/12 [i] 08:15 Vaříme s Billem 9/13 [i] 08:45 Vaříme s Billem 10/13 [i] 09:15 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 [i] 09:50 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 [i] 10:25 Prehistorický park 2/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 3/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 4/38 [i] 12:25 Vaříme s Billem 9/13 [i] 13:00 Vaříme s Billem 10/13 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 12/12 [i] 14:35 Města ve výškách 3/10 [i] 15:10 Města ve výškách 4/10 [i] 15:45 Všude plýtváme, doma nejvíc 1/8 [i] 16:20 Všude plýtváme, doma nejvíc 2/8 [i] 16:55 Buď já nebo pes 3/38 [i] 17:25 Buď já nebo pes 4/38 [i] 17:55 Výpravy za zvířaty 9/12 [i] 18:55 Laos 2/2 [i] 19:30 Prehistorický park 2/6 [i] 20:30 Extrémní podmínky 13/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 14/15 [i] 21:30 Válka v barvě - Den kapitulace [i] 22:35 Skryté světy: V podzemí Říma [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 4/5 [i] 00:50 Ospalý život [i] 01:45 Slavné světové obrazárny 26/26 [i] 02:15 Bekyně [i] 02:45 Evropská velkoměsta 2/12 [i] 03:50 Rekonstrukce dopravní nehody 4/5 [i] 04:50 Limity měst 2/13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Myšák Stuart Little 3 [i] 07:15 Góóól! II [i] 09:10 Transylvania [i] 10:50 Mé srdce pohřběte u Wounded Knee [i] 13:00 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 13:30 Jen trošku štěstí [i] 15:15 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 16:40 Tajnosti [i] 18:15 Robin Hood [i] 20:00 Hollywoodland [i] 22:05 Strážce [i] 23:50 Tristram Shandy: Ptákovina a bejkárna [i] 01:25 Hollywoodland [i] 03:30 Strážce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Poseidon [i] 11:35 Hranice možností [i] 13:30 Mravenčí polepšovna [i] 15:00 Nepřemožitelný [i] 16:40 Nejlepší obchodníci [i] 18:25 Gang v útoku [i] 20:25 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 22:00 Hranice života [i] 23:35 Všechno jde do háje [i] 01:05 Odsouzeni zemřít: Otevřené moře 2 [i] 02:40 Hranice života [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Cirsteová postúpila do semifinále turnaja WTA v Bukurešti
Ilustračná snímka

Obranca Stecher sa dohodol s Canucks na novom dvojročnom kontrakte
Vedenie klubu NHL Vancouver Canucks sa dohodlo s obrancom Troyom Stecherom na predĺžení spolupráce. Nový dvojročný kontrakt vynesie 24-ročnému kanadskému hokejistovi, ktorý mal ...

Borussia Dortmund porazila Manchester na pohári majstrov v Chicagu
Na archívnej snímke obranca nemeckého bundesligového klubu Borussia Dortmund Neven Subotič.

Memphis si upísal Japonca Watanabeho
Ilustračná snímka

Aktuálne správy

Prvý víkendový deň nás poteší vysokými teplotami
Na archívnej snímke Bojnický zámok.

Piliere diaľničného mosta D4 môžu byť nebezpečné, varujú vodáci
Pri výstavbe diaľničného mosta D4 cez Dunaj sa má použiť konštrukcia pilierov, ktorá nebola nikde na svete použitá na riekach s rýchlosťou toku podobnou Dunaju ...

Obyvatelia protestujú proti dostavbe budovy na Tomášikovej v Ružinove
Ilustračná snímka

Po návrate Lajčáka bude z Korčoka veľvyslanec a vráti sa Ružička
Na archívnej snímke Miroslav Lajčák (vľavo) a Ivan Korčok.

Dunajskostredské leto 2018 pokračuje aj v auguste
Ilustračná snímka

Škody po záplavách v Tatrách sú veľké, lesníci upozorňovali už skôr na bezzásahovosť
Aj keď sa v súčasnosti hovorí o mimoriadnych zrážkach v oblasti Tatranskej Javoriny, zatiaľ neprekonali tie z roku 2008. Kým vtedy za päť júlových dní spadlo vyše 250 mm vody, tentoraz to bolo ...

Talianska polícia objavila dva ukradnuté obrazy od Rubensa a Renoira
Ilustračná snímka

Navštívte Kazachstan: Hlavné mesto Astana ponúka pútavé stavby i pláž
Na snímke vystavené tradičné jurty v parku Etnoaul v Astane 20. júla 2018.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.