Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
November 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 TELEVÍZNE NOVINY 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno 08:40 La Tormenta: Pokušenie lásky 35-36/216 [i] 10:25 Angelika a kráľ [i] 12:25 Odpadlík I. 6/22 [i] 13:20 Bláznivý Jimov život VI. 2-3/18 [i] 14:15 Bez stopy II. 17/24 [i] 15:10 Cigánske srdce 22-23/200 [i] 17:00 Televízne noviny 17:20 Počasie 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex III. 1/12 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY 19:20 DNES 19:45 Počasie dnes 19:50 Športové noviny 20:00 Poisťovňa šťastia IV. 6/16 [i] 21:15 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 22:15 Paľba [i] 22:45 112 [i] 23:25 Reťaz príkazov [i] 01:20 Kobra 11 XII. 6/10 [i] 02:15 112 [i] 02:45 Zo zákulisia Markízy 03:10 Ženatý so záväzkami VIII. 13-14/26 [i] 04:00 TELEVÍZNE NOVINY 04:20 Odvážne kordy 12/13 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 5 proti 5 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - právo [i] 08:09 Domáci majstri [i] 08:10 Aladin 29/65 [i] 08:35 Euromaxx dizajn 5/14 [i] 09:05 Euromaxx - dovolenkové destinácie 5/7 [i] 09:35 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 3/13 [i] 10:40 Vášne 29/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 10 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 13/23 [i] 14:25 Central Park West 11/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 26/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 297/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 298/357 [i] 17:45 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:55 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - Slovenská televízia [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Ako vidím euro [i] 19:25 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:52 100 otázok o Eure - Čo je to etický kódex k prijatiu eura u nás? [i] 19:55 Góly body sekundy [i] 20:00 Nevera po slovensky 3/3 [i] 21:30 Obchod so šťastím 11 [i] 22:05 Klinika Grace IV. 7/17 [i] 22:55 KINOHIT [i] 23:20 Reportéri v ohrození 7/8 [i] 00:15 Test magazín [i] 00:20 Španielske námestie 5/5 [i] 02:05 Krátke správy [i] 02:15 Sila lásky II. 297/357 [i] 03:05 Sila lásky II. 298/357 [i] 03:50 Správy STV [i] 04:15 Góly body sekundy [i] 04:20 Euromaxx dizajn 5/14 [i] 04:50 Euromaxx - dovolenkové destinácie 5/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:50 Správy STV [i] 06:10 Profesionál [i] 06:20 Polícia [i] 06:25 Udalosti ČT [i] 07:00 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 07:15 Separé [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Elá hop [i] 10:20 Táraninky [i] 10:35 Gepardí muž [i] 11:20 Regionálny denník [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 Žijúce kamene 5/13 [i] 13:05 Orientácie [i] 13:30 Piesne moje,piesne [i] 13:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 14:40 Motormagazín [i] 15:05 Magazín ligy majstrov [i] 15:45 Odpískané [i] 16:45 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 10 [i] 18:35 Športové ozveny [i] 19:05 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Megastavby I. 1/11 [i] 20:55 VAT [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:55 Slovensko DNES [i] 22:05 Eurokino [i] 00:05 Prírodná brigáda 12/12 [i] 00:30 Anjeli strážni [i] 00:55 TKN [i] 01:20 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 01:50 Udalosti ČT [i] 02:25 Správy STV [i] 02:45 Slovensko DNES [i] 02:55 Správy - Hírek [i] 03:05 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Skutočné príbehy [i] 05:40 NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:30 NOVINY 07:00 Panelák magazín [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 25 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 11 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 11 [i] 13:00 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 15:00 Medicopter 117 25 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 11 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 124 [i] 20:45 Kutyil s. r. o. 7 [i] 21:35 Profesionáli 7 [i] 22:30 Webmaster [i] 23:30 NOVINY PLUS 00:15 Špeciálne komando II. 16 [i] 01:10 Kriminálna sekcia - deviata úroveň 5 [i] 02:00 PROMI NOVINY [i] 02:15 Autosalón [i] 02:40 Magická hlbočina [i] 04:35 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Barvy života [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Sezame, pojď si hrát 59/78 [i] 09:00 Hvězda [i] 10:25 Závody v dobývání vesmíru 4/4 [i] 11:15 Tajemství divočiny: Strašilkovci - poslové pravěku [i] 11:45 Po stopách [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 30/32 [i] 14:35 Soudkyně Amy 16/23 [i] 15:25 Simpsonovi XVII 11/22 [i] 15:50 Věříš si? [i] 16:15 Záhady Toma Wizarda [i] 16:30 Kouzelná školka [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Kluci v akci [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Černé ovce [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Pětiprstka žežulník [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Zdivočelá země 18/20 [i] 21:00 Na cestě po Albertě [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:10 V zajetí železné opony 30/41 [i] 22:25 Příběh Antwona Fishera [i] 00:25 Losování Šťastných deset a Šance milion 00:30 Sex ve městě II 12/18 [i] 01:00 McLeodovy dcery VI 30/32 [i] 01:45 Stop [i] 01:55 Události v regionech [i] 02:20 Události v regionech Brno 02:45 Události v regionech Ostrava [i] 03:10 Regiony ČT24 03:35 Z metropole [i] 04:00 Týden v regionech Brno 04:25 Týden v regionech Ostrava
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Černá sanitka 6/15 [i] 05:30 Správy STV 05:50 Divnopis - Poděbrady [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Klíč [i] 09:40 Kalendárium [i] 09:55 Kinobox [i] 10:25 Kultura.cz [i] 10:45 Kultura.cz [i] 11:10 Čétéčko [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Bydlení je hra [i] 12:30 Případ pro ombudsmana [i] 12:45 TVŠ - Záhady starého Egypta 10/10 [i] 13:00 Příběhy z přírody 1/4 [i] 13:10 The Lost Secret 7/11 [i] 13:20 Letadlo [i] 14:55 Americká auta na Kubě [i] 15:45 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:15 Velký útěk [i] 19:00 Film o filmu Kozí příběh [i] 19:15 Jak se dělá 3D Koza [i] 19:25 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:35 Simpsonovi XVII 11/22 [i] 20:00 Historie.cs [i] 20:55 Vzkaz Jana Sokola [i] 21:25 Šumná města [i] 21:50 Krásy evropského pobřeží: Ve stínu [i] 22:00 V odborné péči 2/43 [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Q [i] 23:40 Musilok [i] 00:10 Fokus ČT24 [i] 00:35 Noc ve Varennes [i] 02:35 Knižní svět [i] 03:05 Exit 316 - Mise: Skrývaná identita [i] 03:20 Máte slovo [i] 04:05 POKR [i] 04:35 Náš venkov [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 9 [i] 09:30 Divokým Kurdistánem [i] 11:30 Ulice 246 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 4 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 6 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 22 [i] 15:10 Hvězdná brána 22 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 14 [i] 18:25 Ulice 1021, 1022 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Kriminálka Anděl 7 [i] 21:20 Víkend [i] 21:55 Dr. House IV 7 [i] 22:55 Dohazovač [i] 00:40 Taxík II 13 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Konec vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 7 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 31 [i] 07:35 Will & Grace III 22 [i] 08:05 Přátelé VII 7 [i] 08:35 Knight Rider IV 16 [i] 09:35 Sedmé nebe IX 1 [i] 10:35 Klinika III 10 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 17 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 21 [i] 13:05 Policie - New York 36 [i] 14:00 Chameleon I 11 [i] 15:05 Will & Grace III 23 [i] 15:35 Drzá Jordan I 11 [i] 16:35 Komisař Rex VI 5 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 8 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ošklivka Katka 44 [i] 21:15 Nic než pravda [i] 22:25 Closer III 6 [i] 23:25 Hledá se táta [i] 00:30 Invaze 19 [i] 01:25 Volejte Věštce 03:10 Kriminálka Kolín III 10 [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i] 04:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 08:45 Motorismus [i] 09:15 Snooker [i] 10:30 Cyklistika [i] 12:00 Fotbal [i] 13:00 Snooker [i] 14:30 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 18:15 Fotbal [i] 19:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Možná už zítra III 20 [i] 07:00 McLeodovy dcery IV 5 [i] 08:00 Vražda k snídani [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 11:00 Rodina matky Flory 1/2 [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 15 [i] 15:00 Vražda k snídani [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 14 [i] 18:00 Recept na vraždu [i] 20:00 Drzá Jordan IV 13/21 [i] 21:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 22:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 23:00 Drzá Jordan IV 13/21 [i] 00:00 Právo a pořádek: Zločinné úmysly VII 21 [i] 01:00 Právo a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti IV 6 [i] 02:00 Recept na vraždu [i] 04:00 Možná už zítra III 20 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Města ve výškách 1/10 [i] 06:35 Města ve výškách 2/10 [i] 07:10 Výpravy za zvířaty 8/12 [i] 08:10 Vaříme s Billem 7/13 [i] 08:40 Vaříme s Billem 8/13 [i] 09:15 Donnin den 44/44 [i] 09:45 Limity měst 1/13 [i] 10:05 Limity měst 2/13 [i] 10:25 Prehistorický park 1/6 [i] 11:25 Buď já nebo pes 1/38 [i] 11:55 Buď já nebo pes 2/38 [i] 12:25 Vaříme s Billem 7/13 [i] 12:55 Vaříme s Billem 8/13 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 11/12 [i] 14:35 Města ve výškách 1/10 [i] 15:10 Města ve výškách 2/10 [i] 15:45 Kouzlo doutníků [i] 16:50 Buď já nebo pes 1/38 [i] 17:20 Buď já nebo pes 2/38 [i] 17:50 Výpravy za zvířaty 8/12 [i] 18:55 Laos 1/2 [i] 19:30 Prehistorický park 1/6 [i] 20:30 Extrémní podmínky 11/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 12/15 [i] 21:30 Válka v barvě - italský příběh 2/2 [i] 22:35 Antické olympijské hry 11/11 [i] 23:05 Limity měst 1/13 [i] 23:25 Limity měst 2/13 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 00:50 Chlapec, který vidí i bez očí [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 24/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 25/26 [i] 02:50 Evropská velkoměsta 1/12 [i] 03:55 Rekonstrukce dopravní nehody 3/5 [i] 04:55 Chlapec, který vidí i bez očí [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Garfield 2 [i] 07:15 Tajná přání [i] 09:00 Tygrova brigáda [i] 11:05 Klik - život na dálkové ovládání [i] 12:50 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 13:20 Elsa a Fred [i] 15:10 Myšák Stuart Little 3 [i] 16:25 Góóól! II [i] 18:20 Transylvania [i] 20:00 Neznámý svůdce [i] 21:45 Na stojáka 46 [i] 22:15 Deset položek a méně [i] 23:35 Návrat na vrchol [i] 01:40 Krutá rasa [i] 03:10 V 2007 concert [i] 04:10 Neznámý svůdce [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 5 [i] 11:05 Ztřeštěné léto [i] 12:40 Život umělce [i] 14:25 Superman se vrací [i] 16:55 Hranice možností [i] 18:50 Poseidon [i] 20:30 Velký maturitní mejdan [i] 22:00 Dveře dokořán [i] 23:55 Parfém: Příběh vraha [i] 02:20 Velký maturitní mejdan [i] 03:50 Tady se nedá žít III 5 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

J. Pľuščenko opäť vystúpil v Bratislave so šou Pán ľadu
Jevgenij Pľuščenko

FL: Ševela po zápase Slovana s Trnavou:Bola to dráma až do konca
Na snímke tréner ŠK Slovan Bratislava Martin Ševela .

NHL: Detroit prehral doma s Coloradom 3:4 po predĺžení
Na archívnej snímke vľavo slovenský brankár Islanders Jaroslav Halák.

NBA: Curry prispel 30 bodmi k víťazstvu Golden State v Brooklyne
Na archívnej snímke hráč Seth Curry vedie loptu pred Dannym Greenom v súťaži NBA

Aktuálne správy

Počasie bude rovnako škaredé ako pocit z prvého pracovného dňa
V pondelok môžeme očakávať polooblačné až oblačné počasie, na severe prehánky. Teploty sa budú pohybovať medzi 2 až 7 stupňami Celzia.

Andrej Kiska ako prvý slovenský prezident navštívi Mexiko
Prezident Andrej Kiska odcestuje do Mexika. Pôjde o prvú štátnu návštevu slovenskej hlavy štátu v tejto krajine. Štátna návšteva sa bude konať od 21. do 23. novembra. Ako ...

Vianočné trhy na Hlavnom námestí v Bratislave otvoria 24. novembra
Otvorenie tohtoročných Vianočných trhov a rozsvietenie vianočného stromčeka na Hlavnom námestí v Bratislave bude v piatok 24. ...

Medzi Haličou a Polichnom sa prevrátil autobus
Ilustračná snímka.

DÁVAJTE SI POZOR: V týchto okresoch sa tvoria snehové jazyky
Ilustračná snímka.

Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica, stavať ju majú formou PPP projektu
Na Slovensku by mala vyrásť nová väznica pre mužov. Ministerstvo spravodlivosti do pripomienkového konania predložilo Návrh realizácie projektu výstavby ...

Veľký Európan Otto von Habsburg sa po celý život držal vízie Paneurópy
Na snímke Otto von Habsburg

Na kráľovskom hrade Windsor vypukol pred 25 rokmi požiar
Na snímke hrad Windsor


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.