Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
September 2017
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:05 Paľba [i] 05:30 TELEVÍZNE NOVINY 06:00 Malý zajac Bugs a priatelia II. 10/13 [i] 06:25 Flintstonovci I. 8/25 [i] 06:55 Casper I. 7/13 [i] 07:20 Xena I. 5-6/24 [i] 09:10 Keby sa pohľadom dalo zabiť [i] 10:50 Čarodejnice VIII. 11-12/22 [i] 12:40 Zo zákulisia Markízy [i] 13:00 Na telo [i] 13:35 Lampáreň [i] 14:15 Nežní zmätkári II. [i] 16:10 Angelika a kráľ [i] 18:10 Srdcové záležitosti [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 PROMINENTI [i] 20:00 Slovensko má talent [i] 21:35 Utečenec [i] 00:10 Mimic 2 [i] 01:45 Krysy [i] 03:10 Rasputin [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Zmenáreň [i] 05:50 Extra [i] 06:20 Postav dom, zasaď strom [i] 06:45 Pocoyo I. 36/52 [i] 06:55 Káčerovo 10/30 [i] 07:20 Aladin 30/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 10/26 [i] 08:05 Bol raz jeden život 2/26 [i] 08:35 Elá hop [i] 09:05 Góóól [i] 09:35 Prípady detektíva Kulmena [i] 10:20 HITMÁNIA [i] 11:05 Svet v obrazoch [i] 11:35 Peniaze [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 GEN.sk [i] 13:20 Zabudnuté hlasy - Kroniky a pamäti ľudstva 19/20 [i] 14:15 James Bond: Chobotnička [i] 16:25 Pošta pre teba [i] 17:25 Zmenáreň [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Domáci majstri [i] 18:05 Extra [i] 18:30 Čierna alebo biela [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Nemocnica na okraji mesta IV. - Nové osudy 3/13 [i] 21:20 Vôňa Karibiku [i] 23:00 Crash a Byrnes [i] 00:35 Inšpektor Morse 28/33 [i] 02:20 KINOHIT [i] 02:45 O 5 minút 12 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:10 Správy STV [i] 05:30 Udalosti ČT [i] 06:10 Formula 1 hlavné preteky [i] 08:30 Živá panoráma [i] 09:10 Ryby, rybky, rybičky [i] 09:35 To sme my, opice 12/14 [i] 10:00 Farmárska revue [i] 10:15 Revitalizuj... a dom chytí druhý dych [i] 10:45 Kapura [i] 11:25 Osobnosti duchovného života [i] 11:50 Československý filmový týždenník [i] 12:05 Žijúce kamene 5/13 [i] 12:30 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 12:40 Medulienka [i] 13:40 Formula 1 hlavné preteky [i] 16:00 Folklórne festivaly [i] 17:10 Čarodejníci z Vanuatu [i] 18:00 Manduľa [i] 18:45 Slovo [i] 18:50 Orientácie [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Na križovatke sk. + cz. [i] 21:40 Umenie 08 [i] 22:05 Literárna cena Anasoft litera 2008 [i] 22:35 Odpískané [i] 23:35 Magazín ligy majstrov [i] 00:00 Orientácie [i] 00:25 Poltón [i] 00:50 Umenie 08 [i] 01:20 Slovo [i] 01:25 Udalosti ČT [i] 02:00 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI NOVINY 05:40 NOVINY 06:00 Myška v prérii [i] 06:30 Pinocchio [i] 06:55 Legenda o Tarzanovi [i] 07:20 Rozprávková jazda [i] 08:00 Zabíjačské inštinkty [i] 09:00 Zrodení pre zabíjanie [i] 10:00 Lovci predátorov [i] 11:00 Črepiny PLUS [i] 11:30 Panelák magazín [i] 12:30 Autosalón [i] 12:55 Povedz, že áno [i] 15:00 Diablov obhajca [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:40 Zvieracia klinika [i] 18:20 Nové bývanie [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 5 [i] 21:00 C. S. I. : Kriminálka New York IV. 4 [i] 22:00 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 23:00 Nič len pravda [i] 00:10 Lovci predátorov [i] 01:10 Zrodení pre zabíjanie [i] 02:00 C. S. I. : Kriminálka Miami VI. 5 [i] 02:50 Prison Break: Útek z väzenia III. 4 [i] 03:30 Na krídlach Fantázie [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 05:15 O češtině [i] 05:35 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 06:05 Strom pohádek [i] 06:30 Mumínci II 2/13 [i] 06:50 Garfield a přátelé 4/26 [i] 07:15 Raníček s Dádou [i] 07:30 Hřiště 7 [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Cirkus Humberto 6/12 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:10 Velká pardubická steeplechase [i] 16:15 Sváteční slovo ředitele České biblické společnosti Pavla Nováka [i] 16:20 Zatopené osudy [i] 16:40 Divnopis - Poděbrady [i] 16:50 Kouzlo Afriky [i] 17:15 Památky na prodej [i] 17:35 Čétéčko [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Arabela 2/39 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:35 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Předpověď počasí [i] 19:55 Sportka a Šance 20:00 Hop nebo trop 1/4 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:55 Zprávy 22:00 Branky, body, vteřiny 22:05 Losování Sportky a Šance 22:10 Případy inspektora Lynleyho VI [i] 23:40 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:45 Impresionisté 1/3 [i] 00:45 Beck [i] 01:40 Uvolněte se, prosím [i] 02:25 Úsměvy Oty Sklenčky [i] 03:00 Otázky Václava Moravce 04:00 Otázky Václava Moravce 2. část
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Banánové rybičky [i] 05:55 Nedělní ráno s Martou [i] 06:50 Správy STV 07:15 City Folk 2008 - Rotterdam 07:50 Panorama [i] 08:30 Exit 316 - Mise: Skrývaná identita [i] 08:50 Sedmero pilířů Stefana Milkova [i] 09:45 Čtenářský deník... Petr Sís: Tři zlaté klíče [i] 10:00 Knižní svět [i] 10:30 Hledání ztraceného času 13 [i] 10:50 Po Královské cestě s profesorem [i] 11:05 Mýty a fakta historie: Tajemství [i] 12:00 Duch soudce Pauknera [i] 13:30 Pohádka z větrného mlýna [i] 14:30 Základy [i] 15:00 Hvězda [i] 16:35 Viva Maria! [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 Kdo je...Sylva Bodorová [i] 19:35 Simpsonovi XVIII 9/22 [i] 20:00 O řece a městě [i] 20:20 Mizející Praha [i] 21:15 O Pražském hradě [i] 21:35 Od rána do rána [i] 22:00 Na plovárně s Ondrejem Páleníkem [i] 22:25 Syn [i] 00:05 The Lounge Lizards [i] 01:00 Hodina pravdy [i] 01:55 Simpsonovi XVIII 9/22 [i] 02:20 Azorské ostrovy: zelené vrcholky v Atlantiku [i] 03:05 Mizející láska [i] 04:35 Zatopené osudy [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 06:00 VC Japonska [i] 08:55 Velryby [i] 09:30 Charleston [i] 11:45 Malý pitaval z velkého města 11 [i] 12:55 Hotel snů: Mauritius [i] 14:50 Osudové léto [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Neviňátka [i] 18:00 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:50 Občanské judo [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pojišťovna štěstí IV 6 [i] 21:20 Střepiny [i] 21:50 Mr. GS [i] 22:20 Ztraceni IV 7 [i] 23:15 24 hodin IV 20 [i] 00:10 Tvář teroru [i] 01:55 Námořní vyšetřovací služba 1 [i] 02:40 Novashopping 03:10 Střepiny [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 34 [i] 04:20 Juanin zázrak 143 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 26 [i] 07:00 Winx Club 3 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Přátelé VII 6 [i] 08:00 Stalin [i] 09:15 Svět 2008 [i] 09:45 Důkaz na dosah 7 [i] 10:45 Hádej, kdo jsem! [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní partie [i] 14:05 Špioni jako my [i] 16:10 Krakatice [i] 18:00 Jak se staví sen [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 7 [i] 19:55 Počasí 20:00 Ber nebo neber [i] 21:15 Pustit žilou [i] 22:05 Spravedlnost 4 [i] 23:05 Město šílenců [i] 01:20 Volejte Věštce 03:05 Žena v taláru 6 [i] 04:40 Nedělní partie [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorismus [i] 09:00 Motorismus [i] 09:30 Fotbal [i] 10:30 Stolní tenis [i] 11:30 Tenis [i] 13:15 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Stolní tenis [i] 19:00 Tenis [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Motorismus [i] 23:15 Motorismus [i] 23:45 Fotbal [i] 00:45 Motorismus [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Podivné dítě [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 10:00 Skandál v Čechách [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 2/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Čtenáři [i] 16:00 Nekonečný svět 3/3 [i] 18:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 20:00 Dotek hrůzy [i] 22:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 00:00 Život s nepřítelem [i] 02:00 Madam Mayflower [i] 04:00 Podivné dítě [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:20 Maminka stávkuje 20/25 [i] 06:00 Zázračná planeta 3/6 [i] 07:05 Zázračná planeta 4/6 [i] 08:15 Chytrý průvodce po… 5/14 [i] 08:45 Chytrý průvodce po… 6/14 [i] 09:15 Hodujeme s Nigellou 11/13 [i] 09:45 Hodujeme s Nigellou 12/13 [i] 10:20 Jamie vaří doma 11/26 [i] 10:55 Jamie vaří doma 12/26 [i] 11:30 Ulice světa 1/13 [i] 12:00 Ulice světa 2/13 [i] 12:30 Tajemství vánoc [i] 13:35 Jamie vaří pro vás a zdravě [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 5/5 [i] 15:30 Limity měst 1/13 [i] 15:45 Život v kalných vodách 2/2 [i] 16:50 Baculaté děti 6/6 [i] 17:55 Maminka stávkuje 21/25 [i] 18:30 Maminka stávkuje 22/25 [i] 19:10 Boj o život 3/6 [i] 20:15 Dítě naší doby 15/23 [i] 21:30 Ulice světa 3/13 [i] 22:00 Ulice světa 4/13 [i] 22:30 Jetstream 2/8 [i] 23:30 Limity měst 1/13 [i] 23:45 Drogy a mozek 1/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 9/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 10/12 [i] 02:50 Chytrý průvodce po… 5/14 [i] 03:20 Chytrý průvodce po… 6/14 [i] 03:50 Legendy kulatého stolu 1/3 [i] 04:50 Divoký hřebec Skalnatých hor 2/2 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Před kamerou 41 [i] 06:00 Wall Street [i] 08:05 Poslední den na obzoru [i] 09:35 Most do země Terabithia [i] 11:10 Vražda je tak snadná [i] 12:40 Garfield 2 [i] 13:55 Tajná přání [i] 15:40 Tygrova brigáda [i] 17:45 Klik - život na dálkové ovládání [i] 19:30 Před kamerou 42 [i] 20:00 Malá Miss Sunshine [i] 21:40 Noční hlídka [i] 23:35 Šikmá plocha [i] 00:55 Úžasný svět hudby [i] 02:40 Hadi v letadle [i] 04:25 Znovu od začátku [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Larry - inspektor hygienické stanice [i] 09:30 Před kamerou 41 [i] 10:00 Překonat sám tisíce mil [i] 11:45 Rodinný chaos [i] 13:15 Congorama [i] 15:00 Ztřeštěné léto [i] 16:30 Život umělce [i] 18:15 Superman se vrací [i] 20:45 Po sexu [i] 22:00 Na lince je vrah [i] 23:25 Shottas - Jamajský gang [i] 01:00 Babel [i] 03:20 Láska na černo [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Detroit zvíťazil v príprave nad Bostonom 5:1
Na archívnej snímke uprostred Tomáš Tatar.

Federer s Nadalom vyhrali na Laver Cupe štvorhru
Tím Európy zvýšil v sobotu svoj náskok na premiérovom ročníku tenisového Laver Cupu v Prahe, nad výberom sveta viedol po štvorhre už 9:3.

Slovák Rusnák prihral na gól, Real Salt Lake zdolal Seattle 2:0
Slovenský futbalový reprezentant Albert Rusnák pomohol v noci na nedeľu v zámorskej Major League Soccer (MLS) gólovou asistenciou k výhre Real Salt Lake 2:0 nad Seattle Sounders. V 52. ...

Parker obhájil v súboji s Furym majstrovský opasok WBO
Novozélandský boxer Joseph Parker

Aktuálne správy

V nedeľu môže pršať, pribaľte si na vychádzku aj dáždnik
V nedeľu bude ovplyvňovať počasie na území Slovenska tlaková níž. Má byť zamračené, občasný dážď. Teploty budú 11 až 16 stupňov Celzia.

Vďaka Ch. Soferovi je Bratislava pojmom v kruhu ortodoxných židov
Ilustračné foto židovského cintorína

Presuny vojenskej techniky cez Slovensko potrvajú do októbra
Ministerstvo obrany upozorňuje občanov na presuny vojenskej techniky cez územie Slovenska. Ako informovala agentúru SITA hovorkyňa ministerstva obrany Danka Capáková, presuny techniky spojeneckých ...

Dajte si pozor, v Ríme či oblasti Var vyčíňa vírus Chikungunya
V talianskom Ríme a jeho okolí či vo francúzskej oblasti Var hrozí riziko nákazy vírusom Chikungunya, varuje cestovateľov Úrad verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR. Prenáša ...

Študenti pripravili na pondelok tretí protikorupčný pochod
Na archívnej snímke účastníci pochodu proti korupcii na Hviezdoslavovom námestí v Bratislave

RAVASZ: Slovenčinu by sa mali deti z menšín učiť ako druhý jazyk
Na snímke Ábel Ravasz

Zomrel americký soulový spevák Charles Bradley
Americký soulový spevák Charles Bradley

Imrich Tököli vošiel do dejín ako vodca protihabsburského povstania
Sedmohradské knieža Imrich Tököli


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.