Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Odvážne kordy 11/13 [i] 05:50 DNES 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia II. 9/13 [i] 06:40 Flintstonovci I. 7/25 [i] 07:10 Casper I. 6/13 [i] 07:35 H2O: Stačí pridať vodu 26/26 [i] 08:05 Malá princezná [i] 10:00 Priatelia IX. 11/24 [i] 10:25 Škola rocku [i] 12:35 Slovensko má talent [i] 13:50 Zamilovaný profesor 2 [i] 15:55 Pády a vzlety [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Lemra lemravá [i] 22:15 Zástupca veliteľa [i] 00:10 Smrtonosná epidémia [i] 01:55 Lemra lemravá [i] 03:35 Zástupca veliteľa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 35/52 [i] 06:50 Káčerovo 9/30 [i] 07:15 Aladin 29/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 9/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 1/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Hannah Montana I. 26/26 [i] 11:05 Potápanie so záhadnými tvormi [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:40 Klik [i] 13:00 Eurovirtuál [i] 13:15 Rio Bravo [i] 15:40 Deti mojej sestry na snehu [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Osudné spomienky [i] 22:50 Stena tajomstva [i] 00:25 Veľký hráč [i] 01:55 Takí sme boli [i] 03:05 Radosť zo života [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Potápanie so záhadnými tvormi [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Slovensko DNES [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 08:05 Dizajn 7/17 [i] 08:30 Živá panoráma [i] 08:50 Extr@ English 6/30 [i] 09:15 Zbrane, mikróby a oceľ 2/3 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Srdce v 21. storočí [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Natura 2000 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 16:20 Olympijský magazín [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Čarodejníci z Vanuatu [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Separé [i] 22:00 Posadnutosť [i] 23:50 BJD 2007 [i] 00:50 Anjeli strážni [i] 01:15 VAT [i] 01:45 Motormagazín [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:00 Tru Calling 26/26 [i] 09:55 Noci s nepriateľom [i] 12:10 Ako som spoznal vašu mamu I. 1,2/22 [i] 13:00 Rodinka na výlete [i] 15:10 Hulk Hogan: Blesk v raji 9,10 [i] 17:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 22:00 Filmové hity: Pomstiteľ [i] 00:10 Nočné kino: Smrtiaci čas [i] 01:45 Zmyselné hriechy [i] 03:10 Tru Calling [i] 03:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Osudy hvězd [i] 06:10 Mumínci II 2/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 58/78 [i] 06:55 Tip a Tap 4/26 [i] 07:00 Garfield a přátelé 3/26 [i] 07:25 Zbojníci 1/13 [i] 07:50 U nás na farmě 6/26 [i] 08:00 Letadlo [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Rozjeď to! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 10/13 [i] 13:30 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:40 Okouzlení VIII 48/54 [i] 15:35 Film o filmu Babí léto [i] 15:55 O mé rodině a jiné zvířeně [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Fenomén [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Dva v tom [i] 01:00 Ubohý pan Kufalt 1/2 [i] 02:40 13. komnata Jiřího Krampola [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 04:00 Na moll [i] 04:40 Kam s ní 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Filmové muzeum [i] 06:10 Československý filmový týdeník 698/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Sešívaný [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 2/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Oty Sklenčky [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Simpsonovi XVII 10/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:40 Amy Winehouse: Live in London [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Film o filmu Děti noci [i] 15:20 Pardubický Sant Leger [i] 16:30 Před Velkou Pardubickou 16:40 Gary Player [i] 17:10 Azorské ostrovy: zelené vrcholky v Atlantiku [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 V. Kalabis: Koncert pro orchestr op. 25 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 10/22 [i] 20:00 Divadlo žije! [i] 20:25 Polsko - Česko [i] 22:35 Sedmero pilířů Stefana Milkova [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Al Jarreau [i] 02:00 Sešli se ... [i] 03:00 Na plný pecky [i] 03:40 ČT Live - Radůza [i] 04:30 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Kamarádi z lesa 21 [i] 06:30 Myšák Stuart Little 9 [i] 06:55 Batman vítězí 16 [i] 07:20 Senzační Spiderman 2 [i] 07:50 Báječní lidé 9 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Byl jednou jeden zločin [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 105% alibi [i] 14:15 14 hodin strachu [i] 16:05 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Válka světů [i] 22:25 Klan létajících dýk [i] 00:45 Kruh [i] 02:45 Novashopping 03:15 Volejte Novu [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 33 [i] 04:20 Juanin zázrak 142 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 25 [i] 07:00 Winx Club 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 17 [i] 08:00 Přátelé VII 5 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 197 [i] 10:05 Freddie 6 [i] 10:35 Helicops II 13 [i] 11:35 Angelin tým 6 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 7 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru I [i] 15:50 Dva bratři [i] 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 22:20 Protiúder [i] 00:35 Vzpoura v Bílém domě [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Stolní tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Futsal [i] 19:00 Snooker [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Volejbal [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 19 [i] 06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 10:00 Neorané pole [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 16:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 18:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 20:00 Doživotní trest [i] 22:00 Fidel 1/2 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Fidel 1/2 [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Největší světová výstava 1/2 [i] 07:05 Největší světová výstava 2/2 [i] 08:10 Antické olympijské hry 3/11 [i] 08:40 Antické olympijské hry 4/11 [i] 09:15 Extrémní podmínky 3/15 [i] 09:45 Extrémní podmínky 4/15 [i] 10:15 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 11:25 Posedlost rychlostí 2/3 [i] 12:35 Na úvěr 1/26 [i] 13:05 Na úvěr 2/26 [i] 13:35 Jamieho drůbeží hostina [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 15:40 Život v kalných vodách 1/2 [i] 16:45 Limity měst 9/13 [i] 17:00 Baculaté děti 5/6 [i] 18:00 Maminka stávkuje 19/25 [i] 18:40 Maminka stávkuje 20/25 [i] 19:20 Boj o život 2/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 14/23 [i] 21:30 Ulice světa 1/13 [i] 22:05 Ulice světa 2/13 [i] 22:40 Jetstream 1/8 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 6/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 02:45 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 03:45 Ptáci ve válce [i] 04:45 Maminka stávkuje 19/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Na stojáka 46 [i] 06:00 Bohémové [i] 08:10 Konečná verze [i] 09:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:15 Godzilla [i] 13:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 15:10 Pekař [i] 16:35 Řeč nepřítele [i] 18:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Rocky Balboa [i] 23:20 Mstitel [i] 00:50 Ultraviolet [i] 02:15 Nezvratný osud 3 [i] 03:45 Scény z partnerského života [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dům u jezera [i] 09:35 Evropské filmové ceny 2007 [i] 11:05 Stačí jen málo [i] 12:30 Před kamerou 41 [i] 13:00 Vánoce bez Santy [i] 14:25 Konečná verze [i] 16:00 Bloudící duše [i] 17:50 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 18:55 Neuvěřitelný příběh [i] 20:25 Dům u jezera [i] 22:00 Polibte nevěstu [i] 23:40 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 00:35 Pijavice [i] 02:05 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 03:45 Slezský byznys [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

NHL: Hráčmi týždňa sa stali Connor, Stamkos a Grubauer
Kapitán Tampy Bay Lightning Steven Stamkos.

EURO 2020: Angličania vyhrali v Čiernej Hore, Francúzi zdolali Island
Anglickí futbalisti, archívna snímka.

NHL: New York Islanders porazil Arizonu v nedeľňajšom zápase
Richard Pánik, archívna snímka.

Euro 2020: Holandsko doma podľahlo Nemecku, Rakúsko prehralo v Izraeli
Na snímke uprostred Róbert Mak (Slovensko) medzi hráčmi Walesu počas stretnutia E-skupiny kvalifikácie ME 2020 Wales - Slovensko 24. marca 2019 v Cardiffe.

Aktuálne správy

Emanuel, Emanuel, nevyhlási slnku duel
Predpoveď počasia.

Ministerstvo obrany USA uvoľnilo miliardu dolárov na hraničnú bariéru
Ľudia sa prechádzajú okolo múra s americkou vlajkou na mexicko-amerických hraniciach v Tijuane, ilustračná snímka.

L. Obrador žiada od Španielska ospravedlnenie za obdobie dobývania
López Obrador, archívna snímka.

Celebritného právnika Avenattiho prepustili na kauciu 300.000 dolárov
Na kauciu 300.000 dolárov (približne 265.000 eur) prepustili v pondelok z väzby právnika Michaela Avenattiho, ktorý sa stal známym obhajobou pornoherečky Stormy Daniels v jej ...

Britská vláda kritizuje hlasovanie poslancov Dolnej snemovne
Dolná snemovňa britského parlamentu, archívna snímka.

NATO investuje 260 miliónov dolárov do skladu armády USA v Poľsku
Ilustračná snímka.

Speváčka Diana Ross oslávi 75. narodeniny
Na archívnej snímke z 12. februára 2012 v Los Angeles peváčka Diana Rossová pózuje s cenou za celoživotné dielo počas 54. ročníka udeľovania amerických hudobných cien Grammy.

Sviečková manifestácia sa stala Dňom zápasu za ľudské práva
Ilustračná snímka


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.