TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 Odvážne kordy 11/13 [i] 05:50 DNES 06:15 Malý zajac Bugs a priatelia II. 9/13 [i] 06:40 Flintstonovci I. 7/25 [i] 07:10 Casper I. 6/13 [i] 07:35 H2O: Stačí pridať vodu 26/26 [i] 08:05 Malá princezná [i] 10:00 Priatelia IX. 11/24 [i] 10:25 Škola rocku [i] 12:35 Slovensko má talent [i] 13:50 Zamilovaný profesor 2 [i] 15:55 Pády a vzlety [i] 18:00 Na streche [i] 18:50 Počasie [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:25 Športové noviny [i] 19:30 Smotánka [i] 20:00 Lemra lemravá [i] 22:15 Zástupca veliteľa [i] 00:10 Smrtonosná epidémia [i] 01:55 Lemra lemravá [i] 03:35 Zástupca veliteľa [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Lekárske omyly a víťazstvá [i] 05:50 Reportéri [i] 06:15 Svet v obrazoch [i] 06:40 Pocoyo I. 35/52 [i] 06:50 Káčerovo 9/30 [i] 07:15 Aladin 29/65 [i] 07:40 Moby Dick a tajomstvo krajiny Mu 9/26 [i] 08:00 Bol raz jeden život 1/26 [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Superchyty [i] 09:25 Si v obraze? [i] 09:55 Hádaj, kto nás pozval? [i] 10:40 Hannah Montana I. 26/26 [i] 11:05 Potápanie so záhadnými tvormi [i] 12:10 Motormagazín [i] 12:40 Klik [i] 13:00 Eurovirtuál [i] 13:15 Rio Bravo [i] 15:40 Deti mojej sestry na snehu [i] 17:00 Zlaté hity [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 18:00 Postav dom, zasaď strom [i] 18:30 5 proti 5 - Hviezdny špeciál [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Pošta pre teba [i] 21:20 Skutočný príbeh: Osudné spomienky [i] 22:50 Stena tajomstva [i] 00:25 Veľký hráč [i] 01:55 Takí sme boli [i] 03:05 Radosť zo života [i] 03:30 Svet v obrazoch [i] 04:00 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:30 Potápanie so záhadnými tvormi [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:20 Správy STV [i] 05:40 Slovensko DNES [i] 05:50 Správy - Hírek [i] 05:55 Udalosti ČT [i] 06:30 Správy a komentáre [i] 06:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 08:05 Dizajn 7/17 [i] 08:30 Živá panoráma [i] 08:50 Extr@ English 6/30 [i] 09:15 Zbrane, mikróby a oceľ 2/3 [i] 10:10 Medicína [i] 11:10 TKN [i] 11:35 Zdravíčko, pán doktor ! - Srdce v 21. storočí [i] 12:05 5 minút po dvanástej [i] 13:05 Chart one [i] 13:45 Natura 2000 [i] 13:55 Formula 1 kvalifikácia [i] 15:05 Kapura [i] 15:55 Farmárska revue [i] 16:10 Kultúrne pamiatky Slovenska [i] 16:20 Olympijský magazín [i] 16:50 Hokej Slovnaft extraliga [i] 18:30 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Čarodejníci z Vanuatu [i] 20:55 Anjeli strážni [i] 21:30 Separé [i] 22:00 Posadnutosť [i] 23:50 BJD 2007 [i] 00:50 Anjeli strážni [i] 01:15 VAT [i] 01:45 Motormagazín [i] 02:10 Udalosti ČT [i] 02:45 Správy STV [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 PRVÉ NOVINY 06:00 KRIMI NOVINY 06:20 NOVINY 06:45 PROMI NOVINY [i] 07:00 Myška v prérii [i] 07:35 Pinocchio [i] 08:00 Legenda o Tarzanovi [i] 08:30 Rozprávková jazda [i] 09:00 Tru Calling 26/26 [i] 09:55 Noci s nepriateľom [i] 12:10 Ako som spoznal vašu mamu I. 1,2/22 [i] 13:00 Rodinka na výlete [i] 15:10 Hulk Hogan: Blesk v raji 9,10 [i] 17:15 Veľký televízny príbeh: Zločiny podľa Mary Higgins Clarkovej: Šťastný deň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Filmové hity: Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 22:00 Filmové hity: Pomstiteľ [i] 00:10 Nočné kino: Smrtiaci čas [i] 01:45 Zmyselné hriechy [i] 03:10 Tru Calling [i] 03:50 Hulk Hogan: Blesk v raji 9,10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma [i] 05:55 Osudy hvězd [i] 06:10 Mumínci II 2/13 [i] 06:30 Sezame, pojď si hrát 58/78 [i] 06:55 Tip a Tap 4/26 [i] 07:00 Garfield a přátelé 3/26 [i] 07:25 Zbojníci 1/13 [i] 07:50 U nás na farmě 6/26 [i] 08:00 Letadlo [i] 09:35 Případy detektiva Packala [i] 10:05 Rozjeď to! [i] 12:00 Zprávy [i] 12:05 Z metropole , Týden v regionech [i] 12:35 Auto Moto Revue [i] 13:05 Království divočiny: Legendy světa zvířat 10/13 [i] 13:30 Neznalost neomlouvá aneb Když dlužník ztrácí dech [i] 13:45 Mezi námi zvířaty [i] 14:15 Móda - Extravagance - Manýry [i] 14:40 Okouzlení VIII 48/54 [i] 15:35 Film o filmu Babí léto [i] 15:55 O mé rodině a jiné zvířeně [i] 17:25 Kuchařská pohotovost [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Zprávy [i] 18:05 Etiketa [i] 18:15 Psí život [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Hodina pravdy [i] 21:05 Fenomén [i] 23:05 Zprávy 23:10 Branky, body, vteřiny 23:15 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:20 Dva v tom [i] 01:00 Ubohý pan Kufalt 1/2 [i] 02:40 13. komnata Jiřího Krampola [i] 03:05 Pošta pro tebe [i] 04:00 Na moll [i] 04:40 Kam s ní 2/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Hledači času [i] 05:15 Utajená řeč peněz 4/13 [i] 05:35 Dvaasedmdesát jmen české historie [i] 05:50 Domácí lékař aneb Nic není jen tak [i] 06:00 Filmové muzeum [i] 06:10 Československý filmový týdeník 698/2379 [i] 06:30 Správy STV 06:55 Sešívaný [i] 07:50 Panorama [i] 08:30 Zázračná planeta: Galapágy 2/3 [i] 09:25 Folklorika [i] 09:50 Náš venkov [i] 10:10 Za vesnickými muzikanty [i] 10:40 Úsměvy Oty Sklenčky [i] 11:20 Osudy hvězd [i] 11:35 Simpsonovi XVII 10/22 [i] 12:00 Pětka v Pomeranči [i] 12:55 Game Page [i] 13:15 Sabotáž [i] 13:40 Amy Winehouse: Live in London [i] 14:35 Kinobox [i] 15:05 Film o filmu Děti noci [i] 15:20 Pardubický Sant Leger [i] 16:30 Před Velkou Pardubickou 16:40 Gary Player [i] 17:10 Azorské ostrovy: zelené vrcholky v Atlantiku [i] 18:00 O češtině [i] 18:15 Po Královské cestě s profesorem [i] 18:30 Kultura.cz [i] 19:00 V. Kalabis: Koncert pro orchestr op. 25 [i] 19:35 Simpsonovi XVII 10/22 [i] 20:00 Divadlo žije! [i] 20:25 Polsko - Česko [i] 22:35 Sedmero pilířů Stefana Milkova [i] 23:35 Noc s Andělem [i] 01:05 Al Jarreau [i] 02:00 Sešli se ... [i] 03:00 Na plný pecky [i] 03:40 ČT Live - Radůza [i] 04:30 Grotesky [i] 04:40 Ladí neladí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 05:35 Novashopping 06:10 Kamarádi z lesa 21 [i] 06:30 Myšák Stuart Little 9 [i] 06:55 Batman vítězí 16 [i] 07:20 Senzační Spiderman 2 [i] 07:50 Báječní lidé 9 [i] 08:50 Eso [i] 10:05 Byl jednou jeden zločin [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 105% alibi [i] 14:15 14 hodin strachu [i] 16:05 Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu [i] 17:50 Babicovy dobroty [i] 18:30 Koření [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Válka světů [i] 22:25 Klan létajících dýk [i] 00:45 Kruh [i] 02:45 Novashopping 03:15 Volejte Novu [i] 04:00 Lenssen & spol. IV 33 [i] 04:20 Juanin zázrak 142 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Párty s kuchařem [i] 06:30 Flipper a Lopaka 25 [i] 07:00 Winx Club 2 [i] 07:20 Sylvester a Tweety [i] 07:35 Fresh Prince II 17 [i] 08:00 Přátelé VII 5 [i] 08:35 Autosalon [i] 09:30 M*A*S*H 197 [i] 10:05 Freddie 6 [i] 10:35 Helicops II 13 [i] 11:35 Angelin tým 6 [i] 12:35 Policejní vyjednavači 7 [i] 13:35 Vraždy v Midsomeru I [i] 15:50 Dva bratři [i] 18:00 5 proti 5 - Souboj týmů [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 6 [i] 19:55 Počasí 20:00 Zamilovaný profesor 2 - Klumpovi [i] 22:20 Protiúder [i] 00:35 Vzpoura v Bílém domě [i] 02:25 Volejte Věštce 04:10 Dvojí nasazení 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:00 Stolní tenis [i] 11:15 Tenis [i] 12:45 Tenis [i] 14:30 Snooker [i] 17:30 Futsal [i] 19:00 Snooker [i] 20:30 Jezdectví [i] 22:00 Snooker [i] 23:00 Fotbal [i] 00:00 Motorismus [i] 00:30 Volejbal [i] 01:30 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 19 [i] 06:00 Srpnový sníh [i] 08:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 10:00 Neorané pole [i] 12:00 D'Artagnanova dcera 1/2 [i] 14:00 Vraždy v Midsomeru: Umění žít [i] 16:00 Nekonečný svět 1/3 [i] 18:00 Nekonečný svět 2/3 [i] 20:00 Doživotní trest [i] 22:00 Fidel 1/2 [i] 00:00 Primadona v ohrožení [i] 02:00 Fidel 1/2 [i] 04:00 Srpnový sníh [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Největší světová výstava 1/2 [i] 07:05 Největší světová výstava 2/2 [i] 08:10 Antické olympijské hry 3/11 [i] 08:40 Antické olympijské hry 4/11 [i] 09:15 Extrémní podmínky 3/15 [i] 09:45 Extrémní podmínky 4/15 [i] 10:15 Za hranice lidských možností 2/3 [i] 11:25 Posedlost rychlostí 2/3 [i] 12:35 Na úvěr 1/26 [i] 13:05 Na úvěr 2/26 [i] 13:35 Jamieho drůbeží hostina [i] 14:40 Objevování Arktidy s Nigelem Marvenem 4/5 [i] 15:40 Život v kalných vodách 1/2 [i] 16:45 Limity měst 9/13 [i] 17:00 Baculaté děti 5/6 [i] 18:00 Maminka stávkuje 19/25 [i] 18:40 Maminka stávkuje 20/25 [i] 19:20 Boj o život 2/6 [i] 20:20 Dítě naší doby 14/23 [i] 21:30 Ulice světa 1/13 [i] 22:05 Ulice světa 2/13 [i] 22:40 Jetstream 1/8 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 5/5 [i] 00:50 Každodenní život v Indii 6/12 [i] 01:50 Každodenní život v Indii 7/12 [i] 02:45 Každodenní život v Indii 8/12 [i] 03:45 Ptáci ve válce [i] 04:45 Maminka stávkuje 19/25 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:20 Na stojáka 46 [i] 06:00 Bohémové [i] 08:10 Konečná verze [i] 09:45 Doba ledová 2 - Obleva [i] 11:15 Godzilla [i] 13:30 Mořská panna, Aquamarine [i] 15:10 Pekař [i] 16:35 Řeč nepřítele [i] 18:20 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 20:00 Divočáci [i] 21:40 Rocky Balboa [i] 23:20 Mstitel [i] 00:50 Ultraviolet [i] 02:15 Nezvratný osud 3 [i] 03:45 Scény z partnerského života [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    08:00 Dům u jezera [i] 09:35 Evropské filmové ceny 2007 [i] 11:05 Stačí jen málo [i] 12:30 Před kamerou 41 [i] 13:00 Vánoce bez Santy [i] 14:25 Konečná verze [i] 16:00 Bloudící duše [i] 17:50 Enrique Iglesias: Živě z Belfastu [i] 18:55 Neuvěřitelný příběh [i] 20:25 Dům u jezera [i] 22:00 Polibte nevěstu [i] 23:40 Velká láska II : Sláva průkopníkům 12 [i] 00:35 Pijavice [i] 02:05 Soumrak nad Jižní Afrikou [i] 03:45 Slezský byznys [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Slovák Sabbatini prešiel cutom na The Open Championship
Na snímke topánky slovenského golfistu Roryho Sabbatiniho so slovenskou vlajkou počas druhého kola na turnaji British Open (The Open) 19. júla 2019 v Portrushi.

NHL: New York Rangers sa dohodli s Troubom na novej zmluve
Hráč Ryan Nugent-Hopkins (vľavo) a hráč Jacob Trouba v zápase NHL.

Kerberová po neúspechu vo Wimbledone ukončila spoluprácu s trénerom
Nemecká tenistka Angelique Kerberová.

Futbalista De Rossi smeruje na záver kariéry do Bocy Juniors
Futbalista AS Rím Daniele De Rossi

Aktuálne správy

V sobotu bude slnečno, netreba zabúdať aj na prehánky
Ilustračná snímka.

Pochod Hrdí na rodinu chystá pre deti prekvapenie, účastníci by mali prísť v červených tričkách
Ôsmym pochodom Hrdí na rodinu chce Aliancia za rodinu verejne vyjadriť, že rodina je skutočne úžasná a výnimočná, lebo sa v nej rodia a najlepšie vychovávajú deti, inde sa to lepšie nedá. Vzťah ...

CHCE TO TRPEZLIVOSŤ: Bratislavu čakajú viaceré dopravné obmedzenia
Na archívnej snímke pohľad na Bratislavský hrad.

Štúdio RTVS v B. Bystrici v sobotu otvára svoje brány pre verejnosť
Ilustračná snímka

Počas víkendu bude horúco, odborníci apelujú na dostatočný pitný režim
Slovákov počas víkendu potrápia horúčavy, mali by preto obzvlášť dbať na pitný režim. Meteorológovia upozorňujú, že teploty dosiahnu v niektorých okresoch ...

Prešovský kraj prijíma nominácie na ocenenia v sociálnych službách
Na ilustračnej snímke oddychová miestnosť stacionára.

Pred 50 rokmi pristál na Mesiaci lunárny modul lode Apollo 11
Na archívnej snímke NASA z 30. marca 1969 je posádka Apolla 11 zľava veliteľ Neil Armstrong, pilot Michael Collins a pilot lunárneho modulu Edwin E. "Buzz" Aldrin. Posádka Apolla 11 bola prvou, ktorej členovia pristáli na Mesiaca.

Hana Zelinová, autorka Alžbetinho dvora, sa narodila pred 105 rokmi
20.júla 1914 sa narodila vo Vrútkach prozaička, prekladateľka a redaktorka HANA ZELINOVÁ. Jej najpopulárnejšou knihou bola románová trilógia o histórii turčianskeho zemianskeho rodu Alžbetin dvor. Zomrela 16.3.2004.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.