Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:10 DNES 05:35 Reflex [i] 06:00 Teleráno [i] 08:55 La Tormenta: Pokušenie lásky 33-34/216 [i] 10:45 Spaľujúci oheň [i] 12:35 Odpadlík I. 5/22 [i] 13:30 Bláznivý Jimov život V. 22/22 [i] 13:56 Bláznivý Jimov život VI. 1/18 [i] 14:25 Bez stopy II. 16/24 [i] 15:20 Cigánske srdce 20-21/200 [i] 17:00 Televízne noviny [i] 17:20 Počasie [i] 17:30 Reflex [i] 17:55 Komisár Rex II. 15/15 [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 19:20 DNES [i] 19:45 Počasie dnes [i] 19:50 Športové noviny [i] 20:00 Heslo za milión [i] 20:55 Fešák [i] 22:45 Hlbočina [i] 00:50 Stratený let [i] 02:35 Hlbočina [i] 04:35 TELEVÍZNE NOVINY
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Euromaxx - dovolenkové destinácie 3/7 [i] 06:00 Ranné správy [i] 06:10 Ranný magazín [i] 07:30 Ranné správy [i] 07:40 FOKUS - práca a rodina [i] 08:10 Domáci majstri [i] 08:15 Materské znamienko 2/7 [i] 08:50 Euromaxx dizajn 4/14 [i] 09:20 Euromaxx - dovolenkové destinácie 4/7 [i] 09:50 Mesačný svit III. 13/13 [i] 10:40 Vášne 28/42 [i] 11:30 Duel [i] 12:00 Krátke správy [i] 12:10 Dámsky magazín STV [i] 13:00 Obchod so šťastím 9 [i] 13:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka II. 12/23 [i] 14:25 Central Park West 10/21 [i] 15:10 Policajti z prístavu IV. 25/31 [i] 16:00 Krátke správy [i] 16:10 Sila lásky II. 295/357 [i] 17:00 Sila lásky II. 296/357 [i] 17:49 Domáci majstri [i] 17:50 Večerníček [i] 17:59 Domáci majstri [i] 18:00 FOKUS - právo [i] 18:35 5 proti 5 [i] 19:15 Slovensko DNES [i] 19:23 Počasie [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Góly body sekundy [i] 20:00 Takí sme boli [i] 21:30 Obchod so šťastím 10 [i] 22:05 Krvavý rozsudok [i] 23:35 Mužská záležitosť [i] 01:15 Hviezdna loď Galactica II. 13/20 [i] 02:00 Krátke správy [i] 02:05 Sila lásky II. 295/357 [i] 03:00 Sila lásky II. 296/357 [i] 03:45 Slovensko DNES [i] 03:55 Správy STV [i] 04:20 Góly body sekundy [i] 04:25 Euromaxx dizajn 4/14 [i] 04:50 Euromaxx - dovolenkové destinácie 4/7 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:35 Správy STV [i] 05:55 Slovensko DNES [i] 06:05 Správy - Hírek [i] 06:15 Udalosti ČT [i] 06:50 Správy a komentáre [i] 07:15 Rómsky magazín - So Vakeres [i] 07:45 Živá panoráma [i] 08:15 Ranné správy [i] 08:25 Ranný magazín [i] 09:45 Ranné správy [i] 09:55 Fidlibumova listáreň [i] 10:20 Domáci majstri [i] 10:35 Amazonská priepasť [i] 11:25 Regionálny denník [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 Veľké záhady [i] 13:05 Eurovzdelávanie a euroveda [i] 13:20 Sociálny zápisník [i] 13:35 Piesne moje,piesne [i] 14:05 Večer na tému . . [i] 16:15 Família [i] 16:45 Separé [i] 17:15 Regionálny denník [i] 18:05 Obchod so šťastím 9 [i] 18:35 Televíkend [i] 19:00 (Ne)celebrity [i] 19:10 Správy - Hírek [i] 19:15 Večerníček [i] 19:30 Správy STV [i] 19:50 Keno 10 [i] 20:00 Zbrane, mikróby a oceľ 2/3 [i] 21:00 GEN.sk [i] 21:15 Československý filmový týždenník [i] 21:30 Správy a komentáre [i] 21:50 Slovensko DNES [i] 22:00 Medicína [i] 23:05 Nočný filmový klub [i] 00:35 Madonna: Poviem vám tajomstvo... [i] 02:30 Dizajn 7/17 [i] 03:00 Správy STV [i] 03:20 Udalosti ČT [i] 03:55 Správy - Hírek [i] 04:05 Slovensko DNES [i] 04:15 Správy a komentáre [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 Zvieracia klinika [i] 05:50 PRVÉ NOVINY 06:20 KRIMI NOVINY 06:50 NOVINY 07:15 PROMI NOVINY [i] 07:40 Súdna sieň [i] 08:35 Páli vám to? [i] 09:20 Vojna slov [i] 10:00 Medicopter 117 24 [i] 11:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 12:00 C. S. I. : Kriminálka Las Vegas 10 [i] 13:00 Dievčatá z Jersey [i] 15:00 Medicopter 117 24 [i] 16:00 Policajt z L. A. II. 10 [i] 17:00 PRVÉ NOVINY 17:30 PROMI NOVINY [i] 17:55 NAJLEPŠIE POČASIE 18:00 Súdna sieň [i] 19:00 KRIMI NOVINY 19:30 NOVINY 19:55 ŠPORT 20:00 Panelák 123 [i] 20:45 Film týždňa: Tvárou v tvár [i] 23:40 Nočné kino: Náhle úmrtia [i] 01:45 Maklér [i] 03:20 Chodím s Lucy [i] 04:45 Lovkyňa tajomstiev II. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Sama doma 05:59 Studio 6 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Drahý Bedřichu [i] 10:15 Příště u Vás z Bechyně [i] 10:50 Krásy evropského pobřeží: Stockholmské souostroví [i] 11:00 Barvy života [i] 12:00 Zprávy [i] 12:30 Sama doma [i] 13:30 Rodina, škola a já [i] 13:50 McLeodovy dcery VI 29/32 [i] 14:35 Simpsonovi XVII 9/22 [i] 15:00 Tom 1/26 [i] 15:25 Taylor má trable 7/26 [i] 15:50 Svět Elmo 22/56 [i] 16:05 Babar 9/26 [i] 16:30 Bludiště [i] 17:00 AZ-kvíz [i] 17:30 Bydlení je hra [i] 17:55 Předpověď počasí [i] 17:57 Minuta z přírody [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Případ pro ombudsmana [i] 18:40 Živé srdce Evropy: Vstavač osmahlý [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Šťastných deset a Šance milion 19:00 Události [i] 19:40 Branky, body, vteřiny [i] 19:50 Losování Euromiliony 19:55 Předpověď počasí [i] 20:00 Nemocnice na kraji města - nové osudy 3/13 [i] 21:05 13. komnata Jiřího Krampola [i] 21:40 Uvolněte se, prosím [i] 22:25 Sex ve městě II 12/18 [i] 23:00 Losování Šťastných deset a Šance milion 23:05 Losování Euromiliony 23:10 Medvědí srdce [i] 01:15 McLeodovy dcery VI 29/32 [i] 02:00 Všechnopárty [i] 02:45 Události v regionech Brno 03:10 Události v regionech Ostrava [i] 03:35 Regiony ČT24 04:00 Kancl 2/14 [i] 04:30 Ajťáci II 6/6 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Rodina, škola a já [i] 05:15 JÁDRO [i] 05:25 Správy STV 05:50 Buď fit s ČT [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Panorama [i] 09:10 Na stopě [i] 09:35 Podle práva 32/42 [i] 10:05 Psí život [i] 10:35 Vzkaz Tomáše Bati [i] 11:05 Příběhy domů [i] 11:25 AZ-kvíz [i] 12:00 Zahrada je hra [i] 12:30 Černé ovce [i] 12:45 Ta naše povaha česká [i] 13:15 Game Page [i] 13:35 Já a moje rodina 6/26 [i] 13:50 Futuroskop [i] 14:15 Šikulové [i] 14:35 Medúza [i] 15:05 Sportovci světa: Muž, který chtěl být kondorem [i] 16:00 Svět zázraků: Tangaroa 1/3 [i] 16:25 Křižovatky současné české literatury [i] 16:55 Kam s ní 2/6 [i] 17:10 Francie s ozvěnou domova 6/16 [i] 17:25 Přidej se [i] 17:40 Nedej se [i] 18:00 Kosmopolis [i] 18:30 City Folk 2008 - Rotterdam [i] 19:00 Zprávy v českém znakovém jazyce 19:10 Magazín Ligy mistrů [i] 19:35 Simpsonovi XVII 9/22 [i] 20:00 Zázračná planeta: Galapágy 2/3 [i] 20:55 Kancl 2/14 [i] 21:25 Pointer Sisters, Live 1/2 [i] 22:05 Film o seriálu Nemocnice na kraji města - nové osudy [i] 22:20 Krásy evropského pobřeží: V [i] 22:30 Události, komentáře [i] 23:05 Branky, body, vteřiny [i] 23:10 Golfmagazín [i] 23:30 Ajťáci II 6/6 [i] 23:55 Mlčenlivý Ctibor Turba vypráví [i] 00:45 Musilok [i] 01:15 Stínoví vojáci 1/3 [i] 02:15 Ukradená země [i] 03:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 03:40 Šumná města [i] 04:05 Křižovatky současné české literatury [i] 04:35 Francie s ozvěnou domova 6/16 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:25 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:35 Pohotovost XIII 8 [i] 09:30 Julie Lescaut IV 12 [i] 11:30 Ulice 245 [i] 12:15 Sue Thomas: Agentka FBI II [i] 13:10 Dva z Queensu VI 3 [i] 13:40 Raymonda má každý rád VIII 5 [i] 14:10 Gilmorova děvčata IV 21 [i] 15:05 Hvězdná brána 21 [i] 16:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly II 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Las Vegas VI 13 [i] 18:25 Ulice 1019, 1020 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:00 Pravá blondýnka 2 [i] 21:55 Kód Navajo [i] 00:30 Sladká pomsta [i] 02:10 Novashopping 02:40 Přísně tajné [i] 03:10 Tabu [i] 04:10 Lenssen & spol. IV 32 [i] 04:35 Juanin zázrak 141 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    05:00 Jak se staví sen [i] 06:10 Teleshopping 06:35 Dobrodružství Olivera Twista I 6 [i] 07:00 Teleshopping 07:10 Datel Woody [i] 07:20 Tom a Jerry 30 [i] 07:35 Will & Grace III 21 [i] 08:05 Přátelé VII 4 [i] 08:35 Knight Rider IV 15 [i] 09:35 Sedmé nebe VIII 23 [i] 10:35 Klinika III 9 [i] 11:35 Diagnóza vražda VIII 16 [i] 12:35 Chůva k pohledání III 20 [i] 13:05 Policie - New York 35 [i] 14:05 Bostonská střední II 7 [i] 15:05 Will & Grace III 22 [i] 15:35 Chameleon I 10 [i] 16:35 Komisař Rex VI 4 [i] 17:40 Minuty regionu 18:00 5 proti 5 [i] 18:55 Zprávy TV Prima [i] 19:30 Přátelé VII 5 [i] 19:55 Počasí 20:00 Hádej, kdo jsem! [i] 21:15 Boeing 747 v ohrožení [i] 00:00 Perníkový dědek [i] 02:15 Volejte Věštce 04:00 Kriminálka Kolín III 9 [i] 04:50 Horečka III 21 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Fotbal [i] 09:30 Motorismus [i] 10:00 Watts [i] 10:30 Fotbal [i] 13:00 Tenis [i] 16:15 Fotbal [i] 17:00 Tenis [i] 19:00 Fotbal [i] 19:30 Fotbal [i] 20:30 Strongest Man [i] 21:30 Poker [i] 22:30 Motorismus [i] 23:00 Fotbal [i] 23:30 Extrémní sporty [i] 00:00 Fotbal [i] 01:00 Motorismus [i]
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Možná už zítra III 16 [i] 06:00 Možná už zítra III 17 [i] 07:00 Možná už zítra III 19 [i] 08:00 Vzestup [i] 10:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 11:00 Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda [i] 13:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 14:00 McLeodovy dcery VI 14 [i] 15:00 Vzestup [i] 17:00 Soudkyně Amy IV 13 [i] 18:00 Rodinné záležitosti [i] 20:00 Vraždy v Midsomeru XI 6 [i] 22:00 Doživotní trest [i] 00:00 Blízké nebezpečí [i] 02:00 Rodinné záležitosti [i] 04:00 Možná už zítra III 17 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:25 Cestování světem porcelánu 2/2 [i] 06:00 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 06:30 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 07:00 Výpravy za zvířaty 7/12 [i] 08:05 Žhavé záběry 9/10 [i] 08:35 Žhavé záběry 10/10 [i] 09:05 Donnin den 42/44 [i] 09:35 Donnin den 43/44 [i] 10:05 Design a designéři 5/13 [i] 10:20 Živočišní squateři 5/5 [i] 11:25 No co, jsem malý [i] 12:30 Žhavé záběry 9/10 [i] 13:00 Žhavé záběry 10/10 [i] 13:30 Každodenní život v Indii 10/12 [i] 14:30 Za jídlem přes ulici 9/10 [i] 15:00 Za jídlem přes ulici 10/10 [i] 15:30 Ve světě extrémních skoků [i] 16:35 No co, jsem malý [i] 17:45 Výpravy za zvířaty 7/12 [i] 18:50 Everest - člověk proti hoře 5/5 [i] 19:25 Bonobové - Ztraceni v boji [i] 20:30 Extrémní podmínky 9/15 [i] 21:00 Extrémní podmínky 10/15 [i] 21:30 Válka v barvě - italský příběh 1/2 [i] 22:35 Antické olympijské hry 9/11 [i] 23:10 Antické olympijské hry 10/11 [i] 23:45 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 00:50 Pouto mezi dvojčaty [i] 01:50 Slavné světové obrazárny 22/26 [i] 02:20 Slavné světové obrazárny 23/26 [i] 02:50 Nové Eldorado [i] 03:50 Rekonstrukce dopravní nehody 2/5 [i] 04:55 Nové Eldorado [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Mrs. Doubtfire - táta v sukni [i] 08:00 Cinema, Cinema, Cinema 41 [i] 08:25 Santa Clause 3: Úniková klauzule [i] 09:55 Miss Potter [i] 11:25 Strážce [i] 13:15 Oko delfína [i] 14:55 Princezna [i] 16:25 X-Men [i] 18:10 Děsnej doják [i] 19:30 Cinema, Cinema, Cinema 42 [i] 20:00 Šifra mistra Leonarda [i] 22:25 Za zdí [i] 23:55 Ničemové [i] 01:40 Tři dolary [i] 03:40 Jen na sex [i]
  • TV program HBO 2

    logo TV stanice HBO 2HBO 2
    10:00 Tady se nedá žít III 4 [i] 11:15 Plácek 2 [i] 12:50 ATL [i] 14:35 Agent v sukni 2 [i] 16:10 Zeptej se nejdřív dětí [i] 17:40 Malý Manhattan [i] 19:10 Lovecká sezóna [i] 20:35 Comeback [i] 22:00 Mlha [i] 23:35 Města plná sexu 1 [i] 00:30 LA blues [i] 02:05 Zavolej mi! Vzestup a pád Heidi Fleissové [i] 03:30 Tady se nedá žít III 4 [i]
  • TV program Animal Planet

    logo TV stanice Animal PlanetAnimal Planet
  • TV program FilmBox

    logo TV stanice FilmBoxFilmBox

Rybáriková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami
Slovenská tenista Magdaléna Rybáriková, archívna snímka.

NHL: Tampa vyhrala vo Washingtone po predĺžení
Na snímke brankár Tampa Bay Andrei Vasilevskiy.

Wales zvíťazil v generálke na SR nad Trinidadom a Tobagom
Ilustračná snímka

Svetový pohár v biatlone (šprint – Oslo): Anastasia Kuzminová môže získať malý glóbus
Nórske Oslo od štvrtku do nedele hostí posledné kole Svetového pohára v biatlone 2018/2019. Na severe Európy sa skompletizuje zoznam držiteľov veľkých a malých glóbusov. Jeden z malých ...

Aktuálne správy

Štvrtkovú jasnú oblohu spríjemnia teploty na hranici 15 stupňov
Ilustračná snímka.

Vo veku 96 rokov zomrel česko-slovenský vojnový veterán Milan Píka
Milan Píka, archívna snímka.

Podporiť ľudí s Downovým syndrómom možno aj obutím si rôznych ponožiek
Ilustračná snímka.

V okolí Mohyly M. R. Štefánika začali s odlesňovaním pamiatky
Mohyla Milana Rastislava Štefánika na Bradle, archívna snímka.

Premávka v Bratislave a na príjazdových komunikáciách je spomalená
Ilustračná snímka.

K Hodine Zeme sa pripoja i bánovskí školáci
K celosvetovej kampani Hodina Zeme sa v posledný marcový týždeň pripoja i školáci z bánovských základných škôl (ZŠ). S cieľom upriamiť pozornosť na ...

Dvadsať rokov narastá záujem o poéziu, uviedla OSN
Ilustračná snímka.

Najlepším klubovým filmom za rok 2018 je Tiesňové volanie
Kino Lumiére, archívna snímka.


 
Content is comming here as you probably can see.Content is comming here as you probably can see.